Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:18




Створити нову тему Відповісти  [ 198 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Далі


Піратським софтом
користуюся, совість мовчить 65%  65%  [ 15 ]
користуюся, совість мучить 4%  4%  [ 1 ]
не користуюсь 30%  30%  [ 7 ]
Всього голосів : 23
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Скачування пиратських музики та фільмів
5972
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2006, 11:24 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 листопада 2008, 20:44
Написано: 43
Звідки: Німеччина
Мир вам!
На одному з форумів я підняла таке питання, закінчилось усе тим, що мене підняли на сміх.
Я вважаю, що скачування пиратських музики, фільмів та іншого софта (eMule та інші схожі ресурси) - це крадіжка, так ж сама, якщо пійти і вкрасти диск у магазині.
А яка ваша думка?
Дякую за відповіді.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5986
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2006, 20:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Що ж, цікаве запитання!
Я стосовно цього завжди мав свою думку, якою заспокоював свою совість. Можливо я не правий.
Так от. З точки зору власників-розробників цифрової продукції, за свою працю вони мають право отримати винагороду. З точки зору споживача, я маю право нагородити розробника, якщо мені сподобається його продукція.
Іншими словами (вибачте за таке порівняння), якщо музиканти на вулиці грають музику, і всі слухають, то гроші жертвують лише ті хто може і хто хоче дати.
Якщо я стягнув піратську копію, то я тим шкоди нікому не завдав. Звичайно, розробник не отримав від мене плати за копію. Але ж якби розробник навіть і поставив захист на свою продукцію, то я би просто не користувався цим софтом, бо вважаю що воно того не вартує.

І взагалі, я думаю, що розробникам вигідно, щоб їх продукція поширювалася піратськими шляхами - це додаткова реклама. Є програми, які є безплатними для мешканців бувшого СРСР, а платними лише для "капіталістів".

А ті програмні продукти, що лише продавалися - вони не ставали популярними.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5990
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2006, 01:10 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
Друзі, я також це вважав крадіжкою і тому оформив у банку дебітну картку для розрахунків в Інтернеті і за скачану композицію плачу щоразу гроші на платних сайтах, які мають домовленість із власниками прав. Небагато 10-15 центів за пісеньку. Накачав вже начебто за цей рік те, що хотів. Витратив близько...40 доларів. Але совість маю чисту. Та й якби хтось вчіпився за законодавством - можу надати дані проплати або це в банку можуть за запитом зробити


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5991
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2006, 09:35 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 листопада 2008, 20:44
Написано: 43
Звідки: Німеччина
Сонячник написав:
Що ж, цікаве запитання!
Я стосовно цього завжди мав свою думку, якою заспокоював свою совість. Можливо я не правий.
Так от. З точки зору власників-розробників цифрової продукції, за свою працю вони мають право отримати винагороду. З точки зору споживача, я маю право нагородити розробника, якщо мені сподобається його продукція.
Іншими словами (вибачте за таке порівняння), якщо музиканти на вулиці грають музику, і всі слухають, то гроші жертвують лише ті хто може і хто хоче дати.
Якщо я стягнув піратську копію, то я тим шкоди нікому не завдав. Звичайно, розробник не отримав від мене плати за копію. Але ж якби розробник навіть і поставив захист на свою продукцію, то я би просто не користувався цим софтом, бо вважаю що воно того не вартує.

І взагалі, я думаю, що розробникам вигідно, щоб їх продукція поширювалася піратськими шляхами - це додаткова реклама. Є програми, які є безплатними для мешканців бувшого СРСР, а платними лише для "капіталістів".

А ті програмні продукти, що лише продавалися - вони не ставали популярними.


Цікава думка. Але я не зовсім погоджуюсь, як та, що має відношення до розробки софту. :) В тебе йде 1-2-3 роки на разробку, а хтось замість того, щоб купити (і заплатити за мою працю) бере та й краде. :( Кожна людина має отримувати плату за свою роботу, не має значення подобається (чи потрібна) вона усім чи тільки деякому. Наприклад, операційна система Windows, 100% що цим продуктом користуються майже усі. ;) Але, наприклад, Windows Home Edition коштує не мільйони, але нажаль більшість віддає перевагу скачати безкоштовно (чи купити за 10 гривень на базарі, хоча усі розуміють, що це пиратські копії), а ті 100 доларів витратити на щось інше. :( Я про це...:(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5992
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2006, 09:36 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 листопада 2008, 20:44
Написано: 43
Звідки: Німеччина
Yevhen написав:
Друзі, я також це вважав крадіжкою і тому оформив у банку дебітну картку для розрахунків в Інтернеті і за скачану композицію плачу щоразу гроші на платних сайтах, які мають домовленість із власниками прав. Небагато 10-15 центів за пісеньку. Накачав вже начебто за цей рік те, що хотів. Витратив близько...40 доларів. Але совість маю чисту. Та й якби хтось вчіпився за законодавством - можу надати дані проплати або це в банку можуть за запитом зробити


Респект! :wink:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5998
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2006, 11:36 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 листопада 2008, 20:44
Написано: 43
Звідки: Німеччина
Ще є така думка...найкращий спосіб перевірити добре це чи погано - це спитати себе, якщо я пійду до поліції і повідомлю про те, що я скачав з інету, що мені буде? Якщо відповідь "нічого" - тоді все добре, а у противному випадку - це злодійство. Я не знаю як зараз в Україні, але у Німеччині за це можна "одержати строк"...




Sola fide, sola gratia, sola Scriptura, solus Christus.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5999
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2006, 19:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А в Україні з тим простіше: приватних користувачів не чіпають, державні та крупні компанії також не чіпають. Але дрібні організації, які можуть дати інспектору хабаря, але не дають, то можуть мати проблеми - можуть конфіскувати компютерну техніку та сплатити штраф.

А з точки зору розробника програмного забезпечення - то програма повинна мати відповідний захист, але перший період повинен бути безплатним, щоб користувач знав за що платитиме.

А зрештою, якби Білл Гейтс справді був бідним розробником, то мені було б його шкода, і совість певно б замучила. І зрештою, якби я мав вибір користуватися Windowsom чи ні... я б скоріш вважав гріхом дати гроші найбагатшій людині світу замість того щоб дати ті ж гроші нужденним (принаймні краще платити нашим бідним програмістам).




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6000
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2006, 20:26 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
ти маєш вибір, користуватися Віндою, чи не користуватися... :wink:




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6002
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2006, 20:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Але ж американцям купити Вінду недорого - вони можуть собі це дозволити. А нам, українцям, таке "задоволення" надто дороге. І зрештою, якби жоден українець "не крав" Вінду, то її б ніхто і не купляв, але зато всі б користувалися безплатним Лінуксом.
А тепер, оскільки ми "крали", то тепер хочеш-не-хочеш, а купляти доводиться, бо всі звикли...




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6003
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2006, 21:25 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Не "хочеш-не-хочеш" а насправді виходить що хочеш...
Що з того що звикли?
Якщо насправді не хочеш платити і не хочеш користуватися піратською версією, то ця "звичка" - не проблема.
А знайти причину-виправдання завжди можна.




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6005
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2006, 11:07 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Автор чи виробник немайнового твору має виключне право визначати спосіб розповсюдження своєї продукції: чи безкоштовно публікувати, чи продавати. Буває, що автор розповсюджує свої твори безплатно, а хтось їх перепродає як своє. Тому крадіжкою інтелектуальної власності, переважно, вважають плагіат: використання чужого твору як власного.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6007
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2006, 00:24 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
Сонячник

Цитата:
..я б скоріш вважав гріхом дати гроші найбагатшій людині світу..


А давайте все ж "залишимо кесареві кесареве". Ти паче, що пан Гейтс жертводавець ого-го!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6009
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2006, 15:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yevhen написав:
А давайте все ж "залишимо кесареві кесареве".
Як не крути, а ти таки правий... І Надія теж права. Я раніше над цим не задумувався. Що ж подумаю ще... Мабуть таки доведеться навести і з цим лад.
Хоча я нічиї права тим не порушую, що користуюся неліцензійним ПО. А якщо я поставлю собі Лінукс, то всеодно пан Гейтс ніц не отримає.
А буває, що для себе я ставлю якусь програму просто так, щоб раз чи два рази скористатися, чи просто вивчити її. То навіщо мені її купляти?
Добре що я хоть фільми і музику не споживаю - тут моя совість чиста! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6010
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2006, 16:25 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Чомусь тільки Лайт виявився неправим :)




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6014
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2006, 17:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Чому не правий? І Лайт - правий, Джерело - праве. До речі, Лайт мене і переконав у приватній розмові, що якщо не хочеш платити Гейтсу за Віндовс, то треба ставити безплатний Лінукс... Мабуть, так і зроблю...

Хоча я не вважаю гріхом користуватися Віндовсом безплатно. Гріхом це буде тоді, якщо я порушуватиму чиїсь права, а також - всяка неправда є гріхом. Але ж я цього не скриваю, що користуюся неліцензійним ПО. А точніше я сам не знаю, чи є в мене щось неліцензійне, бо я просто не цікавився тим.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 198 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>