Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 16 квітня 2024, 23:47




Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Далі


Чи маєш бажання відвідати США?
Я проживаю в США 10%  10%  [ 11 ]
Я маю(мав) гостьову візу в США 7%  7%  [ 8 ]
Мені відмовили у видачі гостьової візи в США 9%  9%  [ 10 ]
Я хочу поїхати у гості в США, але ще не пробував отримати візу 55%  55%  [ 59 ]
Я хочу емігрувати в США (а не просто в гості) 7%  7%  [ 8 ]
Я не маю бажання відвідувати США 11%  11%  [ 12 ]
Всього голосів : 108
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
15871
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2008, 00:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
YuraLviv написав:
вітаю з візою!..
зовнішний вигляд може має значення адже поїздка на літаку це не дешеве задоволення для пересічних українців... :lol:

Дякую!
А літаки у нас зараз дешеві - дешевше летіти, аніж їхати у плацкартному вагоні:
напр., у Київ я добирався поїздом - заплатив 65 грн., а назад літаком - за 48 грн. :)
Ось сайт дешевої авіакомпанії: http://wizzair.com




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
15876
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2008, 01:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Сонячник написав:
YuraLviv написав:
вітаю з візою!..
зовнішний вигляд може має значення адже поїздка на літаку це не дешеве задоволення для пересічних українців... :lol:

Дякую!
А літаки у нас зараз дешеві - дешевше летіти, аніж їхати у плацкартному вагоні:
напр., у Київ я добирався поїздом - заплатив 65 грн., а назад літаком - за 48 грн. :)
Ось сайт дешевої авіакомпанії: http://wizzair.com


круто! :shock:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
15878
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2008, 07:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
До речі, після революції візи українцям почали давати щедріше.
І зараз лише кожному третьому відмовляють (тим хто приходить з чистим паспортом або просто не підготовленим). Один брат казав, що вже має зо три відмови (кожного року приходить в Консульство) - хоче до рідного брата в гості... я його спитав, чи був десь за кордоном... каже, що не був... от і нічого дивного, що йому відмовляють.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
17492
UNREAD_POSTДодано: 10 червня 2009, 18:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
знайшов дані відмов на візу в США по країнах.

http://www.travel.state.gov/pdf/FY08.pdf

Дані по країнах колишнього Рад. Союзу.
Armenia 53.3%
Azerbaijan 14.0%
Belarus 21.1%
Georgia 46.6%
Kazakhstan 11.7%
Kyrgyzstan 32.1%
Moldova 36.7%
Russia 7.5%
Tajikistan 32.4%
Turkmenistan 45.4%
Ukraine 30.9%
Uzbekistan 61.1%

Зрозуміло що в Україні з 10 аплікантів 3 відправляють подальше...

А так логічно можна зрозуміти - чим менший процент відмов тим менше нелегалів з тих країн?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
17493
UNREAD_POSTДодано: 11 червня 2009, 09:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
YuraLviv написав:
А так логічно можна зрозуміти - чим менший процент відмов тим менше нелегалів з тих країн?

Необов'язково! Я думаю, що то залежить від працівників консульства і від самого Консула.
Мене здивувало, що в російському консульстві дуже мало відмов. Невже серед росіян мало нелегалів?
Юра, а ти не знаходив статистики по нелегалах в США?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
17497
UNREAD_POSTДодано: 11 червня 2009, 19:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Сонячник написав:
YuraLviv написав:
А так логічно можна зрозуміти - чим менший процент відмов тим менше нелегалів з тих країн?

Необов'язково! Я думаю, що то залежить від працівників консульства і від самого Консула.
Мене здивувало, що в російському консульстві дуже мало відмов. Невже серед росіян мало нелегалів?
Юра, а ти не знаходив статистики по нелегалах в США?


ну звичайно що не дають візи тим які мають чисті паспорти... Як мінімум потрібна шенгенська віза з штампами прибуття/відбуття принаймні в одну-дві країн... (не знаю чи є таке правило)

по нелегалах звіт приготований в 2007:
http://www.dhs.gov/xlibrary/assets/stat ... e_2006.pdf

важливо подивитися на дані. (на англ. мові)
http://en.wikipedia.org/wiki/Illegal_im ... ted_States

Country of Origin (January 2006)
Mexico 6,840,000 57%
Latin & Central Amer. 3,000,000 24%
Asia 1,080,000 9%
Europe + Canada 720,000 6%
Rest of World 480,000 4%

тобто це зрозуміло що 81% нелегалів це є з мексики, країн карибського басейну і латинської америки...
цікавий лінк:
http://immigrationcounters.com/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
17509
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2009, 09:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Гм, гроші в Латинську Америку течуть рікою. Це ж з якою потужністю повинен працювати грошодрукарський верстат, щоб відшкодувати відтік валюти?! Якщо цей сайт правдивий, звичайно.
Стосовно попереднього списку країн з процентами відмов, то видно, чим країна демократичніша, то більший процент відмов. Найбільш тоталітарна країна Росія має всього лиш 7.5% відмов. З одного боку логічно: Америка завжди брала біженців з неблагополучних країн, але з іншого боку, приплив емігрантів з таких країн змінює демографічних склад населення США в негативну сторону. Ми вже спостерігаємо відстоювання своїх прав з боку мусульман, США вже перестає бути християнською країною через велику частку мусульман, індусів та представників інших релігій, тому напрошується питання: чи варто продовжувати таку еміграційну політику?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
17526
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2009, 22:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Братик написав:
Гм, гроші в Латинську Америку течуть рікою. Це ж з якою потужністю повинен працювати грошодрукарський верстат, щоб відшкодувати відтік валюти?! Якщо цей сайт правдивий, звичайно.
Стосовно попереднього списку країн з процентами відмов, то видно, чим країна демократичніша, то більший процент відмов. Найбільш тоталітарна країна Росія має всього лиш 7.5% відмов. З одного боку логічно: Америка завжди брала біженців з неблагополучних країн, але з іншого боку, приплив емігрантів з таких країн змінює демографічних склад населення США в негативну сторону. Ми вже спостерігаємо відстоювання своїх прав з боку мусульман, США вже перестає бути християнською країною через велику частку мусульман, індусів та представників інших релігій, тому напрошується питання: чи варто продовжувати таку еміграційну політику?


а яке відношення релігія має до імміграційної політики? Я ж не бачив по статистичних матеріалах щоб США встановлювали таку еміграційну політику за всі роки за релігією. Просто політика проводиться за квотами по країнах.

знаєте таке слово як Diversity... от і вам відповідь лежить в ньому.

В цілому нічого США не буде якщо мусульмани будуть тут і так само нічого не сталося коли Китайці і Японці масово імігрували сюди. І так само Італійці з Ірландцями...

От наприклад за словами преси на головній сторінці Джерело що більшість населення України навернулося до Бога і це називають християнською країною. Та ні на жаль реалії в Україні показує зовсім протилежні результати. Називати країну християнською є дуже сумнівно коли в тій країні тим самим населенням допускається дача хабарів, порушення або не виконання законів і т.д.

Прочитай і зрозумій першу поправку Bill of Rights - там є відповідь на питання чому США не може бути державою однієї релігії... А його прийняли ще 200 років тому...

http://en.wikipedia.org/wiki/United_Sta ... _of_Rights

Цитата:
Congress shall make no law respecting an establishment of religion, or prohibiting the free exercise thereof; or abridging the freedom of speech, or of the press; or the right of the people peaceably to assemble, and to petition the Government for a redress of grievances.


http://en.wikipedia.org/wiki/Freedom_of_Religion

Цитата:
Freedom of religion is a principle that supports the freedom of an individual or community, in public or private, to manifest religion or belief in teaching, practice, worship, and observance. The concept is generally recognized to also include the freedom to change religion or not to follow any religion. Freedom of religion is considered by many in many nations and people to be a fundamental human right, which is a very good thing, Thomas Jefferson once said "among the inestimable of our blessings, also, is that ...of liberty to worship our Creator in the way we think most agreeable to His will; ..."

In a country with a state religion, freedom of religion is generally considered to mean that the government permits religious practices of other sects besides the state religion, and does not persecute believers in other faiths.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
17831
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2009, 20:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Згоден. Держава не повинна домінуючу релігію, бо рано , чи пізно, це перетвориться на тоталітарнизм і переслідування. Для прикладу, хоча би католицька релігія середньовіччя, також, між іншим побудована на християнстві. Але з мечами за імя Христове ішли на іновірців та вбивали їх. Я думаю, батьки Америки це все взяли до уваги, коли, будучи християнами, дали повну свободу віросповідання, як християнам, так і мусульманам, не зважаючи на переслідування християн в мусульманських країнах. Між іншим, саме з Американської Конституції взяли приклад і інші країни, в тому числі, Україна, які також гарантують свободу віросповідання.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
17865
UNREAD_POSTДодано: 12 вересня 2009, 03:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
В. Является ли нарушением прав человека отказ в выдаче визы?
О. Нет, это не является нарушением прав человека. Иммиграционный закон США рассматривает каждого человека, обращающегося за визой, как потенциального иммигранта.

http://russian.stpetersburg.usconsulate ... ionsr.html


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
17866
UNREAD_POSTДодано: 12 вересня 2009, 08:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ага, Юра, слушно підмітив! ;-D
Звісно, з точки зору закону США - не вважається порушенням прав людини, бо... в паспорті тих бідолах, яким відмовили, навіть немає напису "Ми - люди" такого як це є в паспорті американця. В тому то проблема, що американці дбають, щоб не було порушення прав американця, а інших громадян вони просто не вважають за людей, а вважають "потенціальними мігрантами", іншими словами "бомжами".

Але саме таке ставлення до "потенційних мігрантів" є образливим, зокрема збір по 150 дол. за сам лише розгляд анкет, щоб відмовити у в'їзді в США, а зняття відпечатків пальців, а конфіскація речей, засобів зв'язку і утримання людей у павільйоні по декілька годин - все це зневажливе ставлення і є порушенням прав людини, зокрема з точки зору українця.

Так, я згоден, що американці мають право не пускати у свою державу громадян інших держав, але зневажливо ставитися до громадян України на території України - їм для цього ніхто прав не давав.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
17878
UNREAD_POSTДодано: 13 вересня 2009, 16:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячнику, по-перше, посольство США - не територія України. По-друге, ніхто не заставляє робити візи, про яке порушення прав людини може іти мова? По-четверте, вважають "потенційними мігрантами", бо так насправді є. І навіть попри те, ЛЮДИ з України і надалі обманюють посольство США і залишаються в США з робочими чи гостьовими візами. Додам, в Конституції США і в паспорті написано не "ми - люди", а "ми - народ".




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
17914
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2009, 23:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Братик написав:
Сонячнику, по-перше, посольство США - не територія України. По-друге, ніхто не заставляє робити візи, про яке порушення прав людини може іти мова? По-четверте, вважають "потенційними мігрантами", бо так насправді є. І навіть попри те, ЛЮДИ з України і надалі обманюють посольство США і залишаються в США з робочими чи гостьовими візами. Додам, в Конституції США і в паспорті написано не "ми - люди", а "ми - народ".


Смішно читати Соняшникові слова - а як українці самі думають про їнші посольства які мають ті самі відношення до людей? З якої причини всі звинувачення йдуть на адресу США???

А конфіскація майна - то не вперше для мене, мені показували як проносили комплектуючі у різних сумках на територію будь-якого федерального офісу де в туалеті зробили бомбочку...

На жаль ви самі не розумієте що люди які працюють є ті самі як ви і вони тоже мають свої сім'ї. А хто буде гарантувати їм безпеку при тому якийсь ненормальний псих наробить біди у будь-якому вигляді?

Знімання відпечатків пальців - то не новина. Європейський союз, Японія, Австралія вже також впроваджують такі технології дактилоскопії тому що вже неможливо боротися з нелегальними документами і ще заодно бази даних роблять. От буде вся земля під одним ковпаком... Як для мене - мені все одно, в мене брали безліч разів і я з цього не парюся.

Щодо утримування - я не знаю а чекати в черзі в ощадбанк за пенсією або по вкладах для пенсіонерів то нормально??? Я тут на пошті почекав 25 хв і не надавав з цього великого значення і американці так само бо всі мають терпіння і розуміння. А то що порушення прав людини???

Про збір вже говорилося раніше в темі - в перерахунку на євровалюту то буде ідентично до зборів інших країн.

Просто вам Соняшнику треба ще раз перечитати цю тему з початку для повного розуміння і перегляду своїх позицій!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
17915
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2009, 23:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Пригадалося, тут в Майамі я був в німецькому консульстві - там є також охорона і рамка з оглядом речей в сумках.

Просто всюди є все однаково.

Ще якби українці б себе поважали і обирали розумну владу яка не знущається з народу то б інші держави до України відповідно ставилися ліпше. А так виходить що українці живуть за принципом - "аби в сусіда корова здохла" або "моя хата скраю і мене не цікавить що в інших"

Проблема українців полягає в тому що жити разом як комюніті і допомагати один одному не бажають.

Недавно про це сказали українці які були вперше після 25 і 17 років... Відгуки від них більш стримані... (але і так ясно що негативні)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
17919
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2009, 12:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
YuraLviv написав:
Недавно про це сказали українці які були вперше після 25 і 17 років...

Не зрозумів: "які були..." де? В Україні?
А щодо консульства США, то несправедливість в тому, що люди, які не мають злочинних намірів, вважаються апріорі злочинцями, і в них ще відбирають 150 дол. за те, що не змогли довести (а частіше просто через субєктивне рішення офіцера), що вони не злочинці.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>