Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 08:08




Створити нову тему Відповісти  [ 95 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
48038
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2016, 18:32 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
21 грудня 2016, 10:28
Написано: 2
Віровизнання: п'ятидесятник
Можливо це не по темі, але хочу запитати. Я є християнка ходжу до церкви пятидисятників, хочу приймати водне хрещення. Я зустрічаюся з хлопцем ми дуже любимо одне одного і плануємо вступити в брак, але була такі моменти раніше диявол спокусив коли ми поводили себе неугодно Богу ( цілувались, обнімались, лапали одне одного) ми про це дуже жаліємо. Але ми покаялись і цьому і більш такого неробим. Але всеодно все частіше згадується це і нема спокою. Що робити???? Хлопець є членом церкви його вилучать за це чи ні??? Ми дуже жалієм і переживаєм за це підскажіть що робити?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
48040
UNREAD_POSTДодано: 19 квітня 2016, 19:15 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Сон написав:
Можливо це не по темі, але хочу запитати. Я є християнка ходжу до церкви пятидисятників, хочу приймати водне хрещення. Я зустрічаюся з хлопцем ми дуже любимо одне одного і плануємо вступити в брак, але була такі моменти раніше диявол спокусив коли ми поводили себе неугодно Богу ( цілувались, обнімались, лапали одне одного) ми про це дуже жаліємо. Але ми покаялись і цьому і більш такого неробим. Але всеодно все частіше згадується це і нема спокою. Що робити???? Хлопець є членом церкви його вилучать за це чи ні??? Ми дуже жалієм і переживаєм за це підскажіть що робити?

Мир тобі, сестричко! Найперше, що хочу тобі побажати, щоб ти не боялася людей, тільки Бога. І не бійся Його, як ката, що тільки карає. Подумай лише про те, що ти любиш Його як тата... І ти просто не хочеш Його засмутити. Але буває, що і батьків ми засмучуєм, то що тоді робимо? Звичайно признаємося і просимо прощення. І вони прощають.
Зробіть так і ви. Не слід боятися того, що можуть з церкви виключити. Набагато більше треба боятися гріха, бо він руйнує душу і умертвляє дух, що набагато гірше. Гріх руйнує все.
Якщо його не подолати(визнанням і відреченням( тобто, хто відрікся, той більше так не поступає)) то твій дух стає мертвим.
Ще одне: Бог не буде мати доступу благословити вашу майбутню сім'ю, якщо цьму буде перешкода. Адже є тільки одна перешкода Божому благословінню - це гріх. Ти ж хочеш благословіння?
Тому моя порада: підійдіть якнайшвидше до служителя і все йому розкажіть( чи разом чи окремо).
І побачиш, наскільки Бог змінить твоє життя.
Зробіть цей крок. Ворог буде різними способами перешкоджати цьому, лякати, але ти віддайся в Божі руки. Якщо дуже важко зробити цей крок, попроси допомоги у Бога, просто звернися до Нього і скажи все як є: "Боже, мені страшно! Мені соромно... Допоможи" і Бог поможе.

А я теж буду молитись за тебе.




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
48045
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2016, 20:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Навіщо про це розповідати служителю? Це інтимні питання які стосуються лише вас і про це взагалі не потрібно нікому розповідати. А те що спокою нема, то це через те, що диявол використовує будь-яку можливість щоб вкрасти радість і спокій. Противостаньте ворогу твердою вірою і він втече від вас.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
48049
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2016, 21:24 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Навіщо про це розповідати служителю? Це інтимні питання які стосуються лише вас і про це взагалі не потрібно нікому розповідати. А те що спокою нема, то це через те, що диявол використовує будь-яку можливість щоб вкрасти радість і спокій. Противостаньте ворогу твердою вірою і він втече від вас.
Не повністю згідна. Так, ми повинні противостояти дияволу, і довіряти Ісусу. Я згідна, що в Бога прощення просити треба. Але слабкий у вірі не може противостояти сам, тому Бог, через Якова, дає пораду: ( Якова 5:16) Отже, признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного!
Ти як, розумієш, братику, від чого уздоровитись? Бо моя думка така, що коли людину мучать докори сумління, то це і є тим душевним болем, від якого людина хоче уздоровитись. А коли така людина приходить до служителя(яких Бог поставив на труд),а він вислухає, помолиться і, можливо, дасть пораду. Тоді людина з вірою приймає це уздоровлення. Бог так вложив у нас, людей, що нам стає легше коли "розгрузимось". Тому й написано признавайтесь один перед одним...

Звісно що можна признаватись у прогріхах не тільки перед служителем, але служитель, це людина, яка найближче повинна перебувати біля Бога і йому Бог дає мудрість, щоб порадити. А якщо розповісти іншій людині, то це може привести до її упадку. Це всеодно, що ти свою ношу поклав на чужі плечі і хай він несе.
Ну така моя думка. Може десь не так поправте




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
48286
UNREAD_POSTДодано: 06 липня 2017, 00:48 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Знайшла цікаву статтю на цю тему: http://baptist.org.ru/statii/nastavlenia




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 95 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>