Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 08:19




Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Якщо немає любові
7540
UNREAD_POSTДодано: 21 лютого 2007, 17:08 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 березня 2007, 17:37
Написано: 171
Звідки: Чернівці
Чи може сестра вийти заміж за брата, до якого в неї нема ніяких почуттів? В мене в житті cклалася така ситуація, що до мене має серйозні наміри один брат, до якого я не маю ніяких особливих почуттів. Більшість близьких і друзів радять мені не довго не думати, а виходити заміж. Але я боюся, що не зможу прожити з цією людиною все життя, тим більше, що мені по серцю інша людина, з якою в мене практично немає шансів бути разом. А рішення треба приймати зараз, поки не пізно і я не наробила помилок. :( Поділіться своїми думками з цього приводу




Праведник цвістиме, як пальма. Пс.92:13
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7548
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2007, 14:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Важко тут щось мудре порадити... Якщо не маєш симпатії, то краще відмовити або запропонувати час на випробування (на роздуми). Я думаю, що час повинен розставити всі крапки над "і". Ну це на мою думку, що з цим поспішати не треба. Адже один нерозважливий поступок може стати тягарем на все життя. А як часто теперішні християни розлучаються...
А також за цю справу потрібно молитися - і Бог сам дасть чітке розуміння Його волі.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7650
UNREAD_POSTДодано: 01 березня 2007, 11:20 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Обережним треба бути в такому випадку. IMHO: Спочатку треба помолитися, щоб дізнатися, чи є воля Бога на ваш шлюб. Я вірю: коли Бог проговорить в серце, що саме ця людина - твоя половинка, то любов до неї прийде сама, прикладеться, так би мовити. Якщо ж після молитви ніяких змін, все одно немає почуттів, сумніви - то однозначно не треба. Дуже важко буде жити з тим, кого не любиш.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7653
UNREAD_POSTДодано: 01 березня 2007, 11:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Хоча що стосується любові, то у мене є ще така думка (може я не правий, то поправте): якою не була б любов (захоплення) між юнаком та дівчиною, що власне приводить до шлюбу... за місяць-два любов розвіється, і жінка побачить що її чоловік простий Іван, а чоловік побачить в дружині звичайну Марусю... :)

Тому думаю, що у шлюбі важливо навчитися любити того, кого потрібно, а не лише найкращого та найкрасивішу!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7658
UNREAD_POSTДодано: 01 березня 2007, 15:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я лише частково з тобою згідний. Я думаю, що через декілька місяців проходить емоційний пил, і лише тоді стає видно чи справжня любов це була, чи лише порив похоті. Саме тому розпадається багато шлюбів в світі. Тому варто провірити чи ті почуття, що в нас є - справжня любов, яка я чув в процесі спільного життя зростає, чи це молодеча пожадливість. Але я думаю, що одружуватись варто лише тоді, коли є любов. Згадаймо Соломона, який одружувався по розрахунку, до чого це його привело.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7670
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2007, 16:52 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 березня 2007, 17:37
Написано: 171
Звідки: Чернівці
До Вінслет: легко сказати помолитися і дізнатися чи є воля Божа на шлюб. Після молитви сумніви ще збільшуються, але думається: "Чи не поклала я такі рамки, в які той, хто призначений Богом не може поміститися?"
До Сонячника: як це любити кого потрібно?! Хіба це любов, котра любить того, що потрібно, а не того, що неможливо не любити?




Праведник цвістиме, як пальма. Пс.92:13
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7673
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2007, 20:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Олеся написав:
До Сонячника: як це любити кого потрібно?! Хіба це любов, котра любить того, що потрібно, а не того, що неможливо не любити?
Я вважаю, що любов можна поділити на такі складові:
1) симпатія - те що виникає підсвідомо, не залежно від нашого бажання, залежить від нашого сприйняття зовнішності, голосу, манери тощо;
2) жертовність - те що залежить від нашого бажання, вміння жертвувати собою заради когось.
Так от, я думаю, що заповіді "любіть один одного", "любіть дружин своїх", "любіть ворогів своїх" тощо стосуються власне "жертовності".
Що стосується симпатії, то це почуття є вирішальним при обранні половинки... але симпатія скоро проходить...

Тепер ще одне питання: чи знаходив хтось біблійні приклади про любов дружини до чоловіка?
Я думаю, що для дружини достатньо коритися чоловікові та слухатися чоловіка. А чоловіки повинні любити своїх дружин.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7676
UNREAD_POSTДодано: 03 березня 2007, 07:55 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 січня 2010, 13:07
Написано: 47
Звідки: Donets'k
Я добре розумію твій стан невизначеності, Олесе!!!

У мене, до прикладу, багато знайомих віруючих дівчат.
Але я не знаю і що ж робити???
Іноді здається, що одна призначена Богом і постійно та сама.
У моєму серці багато питань.

Така картина виходить, то ти бажаєш, а у неї якісь інші інтереси.
То вона цікавиться, а я вже встиг комусь щось сказати.
І, таким чином, мотиляєшся.

Має все свій час під сонцем.
Така моя відповідь особисто для себе.




Я знайшов іншу мову, не забуваючи своєї!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7711
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2007, 18:05 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 березня 2007, 17:37
Написано: 171
Звідки: Чернівці
:(




Праведник цвістиме, як пальма. Пс.92:13
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7730
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2007, 00:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Чого ти засмутилася, Олеся? Від людей важко дочекатися мудрої поради. Але я бачу, що Господь тобі Сам дає відповідь. Я згідний з Вінслет, що сумніви, які ще більше посилюються після молитви, і є цією відповіддю. Адже коли Господь благословляє справу, на серці зовсім інші переживання. Це по-перше.
По-друге: не знаю, чи хтось може пояснити, що таке любов, але у такій справі, я думаю, повинна бути хоча би якась симпатія. Не думаю, що ти сама ставиш якісь рамки Господу, бо це від людини мало залежить.
По-третє, не думаю, що є потреба поспішно приймати якесь рішення, щоб не було пізно. Тут пізно не може бути. Якщо він має серйозні почуття, то певне відтермінування буде лише випробуванням, а тоді все стане на свої місця, стане все зрозумілим.
Я тут не бачу жодної причини поспішно приймати рішення.
Не сумуй, нехай Господь потішить твоє серце Духом Святим.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7731
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2007, 00:25 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
Мені здається, коли вже є сумніви щодо потенційного члена подружжя (супруга), то не варто пов'язувати стосунки, бо це радче на банальну втечу від самотності може виглядати. Не ображайся, будь ласка...
to Winslet:
а якщо нема сигналу від Бога? Ну вже 10-ий чи 15-ий раз нема, то чи можна це розуміти як Волю Божу щодо самотності? Ніби все гаразд у стосунках, нічого "штормового" нема, а щось таки не так. Або ж як нездатність самому/самій розпізнати Божі знаки?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7739
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2007, 09:57 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Чому одразу самотності? Ця людина, щодо якої у тебе сумніви - єдина у світі?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7747
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2007, 12:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Тепер ще одне питання: чи знаходив хтось біблійні приклади про любов дружини до чоловіка?

Ти певно ніколи не читав Пісню над піснями :)




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7748
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2007, 12:03 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 березня 2007, 17:37
Написано: 171
Звідки: Чернівці
Дякую всім за слова потіхи та мудрі поради. Незважаючи на часи невизначеності Бог обіцяє мені, що все закінчиться добре
Цитата:
Я думаю, що для дружини достатньо коритися чоловікові та слухатися чоловіка. А чоловіки повинні любити своїх дружин.


Я теж довший час так думала. Але побачила, що на практиці все інакше. Коли вже люди побралися, тоді я згідна, що потрібно коритися і проявляти любов. Та чи варто до одруження змушувати себе посміхатися, коли потрібно, згоджуватися з тим, з чим не згоден? Тим більше, що в кожної людини є серйозні промахи в житті, які слід покрити любов`ю, наприклад у цього хлопця - це кримінальне минуле. ...




Праведник цвістиме, як пальма. Пс.92:13
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7758
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2007, 14:04 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 лютого 2011, 16:10
Написано: 9
Звідки: зараз у Львові
1. молитися
2. любов може прийти і з часом (якщо,звичайно, немає категорично відштовхуючих факторів на початковому етапі)




«Есть пути, которые кажутся человеку прямыми, но конец их путь к смерти.» Притчи 16:25
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>