Джерело
http://forum.jerelo.info/

Страх Божий
http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=336
Сторінка 1 з 1

Олеся [ 22 лютого 2007, 13:12 ]  Страх Божий

Хто той чоловік, що боїться він Господа? Він наставить його на дорогу, котру має вибрати, душа його житиме в щасті і насіння його вспадкує землю! Приязнь Господня до тих, хто боїться Його, і Свій заповіт Він звістить їм. Пс. 25
Як практично проявити в щоденному ходженні страх Божий, за який Господь обіцяє так щедро нагородити?

Сонячник [ 22 лютого 2007, 14:16 ]  

Цитата:
Як практично проявити в щоденному ходженні страх Божий, за який Господь обіцяє так щедро нагородити?
Цікаве питання! Теоретично всі ми знаємо, що Страх Божий - це початок премудрості, це Дар Духа Святого... Я думаю, що перебувати у страсі Божому означає постійно догоджувати лише Богу, а не нашим забаганкам. Тобто це, мабуть, значить ходити святою дорогою, так щоб всі наші наміри перевіряти, погоджуючи з Законом Божим, Словом Божим тощо.

Тарас [ 22 лютого 2007, 15:07 ]  

Я думаю, що Страх Божий - це тоді, коли людина дивиться як перш за все догодити Богові, незалежно як прореагують на це люди. Є моменти, коли люди поступають по Слову Божому перед іншими, щоб бачили інші: батьки, друзі, Церква і т.д. Але, на мою думку, СТрах Божий найяскравіше проявляється, можна навіть свій духовний рівень перевірити, тоді, коли ми поступаємо по Питсанню і тод, коли нас НІХТО не бачить. Я думаю, що людина, яка має Божий Страх, боїться переступити Його постанови, як в оточенні великої кількості людей, так і тоді, коли її ніхто не бачить. Вона боїться Бога, боїться поступити проти Його слів, тому, що вона любить Бога.

Олеся [ 28 лютого 2007, 10:50 ]  

Страх Божий, на мою думку, - це боятися образити Бога, зробити так, щоб було Йому неприємно, щоб знеславлювалось Його Ім`я. Це не тільки страх перед покаранням і виконання певних правил. Це подібно до щирого кохання між закоханими: боязнь сказати чи зробити щось не так, щоб не "сполохати" тих прекрасних почуттів :roll: Бажаю всім гарячої любові та страху перед Богом. :D

Сонячник [ 02 березня 2007, 20:59 ]  

Звичайно, страх Божий - це страх втратити через гріх Божу присутність і Його благословіння, а не просто страх понести покарання (бо оцей страх мають безбожники).
Якщо ми не маємо страху Божого, то грішимо, не помічаючи того.
Тобто страх Божий - це страх згрішити, а не страх понести покарання за гріх. Страх Божий - це те, що нас віддаляє від гріха, що не допускає до гріха.
Страх Божий спонукує нас виконувати волю Божу, а не нашу.
Блажен кожен, хто боїться Господа, хто ходить путями Його! (Пс.127:1)
І звісно страх Божий і любов Божа повинні доповнювати одне одного. Не можна любити Бога без страху Божого, не можна боятися Бога без любові до Бога.

Winslet [ 04 липня 2007, 08:53 ]  

Згодна з усім висловленим вище, страх Божий - це страх вчинити гріх. І якщо ми відчуваємо, що совість нас осуджує - це є ознакою того, що маємо Божий страх ;)

Анафема [ 04 липня 2007, 09:43 ]  

Згоден з Вінслет!!!!!!!!!!!!!!

Сабна [ 18 вересня 2007, 15:18 ]  

А де взяти Страх Божий? Ну немає Його? Тож здається все знаю з дитинства!

Сонячник [ 18 вересня 2007, 22:10 ]  

Сабна написав:
А де взяти Страх Божий? Ну немає Його? Тож здається все знаю з дитинства!
Страх Божий слід просити у Бога! Бо це Божий дар...
Соломон просив у Бога серце розумне:
1Цар.39 Дай же Своєму рабові серце розумне, щоб судити народ Твій, щоб розрізняти добре від злого, бо хто потрапить керувати цим великим народом Твоїм? 10 І була та річ приємна в Господніх очах, що Соломон попросив оцю річ. 11 І сказав Бог до нього: За те, що просив ти цю річ, а не просив для себе днів довгих та багатства, і не просив душ ворогів своїх, а просив собі розуму, щоб уміти судити, 12 то ось зроблю Я за словом твоїм, ось Я даю тобі серце мудре та розумне, так що такого, як ти, не було перед тобою й не встане такий, як ти, по тобі. 13 А також те, чого не просив ти, Я даю тобі: і багатство, і славу таку, що такого, як ти, не було перед тобою й не буде нікого серед царів усе життя твоє. 14 А якщо ти ходитимеш Моїми дорогами, щоб дотримувати постанови Мої та заповіді Мої, як ходив був батько твій Давид, то продовжу дні твої!
А оскільки початок премудрості - страх Божий, то скільки більше слід його просити у Бога. А як буде страх, то буде і мудрість, і достаток, і довголіття. :)

Dmitro [ 26 червня 2014, 16:58 ]  Re: Страх Божий

страх та любов, любов та страх.
вузький шлях в царство небесне, всі б хотіли попасти туди та тількі Богові це під силу.
Просіть у Бога хай він направляє вас , і якщо ви направільному шляху на вас буде любов та Божа Благодать а якщо ви зіб'єтесь зі шляху і почнете відчувати страх попросіть у Бога і він направить вас, допоможе вампідскаже вам....
любите та будьте любимі.....

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин