Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 08:33




Створити нову тему Відповісти  [ 95 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12691
UNREAD_POSTДодано: 04 жовтня 2007, 22:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Так, а для когось навіть перелюб, це все нормально. Отже все відносно. Як філософськи звучить.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12698
UNREAD_POSTДодано: 05 жовтня 2007, 09:43 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Я в книзі одній прочитала таку думку, на тему дошлюбних відносин, що треба поводитися так, що якби це було при батькові і тобі не було б соромно.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13142
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2007, 02:59 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
03 березня 2012, 21:48
Написано: 154
Звідки: зі Львова
Сабна написав:
Я в книзі одній прочитала таку думку, на тему дошлюбних відносин, що треба поводитися так, що якби це було при батькові і тобі не було б соромно.


Цікава думка! :roll: Адже Бог все бачить!




Tak!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
17554
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2009, 13:19 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 липня 2009, 20:35
Написано: 1
ну й суперечки тут у вас.... звичайно кожному своє, хтось почуває себе щасливим коли постійно на побачення тягає когось третього, хтось коли ходить сам на сам...
єдине що слід памятати треба реально подумати хто ця людина вам - майбутні - чоловік-дружина чи просто друг!!! між закоханими має бути не лише взаємоповага і розуміння (як між друзями) а ще й ніжність і її потрібно виявляти, люди потребують цього, обійми поцілунки - це все Бог не заборонив (звичайно в межах розумного), то якщо не заборонив, значить не просто так, для чогось воно всетаки треба у відносинах....
говорити про все особисте лише по телефону - дурниця, якщо люди відверті одне з одним то все мається говоритися прямо дивлячись в очі.... а то ми можемо всі тупо сісти за компютери, телефони і спілкуватися - до інтиму точно не дійде, але який зміст тих відносин як ти не спілкуєшся реально з людиною?
[b]




Бог - справжній друг, він знає про нас все, але не зважаючи на це продовжує любити...
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
17849
UNREAD_POSTДодано: 03 вересня 2009, 14:25 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
03 вересня 2009, 15:24
Написано: 1
довіряти звісно треба, тим паче якщо людина тобі близька!!! але про тет-а-тет...
все ж таки є речі, які створені Богом для двох, в шлюбі))
а побачення можна і в парку на лавці влаштувати - і купа народу і наче й нікого зайвого ;)


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
23687
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2010, 20:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 липня 2010, 20:32
Написано: 19
Звідки: Львів
закохана в музику написала:
"між закоханими має бути не лише взаємоповага і розуміння (як між друзями) а ще й ніжність і її потрібно виявляти, люди потребують цього, обійми поцілунки - це все Бог не заборонив (звичайно в межах розумного), то якщо не заборонив, значить не просто так, для чогось воно всетаки треба у відносинах...."


МОЯ ВІДПОВІДЬ НА ТАКЕ НЕМУДРЕ ТВЕРДЖЕННЯ

А як же вірш з нагірної проповіді:"Хто подивиться пожадливим оком, той уже согрішив"? Цей вірш і досі актуальний і правдивий.Тому поцілунки, обійми і секс до шлюбу - гріх.Від поцілунків і обіймів до сексу - один крок.Поцілунки до шлюбу зайві і гріховні (навіть лише в щічку). А поводитися потрібно так, пам"ятаючи, що Бог є поруч.Щоб не було соромно на шлюбному наставленні у Бога просити благословення на сімейне життя.




Найкраще відчуття - це знання того, що твій Отець - Бог!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
23745
UNREAD_POSTДодано: 20 червня 2010, 21:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Улюблений Господом написав:
А як же вірш з нагірної проповіді:"Хто подивиться пожадливим оком, той уже согрішив"? Цей вірш і досі актуальний і правдивий.Тому поцілунки, обійми і секс до шлюбу - гріх.Від поцілунків і обіймів до сексу - один крок.Поцілунки до шлюбу зайві і гріховні (навіть лише в щічку). А поводитися потрібно так, пам"ятаючи, що Бог є поруч.Щоб не було соромно на шлюбному наставленні у Бога просити благословення на сімейне життя.

Якось не обґрунтовано ви це пояснили. Це дуже просто на все говорити гріх. Цитуєте одне, а говорите про інше. Як можна це місце прив’язати до не одружених, може краще трошки подумати і обґрунтованіше доказати що .... поцілунки, обійми і секс до шлюбу - гріх.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
23771
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2010, 17:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
26 квітня 2020, 00:54
Написано: 9
Я вже неодноразово переконувався, що коли любов між молодими людьми від Бога( і щоб там хто не говорив, але цю область життя також у Бога під контролем), то думки про обійми, поцілунки тощо навіть в голову не приходять, така любов окриляє, одухотворює, а не пожадає, тому якщо хочеться "близькості", то щось не гаразд з цією "любов'ю".


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
23773
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2010, 18:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Cleo написав:
Я вже неодноразово переконувався, що коли любов між молодими людьми від Бога( і щоб там хто не говорив, але цю область життя також у Бога під контролем), то думки про обійми, поцілунки тощо навіть в голову не приходять, така любов окриляє, одухотворює, а не пожадає, тому якщо хочеться "близькості", то щось не гаразд з цією "любов'ю".

Я не хочу захищати протилежне до того що ви пишете, але дещо не погоджуюсь із висловом "у Бога під контролем". А ті що цілуються або за руку тримаються це у Бога не під контролем? Або візьміть такий Біблійний випадок Давид згрішив перелюбом, то що уже Бог на дальше не буде контролювати ситуацію? Або ви може хочете сказати що дуже побожні люди не можуть згрішити, навіть тоді коли їм у голову не приходить обійми, поцілунки і т.д.?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
23803
UNREAD_POSTДодано: 24 червня 2010, 23:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 липня 2010, 20:32
Написано: 19
Звідки: Львів
Ви, Sh_21, пишете, мислячи по плоті, а не по духу.
Мені вас шкода, бо ви не тямите, що означає зустрічатися з однією, другою, третьою і всі стосунки з поцілунками і обіймами.Потім потрібне після такого очищення і повне розкаяння, щоб стосунки з тією єдиною були чистими і Божими.Ніхто ж не казав, що перша ваша дівчина зразу ж буде вашою дружиною.
Потрібно молитися і чекати відповіді чіткої від Бога на питання "Хто Ваша суджена?"
Багато молоді так зара не робить.Вони вирішують все за Бога.Тому зара величезна кількість розводяться (я говорю про віруючих).
ТЕПЕР Я ЧІТКО ВИСЛОВИВСЯ???
Ви не до кінця в тому питанні довіряєте Богу!!!




Найкраще відчуття - це знання того, що твій Отець - Бог!!!
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
23821
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2010, 23:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Улюблений Господом написав:
Ви, Sh_21, пишете, мислячи по плоті, а не по духу.

Можливо, не буду тут сперечатися. Я говорю із досвіту, бо я дуже багато бачив коли так звані "духовні" залишали Бога, тільки із за того що недооцінили що вони теж живуть у плоті і мають ту саму гріховну тягу.
Цитата:
Мені вас шкода, бо ви не тямите, що означає зустрічатися з однією, другою, третьою і всі стосунки з поцілунками і обіймами.Потім потрібне після такого очищення і повне розкаяння, щоб стосунки з тією єдиною були чистими і Божими.Ніхто ж не казав, що перша ваша дівчина зразу ж буде вашою дружиною.

Та ви просто не уважно прочитали те що я був написав, я хотів сказати що не можна брати місце із Біблії і підтасовувати під свою думку, хоч і вона буде виглядати і правильною.

Цитата:
Потрібно молитися і чекати відповіді чіткої від Бога на питання "Хто Ваша суджена?"

А говорите що прочитали мої повідомлення, я уже писав що я молився про свою дружину ще довго до весілля, навіть тоді коли одружуватися зовсім не хотів, бо знав що цей день все одно настане.

Цитата:
Багато молоді так зара не робить.Вони вирішують все за Бога.Тому зара величезна кількість розводяться (я говорю про віруючих).
ТЕПЕР Я ЧІТКО ВИСЛОВИВСЯ??? !!!

Не знаю за яку ви Церкву говорите, але у нас розводяться дуже мало, не знаю чи до десяти нарахую за 16 років.
Цитата:
Ви не до кінця в тому питанні довіряєте Богу!!!

Ви щось наплутали, та я уже одружений майже 8 років. І був повністю довірився Богові, не хочу розписувати. І зараз зовсім не шкодую, бо у мене хороша дружина від Бога, а про дітей навіть мови не веду, які вони у мене класні.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
27896
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 20:23 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2011, 01:14
Написано: 15
Незнаю,чи правильно я поступаю з біблійної точки зору,але я віддаюся плотським утіхам з своєю дівчиною. Зустрічаюся з нею чотири роки,і щиро кохаю її. Ні разу не зрадив,хоча спокуси зі сторони були. Не зрадив,бо дорожу нашими відносинами. Якби зрадив-сам знаю,що не пробачив би цього собі ніколи. В справжньому коханні нема місця третьому,і я це розумію. Чи вважаю я секс до шлюбу гріхом? Якщо це людина,з якою ви прагнете прожити все життя,якій ви дарите всього себе-тоді НІ!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
27897
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 20:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Геннадій написав:
Незнаю,чи правильно я поступаю з біблійної точки зору,але я віддаюся плотським утіхам з своєю дівчиною.

Не правильно. Біблія це називає - блудом. А блудники із Богом не будуть.
Геннадій написав:
Не зрадив,бо дорожу нашими відносинами.

Найдорожче у сімейних стосунках є гарманія у всіх сферах життя. Зробіть собі і їй подарунок - одружіться.
Біблія подає приклад коли все найдорожче:
45 Подібне ще Царство Небесне до того купця, що пошукує перел добрих,
46 а як знайде одну дорогоцінну перлину, то йде, і все продає, що має, і купує її.
(Матв.13:45,46)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
27900
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 20:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Геннадій написав:
Незнаю,чи правильно я поступаю з біблійної точки зору,але я віддаюся плотським утіхам з своєю дівчиною.

Не правильно. Біблія це називає - блудом. А блудники із Богом не будуть.

Якщо дівчина не блудила з іншими, то вона вже є дружиною Геннадія, навіть якщо вони не брали шлюбу. Шлюб - це благословіння на спільне життя. Вони почали без благословіння. Але блудом це буде, коли б Геннадій покинув її або коли б вона вийшла заміж за іншого.

Звісно, що взяти шлюб і узаконити стосунки необхідно - це зміцнить відносини.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Побачення, зустрічі - межа дозволеного
27903
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 21:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Якщо дівчина не блудила з іншими, то вона вже є дружиною Геннадія, навіть якщо вони не брали шлюбу. Шлюб - це благословіння на спільне життя. Вони почали без благословіння. Але блудом це буде, коли б Геннадій покинув її або коли б вона вийшла заміж за іншого.

Не знав такого і не чув такого :?
То чому тоді у нас вилучають із Церков за таке, навіть якщо вони покаються і визнають це, а їм все одно шлюбу не дадуть так як треба. Їх вилучать, а за рік знов приймуть у члени. Питання для чого їх вилучати?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 95 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>