Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 20 квітня 2024, 07:20




Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  Далі


Чи маєш бажання відвідати США?
Я проживаю в США 10%  10%  [ 11 ]
Я маю(мав) гостьову візу в США 7%  7%  [ 8 ]
Мені відмовили у видачі гостьової візи в США 9%  9%  [ 10 ]
Я хочу поїхати у гості в США, але ще не пробував отримати візу 55%  55%  [ 59 ]
Я хочу емігрувати в США (а не просто в гості) 7%  7%  [ 8 ]
Я не маю бажання відвідувати США 11%  11%  [ 12 ]
Всього голосів : 108
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США
14941
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2008, 20:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Roman84 написав:
Всім привіт! Я тут новенький.Я дуже хочу отримати гостьову візу в США.Бачу у вас багато інформації про те.Допоможіть хто може.Наперед вдячний
Я чув, що зараз навіть наймають юристів, які надають консультації щодо успішного отримання візи.
Але тут багато залежить від обставин кожного, хто хоче поїхати в гості.

Практично кожен, хто приходить за візою - потенційний обманщик і злодій, який отримавши візу назад не повернеться. Тому якщо ти не маєш доказів, що ти не "верблюд", то шансів отримати візу не маєш.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США
14970
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2008, 07:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Roman84 написав:
Всім привіт! Я тут новенький.Я дуже хочу отримати гостьову візу в США.Бачу у вас багато інформації про те.Допоможіть хто може.Наперед вдячний

В принципі, процедура дуже проста. Вам потрібно мати лише знайомого в США, який би написав Вам виклик. Знайомий має бути достатньо близьким щоб міг Вас зустріти, влаштувати проживання та забеспечити їжою поки Ви в гостях.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США
14982
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2008, 15:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Братик написав:
Roman84 написав:
Всім привіт! Я тут новенький.Я дуже хочу отримати гостьову візу в США.Бачу у вас багато інформації про те.Допоможіть хто може.Наперед вдячний

В принципі, процедура дуже проста. Вам потрібно мати лише знайомого в США, який би написав Вам виклик. Знайомий має бути достатньо близьким щоб міг Вас зустріти, влаштувати проживання та забеспечити їжою поки Ви в гостях.


хоча потім той знайомий буде мати справу з імміграційною службою за запрошення нелегала... :roll:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14984
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2008, 20:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Чому нелегала? Йдеться про гостьову візу. Це якщо він вирішить залишитися.
До речі, питання до всіх компетентних, а оскільки крім Юри тут компетентних фактично немає, то питання до тебе, Юро: чи має людина, яка отримала запрошення в гості від громадянина США, привілегії на інтерв"ю? Тобто чи має така людина більше шансів що їй не відмовлять якщо її запрошує громадянин США?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14999
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2008, 19:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Братик написав:
Чому нелегала? Йдеться про гостьову візу. Це якщо він вирішить залишитися.
До речі, питання до всіх компетентних, а оскільки крім Юри тут компетентних фактично немає, то питання до тебе, Юро: чи має людина, яка отримала запрошення в гості від громадянина США, привілегії на інтерв"ю? Тобто чи має така людина більше шансів що їй не відмовлять якщо її запрошує громадянин США?


відносно нелегала - а ти що не знаєш що останнім часом за законами надання притулку нелегалу може загрожувати кримінальна відповідальність.

відповідь на питання:
то вже грає роль від якої держави є та людина... якщо від європейського союзу то нема проблем а якщо наприклад від україни то тепер наступне питання - рідні, знайомі і т.д. у випадку рідних - то вже як 50-50, знайомі - то якщо вони мають добру роботу і не є безробітні то дадуть візу, і т.д.

якщо громадянин США запрошує батьків то нема проблем. а братів і сестер - то вже як офіцер вирішить. Можна при відмові потурбувати свого US конгресмена. Допомагає часом.

але є багато винятків і ще залежить від настрою офіцера і т.д. :wink:

треба бути добре одягнутим і з гарним доброзичливим виглядом бути на інтервю. от то вам відповідь. психологія тонка річ якими офіцери добре обізнані і можуть виявити наміри з першого погляду.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
15005
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2008, 07:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Юра, ти не зрозумів мого питання. Чи мають запрошені від громадянина США перевагу над запрошеними від звичайного мешканця США?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
15023
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2008, 22:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
мають перевагу але то вже індівідуально... Хоча запрошення батьків можна і зробити будучи резидентом. Але якщо говорити наприклад вони отримали будь-який імміграційний статус в США але не скористалися - то я на то питання відповісти не можу. Треба питати імміграційного лоєра.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
15079
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2008, 14:58 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2008, 16:31
Написано: 2
"А складається враження- що Консульство США просто робить бізнес у Україні. Причому нечесний бізнес, що заборонено за українськими законами." Щодо цього я повністю згідна, мала можливість на власному прикладі переконатися.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Посольство Сша
15081
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2008, 15:07 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2008, 16:31
Написано: 2
Я напишу. Для всіх бажаючих їхати в США по ЕМІГРАЦІЙНІЙ ВІЗІ. Коли вже є ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВИГРАШ!!! Це неповага до українців!Лист з повідомленням про виграш прийшов, за день до мого весілля. Запрошення, на співбесіду прийшло за 10 місяців.нам було призначено співбесіду у Варшаві, на 18 березня . Ми приїхали, і нас з першої хвилини почали звинувачувати!!! Моєму чоловікові 35 років, а це на думку представників посольства –НЕМОЖЛИВО так пізно одружуватись, бо «У НАС НА УКРАЇНІ ВСІ ОДРУЖУЮТЬСЯ ДО 24 РОКІВ!!!»
Ми не раз чули і нас попереджували, що будуть перевіряти на фіктивність. Проте нас ніхто не попередив, що до нас будуть зверхньо ставитись і глузувати. Консул, який досконало знає російську мову, опитував нас з перекладачем (яка елементарні речі перекладала неправильно! Вітальна, - це спальня, а на зауваження мого чоловіка Руслана, що вона не правильно перекладає, веселий сміх: що Ви знаєте англійську?)
На питання, чому так довго не одружувались, (ми до цього часу вже більше року жили разом, чому є підтвердження всіх сусідів, і звичайно ж знайомих, родичів і друзів) я відповіла, що в нас сталась трагедія - померла моя рідна тітка від раку, в мене стався викидень, на що консул З ПОСМІШКОЮ запитав, чи дати серветку, і продовжив опитування в зверхній формі.
Не кожна людина, може розповідати інтимні сторони свого життя, і мій чоловік саме з таких. Так само питання за песиків і котиків, які ніколи з нами не жили, а живуть у моєї мами, стали причиною розбіжностей у відповідях. І за це нам поставили довічну відмову у в’їзді в США, а мені дописали, що я НЕЛЕГАЛЬНО хотіла перевезти людину.На питання чоловіка, хіба не можливо, що не всі питання збігаються,консул, сказав, що все можливо, але ВОНИ З ПЕРЕКЛАДАЧЕМ ТАК ВИРІШИЛИ! На наше прохання продовжити опитування, консул пригрозив, що викличе охорону. Йому вистачило 20 хв, щоб стовідсотково переконатись, що ми не пара. Він не захотів, подивитися на паспорт чоловіка, і мій, для нього не показник свідоцтво про одруження, фотографії від знайомства, і врешті решт МИ БРАЛИ ШЛЮБ В ЦЕРКВІ, давали присягу в посольстві говорити правду. Для консула це дрібниці?!
Більшого приниження примітивними питаннями і зверхністю я ніколи не мала, і сподіваюсь вже не матиму. Отже, шановні вигравці. Якщо так сталось, що Ви виграли. Наймайте психолога, який буде Вас готувати, до питань в посольстві, і нотуйте, що їли , де були, вчіть і повторюйте все що з Вами відбувалось, особливо треба звернути увагу на те, що за людей вас там не вважають, і ще краще беріть з собою чоловік 50, які будуть під посольством горлати, що ви справжня пара. Я у відчаї, я не можу зрозуміти і змиритись з рішенням консула. І ще один нюанс, це глузнірство, обійшлось нам з чоловіком в 1550 умовних одиниць :cry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
15090
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2008, 22:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Русоля, в мене просто слів нема... Я розумію, бо подібне приниження (але в меншій мірі) пережив у консульстві США, коли хотів отримати гостьову візу на три тижні, щоб відвідати рідних.

Я б тобі радив подати апеляцію, хоча я не спеціаліст у тих справах.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
15112
UNREAD_POSTДодано: 31 березня 2008, 15:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Думаю, що конче треба подавати апеляцію. Заодно написати до МЗС України про перенесення принижень та порушення людських прав американськими службовцями.
Можна, до речі, сьогодні вийти на вулиці Києва з антибушівськими протестами. ;)




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
15120
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2008, 20:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
сумна історія але то не поодинока. Не перший раз це читаю.

Явно не підготовлені і самовпевнені були на співбесіді...
А те що питали то треба було відповідати на питання а не дратувати консула. А питання є всякі і навіть то інтимних і то треба визначити чи насправді ви є парою яка любить один одного. А те що рік разом жили то не факт.

Відносно грошей - то вже ваша справа - вирішили подати папери і за то платите. Ви то зробили добровільно оплату ... і нема на що потім нарікати на те що не вийшло. Проблему на співбесіді на жаль ви зробили самі персонально!

Питання від мене - навіщо користувалися послугами перекладача??? і ще то того російськомовного...
Відносно одруження до співбесіди - багато так і то роблять і стопроцентно відмовляють бо є на то імміграційні закони. Незаконно одружуватися за пару днів до співбесіди з консулом. Вбачається прояв перевезти людину.

Перекладач нічого не вирішує - його робота перекладати а не приймати рішення. То все визначає згідно імміграційними законами консул або імміграційний офіцер. Хоча часто є нарікання на роботу іммграційної служби але то вже бюрократія.

Відносно писати заяву про приниження людьських прав - то вже на трагікомедію схоже. Нічого вам то не дасть. В мене і є питання до влади України - чому влада спонукає населення таких як ви до міграції???


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
15121
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2008, 20:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Сонячник написав:
Русоля, в мене просто слів нема... Я розумію, бо подібне приниження (але в меншій мірі) пережив у консульстві США, коли хотів отримати гостьову візу на три тижні, щоб відвідати рідних.

Я б тобі радив подати апеляцію, хоча я не спеціаліст у тих справах.


апеляцію завжди можна подати - от бажання треба мати...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
15767
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2008, 18:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я нещодавно отримав візу. :)

Опишу детально як це було : :wink:

Записався на співбесіду за місяць до призначення. Сказали прийти о 9 год.
Прийшов о 8:45. За 25 хвилин пройшов перевірку.
Направили мене в павільйон, де я підготував документи: вирізав фотку, пришпилив степлером - згідно зразку.
О 9:45 у цьому ж павільоні зайняв чергу для здачі документів. О 10:03 у мене зняли відпечатки пальців (на вказівному пальці був 15-річної давності поріз, показав палець - дозволили... одній жінці відмовили у прийомі документів, оскільки вона мала свіжий поріз - їй сказали прийти іншим разом і сказали що квітанція про сплату за рогляд документів дійсна протягом року) і прийняли документи. Причому окрім анкет прийняли лише:
- запрошення від брата (Invitation);
- копія його паспорта;
- документ про його доходи в США.

Я хотів ще додати до пакету лист від свого імені, довідку про мої доходи, довідку про наявність депозитів тощо, але сказали, що це все не потрібно - і повернули назад.

Потім послали знову на вулицю у павільон, де я очікував до 12 год поки мене запросили знову у консульство. Там я очікував ще 30 хв., але попросив у віконечку 6 щоб зі мною провели співбесіду швидше, бо я вже запізнювався на літак. Офіцеру передали мою анкету, і мене опитали позачергово.
Знову ж жодних документів офіцер не хотів дивитися, лише задав декілька питань, щоб зрозуміти мої мотиви: де працюю, скільки заробляю, де живу, яким чином брат попав в США тощо. Оскільки я спішив, то швиденько відповідав на всі питання українською мовою, і він сказав Ок і дав зелений талончик.
Всього у консульстві перебував 4 год.

Я вважаю, що рішення щодо надання візи офіцер приймає на основі даних в анкеті, а в ході співбесіди лише уточняє мотиви. Зовнішній вигляд немає ніякого значення. Головне запевнити його, що у вас все впорядку.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
15866
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2008, 23:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
вітаю з візою!

питання в мене: а в якому штаті брат живе? чи не Массачусеттс.

Відносно інтервю - там тобі запрошення допомогло. І ще думаю що наявність шенгенської візи і штампів було також плюсом.

А так чистий паспорт навіває на роздуми...
зовнішний вигляд може має значення адже поїздка на літаку це не дешеве задоволення для пересічних українців... :lol:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>