Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:05




Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6675
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2006, 17:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Це про Христа в тілі. До того ж, в мене є запитання: те, що Бог вдосконалюється ти прочитав в Писанні? Ще одне, ти припускаєш, що життя може вести не до вдосконалення, а й до деградації? До того ж зауважу те, що ми не можемо надиматися своїм умом застосовуючи земні мірки до небесного.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Рим.7:22 ...задоволення в Законі Божому
37514
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2012, 14:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Я зустрів на форумі uucyc.ru цікаві думки Єрміяху з Єрусалиму про Закон Божий, а тому хочу поділитися з вами.

Рим.7:12 Тому то Закон святий, і заповідь свята, і праведна, і добра. 13 Тож чи добре стало мені смертю? Зовсім ні! Але гріх, щоб стати гріхом, приніс мені смерть добром, щоб гріх став міцно грішний через заповідь. 14 Бо ми знаємо, що Закон духовний, а я тілесний, проданий під гріх. 15 Бо що я виконую, не розумію; я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу, те я роблю. 16 А коли роблю те, чого я не хочу, то згоджуюсь із Законом, що він добрий, 17 а тому вже не я це виконую, але гріх, що живе в мені. 18 Знаю бо, що не живе в мені, цебто в тілі моїм, добре; бо бажання лежить у мені, але щоб виконати добре, того не знаходжу. 19 Бо не роблю я доброго, що хочу, але зле, чого не хочу, це чиню. 20 Коли ж я роблю те, чого не хочу, то вже не я це виконую, але гріх, що живе в мені. 21 Тож знаходжу закона, коли хочу робити добро, що зло лежить у мені. 22 Бо маю задоволення в Законі Божому за внутрішнім чоловіком, 23 та бачу інший закон у членах своїх, що воює проти закону мого розуму, і полонить мене законом гріховним, що знаходиться в членах моїх. 24 Нещасна я людина! Хто мене визволить від тіла цієї смерти? 25 Дякую Богові через Ісуса Христа, Господа нашого. Тому то я сам служу розумом Законові Божому, але тілом закону гріховному...

Як ви вважаєте: що це за інший закон, закон гріховний, який завадить Павлові поступати по Закону Божому?

Чи можна сказати, що цей інший закон або закон гріховний і є Законом заповідей, від якого віруючі нового завіту "свободні"?
Закон заповідей не може бути гріховним, він чинний по сей день і доповнений законом Духу Христового. Те, що людина зобов'язана була робити згідно затвердженого на папері, Святим Духом стало викарбуваним в її серці.

Гріховний закон - потреби нашого плотського тіла.

Бо знаємо, що все створіння разом зідхає й разом мучиться аж досі.
Але не тільки воно, але й ми самі, маючи зачаток Духа, і ми самі в собі зідхаємо, очікуючи синівства, відкуплення нашого тіла. (Рим.8:22,23)

.. і мертві воскреснуть, а ми перемінимось!...
Мусить бо тлінне оце зодягнутись в нетління, а смертне оце зодягтися в безсмертя.
А коли оце тлінне в нетління зодягнеться, і оце смертне в безсмертя зодягнеться, тоді збудеться слово написане: Поглинута смерть перемогою! (1-е Кор.15:52-54)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Рим.7:22 ...задоволення в Законі Божому
37517
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2012, 23:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Закон заповідей не може бути гріховним, він чинний по сей день і доповнений законом Духу Христового. Те, що людина зобов'язана була робити згідно затвердженого на папері, Святим Духом стало викарбуваним в її серці.
Так, це суть Нового Завіту: Оце заповіт, що його по цих днях встановляю Я з ними, говорить Господь, Закони Свої Я дам в їхні серця, і в їхніх думках напишу їх. (Євр.10:16)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Рим.7:22 ...задоволення в Законі Божому
39740
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2012, 14:40 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
01 квітня 2017, 15:48
Написано: 220
Віровизнання: свідок Єгови
Cонячнику, не можна порівнювати ці два вірші і казати, що вони про те саме. Ви ігноруєте контекст, а він якраз і пояснює, що Павло хотів сказати у Римлян 7:22 і Євреїв 10:16. В першому випадку Павло говорить про те, для чого був потрібний Закон, а в другому випадку пояснював, що формальне поклоніння як це робили фарисеї такнижники, Богові не потрібне. Не потрібні коробочки, що дехто з них носив на чолі, і не потрібні їх розумування про Закон, якщо у їхньому серці ненависть, несправедливість та жорстокість. Тому в Євреїв 10:16 Павло й говорить про те, що Закон має бути записаний на серці, а не на язиці.
До того ж, дехто розуміє ці слова, як обіцянку чудесного вкладення Закону у серце, але це не так.
До Тимофія Павло пише, звертаючи його увагу саме на те, що слід ретельно самому досліджувати Святе Писання і роздумувати над тим, щоб жити так як написано. «...Ти ж перебувай у тому, чого навчився і в чому тебе переконали, бо знаєш, від кого навчився,  та пам’ятаєш, що із самого народження ти обізнаний зі святими писаннями. Вони можуть зробити тебе мудрим, і завдяки цьому ти отримаєш спасіння через віру, пов’язану з Христом Ісусом.  Усе Писання натхнене Богом і корисне для навчання, для напучення, для виправлення, для напоумлення в праведності,  щоб Божа людина була в усьому вправна й цілковито споряджена до всякого доброго діла.» (2 Тимофія 3:14—17). http://znajpravdu.blogspot.com/2012/12/ ... st_31.html
Тоді вона буде мати й задоволення у Законі!
Щоб людина була досконалою і готовою до доброго діла вона повинна повсякчас звертатись до Писання натхненого Богом.




http://hyacinthis.blogspot.com
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>