Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:48




Створити нову тему Відповісти  [ 132 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8199
UNREAD_POSTДодано: 04 квітня 2007, 23:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
ЮРА написав:
Християнство є дуже багатогранне поняття. Папа римський теж задавав Лютеру питання, чому він вийшов з християнства.
А за відповідь відлучив його від свого христянства. Тільки не подумай, що у мене манія величі, і я претендую на якості Лютера.
Зате я знаю, що коли водимі сліпими вождями християнці називають інших людей бандитами, зрадниками і подібним, то вони ще дальше від Христа, ніж я. Але ти їм не робиш закидів?
У тебе ворогом є тільки той, хто задає невдобноваримі питання і не має корпоративного духу?
Я не вийшов з Христа. Мені обридло християнство, яке шукає для себе превилегії. І натягує на себе заслуги Христа як власні заслуги.
Мені обридло начальничество в християнстві, а не братерство.
Мені набридли підковерні ігрища, до яких допускаються тільки посвячені. Мені обридло чуже ріщення з якимми конфесіями я повинен дружити і чуже рішення хто мені брат, а хто ні.
Думаю що саме християнські вожді є авторами руйнації християнства.
Шануйся!

Гірка, але правда.
Юро, але при тому всьому, є небезпека сконцетрувати свої погляди лише на дії диявола, і відвести свій зір від споглядання Христа. Коли ми бачимо перемогу Христа, Його тріумф на Голгофі, тоді ми зовсім в інакшому світлі бачимо і дії диявола.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8220
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2007, 09:34 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Тарас написав:
Гірка, але правда.
Юро, але при тому всьому, є небезпека сконцетрувати свої погляди лише на дії диявола, і відвести свій зір від споглядання Христа. Коли ми бачимо перемогу Христа, Його тріумф на Голгофі, тоді ми зовсім в інакшому світлі бачимо і дії диявола.

Тверді і вірні слова.
На мою жаль, крім споглядання Христа, у чисто спокійному і житєйскому смислі, доводиться перебувати серед так званих "дітей христа", для яких корпоративні інтереси і власне благополуччя закрило Істину.
Моє відношення до "християнців" склалося не за одинт день.
До християн я не можу мати і не маю претензій.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8225
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2007, 14:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ЮРА написав:
"Тілесна" людина може бути академіком чи не знаю ше яким авторитетом.
Але "духовна" людина , яка знає тільки один слоган " Ісус - господь",
може у одному написанному слові робити три помилки.
Керівником за твоєю догмаю є людина духовна.
Я й пишу проте, про що ти не розумієш.
Як тільки духовність дає привелегії, усі враз стають духовними.
Мені подобається духовність, яка не претендує на льготи і привелегії.
Зрозуміло?

Мені з того вже давно зрозуміло одне - те, що тобі не зрозуміло: що ти судиш їх і сліпо не бачиш того. І в тому наразі твоя проблема є.

Цитата:
Християнство є дуже багатогранне поняття. Папа римський теж задавав Лютеру питання, чому він вийшов з християнства.
А за відповідь відлучив його від свого христянства. Тільки не подумай, що у мене манія величі, і я претендую на якості Лютера.
Зате я знаю, що коли водимі сліпими вождями християнці називають інших людей бандитами, зрадниками і подібним, то вони ще дальше від Христа, ніж я. Але ти їм не робиш закидів?
У тебе ворогом є тільки той, хто задає невдобноваримі питання і не має корпоративного духу?
Я не вийшов з Христа. Мені обридло християнство, яке шукає для себе превилегії. І натягує на себе заслуги Христа як власні заслуги.
Мені обридло начальничество в християнстві, а не братерство.
Мені набридли підковерні ігрища, до яких допускаються тільки посвячені. Мені обридло чуже ріщення з якимми конфесіями я повинен дружити і чуже рішення хто мені брат, а хто ні.
Думаю що саме християнські вожді є авторами руйнації християнства.
Шануйся!
Забув "не суди і не будеш судимий"?
Ти пробував їм то в очі висказати, а не заочно обсирати? Який толк з того?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8229
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2007, 21:46 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
LMax написав:
Ти пробував їм то в очі висказати, а не заочно обсирати? Який толк з того?

То справді так виглядає ?Тому чому ти їх не хвалиш ? Хоча питання який з того толк може заперечити і твою і мою віру.
І дійсно! Який з того толк?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8234
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2007, 13:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
LMax написав:
Ти пробував їм то в очі висказати, а не заочно обсирати? Який толк з того?

Я би просив модераторів слідкувати і видаляти такі вислови на форумі.
А LMax-а просив би покаятись і не вживати вуличного жаргону.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8237
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2007, 15:39 

Востаннє редаговано LMax 06 квітня 2007, 20:58 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ЮРА написав:
То справді так виглядає?

Так, це саме так виглядає, нажаль...

Цитата:
Тому чому ти їх не хвалиш?
А за що їх хвалити? Я їх прощаю.

Цитата:
Хоча питання який з того толк може заперечити і твою і мою віру.
Чому
Цитата:
І дійсно! Який з того толк?
був би толк якби ти тому хто робить неправильно вказував на це відразу. Ане замість цього говорив це тим, хто не причетний до їхніх дій. Думаєш що хтось за тебе понесе твій хрест? Ти побачив беззаконня - ти й викрий його беззаконнику. Бог тобі дав таке випробування твоєї віри і сили волі.
Недарма сказано, що чим більше знаєш, тим більша відповідальність за то що знав, а не виконав.

Тарас написав:
Я би просив модераторів слідкувати і видаляти такі вислови на форумі.
А LMax-а просив би покаятись і не вживати вуличного жаргону.

Просто більш влучного вислову не найшов. Можеш його замінити словом "пліткувати" або "обмовляти", але вони щось не вражають ефективністю донесення чіткої думки. У всякому разі він чинить помилку розносячи "помиї" проти самих же християн і не тільки християн, а людей взагалі.

А щодо мого покаяння про вживання цього слова, то де таке сказано що це гріх виражати то що думаєш не прикрашаючи?
Ти би образився за щирість? Я не мав на меті когось образити. Образа зароджується в тому, хто ображається на того, хто на його думку його ображає. Тому це проблема того, хто ображається, а не того, хто ніби-то на його думку ображає його.

П.С. Прошу вибачення за можливу різкість.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8240
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2007, 17:33 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
LMax написав:
Просто більш влучного вислову не найшов. Можеш його замінити словом "пліткувати" або "обмовляти", але вони щось не вражають ефективністю донесення чіткої думки. У всякому разі ти чиниш помилку розносячи "помиї" проти самих же християн і не тільки християн, а людей взагалі.
А щодо мого покаяння про вживання цього слова, то де таке сказано що це гріх виражати то що думаєш не прикрашаючи?
Ти образився за щирість? Я не мав на меті образити. Образа зароджується в тому, хто ображається на того, хто на його думку його ображає. Тому це проблема того, хто ображається, а не того, хто ніби-то на його думку ображає його.
Але я прошу вибачення за різкість.

Для чого ти на репліку Тараса даєш відповідь мені? Думаю , що помилково. Щодо мене, то мене важко образити.
Щодо твоїх рекомендацій про висказування особисто тім, хто того заслуговує. Ти думаєш допомагає?
Християнські вожді (у тому числі мій колишній вождь Міша П. ) підписали якесь там звернення, де йдеться про "очищення України і народу через вибори". Тебе не дивує що це не співіпадає з біблійним описом очищення? Можеш спитєш їх особисто?
Скоро буде оказія. :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8241
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2007, 20:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ЮРА написав:
Для чого ти на репліку Тараса даєш відповідь мені? Думаю, що помилково.

Так, це помилково вийшло. Виправив.

Цитата:
Щодо твоїх рекомендацій про висказування особисто тім, хто того заслуговує. Ти думаєш допомагає?
Буває що так. А якщо ні - то їхній гріх викрито і це на їхній совісті буде, а не на твоїй, що не сказав їм.

Цитата:
Християнські вожді (у тому числі мій колишній вождь Міша П. ) підписали якесь там звернення, де йдеться про "очищення України і народу через вибори". Тебе не дивує що це не співіпадає з біблійним описом очищення? Можеш спитєш їх особисто?

Християнсво мало б бути далеке від політики, як і вчення Христа є далеким від неї. Існує одна влада - Божа. Всі інші види керівництва - це людські штучні утворення, побудовані на хибних цінностях. Але Бог це допустив, мол "Нате, тіштесь, і дивіться шо з того буде... Але Я скоро йду!"


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8248
UNREAD_POSTДодано: 07 квітня 2007, 10:03 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
LMax написав:
Християнсво мало б бути далеке від політики, як і вчення Христа є далеким від неї. Існує одна влада - Божа. Всі інші види керівництва - це людські штучні утворення, побудовані на хибних цінностях. Але Бог це допустив, мол "Нате, тіштесь, і дивіться шо з того буде... Але Я скоро йду!"

Твої слова добрі на підтримку. Тільки шось виходить з того всього , що Бог сам по собі, а богобоязненні самі по собі. Та меньше з тим. З св"ятом Великодня! Христос - воскрес!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8251
UNREAD_POSTДодано: 07 квітня 2007, 12:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Воістину воскрес!

А про згубну богобоязнь без любові можна говорити довго, бо її повно довкола.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8332
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2007, 15:06 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Не отримавши будь яких розяснень на попередні незрозумілості (дописи від 19 лютого 2007 15:37 , 24 березня 2007 21:06,
30 березня 2007 11:47 , та у ході дебатів) продовжую вперто читати Біблію і дивуюсь, як у деяких читаючих не виникає питань?
Оскльки тема у форумі є і я переконаний, що її відвідують не тільки заідеологізовані, но і розсудливі християни , продовжую задавати питання по тому, що мені особисто не зрозуміло при дослідженні. Отже:
У євангелії прямо зазначено про те, що всяка влада від сатани (саме про це диявол недвозначно повідомляє Ісу під час спокуси), а по Павлу всяка влада від Бога.
У чому тут фішка?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8337
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2007, 17:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ЮРА написав:
У євангелії прямо зазначено про те, що всяка влада від сатани (саме про це диявол недвозначно повідомляє Ісу під час спокуси), а по Павлу всяка влада від Бога.
У чому тут фішка?

У тому що наш батько - Князь Темряви.
А темрява це невідомість, незнання. Тобто цей світ побудований на незнанні.
Внутрішній світ людей побудований на логіці розподілення нероздільного Одного Цілого на погане - добре, біле - чорне.
А насправді вся влада (воля) у Бога, і влада (воля) сатані (сатани) також дана від Бога.
І поки у нас буде оцей згубний поділ і поклоніння у страху двом богам: Богу і Сатані (замість тільки одному Єдиному Всевишному) - то ми не виліземо з ями, в яку падаємо.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8339
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2007, 21:07 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
LMax написав:
У тому що наш батько - Князь Темряви.
А темрява це невідомість, незнання. Тобто цей світ побудований на незнанні.
Внутрішній світ людей побудований на логіці розподілення нероздільного Одного Цілого на погане - добре, біле - чорне.
А насправді вся влада (воля) у Бога, і влада (воля) сатані (сатани) також дана від Бога.
І поки у нас буде оцей згубний поділ і поклоніння у страху двом богам: Богу і Сатані (замість тільки одному Єдиному Всевишному) - то ми не виліземо з ями, в яку падаємо.

Перепрошуюсь, коли хтось так "научно" і "складно" щось пояснює, у мене виникає думка, що це від того, що він сам ніц у цьому питанні не розуміє. І вживаючи "складні" поняття і терміни, хоче щоб це було запорукою авторитетності його думки.
А насправді вся влада (воля) у Бога, і влада (воля) сатані (сатани) також дана від Бога.
Чи міг би ти наприклад пояснити, яку владу пропонував сатана Ісусу, твердо знаючи що він Син Божий?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8342
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2007, 21:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
ЮРА написав:
У євангелії прямо зазначено про те, що всяка влада від сатани (саме про це диявол недвозначно повідомляє Ісу під час спокуси), а по Павлу всяка влада від Бога.
У чому тут фішка?

На мою думку, фішка в тому, що ворог душ людських є неправдомовцем, як написано: Iван.8:44 Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо правди нема в нім. Як говорить неправду, то говорить зо свого, бо він неправдомовець і батько неправді.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8344
UNREAD_POSTДодано: 18 квітня 2007, 09:28 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Сонячник написав:
На мою думку, фішка в тому, що ворог душ людських є неправдомовцем, як написано: Iван.8:44 Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо правди нема в нім. Як говорить неправду, то говорить зо свого, бо він неправдомовець і батько неправді.

Є такий трюк. Його часто застосовують дипломати і проповідники.
Коли їх за шось питають, вони на повному серйозі подрібно розповідають зовсім за інше.
Тобто на твою думку, ворог душ людських немає ніякої влади?
Відносно того, що він неправдомовець, нас переконувати немає потреби. :?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 132 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>