Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 квітня 2024, 00:09




Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
ДописДопис був видалений | видалив: jerelo | 12 лютого 2010, 14:41.
Причина: офтоп
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20597
UNREAD_POSTДодано: 13 лютого 2010, 16:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Taj написав:
Сергію, ця стаття не має жодної цінності насамперед тому, що названі міфи і вигадані самими католиками, а тоді їх наче розумно спростовують.

:(
що значить вигадані? я так розумію, що ти жартуєш? ось, наприклад, ссс -- повністю підтверджує реальність того, що ти вперто називаєш міфом...




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20598
UNREAD_POSTДодано: 13 лютого 2010, 16:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
сергій написав:
що значить вигадані? я так розумію, що ти жартуєш? ось, наприклад, ссс -- повністю підтверджує реальність того, що ти вперто називаєш міфом...
Мабуть, Тай про ці міфи просто не чув, а тому він думає, що вони вигадані. :) А ссс не протестант, а свідок.
Я також не чув про саме ті п'ять міфів, які подаються у цій статті. Але допускаю, що ці міфи звідкись були взяті, однак, автор повинен був надати принаймні якесь посилання на джерело. Автор статті помиляється принаймні в тому, що узагальнює ті міфи як протестантські.

Насправді, у протестантів по-різному ставляться до второканонічних книг. Я чесно кажучи, раніше думав навпаки, що це католики відкинули второканонічні книги :oops:.

Я допускаю, що навіть повна Біблія не містить всіх богонадхнених книг. Очевидно, що не всі книги дійшли до нас.
Я сам читаю повну Біблію, але навіть якщо хтось недовіряє второканонічним книгам - нічого страшного, нехай хоча б частину Біблії прочитає. Бо головне не знання всієї Біблії, а віра та виконання прочитаного.
Тому навіть якщо невіруюча людина прочитає клаптик Біблії, і повірить що Ісус Христос - Божий Син, то зможе отримати й благодать на спасіння. :yes:
Водночас, можна прочитати всю Біблію від корки до корки, та не отримати спасіння.:(




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20602
UNREAD_POSTДодано: 13 лютого 2010, 22:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Тому навіть якщо невіруюча людина прочитає клаптик Біблії, і повірить що Ісус Христос - Божий Син, то зможе отримати й благодать на спасіння. :yes: (
Оце вже друге діло.Мудро та розсудливо.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20610
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2010, 15:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
сергій написав:
:shock: ви мене дивуєте. ви навіть елементарних речей не знаєте -- це щодо біблійного канону. Ви навіть не знаєте, яку читаєте Біблію...для цього я і надав посилання на цікаву статтю.

А яке має значення яку Біблію читиати? кононічну не канонічну головне що в ній, в Біблії написано, якщо в неканонічній Біблії нічого неперекручено ( просто не всі книги є) то яка проблєма ? Можна довго сперечатись канонічна- неканонічна Бібля а в неї навіть незазирнути, то ніякого толку небуде і з канонічної Біблії :(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20633
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 00:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Тому навіть якщо невіруюча людина прочитає клаптик Біблії, і повірить що Ісус Христос - Божий Син, то зможе отримати й благодать на спасіння(

Як ти розумієш "отримати благодать на спасіння"? Може ти мав на увазі "отримати спасіння"?
Цитата:
Я допускаю, що навіть повна Біблія не містить всіх богонадхнених книг. Очевидно, що не всі книги дійшли до нас

Каже здається Іван, що якби все написати, що сказав Христос, то й весь світ не умістив би всього написаного.
До всіх. Та навіщо сперечатись про канонічність чи неканонічність Біблії, адже ми християни, головне для нас - Новий Завіт, а доповнені книги нічого спільного з Новим Завітом не мають. А читати можна все що завгодно: багато корисних книг є у світі.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20639
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 00:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Як ти розумієш "отримати благодать на спасіння"? Може ти мав на увазі "отримати спасіння"?
Так, це тотожні вирази. :)
Братик написав:
Каже здається Іван, що якби все написати, що сказав Христос, то й весь світ не умістив би всього написаного.
Так, Іван подібне написав:
Багато є й іншого, що Ісус учинив. Але думаю, що коли б написати про все те зокрема про кожне, то й сам світ не вмістив би написаних книг! (Iван.21:25)

Братик написав:
головне для нас - Новий Завіт, а доповнені книги нічого спільного з Новим Завітом не мають.
А ось в тому ти не правий! Це єресь! ;-D (Хотів тобі мінус вліпити - не дало)
Адже, Христос говорив: Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене! (Iван.5:39)
Та й апостол Павло писав золоті слова до Тимофія: І ти знаєш з дитинства Писання святе, що може зробити тебе мудрим на спасіння вірою в Христа Ісуса. Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова. (2Тим.3:15-17)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20642
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 01:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:

Братик написав:
головне для нас - Новий Завіт, а доповнені книги нічого спільного з Новим Завітом не мають.
А ось в тому ти не правий! Це єресь! ;-D (Хотів тобі мінус вліпити - не дало)
Адже, Христос говорив: Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене! (Iван.5:39)
Та й апостол Павло писав золоті слова до Тимофія: І ти знаєш з дитинства Писання святе, що може зробити тебе мудрим на спасіння вірою в Христа Ісуса. Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова. (2Тим.3:15-17)

Та я ж кажу не за Старий Завіт, а за неканонічні книги! Бо тому вони й не увійшли в канон, що не свідчать про Христа.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20643
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 02:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Та я ж кажу не за Старий Завіт, а за неканонічні книги! Бо тому вони й не увійшли в канон, що не свідчать про Христа.
Тоді Сергій правий в тому, що такий міф існує. :) Насправді, у деяких неканонічних книгах є свідчення про Христа, а також в книгах Нового Завіту часто є посилання на неканонічні книги, наприклад, книга Єноха, яка взагалі не увійшла в жоден канон.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20647
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 04:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Чому ти пишеш, що це міф? Це якраз реальна причина, чому вони не увійшли. Принаймні іншої причини я не знаю. Чи можеш ти зацитувати, де там пишеться про Христа?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20656
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 14:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Чому ти пишеш, що це міф? Це якраз реальна причина, чому вони не увійшли. Принаймні іншої причини я не знаю. Чи можеш ти зацитувати, де там пишеться про Христа?

А ти прочитай хоча б цю католицьку статтю, що Сергій привів. Наприклад, Книга Мудрости Соломона свідчить про Христа:
1 Вони бо один до одного мовляють, міркуючи невірно: « ... 12 Засядьмо на праведника, бо він нам невигідний | і противиться нашим учинкам; | він закидає нам гріхи проти закону, | винує нас у вадах нашого виховання; 13 гадає, нібито він знає Бога, | сином Господнім себе самого називає. 14 Він - утілений докір думкам нашим, | нам тяжко і глянути на нього. 15 Життя ж його не таке, як в інших, | і поведінка його дивацька. 16 Для нього ми - та підроблена монета, | він уникає доріг наших, як нечести, | щасливу називає кончину справедливих | і вихваляється, що Бог йому за батька. 17 Гляньмо, чи слова його правдиві, | та провірмо, що з ним буде накінець. 18 Якщо праведник справді є син Божий, то захистить його | і вирве його з рук противників. 19 Випробуймо його зневагою й мукою, | щоб ми пізнали його лагідність, | і випробуймо його терпеливість. 20 Засудімо його на смерть ганебну, бо, за його словами, допомога йому прийде.» 21 Отак собі гадали, та помилились, бо їхня злоба їх засліпила. (Прем.Сол.2:12-21)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20677
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2010, 06:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, згоден - ідеться про Христа. Але якась навіть мова не така, як в Притчах. Певне ж існує якась причина, чому цих книг не визнають протистанти.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: jerelo | 16 лютого 2010, 14:24.
Причина: офтоп
ДописДопис був видалений | видалив: jerelo | 16 лютого 2010, 14:24.
Причина: офтоп
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Біблійні канони
20690
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2010, 17:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
А ти прочитай хоча б цю католицьку статтю, що Сергій привів. Наприклад, Книга Мудрости Соломона свідчить про Христа:
Мені цікаво ,як дописувач удостовірився в правдивості цієї їнформації?Чи він лише повірив на слові автору??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>