Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 25 квітня 2024, 14:54




Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 34  Далі


Чи маєш бажання відвідати США?
Я проживаю в США 10%  10%  [ 11 ]
Я маю(мав) гостьову візу в США 7%  7%  [ 8 ]
Мені відмовили у видачі гостьової візи в США 9%  9%  [ 10 ]
Я хочу поїхати у гості в США, але ще не пробував отримати візу 55%  55%  [ 59 ]
Я хочу емігрувати в США (а не просто в гості) 7%  7%  [ 8 ]
Я не маю бажання відвідувати США 11%  11%  [ 12 ]
Всього голосів : 108
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (туристична)
47006
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2014, 08:36 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
09 серпня 2014, 15:41
Написано: 2
Віровизнання: греко-католик
Доброго дня) У мене завтра співбесіда в посольстві США, і я їду з іншого міста сама, в мене звичайно буде невелика сумка, якщо хтось знає, чи можна десь біля посольства здати сумку, просто мені незручно залишати її на ж\д вокзалі)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (туристична)
47013
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2014, 12:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
давайте я під'їду допоможу посторожити


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (туристична)
47014
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2014, 12:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
12345 написав:
Доброго дня) У мене завтра співбесіда в посольстві США, і я їду з іншого міста сама, в мене звичайно буде невелика сумка, якщо хтось знає, чи можна десь біля посольства здати сумку, просто мені незручно залишати її на ж\д вокзалі)
Якщо невелика сумочка (як гаманець) - то можна здати при вході в консульство. А так вони просять не приносити сумки. Поруч з посольством є всілякі ділки, які можуть взяти її за певну плату, але не рекомендую розраховувати на них. Краще здати в автоматичну камеру схову на вокзалі, ніхто її там не вкраде.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (туристична)
47022
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2014, 13:53 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
09 серпня 2014, 15:41
Написано: 2
Віровизнання: греко-католик
Сонячник написав:
12345 написав:
Доброго дня) У мене завтра співбесіда в посольстві США, і я їду з іншого міста сама, в мене звичайно буде невелика сумка, якщо хтось знає, чи можна десь біля посольства здати сумку, просто мені незручно залишати її на ж\д вокзалі)
Якщо невелика сумочка (як гаманець) - то можна здати при вході в консульство. А так вони просять не приносити сумки. Поруч з посольством є всілякі ділки, які можуть взяти її за певну плату, але не рекомендую розраховувати на них. Краще здати в автоматичну камеру схову на вокзалі, ніхто її там не вкраде.

Ще одне питання минулого літа я була в штатах, на цей раз пробую відкрити туристичну візу, шансів звичайно мало, проте... як ви вважаєте, як краще на англійській спілкуватися чи на українській? Англійська звичайно у мене набагато гірша, а ще від хвилювання інколи і слова немає як сказати, проте, якщо людина хоче в штати, то вона обов'язково має розмовляти англійською...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (туристична)
47033
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2014, 01:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
12345 написав:
як ви вважаєте, як краще на англійській спілкуватися чи на українській? Англійська звичайно у мене набагато гірша, а ще від хвилювання інколи і слова немає як сказати, проте, якщо людина хоче в штати, то вона обов'язково має розмовляти англійською...
Скажіть, що вам важко англійською розмовляти, і попросіть українською. Чим гірше ви знаєте англійську, тим більше шансів отримати візу. Бо якщо хтось вчить англійську - значить має намір там працювати або залишитися.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47088
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2014, 16:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 вересня 2014, 01:20
Написано: 3
Віровизнання: греко-католик
Добрий день!

Вчора проходив співбесіду в Києві на туристичну візу, мені 23 роки. Хочу поділитися деякою інформацією, бо сам перед співбесідою перечитував ваш форум. Можу комусь буде цікаво. Підійшовши до віконця консула, я привітався , він відповів "Здраствуйте" і дальше ми спілкувалися на російській, хоча англійську я знаю не погано. Ось запитання які задав мені офіцер(тільки не пам'ятаю в якій послідовності):

1. Ви уже були в США?
- Так. По студентській візі

2. Де саме був в США?
- На Алясці працював на рибному заводі

3. Куди їду в США і чому?
- Хочу відвідати Нью-Йорк. А також зробити тур Нью-Йорк - Філадельфія - Вашингтон - Ніагарський Водоспад

4. Які країни відвідував?
-Польща(навчався), Болгарія, США(4 студентські візи, при останню візу прострочив майже на місяць і я це вказував в аплікації, тобто краще подавати правду).

5. Де працюю?
-Бізнес

6. Що продаю?
-Продукти харчування, засоби для миття, деякі будівельні матеріали

7. Скільки заробляю?(і тут він уважно подивився мені в очі, мабуть хотів взнати чи я буду говорити ПРАВДУ)
- і я без хвилювання відповів: біля 10 000 гривень

8. Одружений?
- Так

9. Діти є?
- Ні

10. Жінка теж їде?
- Ні, не їде

11. У вас по-моєму була прострочена віза на 20 днів
- Так-так.. (тут я хотів пояснювати чому я прострочив візу, але він більше нічого не питав і я промовчав)

ДЯКУЮ ЮРІЙ, ВАША ВІЗА СХВАЛЕНА!

Взагалі трохи нервував, але як тільки почав розмовляти з консулом, відразу ж перестав нервувати. Сама бесіда з офіцером заспокоїла мої хвилювання. Таке враження немов ми пили чай і говорили про буденне :)
Висновок я зробив такий:
- насамперед потрібно відповідати впевнено і правду, позитивно настроюватися(але також бути готовим до відмови).
- найбільшу увагу звертають на роботу та зарплату, сімейний стан і країни які ви до цього відвідували

До речі про сімейний стан та зарплату. Двом людям з якими я там познайомився, відмовили відразу ж після першого запитання "ви одружені?", -"ні", -"вибачте ми не можемо схвалити вашу візу". І навіть паспорт не дивилися. Але це не означає що всі не одруженні дістають відказ, принаймні я так думаю.. А також одному хлопцеві відмовили через малу зарплатню.

Також було багато людей які отримали візу :)

Дякую вашому християнському форуму за корисну інформацію

В МЕНЕ Є ЩЕ ОДНЕ ЗАПИТАННЯ?
Якщо я виїду до США наступного тижня, пробуду там місяць, то коли я знову можу їхати в США, повинен бути календарний рік коридору чи можна буде наприклад виїхати наступного року в любий час наприклад навесні?
Хотів ще раз уточнити щодо терміну перебування, його визначають по прильоті в США і можливо таке що термін перебування я отримаю на 1 місяць а то й менше?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (туристична)
47091
UNREAD_POSTДодано: 01 серпня 2014, 01:31 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 серпня 2014, 01:32
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Всім доброї ночі!!!
Допоможіть будь ласка розібратись!!!! )))
Мені 22,чоловікові 23,дитині 4 місяці
Ми хочемо поїхати в Штати ,які у нас є шанси,чи краще пробувати відвідати Америку без дитинки,бо ще подумають що ми імігруєм,так як тут я в декреті,а чоловік працює неофіцфйно,але гроші у нас є))) Ще ми дуже балакучі,веселі,і в один момент вирішили туди поїхати,бо дуже хочем побачити життя на зовсім другому материку)
В нас є пермессо італійське,чи потрібно взагалі за це говорити,чи краще утриматись,також маєм скоро їхати в Польщу,і ще в деякі країни,тому паспорт буде добре прокатаний,віз буде вдосталь,в Америці в нас нікого немає,і як їм доказати що ми дійсно їдем відпочивати,і чи може бути причиною наш відпочинок тільки з дитятком,якщо він на грудному годуванні,чи краще пробувати без дитини???
Всім величезне дякую за відповідь і поради :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (туристична)
47094
UNREAD_POSTДодано: 03 серпня 2014, 02:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
katya написав:
В нас є пермессо італійське,чи потрібно взагалі за це говорити

Якщо у вас все законно, то чому б не сказати. Вони повинні зрозуміти звідки у вас доходи, тому я думаю, що можна навіть сказати, що чоловік працює - вони не вимагають довідок. Те що родичів нема - це краще, але ви повинні обґрунтувати як і де хочете відпочивати - має бути конкретна і зрозуміла ціль. Щодо дитини, не знаю, якось дивно подорожувати з немовлятком, воно й так нічого не розуміє - тільки зайві витрати.
Хоча можете спробувати.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Emociia | 05 серпня 2014, 08:20.
Причина: помилка
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47099
UNREAD_POSTДодано: 05 серпня 2014, 08:22 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 серпня 2014, 08:22
Написано: 3
Віровизнання: греко-католик
yuraS написав:

До речі про сімейний стан та зарплату. Двом людям з якими я там познайомився, відмовили відразу ж після першого запитання "ви одружені?", -"ні", -"вибачте ми не можемо схвалити вашу візу".

і я так розумію то були молоді люди? а хлопці чи дівчата?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47100
UNREAD_POSTДодано: 05 серпня 2014, 13:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Emociia написав:
yuraS написав:
До речі про сімейний стан та зарплату. Двом людям з якими я там познайомився, відмовили відразу ж після першого запитання "ви одружені?", -"ні", -"вибачте ми не можемо схвалити вашу візу".

і я так розумію то були молоді люди? а хлопці чи дівчата?

Не завжди відмовляють неодруженим. Я знаю декількох неодружених, і хлопців, і дівчат, які отримали візу.
Я сам неодружений, але зате мав паспорт з усілякими екзотичними візами + добра робота з високою зарплатою - тому дали візу.
Звичайно, одружені мають дещо більше шансів отримати візу, але це не є необхідною умовою. І вони ж бачать по анкеті хто одружений, а хто ні. Швидше всього, що офіцер вже знає, що буде відмовляти, а питається так, щоб нібито була б якась зрозуміла причина для відмови.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47122
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2014, 20:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 серпня 2014, 22:26
Написано: 1
Віровизнання: православний (МП)
Доброго дня! Хотів б поділитися власним досвідом отримання візи типу В2 (туристична). Моя ситуація наступна: сестра - громадянка США (більше 15 років як), мама - на ПМЖ (більше 8 років), тато - на Україні. Ну і власне я 23 роки зібрався до мами та сестри в гості, хоча мама подавала на мене на ПМЖ, але процес затягнувся. Випадок досить складний я надіявся на свою досить хорошу роботу та на наявність багатьох шенгенок.
Записався на 8.15 в пятницю, після проходження контролю отримав номер в черзі - 22, тому раджу призначати на ранок і приходити зазделегідь. В мене , наприклад, весь процес від дверей посольства до виходу зайняв 30 хвилин. Пакет документів приніс достатньо великий - довідки про доходи, про поточний стан рахунку, свідоцтво ФОП-а, документи на нерухомість, дипломи, і.т.п. Але на практиці офіцеру нічого не знадобилося - тільки підтвердження заповнення анкети та паспорт. Діалог із офіцером (чоловік) був приблизно наступний:
Я: Доброго дня (даю паспорт та підтвердження)
О: Добрый день! (по -русски, далі ми перейшли на російську)
пазуа, зняття відбитків пальців
О: З якою метою їдете?
Я: Туризм та відвідування родичів
О: Хто у Вас з родичей там живе?
Я: Мама на пмж та сестра громадянка
Далі офіцер уточняв інформацію про мою мати - як попала? чому мене з собою не забрала? як звати. На превеликий жаль я не зміг точно пояснити за якою програмою вона туди потрапила і вже думав що на цьому кінецеь.
О: Де працюєте?
Я: <фірма>
О: Ким?
Я: Програміст
О: Скільки отримуєте
Я: Стільки-то
О: Чи їздили за кордон?
Я: Перелічив майже всі країни де побував в Європі (7) + Ізраїль та Болгарія
на цьому етапі була дууже довга пауза, на якій я вирішив що вже й так мало що зміниш - почав розглядати апарат по зчитуванню відбитків))))))
О: Ваша віза схвалена - Вітаю!
Я: Дуже дякую!

Мені напевно повезло - чоловік попався досить доброзичливий, постійно посміхався. Я намагався відповідати максимально просто та чітко, старався не видавати сильне хвилювання.

Всім успіху!!
Дякую форуму за отримані поради та досвід


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47132
UNREAD_POSTДодано: 13 серпня 2014, 20:57 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
13 серпня 2014, 21:14
Написано: 1
Віровизнання: греко-католик
Доброго вечора всім!Оцініть будь-ласка мою ситуацію...Чоловіка сестра живе в США 12 років,виїхала по грін карті зі своїм чоловіком і має 3 діточок там :) Запрошує нас з чоловіком відвідати їх,бо давно не була на Україні.Ми одружені місяць,працюємо офіційно-я обліковцем в торгівельній фірмі(3 роки),а чоловік слюсар-автомеханік у фірмі що займається перевезеннями (5 років).Зарплата офіційна не велика-у нього мінімальна(+ в "конверті" близько 8 тис.грн) у мене 2 тис.грн.З нерухомості є старенька машина у нас, і в чоловіка свій будинок .Поїздку нам батьки оплатять(подарунок на весілля :oops: )У паспорті у мене 2 польські шенгена по яких була в Польщі Румунії Болгарії,а в чоловіка є 3 Польські робочі(по роботі своїй їздив у Польшу),2 Польські Шегени і теж Румунія Болгарія.Хочемо поїхати до сестри ну і заодне подивитись на Нью Йорк і на тиждень у Флориду(медовий місяць з запізненням :) )Які є шанси що відкриють візу?Буду дуже вдячна будь-якій відповіді..


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47163
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2014, 03:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
TreeStan написав:
Мені напевно повезло - чоловік попався досить доброзичливий, постійно посміхався.

Я думаю, що важливим аргументом було те, що багато подорожував + достойна робота. Нема вагомих підстав сумніватися в тому, що повернешся в Україну.
Pinkflower написав:
Оцініть будь-ласка мою ситуацію...
Якщо ви плануєте відпочити на Флоріді, то заплануйте круїз ( http://cruise.com ) - там вони дешеві (але наперед нічого не бронюйте), і скажіть на співбесіді, що плануєте в круїз, коли будете на Флоріді. Офіційні зарплати там нікого не цікавлять, якої марки авто - теж не питають, якщо спитають, то скажіть, що достатньо добре заробляєте, маєте авто, будинок - головне переконати, що життям в Україні задоволені. Успіхів!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47164
UNREAD_POSTДодано: 26 серпня 2014, 17:19 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
27 серпня 2014, 15:15
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Доброго дня!Порадьте як краще можна отримати візу в США?!Я розлучена., дитина 4 роки.Чи реально Отримати візу по запрошенні від моєї подруги яка там проживає і має документи.Хочу тільки з дитиною пробувати...кажуть що з дитиною реально якби іду подивитись як подруга живе і іі сімя,а інші кажуть неможливо з дитиною 100%.Працюю я у тата на фірмі яка існуе вже більше 10 років,фірма добре заробляє,можу квартиру на себе оформити.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 34  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>