Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:10




Створити нову тему Відповісти  [ 111 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Чи потрібно святити день суботній?
Так 35%  35%  [ 9 ]
Ні 42%  42%  [ 11 ]
Не знаю 23%  23%  [ 6 ]
Всього голосів : 26
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
43182
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2013, 13:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
сенька написав:
Я питаю де написано що,для того щоб получити один із дарів Божих треба бути 50-ником?.дуже простий та доступний вопрос ..мені сказали що я духовно слабий.

Може я вам відповім, для того не потрібно бути пятидесятником.

"Я колись ходив до 50_тників на служіння,думав приеднатися до них" Для того щоб бути деревом не хватає себе називати деревом. Бог хрестить Д.С. не від того що хтось пятидесятник, ви навіть можете бути адвентистом і бути хрещені Д.С., попросіть у Бога.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
43204
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2013, 20:06 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
sss написав:
сенька написав:
Протестант написав:
сенька написав:
БОГ благословив та (вдумайтесь) освятив субботу навіки.

Де тут сказано що це була субота?

Буття 2 1 І були скінчені небо й земля, і все воїнство їхнє. 2 І скінчив Бог дня сьомого працю Свою, яку Він чинив. І Він відпочив у дні сьомім від усієї праці Своєї, яку був чинив. 3 І поблагословив Бог день сьомий, і його освятив, бо в нім відпочив Він від усієї праці Своєї, яку, чинячи, Бог був створив.

що це за перевод такий смішний,ну друзі ви даете)..як зрозуміти_і були_ скінчені небо і земля...Коли мій син був маленький то говорив (я бим бувбим ївбим); Візьміть нормальний перевод,і будете розуміти Слово Боже..!. .
Цікаво також як ви Сенько визначаете який перевод нормальний а який ненормальний??Зрештою тут використовують укр мову,то хотілося б також від вас почути(чуєте) і те який укр переклад для вас є номальним??Облиште російський,а пошліться на український.Чи може на вашу думку такого в укр мові немає??

мир вам шановні,! Я уже десь писав що, для мене важливо щоби легко читалося, Біблія у мене російська,я уже описував яка,я не можу її облишити як ви сказали,бо дуже її ціную,інколи даже цілую її (це чесно) А український у мене тільки Новий заповіт,який до речі теж легко читаеться, тільки на палітурці написано,ВЕЛИКЕ ВІДКРИТТЯ...Ви не думайте що я все тільки критикую,просто я думаю що,те що стосуеться служінням Богу,мае бути серйозним та відповідальним,(да-да,нет-нет) решта від лукавого.Наведу невеличкий приклад: недавно був на служінні в отдільонних баптистів, людина бере укр.бібл.і читае 72 псалом,читае і раз за разом запинаеться,коли задав вопрос то люди кажуть ще раз прочитай.Я не дуже грамотний,але свою Біблію читаю зрозуміло та без запинок.Шановні, але ви мені не пояснили:І були скінчені небо і земля,будь ласка.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
43205
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2013, 20:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
сенька написав:
Шановні, але ви мені не пояснили:І були скінчені небо і земля,будь ласка.

А що тут пояснити?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
43212
UNREAD_POSTДодано: 25 лютого 2013, 23:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
А покажіть но, де я казав що російський перевод,.?ви постоянно мене в чомусь звинувачуете

Код:
написано просто,И совершил Бог к седьмому дню дела свои,которіе он делал,и почил в день седьмій от всех дел своих,которіе делал.И благословил Бог день седьмой,и освятил его.!перевод 4-го століття.

Та не звинувачую я вас :) Просто коли пишете дивні історичні факти, то хотів почути розяснення. :yes:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
43249
UNREAD_POSTДодано: 26 лютого 2013, 19:08 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2015, 20:23
Написано: 67
сенька написав:
Братик написав:
Цитата:
А покажіть но, де я казав що російський перевод,.?ви постоянно мене в чомусь звинувачуете

Код:
написано просто,И совершил Бог к седьмому дню дела свои,которіе он делал,и почил в день седьмій от всех дел своих,которіе делал.И благословил Бог день седьмой,и освятил его.!перевод 4-го століття.

Та не звинувачую я вас :) Просто коли :???: :???: пишете дивні історичні факти, то хотів почути розяснення. :yes:



Доброго Вам вечора,Взагалі то я старався все розяснювати,але думаю що одна помилка буде мені прощена,добре.?.Але і Ви тоже відповідайте мені на запитання змістовно.Мені срочно треба знати,чи можна віруючій людині приймати гомеопатичні препарати,типу афлубін...тощо. Я уже задавав це питання.Справа в тім що у мене ще двое малих дітей,перед тим як іти в школу,2 рази в диждень даемо по пару капель афлубіму,колись давно мені підказав один толковий врач,(поки діє).Так от, там де ходжу в зібрання запріщають вживати ці ліки.мене цікавить Ваша думка.спасибі.



І ще хочу сказати,Ви не думайте що я такий уже спорчений,просто я хочу з Божою поміччю,трохи примирити деяких віруючих,бо досить сильно ворогують,самі розуміете що то соблазн.пока все щасливо.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
43345
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2013, 15:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
сенька написав:
сенька написав:
Доброго Вам вечора,Взагалі то я старався все розяснювати,але думаю що одна помилка буде мені прощена,добре.?.Але і Ви тоже відповідайте мені на запитання змістовно.Мені срочно треба знати,чи можна віруючій людині приймати гомеопатичні препарати,типу афлубін...тощо. Я уже задавав це питання.Справа в тім що у мене ще двое малих дітей,перед тим як іти в школу,2 рази в диждень даемо по пару капель афлубіму,колись давно мені підказав один толковий врач,(поки діє).Так от, там де ходжу в зібрання запріщають вживати ці ліки.мене цікавить Ваша думка.спасибі.
І ще хочу сказати,Ви не думайте що я такий уже спорчений,просто я хочу з Божою поміччю,трохи примирити деяких віруючих,бо досить сильно ворогують,самі розуміете що то соблазн.пока все щасливо.
Це виглядає дуже цікаво.А чому там де ви ходите в собраніє,запріщають Афлубін??Які аргументи використовують?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 111 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>