Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:53




Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7241
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2007, 14:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Taj написав:
Дещо мені не сподобалося закінчення: "якщо ви сьогодні віддали своє серце Христу, то вас чекає благословенне життя..." Апостоли проповідували не просто Христа, а Христа розпятого, сам Христос попереджав, що хто піде за ним, то його чекають зневаги і переслідування...

Погоджуюся з Таєм в цій частині. Я часто згадую одне місце з Дії Апостолів:
21 І, як звістили Євангелію тому містові, і учнів багато придбали, вони повернулися в Лістру, та в Іконію, та в Антіохію, 22 душі учнів зміцняючи, просячи перебувати в вірі, та навчаючи, що через великі утиски треба нам входити у Боже Царство. (Дії 14:22)
А російський переклад так звучить: утверждая души учеников, увещевая пребівать в вере и [поучая], что многими скорбями надлежит нам войти в Царствие Божие.
Я думаю, що кожен християнин, який віддав своє серце Господу, повинен готуватися до всяких випробувань та переслідувань, які служать для зміцнення віри.
А також згадаймо притчу про сіяча: 20 А посіяне на кам'янистому ґрунті, це той, хто слухає слово, і з радістю зараз приймає його; 21 але кореня в ньому нема, тому він непостійний; коли ж утиск або переслідування настають за слово, то він зараз спокушується.

А взагалі передача дуже зворушлива! Хвала Господу Богу за те, що спонукав Вас до цієї праці в ім'я Ісуса Христа! Дуже приємно, що тепер все частіше звучить Євангелія по українському радіо.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7277
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2007, 01:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Дорогий Тай
Ти не можеш собі уявити наскільки вчасними, корисними та актуальними є Твої поради. Твої зауваження легко сприймаються, бо відчувається справжня турбота та вболівання за цю справу.
На жаль наступні 4 програми вже записані в Києві і ми не зможемо змінити помилки, які ти зауважив. Проте, це допоможе нам у майбутньому.

Для нас є проблемою те, що живучи в англомовному світі, нам не часто випадає можливість і задоволення чути хорошу літературну мову. Також і підхід до речей тут інший, отже і сприйняття. Тому любі поради чи зауваження справді я дорогоцінними. Надіюсь і надалі їх отримувати. Звичайно, можливо краще по електроній пошті
stkach@verizon.net
Отже, благословінь Tобі!
Святослав


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7279
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2007, 01:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я не зовсім згідний з Таєм. Фраза, яку він зацитував, як на мене, є абсолютно правильна. Те що пише далі Тай (відносно страждань) теж є абсолютно правильним. Мені здається, що ці речі один одному не перешкоджають і не суперечать.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7283
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2007, 10:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Безперечно, сама фраза є правильною, але все ж трохи односторонньою. Я не пригадую, щоби так проповідували Христос і апостоли. Якщо можете навести приклад з Біблії, то прошу. Я в Біблії такого не знаходжу.
Хоча за змістом вона правильна: безперечно, віруючу людину обовязково супроводжують благословіння протягом усього життя. Але тут важливі все ж пріоритети.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7284
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2007, 13:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Павло казав: Віруй в Господа Ісуса Христа і спасешся ти і весь дім твій.
Христос казав: Злодій тільки на те закрадається, щоб красти й убивати та нищити. Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали.

Гал.3:14 щоб Авраамове благословення в Ісусі Христі поширилося на поган, щоб обітницю Духа прийняти нам вірою.

До того ж, чи допускаєш ти, що в стражданнях за Христа людина може переживати Божі благословіння?




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7288
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2007, 13:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Тарас написав:
До того ж, чи допускаєш ти, що в стражданнях за Христа людина може переживати Божі благословіння?
Та інакше і бути не може, бо як нема при цьому Божих благословінь, то навряд чи це тоді страждання за Христа.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7294
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2007, 16:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Тоді я думаю, що питання вичерпано.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7355
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2007, 23:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Сьогодні слухав передачу. Дуже хороші враження, бо сьогодні рідко можна почути проповідь про гріх. Оминають цю тему аби когось не образити часом. Не хочуть люди сьогодні думати про гріх, не хочуть проповідники нагадувати про гріховне життя, про залежність від гріха. Тому передача дуже вчасна, по Слову Божому. Оце і називається проповідувати Ісуса Христа, який прийшов до грішників, тому спочатку треба людині усвідомити свою гріховність, щоби прийти до Христа, який спасає грішників, що каються, а не праведників, що не потребують Бога.
Дуже важливо, що у програмі ведучий заставляє задуматися слухачів про долю своїх дітей. Адже багато людей є байдужими до своєї долі, а заради дітей можуть швидше задуматися і над собою, над своїм життям, над тим, який приклад вони подають своїм дітям, що буде далі з ними.
Приємною несподіванкою став номер телефону, який запропонували слухачам. Такого я не чув у жодній передачі. Справді, у декого можуть бути невідкладні проблеми, з якими немає до кого звернутися. Номер телефону може стати багатьом зневіреним у нагоді.
Але є зауваження до того, як звучить номер телефону. Не варто називати тільки цифри, бо не зрозуміло, як їх набирати і куди потрапиш, чи не закордон часом. Така невідомість може багатьох злякати. Тому краще сказати приблизно так: 8, тоді код міста (можна навіть назвати, що Львова) 0322, тоді номер телефону.
Бо у тому вигляді, як було названо телефон, взагалі нікуди не можна додзвонитися.
І ще одне. Дуже вже гарні пісні транслюються у програмі. Таких пісень вже майже не зустрінеш в Україні. На жаль.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7358
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2007, 06:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Так, пісні дуже гарні підбираються! :)

А я пригадую, коли Зінчик проповідував, то він завжди на початку програми повелівав якось так: "вимкніть ваші телевізори, відкладіть ваші справи та прослухайте цю передачу!" Цей заклик мені дуже подобався... і не раз доводилося волею-неволею (навіть коли був дуже зайнятий) покоритися цьому заклику і уважно вислухати передачу. Тому я думаю, що може доцільно і в цій програмі таке запровадити.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7396
UNREAD_POSTДодано: 07 лютого 2007, 22:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Дякую за теплі слова Таю та Сонячнику
На рахунок номеру телефону, на жаль, ми зробили помилку і як я вже писав раніше, наступні 3 програми вже записані в Києві. Отже вже нічого не вдієш. Але в майбутньому ми можемо оголошувати так:
8- код Львова 0322 - шестизначний номер. Чи це буде вірно? Здається так радив Тай. На рахунок "неоднозначно", Тай був правий. Ми також записали це невірно. Сам не розумію чому :oops:
Знаючи брата Зінчика особисто, я можу підтвердити, що наказ слухачам, щоб вони вимкнули телевізори справді підходив до його персональності та стилю. У нас трохи інший стиль і можливо такі накази будуть звучати ненатурально. Це тільки моя думка на тепер. Ми продумаємо як саме заохочувати слухачів слухати. Можливо Ви можете допомогти з влучною фразою. Щось, що б звучало ніжно, але переконливо.
Хочу поділитися радістю, що від часу коли програма почала транслюватися на всю Україну, з початку січня, ми отримали близько двадцяти листів. Деякі листи надійшли зі Східної України, а саме з Харкова, Дніпропетровська та Київської області. Для нас немає більшої радості, ніж прийняти хоч краплину участі у звіщенні Доброї Новини для наших людей. Ми дякуємо Господу за цю велику привілею проповідувати Христа. Ми дякуємо Вам за відчутну допомогу, поради і, напевно, гарячу молитву. Це нам так необхідно!
Чекаємо на Ваші поради.
Святослав


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7495
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2007, 08:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
svyatoslav написав:
8- код Львова 0322 - шестизначний номер. Чи це буде вірно?
Так казати звісно правильніше. Однак, код Львова 0322 у випадку, коли номер ще 6-ти значний, але тепер як правило у Львові всі номера замінюються 7-ми значними (додається 2), а тому код може бути і просто 032.
До речі, а чи не краще подавати мобільний телефон якось пресвітера, який би мав бажання вислухати і допомогти? Бо міський телефон матиме переваги лише для самих львівян.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7503
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2007, 23:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Щодо мобільного - то справді гарна ідея, бо зараз часто на мобільний подзвонити з будь-якої частини України дешевше, аніж на міський.

Щойно слухав передачу. Дуже сподобалося, що звучить справді проповідь Слова Божого, використовується дуже багато цитат з Біблії. Це великий плюс, бо теперішні проповідники чомусь гадають, що краще якусь чергову байку розповісти, ніж користуватися Словом Божим.
Я задумався ще над одним питанням. Маю на увазі звертання до слухачів на "Ви". Тут треба подумати і все зважити.
З однієї сторони - це правильно, особливо напочатку передачі важливо засвідчити свою повагу до слухача, можливо, поважного віку. Але в тих випадках, коли йде звернення фактично до душі людської, важливою стає максимальна душевна близькість зі слухачем, необхідно підкреслити індивідуальність звернення до конкретного слухача. У цих випадках звернення на Ви створює дещо офіційну атмосферу, звернення стає не індивідуальним, а трішки розмитим.
Це лише роздуми, але мені здається, що в окремих випадках, звернення до ТВОЄЇ ДУШІ було би більш конкретним та дієвішим.
А взагалі мені передача дуже сподобалася, як і пісня - дуже гарна і по темі.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7528
UNREAD_POSTДодано: 20 лютого 2007, 20:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Вітаю
І мене є такі чисто технічні запитання. Який час в суботу був би найкращим для програми. Чи краше в час обіду, чи о 7-8 годині вечора? Вдячний за пораду.
Не знаю чи вдасться щось змінити тепер. Нам прийшлось довго вести переговори з Українським радіо щоб отримати теперішній відрізок часу. Проте, надіємося що в майбутньому щось можна буде змінити.

І ще, чи існує якась статистика що до слухацької кількості у різних регіонах України?
Офіційний сайт Національного радіо не подає такої статистики. Можливо хтось знає?
Дякую.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7533
UNREAD_POSTДодано: 21 лютого 2007, 11:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю, що 7-8 години були б кращими, аніж обідній час, бо все ж є люди, які працюють в суботу, а дехто в цей час може йти на ринок. А в 7-8 більшість вдома.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7541
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2007, 00:04 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
Думаю, що стосовно рейтингів радіостанцій краще звернутись до такої контори як GfK. В них є статистика про все, вони самостійно проводять опитування, дослідження...Правда це коштовна інформація, думаю вона не є відкритою-загальнодоступною (http://www.gfk.com.ua). Що стосується Львова, то є там така фірма Соціоінформ на вул. Шота Руставелі колись знаходилась. Вони можуть мати такі дані. Але думаю. що їх просто так ніхто не дасть...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>