Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 травня 2024, 08:01




Створити нову тему Відповісти  [ 95 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
395
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2006, 00:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Якщо ти знаєш волю Божу, то тобі не треба якомога більше знати про наречену чи нареченого, адже воля Божа досконала.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
404
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2006, 02:26 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
03 березня 2012, 21:48
Написано: 154
Звідки: зі Львова
Ольга : "а кому ти пропонуєш не довіряти? ми говоримо про взаємини двох закоханих. Вони ж один одному довіряють."

То напевно я така, нікому не вірю, недовіряю... і ніхто мене не підведе!
А взагалі я згідна з Тарасом.
Якщо людина буде впевнена, що це воля Божа, то тоді можна довіряти - коли ми довіряєм Богу.




Tak!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
416
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2006, 11:18 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 травня 2007, 14:23
Написано: 20
Звідки: Рівне
А я вважаю,що коли юнак,чи дівчина сповнені премудрості Божоі у них не виникне неприемних ситуацій!




Lets talking about our Jesus Christ and his power.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
419
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2006, 11:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Згоден я і з Тарасом, і з Alex'ом, але це дуже теоретично виглядає :(
Тарас написав:
Якщо ти знаєш волю Божу, то тобі не треба якомога більше знати про наречену чи нареченого, адже воля Божа досконала

Alex написав:
коли юнак,чи дівчина сповнені премудрості Божоі...

Але ж біда в тім, що ми часто так і думаємо про себе (а іноді буває помилково):
що ми знаємо волю Божу, що ми сповнені премудрості Божої! :)

Але власне, якщо ми так думаємо, то хіба завадить дізнатися один про одного ще до весілля? Адже якщо це від Бога - то ми не розчаруємося, а ще більше зрозуміємо, що це Богу вгодно!
Якщо це справді від Бога, то...
Alex написав:
...у них не виникне неприемних ситуацій




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
453
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2006, 22:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Тарас написав:
Якщо ти знаєш волю Божу, то тобі не треба якомога більше знати про наречену чи нареченого, адже воля Божа досконала.

Дуже прошу пробачення, але це більше схоже на самовпевненість. Хоча звичайно, воля Божа повинна бути на першому місці.
Я ще не чув, щоби хтось казав, що він одружується не по волі Божій. Часто людина себе лише заспокоює, що вона так знає волю Божу. Але "хто пізнав розум Всевишнього..."
А може це тобі тільки здається, що ти знаєш волю Божу?
А після того, як більше дізнаєшся про наречену(нареченого) ти зрозумієш, що була твоя помилка? :?




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
623
UNREAD_POSTДодано: 09 травня 2006, 18:21 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
А хто як ставиться, наприклад, до поцілунків?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
637
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2006, 00:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Taj написав:
Дуже прошу пробачення, але це більше схоже на самовпевненість.


Ні, це не самовпевненість, а впевненість в Бога. Проблема в тому, що ми християни останнім часом довіряємо більше собі ніж Богові. Дуже часто у нас віра Богу лише на словах. Получається: "Хай буде, Боже, воля Твоя, а Маруся моя."
Волю Божу потрібно починати шукати не тоді коли треба одружуватись, а одразу після того як ти прийшов до Нього. Тоді ти не помилишся в пізнанні Його волі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
691
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2006, 23:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я розумію, що будь-які інтимні стосунки до шлюбу(в тому числі поцілунки) є гріхом.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
695
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2006, 00:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Цитата:
А хто як ставиться, наприклад, до поцілунків?

А поцілунки бувають різними... якщо, як каже Тарас, інтимні поцілунки - то є гріхом, а якщо на поцілунки дивитися як на форму привітання - поцілунок руки, у щоку(у світі така форма є поширеною)... то не думаю, що це є гріхом. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
712
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2006, 09:07 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Хм... Ну можливо і так. Звичайно поцілунок-привітання - то не є гріхом. Але те, що ви називаєте інтимним поцілунком... Я вважаю так: якщо хлопець і дівчина впевнені, що такий поцілунок не спровокує блуд, то чому б і ні? Але якщо вони відчувають, що завдяки цим поцілункам у них виникають різні гріховні думки, то звичайно, треба втриматися. Відверто кажучи, думки інших саме стосовно цього питання мене цікавили, коли я відкривала тему ;)




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
796
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2006, 11:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Чесно кажучи, я взагалі не розумію для чого ці поцілунки... тим більше до одруження. До одруження важливо дізнатися один про одного та про їх рідних, друзів, про життєві, духовні цінності та поглади, тощо.
Мені здається, що тут в корні не вірне питання: "межа дозволеного". А якщо шукати якусь межу дозволеного, ну то у кожного на то є своя межа...
Цитата:
...ні розпусники, ні перелюбники, ні блудодійники, ні користолюбці, ні п'яниці, ні злоріки - Царства Божого не вспадкують вони! 1Кор.6:9-10

Напр., а яка межа, щоб не впиватися? Дехто каже, що 20 гр. можна, або якщо церковне вино, то не гріх... Але ж тим не менше стають п'яницями... і Царства Божого не наслідують. А якщо спиртні напої для нас є огидою, то скільки би нас не змушували, але п'яницями не станемо.
Тому я гадаю, що усілякі поцілунки, обнімання краще й не пробувати до одруження (але не тому що це гріх)... бо буває, що не по нашій волі нас хтось поцілував, тощо - ну то це звісно не буде гріхом...
Тобто, на мою думку, ми повинні дивитися на наше серце, щоб до одруження не допускати у нас такого плотського бажання - цілуватися, обніматися... Бо це веде до розпусти, до гріха, до смерті.
Цитата:
Але кожен спокушується, як надиться й зводиться пожадливістю власною. Пожадливість потому, зачавши, народжує гріх, а зроблений гріх народжує смерть. (Як.1:14-15)

Але я думаю, що самі поцілунки не є предметом гріха.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
841
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2006, 11:51 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
А чому взагалі люди цілуються та обіймаються? Щоб виказати свої почуття один до одного. Звичайно, це можна зробити по-іншому, але поцілунки та обійми - один із способів. Відношення до них - мені здається, залежить від характеру та інтересів людини. І, звичайно, від того, що людина розуміє під словом "гріх" чи блуд.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
850
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2006, 14:13 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
це більше залежить від того, в якому оточенні людина виросла й виховувалася. Деяким з дитинства розповідали, що цілуватися - гріх. І вони саме так це й відчувають, інші нічого поганого в цьому не бачать, і вважають, що закохані можуть дозволити до шлюбу собі поцілунки.
Мені здається, що це справа закоханих, якщо вони впевнені, що на поцілунках зупиняться, то я нічого поганого тут не бачу :-)




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
856
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2006, 15:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Ольг@ написав:
якщо вони впевнені, що на поцілунках зупиняться, то я нічого поганого тут не бачу


Але виходить, якщо наркоман, чи курець зупиняться на легких цигарках чи наркотику, то нічого поганого в тому нема? Гріх не починається з нічого!




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
863
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2006, 16:13 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
не потрібно зрівнювати такі речі.
Я, наприклад, собі абсолютно довіряю, і впевнена, що ніколи собі не дозволю чогось більшого (до шлюбу), точно так я буду довіряти своєму коханому.
Бо для мене є недопустимі речі, і я ніколи собі їх не дозволю.




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 95 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>