Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 15 травня 2024, 08:00




Створити нову тему Відповісти  [ 198 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Далі


Піратським софтом
користуюся, совість мовчить 65%  65%  [ 15 ]
користуюся, совість мучить 4%  4%  [ 1 ]
не користуюсь 30%  30%  [ 7 ]
Всього голосів : 23
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7287
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2007, 13:30 

Востаннє редаговано Taj 17 серпня 2007, 17:37 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Тарас написав:
Але Тай, зрозумій, що розробка програмного продукту теж вимагає часу і ресурсів, так як і хліба в магазині.

Звичайно. Це питання багатьох хвилює, оскільки значна частина учасників форуму мабуть має якесь відношення до розробки програмних продуктів. Зокрема, Надю, яка й започаткувала цю тему. Тому варто розглянути ці проблеми детальніше.
Суть у тому, що закони традиційної економічної теорії в умовах інформаційної економіки, особливо щодо інформаційних продуктів перестають працювати. Спробую це популярно пояснити.
Вартість звичайної продукції прямо залежить від затраченої праці на її виготовлення. В кожній одиниці товару обовязково є частка праці і матеріальних ресурсів.
А вартість інформаційного продукту (ІП) зовсім ніяким чином не повязана із кількістю затраченої праці. Процеси створення, ціноутворення і розповсюдження його грунтуються зовсім на інших законах, які ще не зовсім вивчені.
Тому тут слід окремо розглядати процес створення і процес розповсюдження. Процес створення вимагає значних затрат ресурсів, які в 10-100 раз перевищують ймовірну ціну реалізації одиниці інформаційного продукту. З врахуванням певних особливостей це стосується всіх його видів: газет, журналів, книг, музики, пісень, програмного забезпечення. Зупинимося на ПЗ, яке можна розділити на дві категорії: індивідуальне (для конкретного замовника) та універсальне. Розглянемо умовні приклади і спочатку першу категорію ПЗ.
1. Нехай ви вперше розробляєте сайт для замовника. Вам доведеться затратити часу на 1000 дол.(трудомісткість), тоді як продати зможете лише за 100. Але зато для наступного замовника ви використовуєте свої наробки і трудомісткість розробки складатиме вже 150дол, а далі - 50 дол і т.д.
Ці процеси повністю відповідають загальноекономічним законам. Початкові затрати, як зрештою і всі затрати на отримання освіти, можна розглядати як інвестиції, як початковий інтелектуальний капітал (ІК), який в подальшому приносить дохід (аналогічно інвестиціям в обладнання). Але все одно кожна одиниця продукту містить частку додатково закладеної праці.

2. Зовсім інша ситуація виникає у випадку універсальних програмних продуктів. На перше місце тут виходить проблема не створення, а розповсюдження. Величина ІК залежить від кількості розповсюджених копій: чим поширеніша програма, тим більший ІК (інтелектуальний капітал) вона складає. Без розповсюдження ІК продажна ціна програми =0, хоча на її розробку затрачені ресурси. Віртуальна копія продукту не вимагає жодних затрат, тому виробнику вигідно її якнайширше розповсюдження. Саме тому багато програм в інтернеті розповсюджуються безплатно, але може бути передбачена невелика плата за останню версію (для розробки нових версій) або фінансуватися коштом реклами.
Отут у фірм-розробників і виникає спокуса зайнятися інформаційним піратством, тобто захопити певний географічно-інформаційний простір шляхом формування інтелектуальної та духовної залежності у людей. Бо гроші за повітря, за безплатні віртуальні копії можна забирати лише у залежних людей. У давнину пірати фізичним насильством ставили людей у залежність від них, сьогодні засоби насильства стали більш витонченими і застосовуються у інформаційно-духовній сфері.
Зокрема, тривалий час MS сприяв масовому безкоштовному розповсюдженню свого ПЗ на Україні для формування інтелектуальної залежності. Коли така залежність стала тотальною, MS активізувала піратську діяльність зі збору коштів за безплатні віртуальні копії.
Злочинну сутність діяльності Біла Гейтса розуміє навіть уряд США, який неодноразово проводив розслідування проти MS. Але для них це значна стаття доходів і тому далі закривають на це очі.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8061
UNREAD_POSTДодано: 27 березня 2007, 16:12 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 березня 2007, 17:00
Написано: 2
Звідки: Vinnitsa
Щодо проґрам, не знаю чи добре скачувати чи ні...Але на рахунок музики то я скачую.Ос вже 6 років як я в Портуґалії.Майже 6 років слухав християнські пісні українскою або російською мовами, які мав на аудіо касетах які купив коли ше був на Україні.
Деякі вже почали ломатися... На CD слухав лиш християнську музику з Бразилії(портуґальською)...Як часто я мріяв мати хоч 1 CD нашою мовою. Але не так давно знайшов site де можна скачати християнську музику з Украіни. Ви не уявляєте з яким задоволенням я скачав, тепер в ауто постійно слухаю. В USA або в Ґерманії ше можна купити на інтернеті або в маґазинах, але в Портуґаліі нічого такого нема, просто нема можливості купити, хоча я б з задоволенням купив оріґінал CD.
До речі хтось може підказати де можна скачати Давидюків?
Негай вас Бог усіх благословить!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8131
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2007, 13:41 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
За українським законом у власника можуть вилучити компютер, якщо на ньому всановлено піратський софт. І за тим же законом на Петрівці можна купити піратський софт за бесцінок. Слава Україні!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8553
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2007, 17:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Купити то можна, але не думаю що по закону... До речі мер Києва Чернівецький заборонив продаж алкогольних напоїв у центрі Києва на час мітингів. Указ, як не дивно, виконується!
Давидюки я можу викласти на Рапіду, ти тільки скажи який альбом тебе цікавить




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
18406
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2009, 23:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Погоджуюсья з Лайтом. Користування піратськими програмами є в принципі гріхом, бо це кража, хоч і не пряма. Арґументами Тая можна виправдити будь-яку кражу - наприклад, не платити за газ, бо кляті москалі заломали зависоку ціну, або що хтось там наживається на тому газі і т.д. А може нам потрібно ґрабити супермаркети, бо "ті аферисти збирають мільярди", а "християнин може знайти краще застосування своїм грошам"?

якщо з софтом можна щось виправдати то з християнськими піснями і проповідями нема оправдання, даром прийняли даром віддайте, чи то бізнес на євангилізації? чи шоубізнес?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
18652
UNREAD_POSTДодано: 14 листопада 2009, 02:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Що значить даром прийняли? А якщо ти мешти клепаєш, то чого продаєш? Теж даром отримав здоровя, здібність та силу. Я не бачу проблем в продажі музичних дисків. Гідна праця своєї нагороди! Не хочеш - не купуй, ніхто тебе не заставляє. Але примусити людину, яка вклала гроші у випуск цих дисків, віддавати тобі їх безкоштовно - не можна. Інша річ, коли співак трудиться на славу Божу і співає в церкві - тоді гроші він не повинен брати і ти маєш змогу слухати його спів безкоштовно. Але слухати його в машині чи дома, це вже розкіш, а за розкіш треба платити. :) У церкві Вілкерсона у Нью-Йорку навіть записувати на магнітофон співака не можна.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
18654
UNREAD_POSTДодано: 14 листопада 2009, 16:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
церкві Вілкерсона у Нью-Йорку навіть записувати на магнітофон співака не можна.

I що це правильно?? Може і проповідника записувати також не дозволяють, бо проповіднику також трудитися потрібно, щоб проповідь підготувати :) .

хоча якщо спів і музика як професія то ти може і правий :(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
18663
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2009, 18:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Мені самому не подобається що записувати не можна, але на це є пояснення, наприклад, щоб пірати потім не продавали ці записи. Але щоб не витрачати гроші на диски, можна просто прийти на зібрання і мати все це безкоштовно, плюс самому брати участь у зібранні.
Ще така ситуація є. В Америці музикальні групи не можуть записувати на диски пісні чужих авторів без їхньої на це згоди. І це правильно: чому ці групи мають збагачуватися за рахунок чийогось таланту, навіть якщо той талант від Бога, не поділившись з автором?! Інша справа, якщо ця група використовує чужі пісні для слави Бога: нікому ніхто не забороняє співати в церкві чужі пісні. Це ще одна причина, чому не можна записувати. Можливо навіть Вілкерсон не проти того, щоб люди робили собі запис, але оскільки хор співає копірайтівські пісні (з авторським правом), то просто ці автори зможуть виставити претензії, або й заборонити їх співати в церкві, якщо права порушуються. Тому то, в церкві хор співає одні пісні, а на їх дисках - зовсім інші.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
18679
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2009, 21:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
...але на це є пояснення, наприклад, щоб пірати потім не продавали ці записи. Але щоб не витрачати гроші на диски, можна просто прийти на зібрання і мати все це безкоштовно, плюс самому брати участь у зібранні.
Це не правильно! Якщо я мешкаю в Україні, то мені щоб послухати "творчість" Вількерсона треба летіти до Нью-Йорка?
Я вважаю, що все, що робиться для Бога - є даром Богу, а отже людям! Тобто всі християнські ресурси повинні розповсюджуватися лише безкоштовно! А якщо не хочеш творити безкоштовно - то краще нічого не роби, менше гріха буде, або принаймні не вважай, що працюєш для Бога.
Особливо мене дивує, коли деякі видавці Біблії чи псалмоспівів ставлять копірайт упорядника чи видавництва. Яка ж це ганьба на Боже слово ставити власний копірайт.
А якщо вже говорити про те, що як каже Писання: Не в'яжи рота волові, що молотить, та: Вартий працівник своєї нагороди (1Тим.5:18), то за свою духовну працю можна отримати НЕ винагороду, а лише засоби, необхідні для існування: Зоставайтеся ж у домі тім самім, споживайте та пийте, що є в них, бо вартий робітник своєї заплати. (Лук.10:7)
А збагачуватися на Божій ниві - не вільно, це гріх! ;-D




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
18681
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2009, 21:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Сонячник написав:
А збагачуватися на Божій ниві - не вільно, це гріх!

Ну звісно збагачуватися не годиться.
Але я готовий заплатити чи то за диск, чи то за Біблію ту ціну, яку було витрачено на неї видавцями + різноманітні додаткові витрати (транспорт, оренда, можливо комусь і зарплата). Звісно, є багато таких, які на цьому дуже збагачуються і в цьому їх не потрібно підтримувати! Має бути мінімально можлива ціна, але аж ніяк не безкоштовно (тому що хтось несе витрати), хіба що в тому випадку, коли проводиться благодійна акція, знайшовся спонсор і хоче подарувати людям Біблії чи підтримати хорошого виконавця у його випуску диска.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
18682
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2009, 21:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Юліан написав:
Має бути мінімально можлива ціна, але аж ніяк не безкоштовно (тому що хтось несе витрати),

Згоден. Звісно, нема нічого гріховного, якщо собівартісні витрати покривати за рахунок жертводавців чи спонсорів чи за рахунок споживачів. Але заробітку не повинно бути.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
18686
UNREAD_POSTДодано: 16 листопада 2009, 16:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Братик написав:
А якщо не хочеш творити безкоштовно - то краще нічого не роби, менше гріха буде, або принаймні не вважай, що працюєш для Бога.

Неправильно. Продавати, чи роздавати - це справа кожного окремо, а сидіти і нічого не робити - це ще гірше. Краще зробити щось на славу Божу і продати, ніж взагалі нічого не робити, бо покупець, який обміняв тлінне срібло на духовне багацтво, отримає благословення. Якщо ти вважаєш, що неможна продавати, чи не можна заробляти гроші на "ниві Божій", то прапор тобі в руки: іди і сам твори щось і роздавай все безкоштовно. Роби так і не суди інших.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
18728
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2009, 19:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Що значить даром прийняли? А якщо ти мешти клепаєш, то чого продаєш? Теж даром отримав здоровя, здібність та силу. Я не бачу проблем в продажі музичних дисків. Гідна праця своєї нагороди! Не хочеш - не купуй, ніхто тебе не заставляє. Але примусити людину, яка вклала гроші у випуск цих дисків, віддавати тобі їх безкоштовно - не можна.

про мешти тут трошки недоречне порівняння. Мешти це матеріальна річ, і ніхто хто робить(клепає) мешти не каже що він тим прославляє Бога. Але якщо за диск з християнською музикою, або з проповідями кажуть платити немалі гроші і копіювати - страшний гріх, і при цьому стверджують що їхня праця тіки для проповіді Євангелії, це мяко кажучи трохи нетак, на мою думку.
"Не хочеш - не купуй, ніхто тебе не заставляє." - це суто бізнесове понятіє
"Але примусити людину, яка вклала гроші у випуск цих дисків, віддавати тобі їх безкоштовно - не можна" - якщо людина вклала гроші, щоб отримати трошки більше то тут також бізнес, точніше "шоубізнес" :lol:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
18754
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2009, 06:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ти правильно підмітив - тут бізнес. Якщо хтось робить бізнес на своєму таланті, навіть прославляючи Бога, то це його справа. Якщо б я вмів гарно співати, то я б записав диск і роздавав його бажаючим, але багато дисків я б не міг роздати, бо розмноження дисків коштує грошей. Однак, міг би розмістити пісні на інтернет, так, щоб кожен бажаючий зміг скачати. Але то моя справа, звичайно, як розпоряджатися моїми піснями. Я так говорю, бо голосу не маю, і знаю, що ніхто б мої пісні не купував. А якщо співак більше нічого не вміє робити, лиш тільки співати? Співаки тим співом заробляють собі на життя. То що, якщо співак християнин, то він немає права продавати свої диски, а як же заробляти на життя? Співати світські пісні?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Скачування пиратських музики та фільмів
18779
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2009, 21:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
А якщо співак більше нічого не вміє робити, лиш тільки співати? Співаки тим співом заробляють собі на життя. То що, якщо співак християнин, то він немає права продавати свої диски, а як же заробляти на життя? Співати світські пісні?

Дякую що показав мені цю проблему під таким кутом, свіцкі пісні не треба співати але якщо співак співом заробляє гроші то може бути розмита границя між свіцкими трошки свіцкими недуже християнськими і християнськими піснями-треба співати те що слухають(продаються диски), робити товар на який є попит. І ще я недумаю (може помиляюсь, бо не вмію співати) що є людина яка нічого невміє робити тіки співати, нехай вчиться ще щось робити. Шоу бізнес не для вірющих.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 198 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>