Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 11:47




Створити нову тему Відповісти  [ 95 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
27908
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 23:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
То чому тоді у нас вилучають із Церков за таке, навіть якщо вони покаються і визнають це, а їм все одно шлюбу не дадуть так як треба.
Для мене це як у гра у шахмати. Їх вилучать, а за рік знов приймуть у члени. Питання для чого їх вилучати?
По-перше, блуд - це перелюб. А якщо молоді вступають у близькі стосунки до шлюбу, то це гріх, який може призвести до блуду, на мою думку.
По-друге, одна справа, коли це роблять ті, що не знають Бога, бо вони ще можуть покаятися, а інша, коли це роблять ті, що обіцяли служити Богу, але свідомо грішать. Вони грішать, тому що відступили від Бога, а тому такі вчинки повинні бути засуджені Церквою, щоб вони тим самим не подавали згубного прикладу іншим, але щоб привели свої стосунки у законне русло. Тоді, якщо вони визнають свій гріх, і якщо Бог їм простить, то вони можуть бути членами Церкви.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
27909
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 23:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
По-перше, блуд - це перелюб.

Та як може бути перелюб. Якщо ти сказав "Якщо дівчина не блудила з іншими, то вона вже є дружиною Геннадія, навіть якщо вони не брали шлюбу". То як це зв’язати. Тобто вона йому виходить не офіційно дружина. А в даному випадку вони один одного не ізміняли.



Сонячник написав:
Тоді, якщо вони визнають свій гріх, і якщо Бог їм простить, то вони можуть бути членами Церкви.

Говорю за факти, які були у нашій Церкві. Вони покаялися ще до того як вилучили, а їх все одно вилучили і говорили так як ти " щоб вони тим самим не подавали згубного прикладу іншим"




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
27911
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2010, 00:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Та як може бути перелюб. Якщо ти сказав "Якщо дівчина не блудила з іншими, то вона вже є дружиною Геннадія, навіть якщо вони не брали шлюбу". То як це зв’язати. Тобто вона йому виходить не офіційно дружина. А в даному випадку вони один одного не ізміняли.
Так, я думаю, що вони неофіційно одружені, а тому це ще не перелюб, але це корінь гріха, який може призвести до перелюбу. Якщо стосунки будуть узаконені, то це укріпить їхні стосунки.
Гріх - це не просто якийсь момент, а пожадливість людського егоїзму. Все починається з дрібниць, але виростає у таке, що не можливо викорінити. Тому гріх потрібно присікати в корні, бо потім може бути пізно.
Протестант написав:
Вони покаялися ще до того як вилучили, а їх все одно вилучили і говорили так як ти " щоб вони тим самим не подавали згубного прикладу іншим"
Вилучає від Церкви лише непрощений гріх.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
27920
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2010, 11:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
І все таки я вище був не зовсім правий, кажучи, що це не блуд, а лише корінь блуда. Адже Христос корінь гріха називав своїми іменами, а не лише його плоди: Ви чули, що сказано: Не чини перелюбу. А Я вам кажу, що кожен, хто на жінку подивиться із пожадливістю, той уже вчинив із нею перелюб у серці своїм. (Матв.5:27-28) Гріх виростає з пожадливості, і її потрібно присікати, бо потім буде пізно.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
27995
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 08:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
І все таки я вище був не зовсім правий, кажучи, що це не блуд, а лише корінь блуда. Адже Христос корінь гріха називав своїми іменами, а не лише його плоди: Ви чули, що сказано: Не чини перелюбу. А Я вам кажу, що кожен, хто на жінку подивиться із пожадливістю, той уже вчинив із нею перелюб у серці своїм.

Не зовсім правий :D




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
27996
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 08:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Питання до Генадія: а що вам заважає одружитися?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
47758
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2015, 13:49 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 грудня 2015, 16:26
Написано: 7
Віровизнання: п'ятидесятник
А за руки триматися можна?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
47759
UNREAD_POSTДодано: 24 квітня 2015, 15:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Сонце написав:
А за руки триматися можна?

То вже залежить як у вашій церкві прийнято. ;)
Поступайте так як підказує ваше сумління, щоб не бути соблазном для інших, адже слабкі у вірі можуть поблазнитися і почати осуджувати чи позаздрити. Особисто я не бачу нічого гріховного в тому, щоб подати руку чи триматися за руки.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
47762
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2015, 07:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Чому б і ні, тримайте одне одного за ручки. Але пильнуйте - не заганяйтесь. Колись, тоді ще молодіжний лідер, давав таку пораду "намагайтесь, щоб з вами ще хтось був".




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
47769
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2015, 21:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Сонце написав:
А за руки триматися можна?

питання: а для чого? :) одружуйтеся і тримайтеся!
щодо мене, то я б від такого стримувався. так, в цьому немає гріха, але
Є інші люди, і треба пильнувати, щоб це не стало, як писали, причиною до спокуси.
лукавий шукає кого пожерти і кого звести. все починається з маленького і ніби невинного, а може закінчитися дуже гірко.. можна казати, я сильний, знаю межу, можу зупинитися і т.п., але горе тому, хто на себе покладається. немудро ходити по краю і притиратися до меж і кордонів.
я думаю, це може породжувати багато зайвих думок, часто плотських. хай Бог збереже.
Господь Бог любить чистоту і Він віруючих покликав до чистоти. у всьому чистоти. а чистота відносин між чоловіком і жінкою є певно найвища. і це знає лукавий і там старається дуже нашкодити.
то хіба діти Божі повинні поводитися як у світі? якщо людина має страх Божий, то має мудрість, як поступати. а якщо нехватає мудрості, то хай просить в Бога, який дає просто і не докоряє.
щодо сумління, то так, когось за слово якесь чи погляд очей сумління судить, а когось за обійми і т.п. - ні.
Бо це воля Божа, освячення ваше: щоб ви береглись від розпусти... 1Сол.4:3
Стережися молодечих пожадливостей... 2Тим.2:22




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
47896
UNREAD_POSTДодано: 28 липня 2015, 15:05 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сонце написав:
А за руки триматися можна?

казав колись один мудрий пастир: "Як візьмешся з ним за руки, то потім тебе може "не відпустити"( серце).




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
47959
UNREAD_POSTДодано: 09 жовтня 2015, 22:32 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 грудня 2015, 16:26
Написано: 7
Віровизнання: п'ятидесятник
Що означає слово блуд?... Блуд це тоді коли вже переспали?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
47960
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2015, 00:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Сонце написав:
Що означає слово блуд?... Блуд це тоді коли вже переспали?

Блуд - це більш ширше поняття, і воно включає будь-яке відхилення від Божого закону. Той же перелюб є блудом.
Христос сказав так: А Я вам кажу, що кожен, хто на жінку подивиться із пожадливістю, той уже вчинив із нею перелюб у серці своїм. (Матв.5:28)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
47961
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2015, 22:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Що означає слово блуд?... Блуд це тоді коли вже переспали?

Не обовязково. Якщо коротенько, то блуд - це самозадоволення. Можна блудити без партнера ( мастурбация). Ще таки види блуда як мужоложництво ( гомосексуалізм), скотоложництво, лесбіанство, педофілія і т.п. Ну це цьогосвітній содоміський розврат. Якщо говорити по темі, то не обов'язково мати сексуальні зносини з партнером, щоб зблудити. Там вище говорилось, чи за руку можна. Можна. Можна навіть і поцілувати тобі близьку людину. Але якщо ти тримаєш за руку чи шось подібне і це веде до збуджувальної реакції - це гріх!
Молодь! Не треба багато знати, щоб зрозуміти гріх не гріх. Якшо ви провели зустріч з своєю коханою людиною і було не в біблійних рамках , то сумління вам підскаже. Просто спробуйте помолитися після такої зустрічі і спробуйте наповнитися силою.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
47962
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2015, 22:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
А я думаю, що в кожної людини повинні бути рамки так як вчить Біблія: для когось навіть коли візьмуться за руки то почувають себе винними і зникає відчуття Божої присутності. Це залежить від людини. Головне вчасно зупинитися.

Якщо нема що писато, то навіщо писати. Шо це за СВОЇ рамки??! Як розуміти " вчасно зупинитися"
П'яниця, коли випиває свої перші чарки, говорить, що він ніколи не буде п'яницею. Те ж саме наркоман. Вчасно зупинитися - це невігластво постмодерністської християнської молоді. Свідомість гріха приходить після зробленого гріха. Коли людина возбуждається ( біблійне " розпалюється"), то мозок людину починає працювати на маленький відсоток, а вже " вмикається" після. А в даному випадку після зробленого гріха. Пожадливість народжує гріх, а зроблений гріх родить смерть. Така послідовність
Ви скажите, а як діяти? Думаю, понравилась - вся хлопець/ дівчина, зробив аналіз - одружуйтеся. Є очі, є розум, є серце. Оці три фактори повинні обов'язково грати вирішалтну роль при виборі свого наречого/наречену. Благословінь вам, християни!!




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 95 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>