Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:24




Створити нову тему Відповісти  [ 110 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
40055
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2013, 06:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Ніколи тим не цікавився, але думаю, що такою є давня українська традиція, швидше всього має поганське походження.

Чому зразу поганське свято? Те що поганські звичаї є у християнстві ще не робить це свято чи інші свята нехристиянськими. Любе свято можна святкувати як по поганському, так і по християнське.
Краще задуматися що у цьому святі є поганського і це викоренити, бо самі ангели раділи народженню І.Х. Лук 2:10 Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. 11 Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь. То яке право ми маємо не радіти, що для нас народився Спаситель?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
40061
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2013, 12:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Сонячник написав:
Ніколи тим не цікавився, але думаю, що такою є давня українська традиція, швидше всього має поганське походження.

Чому зразу поганське свято? Те що поганських звичаїв є у християнстві ще не робить це свято чи інші свята не християнськими. Любе свято можна святкувати як по поганському так і по християнське.
Краще задуматися що у цьому святі є поганського і це викоренити, бо самі ангели раділи народженню І.Х. Лук 2:10 Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. 11 Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь. То яке право ми маємо не радіти що для нас народився Спаситель?
Ми можемо радіти цьому круглий рік,а не лише в якийсь день.Окрім цього я нерозумію чому власне ви радієте народженню Христа 7січня??
Тай що то за свят вечір?як він зявився?Оті пісні страви,куття,дідух,тощо.Яким чином воно повязанне з народженям Христа??
Якщо ти відзначаєш це свято,то мабуть всеж важливо поцікавитись цим,аби не виявилось що це є невгодно Богові.
Помітно що не всі протестанти це свято відзначають,бо одні вважають його поганським,а інші християнським.Та й ті хто його відзначають,відзначають у різну пору.Одні 25 грудня, інші 7січня,як писав Протестант- це залежить де живуть,що натякає на пристосування до світу.Буду знати)))
Хотілося б також почути думки ортодоксів,адже вони мабуть більше знають про це))).Де ви панове???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
40176
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 21:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ми можемо радіти цьому круглий рік,а не лише в якийсь день.Окрім цього я нерозумію чому власне ви радієте народженню Христа 7січня??

Можемо і так робимо. Бо навіть на Різдво згадують за воскресіння. Але завжди є особливі дні, думаю навіть у сЄ, чи у вас всі дні одинакові?
Чому 7 січня, напевно тому що це постановила Церква.
sss написав:
Тай що то за свят вечір?як він зявився?Оті пісні страви,куття,дідух,тощо.Яким чином воно повязанне з народженям Христа??Я

ССС, я говорив: "Любе свято можна святкувати як по поганському так і по християнське".




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
40245
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2013, 14:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Ми можемо радіти цьому круглий рік,а не лише в якийсь день.Окрім цього я нерозумію чому власне ви радієте народженню Христа 7січня??

Можемо і так робимо.
То навіщо вам оте язичницьке Різдво??

Цитата:
Бо навіть на Різдво згадують за воскресіння. Але завжди є особливі дні, думаю навіть у сЄ, чи у вас всі дні одинакові?
Для нас особливими є лише ті дні які стосуються якихось особистих радісних подій,або ті які були особливими для християн.Для перших християн же,був особливим лишень один день,в який вони за наказом Христа повинні були відзначати Пасху,якою є Христос принесенний в жертву.
Цитата:
Чому 7 січня, напевно тому що це постановила Церква.
А яка церква??Чому власне 7січня??
sss написав:
Тай що то за свят вечір?як він зявився?Оті пісні страви,куття,дідух,тощо.Яким чином воно повязанне з народженям Христа??
Протестант написав:
ССС, я говорив: "Любе свято можна святкувати як по поганському так і по християнське

Навіть Хеловін??Але для чого???Та й чи буде це вгодне для Бога.Ти не задумувався??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
40294
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2013, 22:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
То навіщо вам оте язичницьке Різдво??

Мені язичницьке не потрібне, я християнське Різдво святкую. Небо раділо коли народився Ісус, і ангели відіслали пастухів до ясел щоб вони раділи що для них народився Спаситель. Якщо для вас народився Спаситель теж маєте радіти цьому святі, а для нас християн Він народився.
sss написав:
ССС, я говорив: "Любе свято можна святкувати як по поганському так і по християнське".
Навіть Хеловін??Але для чого???Та й чи буде це вгодне для Бога.Ти не задумувався??[/quote]
ССС, не падай у крайність. Таке свято як Петра і Івана теж можна святкувати, думаю як його запровадили воно таке не було, як воно виглядає сьогодні. Ще колись із молоддю ми їздили у Церкву де наші п'ятидесятники теж мали зібрання у цей день, бо у селі люди не працювали, а щоб марно час не проводити то збираються у ці дні.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
40702
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2013, 05:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ссс, а коли ви святкуєте Пасху? Невже тоді, коли католицька церква назначила? Чи ви маєте свої точні підрахунки?
В Біблії і про святкування неділі нічого не идеться, більше того, в ній Бог прямо наказує святкувати суботу, то як бути з цим?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
40719
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2013, 16:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Ссс, а коли ви святкуєте Пасху? Невже тоді, коли католицька церква назначила? Чи ви маєте свої точні підрахунки?
Маємо свої точні підрахунки.З Писання чітко відомо коли стратили Христа-в 14 день місяця авіва/нісана.А от щодо народженя такої інф немає.Тому очевидно що і це є причиною аби не візначати те що придумали так звані,як ти кажеш,християни.Окрім того жодних інших причин відзначати це свято по "християнськи" немає.Правдиві християни радіють народженню Христа кожень день,і тому якогось особливого дня для такої радості не відводять,так як цього і неробили ні Христос ні перші християни.Чому ви це робите,я дійсно не розумію)))
Цитата:
В Біблії і про святкування неділі нічого не идеться, більше того, в ній Бог прямо наказує святкувати суботу, то як бути з цим?
СЄ неділю і не святкують.Вона для них не є,якимось особливим чи святим днем.Про суботу,є відповідна тема ,там чітко твої брати це пояснюють.
Сподіваюсь хоч це повідомлення ви пропустите,бо я так і незрозумів чому попереднього не пропустили.Небажаєте мені допомогти це зрозуміти???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
41035
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2013, 23:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Правдиві християни радіють народженню Христа кожень день,і тому якогось особливого дня для такої радості не відводять,так як цього і неробили ні Христос ні перші християни

Звідки знаєш що перші християни не святкували ніякого свята?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
41059
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2013, 10:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Правдиві християни радіють народженню Христа кожень день,і тому якогось особливого дня для такої радості не відводять,так як цього і неробили ні Христос ні перші християни

Звідки знаєш що перші християни не святкували ніякого свята?
А де я про таке писав??Мова про Різдво))Невже ти непомітив??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
41060
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2013, 11:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Невже ти непомітив??

Ні




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
41166
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2013, 22:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Невже ти непомітив??

Ні
чому?Вгорі ж тема-"коли святкувати різдво"?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
41296
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2013, 00:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ну припустимо, ви діисно знаєте точний день воскресіння. І тільки тому що ви иого знаєте, святкуєте? А якби не знали, то й восресіння б не святкували?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
41369
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2013, 21:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Ну припустимо, ви діисно знаєте точний день воскресіння. І тільки тому що ви иого знаєте, святкуєте? А якби не знали, то й восресіння б не святкували?
Ні не тільки,тому що знаємо точну дату.Це чіткий наказ Христа-"чиніть це на спомин про мене".Окрім того,нам у цьому подали приклад перші християни,які відзначали Пасху,якою є "Христос принесенний в жертву".Як бачиш три основні чинники для цього є-1)чітка дата.2)наказ Христа.3)приклад перших християн.
Чи є хоч одне з цього по відношенню до Різдва??Свят вечора,Нового Року тощо???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
41370
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2013, 21:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Ну припустимо, ви діисно знаєте точний день воскресіння. І тільки тому що ви иого знаєте, святкуєте? А якби не знали, то й восресіння б не святкували?
До речі,вчора християни відзначали так званий щедрий вечір.Що воно таке,та як повязане з християнством???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
41478
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2013, 13:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
До речі,вчора християни відзначали так званий щедрий вечір.Що воно таке,та як повязане з християнством???

Незнаю, я не святкую такого свята.




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 110 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>