Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:18




Створити нову тему Відповісти  [ 110 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
34399
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2012, 13:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Братик написав:
А от чому, думаю, вони призначили абсолютно безпідставну дату для того, щоб замінити якесь поганське свято, яке припадало саме на 25 грудня, і на той час було дуже популярне.


Та ні, Ісус народився у листопаді - грудні це точно. Точної дати не знаємо, бо у євреїв менше днів у місяці. Тому думає що цілком може бути грудень.

Лук.1:26 А шостого місяця від Бога був посланий Ангол Гавриїл... У євреїв новий рік починається у вересні. Тепер рахуй.
М-да,Протестанте,очевидною є і твоя неуважність при читанні Біблії.Мова у тих віршах не йде про шостий місяць єврейського календаря,а про шостий місяць Єлизаветової вагітності.Читай уважно й те про що писала Підсніжник-"А ото твоя родичка Єлисавета і вона зачала в своїй старості сина, і оце шостий місяць для неї, яку звуть неплідною." Лк 1:36.Також глянь у 24 вірш де поясненно чому саме шостого місяця-"А після тих днів зачала його дружина Єлисавета, і таїлась п'ять місяців, кажучи:....,а шостого місяця від Бога був посланий ангел".Отож Протестанте щось не те з твоєю увагою,як завжди.Роби висновки,а не викрикуй що попало в мою адресу. ;-D Твій друг ССС)))
Р.С На що тільки люди не здатні аби якось оправдати своє.Дарма що не Боже)))




«Vat shrift,blifft»
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
34409
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2012, 21:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Мова у тих віршах не йде про шостий місяць єврейського календаря,а про шостий місяць Єлизаветової вагітності.

Погоджуюся.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
34410
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2012, 22:24 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
sss написав:
Так от,мене цікавить,де ви прочитали про те що "священик мав право зайти туди(в Святеє святих) лише один раз на рік, в день очищення"???.Де ви прочитали що Захарії зайшов власне у другу кімнату Святеє Святих,яка була відділенна завісою від першої кімнати "Святеє"?поки що досить.Хотілося б переконатись у тому наскільки ви уважно читаєте Біблію,як ви самі висловились.Тож,будьте добрі поясніть
Пояснюю: у книзі Левит 16 розділ детально описаний процес єврейського свята очищення Йом-кіпур, котрий євреї святкують 10-го дня сьомого місяця за єврейським календарем (за нашим це вересень-жовтень). Читаємо: " І це стане для вас на вічну постанову, сьомого місяця, десятого дня місяця будете впокоряти ваші душі, і жодної праці не робитимете ви, ані тубілець, ані приходько, що мешкає серед вас, бо того дня буде окуп ваш на очищення ваше, зо всіх гріхів ваших станете чисті перед Господом... І буде це для вас на вічну постанову на очищення Ізраїлевих синів зо всіх їхніх гріхів раз у році. І він учинив, як Господь наказав був Мойсеєві." Лев 16:29,30,34




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
34411
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2012, 22:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
Пояснюю: у книзі Левит 16 розділ детально описаний процес єврейського свята очищення Йом-кіпур, котрий євреї святкують 10-го дня сьомого місяця за єврейським календарем (за нашим це вересень-жовтень).

Тоді вище наведена залишається в силі. Христос народився у грудні.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
34421
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2012, 01:21 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Братик написав:
Християнський світ розділений на дві групи: ті хто святкує Різдво за новим стилем (25 грудня) і ті хто святкує за старим стилем (7 січня). Хто правий?

Є ще такі, що не святкують, бо вважають, що виконувати подібні обряди значить іти в ногу зі світом...




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
34424
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2012, 09:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Assol написав:
Є ще такі, що не святкують, бо вважають, що виконувати подібні обряди значить іти в ногу зі світом...

Тут головне щоб ніхто нікого не засуджував....


Різдво це не світське свято, із нього потрібне просто викинути язичество.....


Хто знає від коли почали святкувати Різдво?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
34426
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2012, 12:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Підсніжник написав:
sss написав:
Так от,мене цікавить,де ви прочитали про те що "священик мав право зайти туди(в Святеє святих) лише один раз на рік, в день очищення"???.Де ви прочитали що Захарії зайшов власне у другу кімнату Святеє Святих,яка була відділенна завісою від першої кімнати "Святеє"?поки що досить.Хотілося б переконатись у тому наскільки ви уважно читаєте Біблію,як ви самі висловились.Тож,будьте добрі поясніть
Пояснюю: у книзі Левит 16 розділ детально описаний процес єврейського свята очищення Йом-кіпур, котрий євреї святкують 10-го дня сьомого місяця за єврейським календарем (за нашим це вересень-жовтень). Читаємо: " І це стане для вас на вічну постанову, сьомого місяця, десятого дня місяця будете впокоряти ваші душі, і жодної праці не робитимете ви, ані тубілець, ані приходько, що мешкає серед вас, бо того дня буде окуп ваш на очищення ваше, зо всіх гріхів ваших станете чисті перед Господом... І буде це для вас на вічну постанову на очищення Ізраїлевих синів зо всіх їхніх гріхів раз у році. І він учинив, як Господь наказав був Мойсеєві." Лев 16:29,30,34
Підсніжнику, пробачте якщо мої запитання до вас якось вам вказали на неповагу до вас.Проте,повірте у мене думки навіть такої небуло.Дякую вам за відповідь,але і вона дана не по сутті запитання.Я вас питав-де ви прочитали про те що "священик мав право зайти туди(в Святеє святих) лише один раз на рік, в день очищення"???.Зауважте,що я виділив слово священник жирнішим,адже Захарій якраз був простим священником.Тож дайте мені відповідь по сутті того що питаю-звідки ви довідались що священник мав таке право,адже в Лев16 р який ви процитували не згаданно про право священника заходити в Сятеє святих в день окуплення??Це перше.
Друге:-Де ви прочитали що Захарії зайшов власне у другу кімнату Святеє Святих,яка була відділенна завісою від першої кімнати "Святеє"?Ви чомусь цього взагалі не торкнулись у своїй відповіді. Тож ще раз прошу у вас вибачення за те що склав про себе не таке враження цими питаннями.Повірте,з повагою ССС )))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
34427
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2012, 12:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Підсніжник написав:
Пояснюю: у книзі Левит 16 розділ детально описаний процес єврейського свята очищення Йом-кіпур, котрий євреї святкують 10-го дня сьомого місяця за єврейським календарем (за нашим це вересень-жовтень).

Тоді вище наведена залишається в силі. Христос народився у грудні.
Та не залишається воно в силі.Адже в той час євреї і близько не святкували того свята Протестанте.Який ти легковірний ;-D .Невже не можеш сам цього дослідити??Спробуй відповісти на питання які я поставив Підсніжникові.Мда))))




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
34483
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2012, 19:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Протестант написав:
Підсніжник написав:
Пояснюю: у книзі Левит 16 розділ детально описаний процес єврейського свята очищення Йом-кіпур, котрий євреї святкують 10-го дня сьомого місяця за єврейським календарем (за нашим це вересень-жовтень).

Тоді вище наведена залишається в силі. Христос народився у грудні.
Та не залишається воно в силі.Адже в той час євреї і близько не святкували того свята Протестанте.Який ти легковірний ;-D .Невже не можеш сам цього дослідити??Спробуй відповісти на питання які я поставив Підсніжникові.Мда))))

Друзі,так що там з тим Різдвом??Таки народився Христос в грудні чи ні Протестанте,Підсніжнику??Доречно таки оте Різдво відзначати в цей період та й взагалі чи доречно??Сонячнику чому і ти досі мовчиш і не хочеш обяснити як ти довідався що літочислення почалось від часу Ісусового обрізання??Та й Михаїл тут чомусь не такий сміливий та багатомовний.Михаїле,так відзначання Різдва в цей період є таки християнською традицією чи всеж поганською??І ще раз прошу вас,неображайтесь на мене коли я вас заводжу в тупик.Просто думайте перш ніж щось тут пишете.Так от:- Коли слід і чи слід святкувати Різдво??Начебто так тут тема зветься??З повагою ваш друг ССС))) :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
34588
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2012, 15:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Друзі....З повагою ваш друг ССС))) :)

То хто є твій друг, я так і не зрозумів? Хіба до друзів так звертаються? Хіба насміхаються як ти це робиш постійно?
Тебе навіть твоя сестра по вірі бачу не розуміє...

sss написав:
Таки народився Христос в грудні чи ні Протестанте,Підсніжнику??

А ти можеш довести протилежне?


sss написав:
Доречно таки оте Різдво відзначати в цей період та й взагалі чи доречно??

Для християн доречно, для не християн в ніякий період не доречно.


sss написав:
...так відзначання Різдва в цей період є таки християнською традицією чи всеж поганською??

Різдво - це християнське свято. ССС, удали поганське і святкуй по християнськи, а звісно, ви ж не християни....
Ти мені відповістиш чому ви хоч не святкуєте, а ходите у гості?

sss написав:
І ще раз прошу вас,неображайтесь на мене коли я вас заводжу в тупик.

ССС, на таких людей не можливо обижатися, тобі співчувають..
А де ти побачив тупик?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
34615
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2012, 15:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Друзі....З повагою ваш друг ССС))) :)

То хто є твій друг, я так і не зрозумів? Хіба до друзів так звертаються? Хіба насміхаються як ти це робиш постійно?
Чому ти у всьому бачиш якісь насмішки??З тебе в дитинстві часто насміхались??Співчуваю.Але не слід усіх рівняти під одну планку.Тож напиши як слід звертатись до друзів,та чому слова якими я звернувся тут до вас не є таким зверненням??
Цитата:
Тебе навіть твоя сестра по вірі бачу не розуміє...
З чого саме ти це бачиш??
sss написав:
Таки народився Христос в грудні чи ні Протестанте,Підсніжнику??

Цитата:
А ти можеш довести протилежне?
Тут немає що доводити.Як можна щось доводити коли про це інф немає.Хоча все ж можна дещо виділити по цьому.В час народження Ісуса,пастухи ночували в горах з отарою на дворі.Хоча в Ізраїлі клімат набагато тепліший ніж у нас,проте навіть там у грудні-січні,пастухи в горах не ночують з отарою та щей на дворі,бо все ж це період затяжних холодних дощів подекуди навіть з снігом.Друге-Марія з Йосипом ішли з свого міста Назарета в Вифлеєм,бо імператор дав наказ про перепис.Правдоподібно,що такий наказ небув би виданий у час зими-постійних дощів та навіть снігу по декуди.Євреї ітак були на грані бунтів.Тому римляни очевидно що не дратував би їх лишній раз.

sss написав:
Доречно таки оте Різдво відзначати в цей період та й взагалі чи доречно??

Цитата:
Для християн доречно, для не християн в ніякий період не доречно.
Як ти можеш таке писати ,коли ти навіть незнаєш відколи "християни" почали його святкувати.Ти ж мабуть навіть не задумувався чому саме 25 грудня(7січня) та ще й в один і той же день кожного року,хоча смерть його відзначаєте кожного року в інший день.Буває що один рік в березні інший у травні.Правда не розумієш?.Таким чином коли ви відзначаєте день смерті в березні, ви свідчите що того року Ісус прожив на два місяці менше,ніж тоді коли ви відзначаєте смерть його в травні,адже різдво у вас завжди в січні,а смерть раз в березні а раз в травні. :lol: Дивно виходить, правда Протестанте.Але очевидно що тобі байдуже,бо ти йдеш за загальноприйнятою думкою.Ну що ж твоя справа. :)Щирі та чесні ллюди це помічають і роблять відповідні зміни.

sss написав:
...так відзначання Різдва в цей період є таки християнською традицією чи всеж поганською??
Цитата:
Різдво - це християнське свято
Так відколи та яким чином воно стало християнським??Ти цим цікавився??.
Цитата:
ССС, удали поганське і святкуй по християнськи, а звісно, ви ж не християни....
Щоб удалити поганське,тоді й свята такого небуде,адже перші християни разом з Христом, які є для нас еталоном цього не робили.Тож і ми наслідуючи як і Христа так і ранніх християн цього не робитимемо.
Цитата:
Ти мені відповістиш чому ви хоч не святкуєте, а ходите у гості?
:lol: :lol: А що неможна ходити у гості??Чи для цього повинні бути строго виділенні дні??Я щось не розумію тебе друже))) :)
sss написав:
І ще раз прошу вас,неображайтесь на мене коли я вас заводжу в тупик.

Цитата:
ССС, на таких людей не можливо обижатися, тобі співчувають..А де ти побачив тупик?
То я дякую тобі за співчутя друже. :) А тупик є там де я про це писав.чомусь твої одновірці не можуть і досі мені відповісти на поставленні питання які я задав стосовно того що вони так впевненно писали.Ніхто,з тих до кого я звертався не один раз.навіть ти,та й то відповів не посутті,або ж взагалі переадресував питання мені.То хіба це не є свідченням про глухий кут???




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
34804
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2012, 19:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Підсніжник написав:
Братик написав:
А чому ти вважаєш, що в час послання ангола Марії, вона зачала?
Та я просто уважно читаю. Єлизавета завагагітніла після того як Захарія був у Святому святих, ще за півроку до зустрічі Маріїї з ангелом: "А ото твоя родичка Єлисавета і вона зачала в своїй старості сина, і оце шостий місяць для неї, яку звуть неплідною." Лк 1:36

По-перше, не факт, що Захарія був у Святому Святих у сьомому місяці і, тим більше, що це відповідає вересню (он Протестант каже, що новий рік у євреїв у вересні, а значить сьомий місяць припадає на березень).
По-друге, варто уважніше читати не тільки Біблію, але й запитання: ти не відповіла на моє питання. Так, ангел явився Марії на шостий місяць вагітності Єлезавети, але не написано, що Марія саме тоді зачала. Ми не знаємо скільки часу минуло від явлення ангола Марії до зачаття.
По-третє, невідомо скільки днів пройшло після того, як Захарії явився ангел, хоча можна припустити, що небагато.

Тому, ми не можемо спиратися на ці місця, бо точної прив"язки немає, навіть якщо ми точно будемо знати, що коли ангел явився Захарію. Найточніший факт - це дата перепису населення в Їзраєлі. Ми не знаємо цієї дати, але, можливо, архіологи колись довідаються про це.
Єдине, що ми маємо зараз - це "були у полі пастухи". Пастухи ніколи не виганяють отару в грудні, отже зимові місяці відпадають зразу. Найкраща трава в Ізраєлі в квітні-травні, потім трава вигоряє. Саме тоді пастухи зазвичай виганяють свої пасовиська.
Але повторюю: ми святкуємо не дату, ми святкуємо подію.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
34809
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2012, 16:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Підсніжник написав:
Братик написав:
А чому ти вважаєш, що в час послання ангола Марії, вона зачала?
Та я просто уважно читаю. Єлизавета завагагітніла після того як Захарія був у Святому святих, ще за півроку до зустрічі Маріїї з ангелом: "А ото твоя родичка Єлисавета і вона зачала в своїй старості сина, і оце шостий місяць для неї, яку звуть неплідною." Лк 1:36

По-перше, не факт, що Захарія був у Святому Святих у сьомому місяці і, тим більше, що це відповідає вересню
Захарій і не міг там бути,люди добрі. ;-D Туди мав право заходити лишень Первосвященник раз у рік.А Захарій Первосвященником не був,а лишень священником.Тож ви зовсім неуважно читаєте Біблію коли не знаєте такого очевидного факту.Раджу вам ще раз перечитати Біблію і довідатись про це самим аби не вводити людей в оману,навіть якщо ви це робите не свідомо.
Цитата:
Але повторюю: ми святкуємо не дату, ми святкуємо подію.
Хто так вам заповів??хто так вирішив?чому саме так і саме в цей час??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли народився Христос
39460
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2012, 16:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
От і знову прийшов період коли християни відзначають Різдво Христове,але і досі, так і ніхто з учасників не відповів:
- чому ви це свято відзначаєте??
-чому 25 грудня чи 7січня??
-чому використовуєте,як висловився братік-поганські символи,куттю,щедрівки,ялинки тощо?
-чи Бог схвалює таке святкування??
Ну і цікаво,так як мені не відомо,а коли відзначають це свято наші протестанти-25 грудня чи 7січня??
Протестант написав:
Братик написав:
А от чому, думаю, вони призначили абсолютно безпідставну дату для того, щоб замінити якесь поганське свято, яке припадало саме на 25 грудня, і на той час було дуже популярне.


Цитата:
Та ні, Ісус народився у листопаді - грудні це точно. Точної дати не знаємо, бо у євреїв менше днів у місяці. Тому думає що цілком може бути грудень.
Звідки така інф??
Цитата:
Лук.1:26 А шостого місяця від Бога був посланий Ангол Гавриїл... У євреїв новий рік починається у вересні. Тепер рахуй.
Е ні Протестанте. :???: Так не піде. ;-D Ось явний приклад того як людина через неуважність робить неправильний висновок.Мова в Лк йде не про шостий місяць еврейського календаря,а про шостий місяць вагітності Єлисавети.Читаєм контекст-"24-А після тих днів зачала його дружина Єлисавета, і таїлась п'ять місяців, кажучи: .....,26-А шостого місяця від Бога був посланий Ангол Гавриїл у галілейське місто, що йому на ім'я Назарет,".Як бачимо пять місяців таїлася,а шостого від Бога був посланий ангел.Ось таке незначне зауваження пане Премодераторе.
Тож очевидно ти помилився.З ким небуває. :? Та всеж чи можливо якось у цьому розібратись і хоч приблизно вирахувати час народження Христа??




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Коли слід святкувати Різдво?
39623
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2012, 17:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
- чому ви це свято відзначаєте??

Бо ми християни, святкуємо народження нашого Спасителя.

sss написав:
-чому 25 грудня чи 7січня??
Ну і цікаво,так як мені не відомо,а коли відзначають це свято наші протестанти-25 грудня чи 7січня??

Залежно від того хто де живе.

sss написав:
чому використовуєте,як висловився братік-поганські символи,куттю,щедрівки,ялинки тощо?

Де використовуємо ці символи?
І чому вони погані?
sss написав:
-чи Бог схвалює таке святкування??

Залежно від того хто як святкує.

Виникло у мене питання до тебе, але передумав питати, смислу немає, ви ж не християни. Як можна питати у людини з іншої релігії чому вона це не робить.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 110 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>