Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:47




Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: За що можна молитися? Чи все можна просити?
37016
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2012, 12:46 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 січня 2015, 22:36
Написано: 225
Віровизнання: християнин
Я десь чула такє, здається в Біблії таке тоже пише, шо неможна молиться за тих хто продав душу сатані, бо вони вже демони во плоті)Тоді, якшо хочеш молиться за невіруючих сусідів пяниць, або настоящих клевєтникі, як знать чи вони не належать до тих, і чи мона за них молиться?




ВІРЮ!!!!!!!!!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: За що можна молитися? Чи все можна просити?
37018
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2012, 13:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Vero написав:
Я десь чула такє, здається в Біблії таке тоже пише, шо неможна молиться за тих хто продав душу сатані, бо вони вже демони во плоті)Тоді, якшо хочеш молиться за невіруючих сусідів пяниць, або настоящих клевєтникі, як знать чи вони не належать до тих, і чи мона за них молиться?

Я не зовсім згоден з такою думкою, бо ап.Павло пише: Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості. Бо це добре й приємне Спасителеві нашому Богові, що хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди. (1Тим.2:1-4)

Хоча Господь ще говорив так: Неправедний нехай чинить неправду ще, і поганий нехай ще опоганюється. А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується! (Об.22:11)
Також ап.Павло наставляв: Не можна бо тих, що раз просвітились були, і скуштували небесного дару, і стали причасниками Духа Святого, і скуштували доброго Божого Слова та сили майбутнього віку, та й відпали, знов відновляти покаянням, коли вдруге вони розпинають у собі Сина Божого та зневажають. (Євр.6:4-6)
Але зверніть увагу, що далі ап.Павло пише так: Та ми сподіваємось, любі, кращого про вас, що спасіння тримаєтеся, хоч говоримо й так. (Євр.6:9)

Тобто нам не дано нікого судити, що нібито той чи інший відрікся від віри та служить сатані, але принаймні за всіх ближніх сподіватися і за всіх молитися, якщо Господь покладе це на серце. Як Господь каже: Що тільки зв'яжете на землі, зв'язане буде на небі, і що тільки розв'яжете на землі, розв'язане буде на небі. (Матв.18:18)
То ж я думаю, що спасіння наших ближніх у великій мірі залежить від наших молитов, незалежно від того які вони грішники, бо Христос каже: Тому то кажу вам: усякий гріх, навіть богозневага, проститься людям, але богозневага на Духа не проститься! (Матв.12:31) А що значить богозневага на Духа Святого? А це ми бачимо на прикладі Ананія і Сапфіри - їх в той же день закопали. А поки людина живе, то я думаю, що має шанс навернутися, і напевно ми можемо за них молитися і благословляти їх, а не проклинати.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: За що можна молитися? Чи все можна просити?
37040
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2012, 10:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Vero написав:
Я десь чула такє, здається в Біблії таке тоже пише, шо неможна молиться за тих хто продав душу сатані, бо вони вже демони во плоті)

У Біблії записано, що Господь сказав подібне до Єремії:
А ти не молись за народ цей, і благання й молитви за них не здіймай, і Мене не проси, бо не вислухаю Я тебе! (Єр.7:16)

Бог справді може не прийняти нашу молитву за когось, але я думаю, що гріха в тому не буде, якщо ми за когось помолимось.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: За що можна молитися? Чи все можна просити?
41793
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2013, 08:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Думаю молитись можна за все(звичайно якщо це не стосується варіанту "щоб в Петра хата згоріла". Звичайно Богу видніше чи це зараз нам потрібно і можливо не завжди даватиме нам відповідь-тут важливо не зневірюватись а сприймати як належне можливо Бог цим хоче щось відкрити... А загалом коли молитва щира іде від серця вона майже завжди виконується-це доказ того що Бог нас дуже любить і хоче щоб ми по справжньому були щасливі!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: За що можна молитися? Чи все можна просити?
42109
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2013, 20:14 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 січня 2015, 22:36
Написано: 225
Віровизнання: християнин
А за атеїстів можна молиться?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: За що можна молитися? Чи все можна просити?
42118
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2013, 05:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Не те що можна, а треба!




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: За що можна молитися? Чи все можна просити?
42129
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2013, 08:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Я також думаю що за атеістів потрібно молитись щоб навертались до Бога-та щоб це регулярно робити певно треба мати не погану духовну зрілість.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: За що можна молитися? Чи все можна просити?
42130
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2013, 09:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
Молитися потрібно за всіх. Атеїсти-це такі ж люди,як ми, але в них закриті духовні очі. Вони не бачать, що вони живуть неправильно. Я думаю, що за атеїстів потрібно молитися, щоб Бог відкрив їм духовні очі, і спас їх. Також я думаю що потрібно молитися за тих, хто продав свою душу сатані.




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: За що можна молитися? Чи все можна просити?
42144
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2013, 13:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Мрію щоб моя молитва ще й підтверджувалась практичними діями напр.навернути до Бога алкоголіка,більше допомагати людям які потребують опіки і т.д.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: За що можна молитися? Чи все можна просити?
42146
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2013, 13:47 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
22 лютого 2013, 02:08
Написано: 14
Звідки: снятин
Віровизнання: п'ятидесятник
чи можна молитися за тих хто вилучений із церкви?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: За що можна молитися? Чи все можна просити?
42166
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2013, 20:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
На мою думку, не можна, а треба. Бог чує молитви свого народу, і Він може спасти цю людину.




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: За що можна молитися? Чи все можна просити?
42204
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2013, 10:19 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
КВІТОРІЯ написав:
чи можна молитися за тих хто вилучений із церкви?

Думаю, можна, але просити натхнення Святого Духа в таких молитвах ( як і у всіх). Бо я чула таке: "Боже, зроби так, щоб у нього чи неї (вилученого) було все-все добре". Наприклад, мене постійно просить молитви одна вилучена жінка, яка в юних роках свідомо вибрала подружнє життя з розпусником. Тепер має постійні гінекологічні проблеми. Це її жатва посіяних помилок. Тут лиш милості просити, і в першу чергу на розкаяння,а не для зовнішнього благополуччя.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: За що можна молитися? Чи все можна просити?
42231
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2013, 02:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Шо ви так любите рамки ставити: за це можна, а за це ні... Можна молитися за всіх і за все, що іде на користь! Та нехай тій людині добре буде, навіть якщо вона не кається! Христос не ставив умов сліпим і калікам, Він просто уздоровляв їх.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: За що можна молитися? Чи все можна просити?
42301
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2013, 14:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Справді людина яка потерпає від якихось негараздів в житті потребує стороньоі молитви- ба більше добре коли ця молитва лунає з уст кількох людей,групи,спільноти...Ну і потрібна праця над собою,власна молитва яка допоможе відновити духовний зв'язок з Богом!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: За що можна молитися? Чи все можна просити?
42302
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2013, 14:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Справді людина яка потерпає від якихось негараздів в житті потребує стороньоі молитви- ба більше добре коли ця молитва лунає з уст кількох людей,групи,спільноти...Ну і потрібна праця над собою,власна молитва яка допоможе відновити духовний зв'язок з Богом!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>