Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:15




Створити нову тему Відповісти  [ 110 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
39625
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2012, 17:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Та всеж чи можливо якось у цьому розібратись і хоч приблизно вирахувати час народження Христа??

Хіба що по цьому 8 І ось раз, як у порядку своєї черги він служив перед Богом, 9 за звичаєм священства, жеребком йому випало до Господнього храму ввійти й покадити.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
39627
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2012, 17:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Е ні Протестанте. :???: Так не піде. ;-D Ось явний приклад того як людина через неуважність робить неправильний висновок.Мова в Лк йде не про шостий місяць еврейського календаря,а про шостий місяць вагітності Єлисавети.Читаєм контекст-"24-А після тих днів зачала його дружина Єлисавета, і таїлась п'ять місяців, кажучи: .....,26-А шостого місяця від Бога був посланий Ангол Гавриїл у галілейське місто, що йому на ім'я Назарет,".Як бачимо пять місяців таїлася,а шостого від Бога був посланий ангел.Ось таке незначне зауваження пане Премодераторе.
Тож очевидно ти помилився.З ким небуває. :? Та всеж чи можливо якось у цьому розібратись і хоч приблизно вирахувати час народження Христа??


О це твоє. Бачу справжнього сЄ.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
39648
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2012, 23:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
- чому ви це свято відзначаєте??

Бо ми християни, святкуємо народження нашого Спасителя.
Хіба перші християни це робили???З кого ви берете такий приклад???Хто так наказав вам робити??

sss написав:
-чому 25 грудня чи 7січня??
Ну і цікаво,так як мені не відомо,а коли відзначають це свято наші протестанти-25 грудня чи 7січня??
Цитата:
Залежно від того хто де живе.
А яка різниця?Хіба ХВЄ в америці інший ніж в Укр??Чи то ви так пристосовуєтесь до світу??Я цього дійсно нерозумію.
Ну і чому власне ви відзначаєте народження Спасителя саме в ці дні,а не в якісь інші??Самі ж пишете що невідомо точно коли народився Христос.Ти взагалі писав що це відбулось листопад-грудень,якщо я непомиляюсь.То чому не відзначаєте в цей час??
sss написав:
чому використовуєте,як висловився братік-поганські символи,куттю,щедрівки,ялинки тощо?

Цитата:
Де використовуємо ці символи?
Там де використовуєте-дома,можливо в приміщенні якому збираєтесь на Богослужіння.на роботі.НЕ знаю,може ще десь.
Цитата:
І чому вони погані?
каже Братік що вони поганські.А "що може бути спільного з світлом та темрявою..."Памятаєш ці слова??
sss написав:
-чи Бог схвалює таке святкування??

Цитата:
Залежно від того хто як святкує.
То як треба святкувати,аби Бог схвалив це??

Цитата:
Виникло у мене питання до тебе, але передумав питати, смислу немає, ви ж не християни. Як можна питати у людини з іншої релігії чому вона це не робить.
Знову ти за своє.Мда,нехочеш ти мінятись.Нехай,колись відповісиш за це.СЄ,пишу тобі вкотре, повністю відповідають значенню та походженню назви -християнин.Тому звичайно що вони є християнами.А оті твої чергові провокації,повір нічого уже не варті.Я на них все одно не поведусь.Хчеш про щось мене запитати,то питай без отих зайвих умозаключеній.
Р.С Після таких чергових намагань образити сЄ називаючи їх нехристиянами,ти ще маєш совість заявляти що лапки є якоюсь образою??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
39649
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2012, 23:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Та всеж чи можливо якось у цьому розібратись і хоч приблизно вирахувати час народження Христа??

Хіба що по цьому 8 І ось раз, як у порядку своєї черги він служив перед Богом, 9 за звичаєм священства, жеребком йому випало до Господнього храму ввійти й покадити.
Зможеш продемонструвати??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
39650
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2012, 23:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Е ні Протестанте. :???: Так не піде. ;-D Ось явний приклад того як людина через неуважність робить неправильний висновок.Мова в Лк йде не про шостий місяць еврейського календаря,а про шостий місяць вагітності Єлисавети.Читаєм контекст-"24-А після тих днів зачала його дружина Єлисавета, і таїлась п'ять місяців, кажучи: .....,26-А шостого місяця від Бога був посланий Ангол Гавриїл у галілейське місто, що йому на ім'я Назарет,".Як бачимо пять місяців таїлася,а шостого від Бога був посланий ангел.Ось таке незначне зауваження пане Премодераторе.
Тож очевидно ти помилився.З ким небуває. :? Та всеж чи можливо якось у цьому розібратись і хоч приблизно вирахувати час народження Христа??
О це твоє. Бачу справжнього сЄ.
Що моє??По чому бачиш справжнього сЄ??
Р.С Тішить хоч одне,що не блокуєш))))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
39766
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2012, 17:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
Е ні Протестанте. :???: Так не піде. ;-D Ось явний приклад того як людина через неуважність робить неправильний висновок.Мова в Лк йде не про шостий місяць еврейського календаря,а про шостий місяць вагітності Єлисавети.Читаєм контекст-"24-А після тих днів зачала його дружина Єлисавета, і таїлась п'ять місяців, кажучи: .....,26-А шостого місяця від Бога був посланий Ангол Гавриїл у галілейське місто, що йому на ім'я Назарет,".Як бачимо пять місяців таїлася,а шостого від Бога був посланий ангел.Ось таке незначне зауваження пане Премодераторе.
Тож очевидно ти помилився.З ким небуває. :? Та всеж чи можливо якось у цьому розібратись і хоч приблизно вирахувати час народження Христа??
О це твоє. Бачу справжнього сЄ.
Що моє??По чому бачиш справжнього сЄ??

Бачу хочеш щоб зірочку тобі приліпили за правильну відповідь.

Цитата:
Р.С Тішить хоч одне,що не блокуєш))))

Знай добре моє серце, що правила є правила.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
39768
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2012, 17:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
- чому ви це свято відзначаєте??

Бо ми християни, святкуємо народження нашого Спасителя.
Хіба перші християни це робили???З кого ви берете такий приклад???Хто так наказав вам робити??

Як ти рахуєш ти правильно задав питання? Якщо так то тоді багато буде питань у мене.

Перші християни проповідували Христа, а ви кого?

Перші християни не розношували Вартової Башти.

Перші християни немали Біблії у такому вигляді, чому користуєшся нею, це ж було у 393 році?

І так багато є запитань

Цитата:
sss написав:
-чому 25 грудня чи 7січня??
Ну і цікаво,так як мені не відомо,а коли відзначають це свято наші протестанти-25 грудня чи 7січня??
Цитата:
Залежно від того хто де живе.
А яка різниця?Хіба ХВЄ в америці інший ніж в Укр??Чи то ви так пристосовуєтесь до світу??Я цього дійсно нерозумію.
Ну і чому власне ви відзначаєте народження Спасителя саме в ці дні,а не в якісь інші??Самі ж пишете що невідомо точно коли народився Христос.Ти взагалі писав що це відбулось листопад-грудень,якщо я непомиляюсь.То чому не відзначаєте в цей час??

Тому що точно ніхто не знає. Хіба це проблема у інший день відзначити. От як би я не знав коли я б народився, але знав би приблизно, для мене це б була не проблема, як би родина і друзі прийшли у інший день.


Цитата:
sss написав:
чому використовуєте,як висловився братік-поганські символи,куттю,щедрівки,ялинки тощо?

Цитата:
Де використовуємо ці символи?
Там де використовуєте-дома,можливо в приміщенні якому збираєтесь на Богослужіння.на роботі.НЕ знаю,може ще десь.
Цитата:
І чому вони погані?
каже Братік що вони поганські.А "що може бути спільного з світлом та темрявою..."Памятаєш ці слова??
sss написав:
-чи Бог схвалює таке святкування??

Цитата:
Залежно від того хто як святкує.
То як треба святкувати,аби Бог схвалив це??

1Кор.5:8 Тому святкуймо не в давній розчині, ані в розчині злоби й лукавства, але в опрісноках чистости та правди!

Цитата:
пишу тобі вкотре, повністю відповідають значенню та походженню назви -християнин.

Зовсім не відповідають, але це окрема тема.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
39786
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2012, 22:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
26 січня 2013, 13:26
Написано: 51
Віровизнання: християнин
А коли апостоли встановили відзначати Різдво? Чи коли Ісус велів відзначати Різдво? Тоді й ми повинні його відзначати.




www.svidetely.org.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
39807
UNREAD_POSTДодано: 01 січня 2013, 23:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Чарльз написав:
А коли апостоли встановили відзначати Різдво? Чи коли Ісус велів відзначати Різдво? Тоді й ми повинні його відзначати.

Те саме що я запитав ССС, не правельне у вас запитання.
Чому користуєтеся тією Біблією, яку не утворювали апостоли і тим більше Ісус?
А чому ви не проповідуєте Його імя, адже Він це велів. Чому не проповідуєте що спасіння тільки через імя І.Х.?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
39812
UNREAD_POSTДодано: 02 січня 2013, 11:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
26 січня 2013, 13:26
Написано: 51
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Чому користуєтеся тією Біблією, яку не утворювали апостоли і тим більше Ісус?
А чому ви не проповідуєте Його імя, адже Він це велів. Чому не проповідуєте що спасіння тільки через імя І.Х.?


Цитата:
10 нехай буде відомо всім вам, і всім людям Ізраїлевим, що Ім'ям Ісуса Христа Назарянина, що Його розп'яли ви, то Його воскресив Бог із мертвих, Ним поставлений він перед вами здоровий!
11 Він камінь, що ви, будівничі, відкинули, але каменем став Він наріжним!
12 І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали.
(Дiї.4:10-12)

Амінь, амінь, амінь!

Тільки мене дивує уся глибина вашого нехристиянського упередження до Свідків Єгови, а також уся викривленність вашої "поінформованності" у їх вченнях та віруваннях, і що найнеприємніше - небажання розуміти, поважати і знаходити спільну мову зі Свідками...
Не ображайтесь, але ви подібні до евреїв, які кричали перед Пилатом - Розіпнути Його!!!
Тільки у вашому випадку замість евреїв - ви, а замість Господа - Свідки Єгови...
Нехай Бог дасть усім нам розуму. Бо на одному фанатизмі далеко "не заїдеш".




www.svidetely.org.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
39814
UNREAD_POSTДодано: 02 січня 2013, 12:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Чарльз написав:
Не ображайтесь, але ви подібні до евреїв, які кричали перед Пилатом - Розіпнути Його!!!
Тільки у вашому випадку замість евреїв - ви, а замість Господа - Свідки Єгови...
Нехай Бог дасть усім нам розуму. Бо на одному фанатизмі далеко "не заїдеш".

Не спекулюйте Біблією. На основі Писання я теж можу відповісти Дiї.7:51 О ви, твердошиї, люди серця й вух необрізаних! Ви завжди противитесь Духові Святому, як ваші батьки, так і ви!

Чарльз написав:
Тільки мене дивує уся глибина вашого нехристиянського упередження до Свідків Єгови, а також уся викривленність вашої "поінформованності" у їх вченнях та віруваннях, і що найнеприємніше - небажання розуміти, поважати і знаходити спільну мову зі Свідками...

На оборот християнське упередження, бо ваше вчення засуджується впродовж усього християнства.

Відповідь буде?
Протестант написав:
Чому користуєтеся тією Біблією, яку не утворювали апостоли і тим більше Ісус?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
39820
UNREAD_POSTДодано: 02 січня 2013, 15:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
26 січня 2013, 13:26
Написано: 51
Віровизнання: християнин
Звичайно. Відповідь буде. Але чи ви захочете її почути? Навряд. Тому скажу коротко. В книзі, посилання на яку я вам подаю, далеко не Свідки Єгови а світові вчені з світовим ім'ям дуже популярно і послідовно подали історію усього вашого християнства, починаючи з часів недалеких від смерті останнього апостола і до наших днів. І якщо таке (описане в цьому науковому труді) християнство засуджує Свідків, то Свідкам треба радіти, бо як би таке християнство Свідків хвалило, то можна було би "сухарі сушить"...
Посилання тут http://www.svidetely.org.ua/viewtopic.php?f=40&t=594
Прочитайте уважно незаангажовану історію "християнства" і тоді, надіюсь, зрозумієте, що несхвалення "християнством" справжнього християнства то як похвала християнам від самого Бога.
Хоча, думаю, ви її не прочитаєте, а якщо навіть візьметесь за дослідження, то, однак, нічого не зрозумієте. Причина? Причину вам сказав Ісус і вона є в Євангелії від Івана. Було би тільки бажання йти за Господом а не за світом.




www.svidetely.org.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
39864
UNREAD_POSTДодано: 03 січня 2013, 16:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Протестант написав:
sss написав:
- чому ви це свято відзначаєте??

Бо ми християни, святкуємо народження нашого Спасителя.
Хіба перші християни це робили???З кого ви берете такий приклад???Хто так наказав вам робити??

Як ти рахуєш ти правильно задав питання?

А що тут неправильного??
Цитата:
Якщо так то тоді багато буде питань у мене.
Перші християни проповідували Христа, а ви кого?
Христа в тому числі.Ми ніколи не залишаємо Христа в стороні.Адже суть доброї новини яку ми несемо людям буде втрачено??Чи хтось зі сЄ які до тебе приходили небажали з тобою говорити про Христа?А те що ми проголошуємо людям і імя Єгови Бога,це аж ніяк не свідчить про те що ми забули про Христа.Таким чином ми лишень відстоюємо історичну справедливість,адже імя Бога викорінивши з перекладів Білій,люди забули а той взагалі незнали.Тому то й слід зосереджуватись і на цьому імені.

Цитата:
Перші християни не розношували Вартової Башти.
Вони також не розносили і інші євенгельські журнали типу "євангельський голос",якось так називаються ваші журнали.Вони не використовували інших засобів масової інф,радіо,телевізор,інет,тощо.Але це все людство винайшло для того аби легше було доносити інф до більшої кількості людей.Якби на той час у християн були такі можливості,то переконаний вони б ними скористалиь.Дивний ти протестанте таке порівнюєш.

Цитата:
Перші християни немали Біблії у такому вигляді, чому користуєшся нею, це ж було у 393 році?
А тут ти явно схибив.Як же християни користувались Писаннями оті 300 р??Остання книга Біблії була написанна близько 100 року н.е..А ти пишеш про 393. Вже на той час приблизний канон Святих Писань був складений.Недарма ж Павло писав-"Усе Писання є натхненне".Про яке писання він згадав,як гадаєш??Історія підтверджує,що ще до цього 393 р канон Біблії уже був сформований,за виключенням деяких книг Н.З.В 393 р лише затверди те що здавна було загально прийнятим.

Цитата:
І так багато є запитань
Як бачиш на усі є прості запитання??

Цитата:
sss написав:
-чому 25 грудня чи 7січня??
Ну і цікаво,так як мені не відомо,а коли відзначають це свято наші протестанти-25 грудня чи 7січня??
Цитата:
Залежно від того хто де живе.
А яка різниця?Хіба ХВЄ в америці інший ніж в Укр??Чи то ви так пристосовуєтесь до світу??Я цього дійсно нерозумію.
Ну і чому власне ви відзначаєте народження Спасителя саме в ці дні,а не в якісь інші??Самі ж пишете що невідомо точно коли народився Христос.Ти взагалі писав що це відбулось листопад-грудень,якщо я непомиляюсь.То чому не відзначаєте в цей час??

Цитата:
Тому що точно ніхто не знає.
Та це очевидно що вам невідомо коли точно народився Христос.Але чому ж вибрали саме ці дні 25 чи 7 для святкування??Чому не 20 чи 5??Якесь є цьому пояснення??
Цитата:
Хіба це проблема у інший день відзначити. От як би я не знав коли я б народився, але знав би приблизно, для мене це б була не проблема, як би родина і друзі прийшли у інший день
За певних обставин це може бути проблемою.
1-Якщо твої батьки небажают щоб ти це відзначав??
2-Якщо ти його відзначаєш в той день коли народився ворог твоїх батьків,про що батьки знають,а ти кажеш що в цей день народився ти?
sss написав:
чому використовуєте,як висловився братік-поганські символи,куттю,щедрівки,ялинки тощо?

Цитата:
Де використовуємо ці символи?
Там де використовуєте-дома,можливо в приміщенні якому збираєтесь на Богослужіння.на роботі.НЕ знаю,може ще десь.
Цитата:
І чому вони погані?
каже Братік що вони поганські.А "що може бути спільного з світлом та темрявою..."Памятаєш ці слова??
sss написав:
-чи Бог схвалює таке святкування??

Цитата:
Залежно від того хто як святкує.
То як треба святкувати,аби Бог схвалив це??[/quote]
Цитата:
1Кор.5:8 Тому святкуймо не в давній розчині, ані в розчині злоби й лукавства, але в опрісноках чистости та правди!
Перед цими словами сказанно-"Адже Христос — наша пасха — був принесений у жертву".Як бачиш мова тут йде про святкування пасхи,а не різдва.Тому ти не плутай грішне з праведним.


Цитата:
пишу тобі вкотре, повністю відповідають значенню та походженню назви -християнин.

Цитата:
Зовсім не відповідають, але це окрема тема.
То розпочни нову,і там розкажи чому зовсім не відповідають)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
39931
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2013, 15:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сьогодні християни східного обряду відзначатимуть свят вечір.Чи може хтось з вас панове християни пояснити що то таке і з чим воно повязанне???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
40049
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2013, 01:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Сьогодні християни східного обряду відзначатимуть свят вечір.Чи може хтось з вас панове християни пояснити що то таке і з чим воно повязанне???
Ніколи тим не цікавився, але думаю, що такою є давня українська традиція, швидше всього має поганське походження. Поділіться з нами, якщо знаєте.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 110 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>