Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 09:12




Створити нову тему Відповісти  [ 110 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
33956
UNREAD_POSTДодано: 05 грудня 2011, 10:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Незабаром світ буде відзначати Різдво Христове. А хто знає, чому Різдво відзначають саме 25 грудня (а православна і Українська Греко-Католицька церква 7 січня)? Коли все-таки народився Христос і якого року?


Так, цікаве запитання!!!
В мене є ще два:
Хто встановив відзначання дня народження Ісуса Христа, і чим він (вони) керувались при цьому?

То ж прошу Вас Nazariuszе, Протестанте, як головних спеціалістів у питаннях святкувань днів народжень, дайте будь-ласка відповідь на них?




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
33958
UNREAD_POSTДодано: 05 грудня 2011, 18:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Хто встановив відзначання дня народження Ісуса Христа, і чим він (вони) керувались при цьому?

1.Що погано є у цьому святкуванню?

2. І чому Ви не святкуєте, а по гостях ходите?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
33985
UNREAD_POSTДодано: 06 грудня 2011, 11:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 грудня 2012, 23:05
Написано: 260
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Verum написав:
Хто встановив відзначання дня народження Ісуса Христа, і чим він (вони) керувались при цьому?

1.Що погано є у цьому святкуванню?

2. І чому Ви не святкуєте, а по гостях ходите?


Це Ваша відповідь?




Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. (До Римлян 1:25)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
34012
UNREAD_POSTДодано: 07 грудня 2011, 18:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я б сам хотів почути відповідь на ці питання, тому маю надію, що СЄ, як головні спеціалісти по дослідженні історії католицької церкви, дадуть на них відповідь.
Думаю, що цю дату встановила католицька церква. А от чому, думаю, вони призначили абсолютно безпідставну дату для того, щоб замінити якесь поганське свято, яке припадало саме на 25 грудня, і на той час було дуже популярне. Причому дуже багато традицій цього поганського свята прижилось в святкуванні Різдва: вертепи, щедрівки, ялинка, кутя тощо.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
34068
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2011, 22:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Verum написав:
Це Ваша відповідь?

Це зустрічне запитання.
І.Х. наказав дві речі, які Ви не виконуєте. 1. Не приймаєте Спомину 2. Не хрестити в ім’я Отця І Сина Д.Х..

Є постанови Церкви які будують Церкву. Я навіть можу сприйняти святкування таких свят як Петра і Павла. Думаю на початку воно було будуючи, а тепер ортодоксальні християни стали тілесними.....

Чому Ви їстети із кров’ю, хіба таке говорив І.Х.?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
34161
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2011, 06:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Протестанте, трохи звертай увагу на тему :) Ми тут Різдво обговорюємо. Чекаю на роз"яснення Верума, або думку інших щодо цього




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
34182
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2011, 02:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
А от чому, думаю, вони призначили абсолютно безпідставну дату для того, щоб замінити якесь поганське свято, яке припадало саме на 25 грудня, і на той час було дуже популярне.
Взагалі-то, я думаю, що літочислення нашої ери почалося від часу обрізання І.Х., а отже Різдво припадає за 8 днів до 1 січня 0 року, тобто на 25 грудня.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
34184
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2011, 05:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Якщо говорити формально, то воно то так, але ніхто точно не знає коли народився Христос, і точно не в грудні і навіть не взимку. Крім того, коли католицький монах вираховував рік народження Христа, він помилився на 6-8 років, крім того в той час не враховували похибки довжини дня, але це вже суттєвого значення не мало, бо похибка вирахованої дати Христового народження вийшла на цілі роки. Вчені історики встановили, що перепис населення в Ізраїлі був від 6-го до 8-го року до нашої ери.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
34200
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2011, 23:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Братик написав:
А от чому, думаю, вони призначили абсолютно безпідставну дату для того, щоб замінити якесь поганське свято, яке припадало саме на 25 грудня, і на той час було дуже популярне.
Взагалі-то, я думаю, що літочислення нашої ери почалося від часу обрізання І.Х., а отже Різдво припадає за 8 днів до 1 січня 0 року, тобто на 25 грудня.
Цікаво Сонячнику,звідки така інф про початок літочислення від часу обрізання Ісуса???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
34317
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2011, 14:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Сонячник написав:
Братик написав:
А от чому, думаю, вони призначили абсолютно безпідставну дату для того, щоб замінити якесь поганське свято, яке припадало саме на 25 грудня, і на той час було дуже популярне.
Взагалі-то, я думаю, що літочислення нашої ери почалося від часу обрізання І.Х., а отже Різдво припадає за 8 днів до 1 січня 0 року, тобто на 25 грудня.
Цікаво Сонячнику,звідки така інф про початок літочислення від часу обрізання Ісуса???
Сонячнику,за тобою відповідь,а то я і тебе буду змушений звинуватити у неправдомовстві,адже поки що маю на це підстави.Так що-???)))




«Vat shrift,blifft»
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
34379
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2012, 23:56 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Незабаром світ буде відзначати Різдво Христове. А хто знає, чому Різдво відзначають саме 25 грудня (а православна і Українська Греко-Католицька церква 7 січня)? Коли все-таки народився Христос і якого року?
Я чула наступне вирахування народження Христа в людському тілі. На мою думку найвірніше. У Лк. 1:5-17 розповідається про переживання Захарії під час свого входу у "Святе святих". Священик мав право зайти туди лише один раз на рік, в день очищення. Це свято за єврейським календарем припадало на 20-ті числа вересня (до речі у наш час так і залишилося). Отже, в 20-х числах вересня Захарія молиться і отримує звістку, що у нього буде син. "А після тих днів зачала його дружина Єлисавета, і таїлась п'ять місяців... А шостого місяця від Бога був посланий Ангол Гавриїл у галілейське місто, що йому на ім'я Назарет…" Лк 1:24, 26. Якщо до 20-х чисел вересня додати півроку, то виходить, що в 20-х числах березня Марія отримує звістку що у неї народиться Син. Тепер до цієї дати додамо ще 9 місяців і вийде, що час їй породити припадав на 20-ті числа грудня...




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
34380
UNREAD_POSTДодано: 07 січня 2012, 09:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А чому ти вважаєш, що в час послання ангола Марії, вона зачала?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
34381
UNREAD_POSTДодано: 07 січня 2012, 11:10 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
А чому ти вважаєш, що в час послання ангола Марії, вона зачала?
Та я просто уважно читаю. Єлизавета завагагітніла після того як Захарія був у Святому святих, ще за півроку до зустрічі Маріїї з ангелом: "А ото твоя родичка Єлисавета і вона зачала в своїй старості сина, і оце шостий місяць для неї, яку звуть неплідною." Лк 1:36




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
34384
UNREAD_POSTДодано: 07 січня 2012, 18:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Підсніжник написав:
Братик написав:
А чому ти вважаєш, що в час послання ангола Марії, вона зачала?
Та я просто уважно читаю. Єлизавета завагагітніла після того як Захарія був у Святому святих, ще за півроку до зустрічі Маріїї з ангелом: "А ото твоя родичка Єлисавета і вона зачала в своїй старості сина, і оце шостий місяць для неї, яку звуть неплідною." Лк 1:36
Даруйте Підсніжнику,але мені не зрозуміло,так ви керуєтесь тим що уважно читаєте у Писанні,чи тим що десь там почули??Тут ви пишете що уважно читаєте,а попередній раз що щось таке чули--
Цитата:
Я чула наступне вирахування народження Христа в людському тілі. На мою думку найвірніше. У Лк. 1:5-17 розповідається про переживання Захарії під час свого входу у "Святе святих". Священик мав право зайти туди лише один раз на рік, в день очищення. Це свято за єврейським календарем припадало на 20-ті числа вересня (до речі у наш час так і залишилося). Отже, в 20-х числах вересня Захарія молиться і отримує звістку, що у нього буде син. "А після тих днів зачала його дружина Єлисавета, і таїлась п'ять місяців... А шостого місяця від Бога був посланий Ангол Гавриїл у галілейське місто, що йому на ім'я Назарет…" Лк 1:24, 26. Якщо до 20-х чисел вересня додати півроку, то виходить, що в 20-х числах березня Марія отримує звістку що у неї народиться Син. Тепер до цієї дати додамо ще 9 місяців і вийде, що час їй породити припадав на 20-ті числа грудня...
Так от,мене цікавить,де ви прочитали про те що "священик мав право зайти туди(в Святеє святих) лише один раз на рік, в день очищення"???.Де ви прочитали що Захарії зайшов власне у другу кімнату Святеє Святих,яка була відділенна завісою від першої кімнати "Святеє"?поки що досить.Хотілося б переконатись у тому наскільки ви уважно читаєте Біблію,як ви самі висловились.Тож,будьте добрі поясніть))).З повагою ССС...
Р.С Ну й прошу теж звернути увагу на Сонячника,який пише що попало і чомусь не може оте прокоментувати.Даруйте Сонячнику,але що трапилось??Чому ви тут мовчите,а у інших темах ні???Я ж вас запитав по сутті того що ви написали.Тож чекаю і від вас пояснень))). ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
34398
UNREAD_POSTДодано: 07 січня 2012, 23:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
А от чому, думаю, вони призначили абсолютно безпідставну дату для того, щоб замінити якесь поганське свято, яке припадало саме на 25 грудня, і на той час було дуже популярне.


Та ні, Ісус народився у листопаді - грудні це точно. Точної дати не знаємо, бо у євреїв менше днів у місяці. Тому думає що цілком може бути грудень.

Лук.1:26 А шостого місяця від Бога був посланий Ангол Гавриїл... У євреїв новий рік починається у вересні. Тепер рахуй.


Цитата:
замінити якесь поганське свято

Замінили свято Сатурналії - поклоніння сонцю. Це повязано із тим що сонячний день збільшувався.

Римлян 14:5 Один вирізнює день від дня, інший же про кожен день судить однаково. Нехай кожен за власною думкою тримається свого переконання.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 110 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>