Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:42




Створити нову тему Відповісти  [ 111 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Чи потрібно святити день суботній?
Так 35%  35%  [ 9 ]
Ні 42%  42%  [ 11 ]
Не знаю 23%  23%  [ 6 ]
Всього голосів : 26
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сучасне фарисейство
14507
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2008, 00:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
той, кого любить Ісус написав:
Те, як ми святкуємо суботу по заповіді чи неділю по традиції, чи свідчить хто ми є – послідовники Христа чи наслідувачі фарисеїв?

Правдиве фарисейство зароджується з такими запитаннями!!!
Коли християни ладні один-одному горло перегризти, доказуючи коли "побожніше" не ходити на роботу.
"Субота створена для людини", а не навпаки, що стосується і всіх решта заповідей.




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Сучасне фарисейство
14508
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2008, 08:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
той, кого любить Ісус написав:
Те, як ми святкуємо суботу по заповіді чи неділю по традиції, чи свідчить хто ми є – послідовники Христа чи наслідувачі фарисеїв?

Заповідь Божа була святкувати суботу, тобто спочинок для Бога. А ось фарисеї перекрутили це на святкування в суботу. Інші створили традицію святкувати в неділю. Але і це, і це є проявами сучасного фарисейства.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14513
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2008, 20:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
7 А дня першого в тижні, як учні зібралися на ламання хліба...
(Дiї.20:7)

Отож вже апостоли виділяли день перший (неділю) тижня, день Христового Воскресіння. :?




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14514
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2008, 21:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
сергій написав:
7 А дня першого в тижні, як учні зібралися на ламання хліба...
(Дiї.20:7)

Отож вже апостоли виділяли день перший (неділю) тижня, день Христового Воскресіння. :?

Ну, воно то так, але по-перше не написано, що лише першого дня збиралися, бо є ще написано й так: Дiї.2:46 І кожного дня перебували вони однодушно у храмі...,
а по-друге, є версія що Христос воскрес не у неділю вранці, а у суботу або відразу після суботи ввечері, див. тему: Коли народився, помер та воскрес Христос?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14516
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2008, 21:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Ну, воно то так, але по-перше не написано, що лише першого дня збиралися,


То зрозуміло, але про суботу зокрема взагалі не пише...




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Закон і благодать
14821
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2008, 10:01 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
"Закон же прийшов, щоб збільшився переступ. А де збільшився гріх, там зарясніла благодать" (Римл. 5:20).
Якщо чоловік, перебуваючи в шлюбі, має інтимні стосунки ще з декількома жінками, то до тих пір, поки не зіткнеться з заповіддю "Не чини перелюбу", гадає собі, що у нього все нормально.
І тільки сьома заповідь класифікує його дії гріхом. Миттєво з'являється потреба в Божій благодаті. Визнавши гріх, отримуємо Боже прощення і силу для перемоги над ним: "Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої" (1Івана 1:9).
Аналогічно і з четвертою заповіддю. Людина святкує неділю по традиції, і поки не знатиме заповідь "Памятай днь суботній, щоб святити його", вважатиме, що в неї все нормально. Тільки і тільки четверта заповідь кпасифікує святкування неділі гріхом. Визнавши цей гріх і отримавши прощення, людина впорядковує своє життя Божій волі, святкуючи день, який заповів Бог.
В Євангелії є застереження для християн, які знають, але ігнорують Божу волю:
"Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!" (Матв. 7:21-23).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14857
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2008, 20:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
До лютеранина. То може нам слід повернутися назад до розуміння всіх решта заповідей буквально? Чи ти їх так і розумієш? Наприклад, заповідь "Не вбий" ти як розумієш?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14876
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2008, 03:52 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 жовтня 2011, 21:56
Написано: 19
До лютеранина:
Тому то заповіді: "Не чини перелюбу!", "Не кради!", "Не вбивай!", "Не свідчи неправдиво!", "Не пожадай!" та всі інші заповіді, містяться в цьому слові: "Люби ближнього свого як самого себе!" Любов не чинить зла ближньому; отже любов - виконання Закону.
Рим 13:9

Один відрізняє день від дня, а інший судить про кожний день однаково. Нехай кожен тримається свого переконання. Хто відрізняє дні, для Господа відрізняє, а хто не відрізняє, той для Господа не відрізняє....
... Тож не будемо більше осуджувати один одного, а краще судіть про те, щоб не давати братові приводу до спотикання або спокуси.
Рим. 14


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14880
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2008, 21:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Повністю згоден з тескою! :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
15107
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2008, 13:18 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Bratok написав:
До лютеранина:
Тому то заповіді: "Не чини перелюбу!", "Не кради!", "Не вбивай!", "Не свідчи неправдиво!", "Не пожадай!" та всі інші заповіді, містяться в цьому слові: "Люби ближнього свого як самого себе!" Любов не чинить зла ближньому; отже любов - виконання Закону.
Рим 13:9

Один відрізняє день від дня, а інший судить про кожний день однаково. Нехай кожен тримається свого переконання. Хто відрізняє дні, для Господа відрізняє, а хто не відрізняє, той для Господа не відрізняє....
... Тож не будемо більше осуджувати один одного, а краще судіть про те, щоб не давати братові приводу до спотикання або спокуси.
Рим. 14

І ті, хто дотримується заповіді Божої, святкуючи суботу, і ті, хто дотримується 29 правила лаодикійського собору, святкуючи переміщений день відпочинку, тобто неділю - всі ми дано звіт Богу за прожите життя.

Якщо б мій Бог освятив вівторок, і заповів мати щотижневий відпочинок від звичної праці в цей день - я святкував би вівторок. Чому? Бо люблю Бога і дотримуюсь Його заповідей.

В четвертій заповіді Бог заповів святкувати суботу. Якщо на роботі цей день не є вихідним - потрібно написати заяву з проханням про можливість мати в суботу вихідний по релігійним переконанням.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
15643
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2008, 22:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Luther написав:
Якщо на роботі цей день не є вихідним - потрібно написати заяву з проханням про можливість мати в суботу вихідний по релігійним переконанням.

А якщо є виробнича необхідність працювати у суботу? Ви будете працювати чи будете проявляти непокору до начальства?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
15647
UNREAD_POSTДодано: 20 червня 2008, 09:40 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Сонячник написав:
Luther написав:
Якщо на роботі цей день не є вихідним - потрібно написати заяву з проханням про можливість мати в суботу вихідний по релігійним переконанням.

А якщо є виробнича необхідність працювати у суботу? Ви будете працювати чи будете проявляти непокору до начальства?

А якщо під час відпустки до вашого номеру ввійшла приваблива сусідка - порушувати сьому заповідь чи ні? Ви по інерції проявите взаємність, чи втечете від злого, як колись Йосип у домі Потіфара?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
15730
UNREAD_POSTДодано: 07 липня 2008, 10:40 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Luther написав:
Якщо б мій Бог освятив вівторок, і заповів мати щотижневий відпочинок від звичної праці в цей день - я святкував би вівторок. Чому? Бо люблю Бога і дотримуюсь Його заповідей.
В четвертій заповіді Бог заповів святкувати суботу. Якщо на роботі цей день не є вихідним - потрібно написати заяву з проханням про можливість мати в суботу вихідний по релігійним переконанням.

Приємно спілкувати з людьми, що люблять Бога і намагаються дотримуватися заповідей Його. Шкода тільки, що, намагаючись довести правильність своїх власних релігійних поглядів, люди зневажають ту ж заповідь і не виконують її.
Насправді, в заповідях Божих не йде мова про якийсь день тижня. День тижня - це лише для тих, хто бачить букву, а не дух Закону Божого. Ці люди не здатні за своєю природою догодити Богові. Для Бога не буква важлива, а дух Закону, наскільки людина розуміє і виконує дух Закону. Бог же заповів святкувати суботу, себто спочинок в Господі від суєтних діл своїх. І цю заповідь потрібно виконувати не лише в суботу (тобто в якийсь особливий день тижня).
Мабуть, вже за часів апостола Павла були люди, які не зрозуміли заповіді Божої про святкування суботи, зробили день тижня для себе святом. І він змушений був уточнити, що для народу Божого залишається не формальне святкування дня тижня, а суботство, себто щоденна посвята себе для Господа.
Шкода, що часто формальний підхід до Біблії затьмарує виконання важливих Божих заповідей. Нехай жодні релігійні переконання не стануть для нас перешкодою для дотримання законів Божих.




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
16220
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2008, 22:50 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Згадую апостола Івана "Це є любов до Бога, щоб ми виконували Його заповіді. Його заповіді ж не тяжкі", і відразу виникає запитання - в четвертій заповіді який день Бог освятив?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Євр.4:9 ...людові Божому залишається суботство...
16233
UNREAD_POSTДодано: 24 листопада 2008, 08:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Чесно кажучи, аж дивуюся: та хоча би перечитали попередній допис, а ще краще від початку теми. Там докладно ці всі питання розписано і мені дуже дивно, як можна не розуміти цього.
Серед всієї Біблії бачити лише одну заповідь, і не розуміючи її духовного змісту, вперто і наполегливо ставити собі спотичку, та ще й іншим?
Заповіді не бувають "перша", "четверта", ще якась там, бо їх є багато, але вони не пронумеровані. І вони справді не важкі, доки за них не беруться різного роду фарисеї: вони їх і пронумерують, і талмуд до них напишуть, і ще гору тягарів придумають, лиш би людина не збагнула таємниці "СУБОТСТВА".
А суботство - це зовсім не день тижня, а спосіб життя.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 111 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>