Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:47




Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10470
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2007, 09:48 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Може ти маєш на увазі відношення, а не самолюбство.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10481
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2007, 18:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Winslet написав:
Людина зрозуміє, ЯК вона любить саму себе тоді, коли її хтось образить, наступить на її самолюбство ;)

це не любов до себе а самобман виражений у відстоюванні власної нікчемності, вірніше намаганні її приховати не тільки від інших, показуючи що мол "я велике щось", а й від самого себе в пергу чергу.
Несприйняття себе таким як є, зі всіма недоліками і гріхами притягує образу ще й від інших.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10482
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2007, 19:48 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Щось у цьому є!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10497
UNREAD_POSTДодано: 05 липня 2007, 02:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Що значить "притягує образу від інших"?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10502
UNREAD_POSTДодано: 05 липня 2007, 13:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ну якщо людина налаштована на те що її ображатимуть - то так і буде, вона знайде що шукає.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як любити самого себе
46802
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2014, 16:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
щоб любити ближнього як самого себе треба в першу чергу мабуть любити себе щоб потім знати як любити ближнього....
в першу чергу любити самого себе це виконувати Божі заповіди або хотя б старатися виконувати їх.......
бо не все можна назвати любовью до себе якми бачиимо живуть люди в розпусті, прелюбодійстві з однієї сторони вони можна сказати любят себе, але якщо придивитись краще то хіба це любовь сьогодні з однією (з одним) завтра з іншім тіло своє марнують, серце своє переводять, мислі свої занепасчають, душу свою гублять ну хіба це любов до себе, це якась зневага до себе......


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як любити самого себе
47901
UNREAD_POSTДодано: 01 серпня 2015, 15:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
дивився недавно відео з семінаром на одному кемпі, де проповідник запитав молодь: «хто любить сам себе?». не всі, але багато підняли руки. далі він говорив приблизно таке, що нам властиво думати про себе негативно і недооцінювати себе; що неправильно бути гордим, але і неправильно дивитися на себе по-іншому, ніж на нас дивиться Бог..
але ж Ісус казав, що хто душу свою кохає, той погубить її, а хто ненавидить - той збереже. хіба не протилежне Ісус говорив, ніж це?
звісно є таке в людини, що вона про себе саму піклується, і годує, і гріє, як пише: Бо ніколи ніхто не зненавидів власного тіла, а годує та гріє його, як і Христос Церкву...Еф.5:29 але тут про тіло йдеться, а Христс про душу каже. чи я щось плутаю?..
але є таке застереження: ... догодження тілу не обертайте на пожадливість! Рим.13:14

далі чув чи читав таке, що хто себе не любить, як той інших може любити?; хто сам нещасливий, як іншого може зробити щасливим (напр. в шлюбі)?; або кому з самим собою нецікаво, як з іншими може бути цікаво?; або хто сам собі не може дати ради, як іншому дась?;
або найважливіше: хто сам собі не може простити, як йому Бог простить? чи є небезпека в цих висловах для віруючих чи це нормальні правдиві слова?
щодо останнього виразу, то я щось в Біблії не знаходжу, щоб ми собі прощали. може хтось підкаже, коли я помилився. всюди пише, щоб ми ближнім прощали. або ближче місце: Терпіть один одного, і прощайте собі, коли б мав хто на кого оскарження. Як і Христос вам простив, робіть так і ви! Кол.3:13 але як я розумію, то ту все одно йдеться про відносини з ближнім..




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як любити самого себе
47902
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2015, 01:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
дивився недавно відео з семінаром на одному кемпі, де проповідник запитав молодь: «хто любить сам себе?». не всі, але багато підняли руки. далі він говорив приблизно таке, що нам властиво думати про себе негативно і недооцінювати себе; що неправильно бути гордим, але і неправильно дивитися на себе по-іншому, ніж на нас дивиться Бог..
Я вже на цю тему висловлював свою думку, і я все ж переконаний, що це вчення не від Бога. Ісус Христос наставляє інакше: Хто бо підноситься буде впокорений, а хто впокоряється той піднесеться. (Лук.14:11)
Я думаю, що ці проповідники ніколи не переживали Божу благодать, бо інакше б так не навчали, і розуміли, що значить:
Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать! (1Петр.5:5).
Мабуть це через те, що тепер на кемпи запрошують здебільшого знаменитих проповідників, а серед них важко знайти таких смиренних, що пережили Божу благодать. Тому такі проповіді виходять.
taras15 написав:
але тут про тіло йдеться, а Христос про душу каже. чи я щось плутаю?..
Я так розумію, що від природи ми всі любимо самих себе, тобто і тіло, і душу (бо ми кормимо себе, одягаємо). Чи є такі люди, щоб себе не годували чи не одягали? А тому нема такої заповіді, щоб любити себе. Навпаки, Бог заповідає любити ближніх і навіть ворогів, а це означає відривати від себе, ділитися з іншими тим, що ми маємо (і часом, і достатком). Іншими словами кожна людина може на 100% любити лише себе, або ж ділитися тією любов'ю з іншими, залишаючи для себе скажімо 10% (найнеобхідніше - догодження тіла).
taras15 написав:
або ближче місце: Терпіть один одного, і прощайте собі...
Там НЕ "прощайте собі", а прощайте один одному (взаємно), ось інші переклади: "вибачаючи і прощаючи один одному", "снисходя друг другу и прощая взаимно". Бо там стоїть грецьке слово, яке означає "взаємно".




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як любити самого себе
47904
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2015, 15:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Я вже на цю тему висловлював свою думку, і я все ж переконаний, що це вчення не від Бога. Ісус Христос наставляє інакше: Хто бо підноситься буде впокорений, а хто впокоряється той піднесеться. (Лук.14:11)

так! як вище писали, що не знаходять в Писанні, щоб писало, що ми маємо себе любити. просто таке не раз чую і роздумував, чому так на це акцентують увагу?.. а ще з цим поєднують комплекси неповноцінності і занижену самооцінку і т.п..

Сонячник написав:
Я думаю, що ці проповідники ніколи не переживали Божу благодать... серед них важко знайти таких смиренних, що пережили Божу благодать.

хм... важко це зрозуміти, адже звідки тоді в них розуміння Писання; або духовне хрищення?.. хіба може бути, що з часом під впливом всяких новітніх вчень і проявів неєвангельських вони остигли і збочують із прямого шляху.. але що ми про інших говоримо, краще за собою дивитися(

Сонячник написав:
Я так розумію, що від природи ми всі любимо самих себе, тобто і тіло, і душу (бо ми кормимо себе, одягаємо). Чи є такі люди, щоб себе не годували чи не одягали? А тому нема такої заповіді, щоб любити себе. Навпаки, Бог заповідає любити ближніх і навіть ворогів, а це означає відривати від себе, ділитися з іншими тим, що ми маємо (і часом, і достатком). Іншими словами кожна людина може на 100% любити лише себе, або ж ділитися тією любов'ю з іншими, залишаючи для себе скажімо 10% (найнеобхідніше - догодження тіла).

згідний! цікава думка...

Сонячник написав:
Там НЕ "прощайте собі", а прощайте один одному (взаємно), ось інші переклади: "вибачаючи і прощаючи один одному", "снисходя друг другу и прощая взаимно". Бо там стоїть грецьке слово, яке означає "взаємно".

так, я читав інші переклади, бо давно про це роздумував, та й в пер. Огієнка можна зрозуміти, що йдеться про взаємність.. просто навів це місце, як таке, що можуть його застосовувати прихильники цих висловів..
ось тут є стаття, де говориться про те: http://ieshua.org/kogda-ty-ne-mozhesh-prostit-sebya.htm що скажете?
п.с. (все ж таки, це грецьке слово тільки в третьому значенні означає "взаємно", а в перших двох - "себе самого" і "(когда подлежащее обозначает и обладателя), свой, ты знаешь свою участь;"... я веду до того, що можуть тлумачити подібні місця по-своєму :( )




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як любити самого себе
47907
UNREAD_POSTДодано: 02 серпня 2015, 22:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
стаття, де говориться про те: http://ieshua.org/kogda-ty-ne-mozhesh-prostit-sebya.htm що скажете?
Перечитав ту статтю, але на мій погляд, це сплошна єресь або я щось не розумію. Не буває так, що людина себе занадто винить, чи занадто смиренна, чи занадто вівця. Всі ці статті написані аби звести вибраних. Звісно, що Дух Святий свідчить духу нашому, що ми прощені якщо тільки прощені, але якщо нема такого свідчення - значить не прощені. І нема чого внушати собі що Бог нам простив. Свої гріхи треба оплакувати до тих пір поки Сам Господь не засвідчить, що простив.

Слово Боже каже:
Сокрушайтесь, плачьте и рыдайте; смех ваш да обратится в плач, и радость - в печаль. Смиритесь пред Господом, и вознесет вас. (Як.4:9-10)
Як бачимо, одна умова прощення - це плач і смирення.
Я радію тепер не тому, що ви засмутились, а що ви засмутилися на покаяння, бо ви засмутились для Бога, щоб ні в чому не мати втрати від нас. Бо смуток для Бога чинить каяття на спасіння, а про нього не жалуємо, а смуток світський чинить смерть. (2Кор.7:9-10)
І ще сказано: Бо коли б ми самі судили себе, то засуджені ми не були б. Та засуджені від Господа, караємося, щоб нас не засуджено з світом. (1Кор.11:31-32)

Тобто смуток на покаяння - лише вітається, бо він чинить каяття на спасіння. І це дуже добре, якщо людина засмучена через гріх. Бо відтак вона обов'язково покається і отримає радість від Господа.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як любити самого себе
47908
UNREAD_POSTДодано: 03 серпня 2015, 01:57 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
29 лютого 2016, 06:44
Написано: 4
Отож ця заповідь ("Люби свого ближнього, як самого себе") закликає нас до любові до інших замість любові до нас самих.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>