Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:22




Створити нову тему Відповісти  [ 125 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Молитви за померлих
5971
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2006, 11:14 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 листопада 2008, 20:44
Написано: 43
Звідки: Німеччина
Мир вам!
На багатьох форумах я ставила таке питання, чи мають сенс молитви за померлих...думки різні. Приводилось дуже багато цитат с Біблії, які говорять і "за" і "проти".
А яка думка у вас?
Дякую за відповіді.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5980
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2006, 17:59 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Особисто я не можу зрозуміти сенсу таких молитов. :roll: Ну що ми зможемо вимолити для померлих? Вимолити, щоб Господь їх перевів з пекла до раю? :) Звичайно, не вийде. Якщо людина прожила все життя без Бога - куди таким людям дорога - ми знаємо і докладаємо зусиль, щоб туди не потрапити разом з ними. :( Долею померлих на небесах розпоряджатиметься Бог, Він віддасть кожному по справах його.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5987
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2006, 21:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Наскільки я зрозумів, що мова йде про те, щоб молитися за спасіння померлих душ!?
Що ж, цікаве питання. Свого часу Єздра про це запитував у Господа (спробую перекласти українською декілька віршів з російської Біблії):
І я (Єздра) відповідав і сказав: "якщо я знайшов милість перед очима Твоїми, то покажи мені, рабу Твоєму, крім того, чи можуть в день суду праведники досягнути оправдання нечестивих або молити за них Всевишнього, батьки за синів, сини за батьків, брати за братів, родичі за своїх близьких, чи друзі за дорогих для них осіб".
Він відповідав мені і сказав: "так як ти знайшов милість перед очами Моїми, то Я покажу тобі і це. День суду вирішальний і ставить всім печатку істини. Подібно до того, як нині батько не посилає сина чи син батька, чи пан раба, чи друг найдорожчої для нього людини за тим, щоб той думав за нього, чи спав, чи їв, чи лікувався, так ніколи ніхто не буде за кого-небудь заступатися, але кожен принесе тоді свої правди або свої неправди.
(3Єздри 7:102-105)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5994
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2006, 09:55 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 листопада 2008, 20:44
Написано: 43
Звідки: Німеччина
Winslet написав:
Особисто я не можу зрозуміти сенсу таких молитов. :roll: Ну що ми зможемо вимолити для померлих? Вимолити, щоб Господь їх перевів з пекла до раю? :) Звичайно, не вийде. Якщо людина прожила все життя без Бога - куди таким людям дорога - ми знаємо і докладаємо зусиль, щоб туди не потрапити разом з ними. :( Долею померлих на небесах розпоряджатиметься Бог, Він віддасть кожному по справах його.


Молитись, щоб на Великому Суді їм простилось. Про рай та ад ми знаємо (з притчи про Лазаря), що між ними велика прірва.
Але ж що не можливо людині, можливо Богові. Бог - це любов, а не жорстокий каратель і якщо ми людину любимо і пам'ятаємо, то може буде йому пробачення. По логіці, звичайно, як Бог може простити людину, яка Його усе життя заперечувала, чи була жорстоким убивцею...тільки щиросерде покаяння при житті може допомогти, але ж серце не камінь, все одно молюсь за померлих родичів та друзів, може хоч буде їм полегшення, якщо не дай Боже вони чекають на Страшний Суд не поряд з Іісусом. :(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5995
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2006, 10:24 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 листопада 2008, 20:44
Написано: 43
Звідки: Німеччина
Сонячник написав:
Наскільки я зрозумів, що мова йде про те, щоб молитися за спасіння померлих душ!?
Що ж, цікаве питання. Свого часу Єздра про це запитував у Господа (спробую перекласти українською декілька віршів з російської Біблії):
І я (Єздра) відповідав і сказав: "якщо я знайшов милість перед очима Твоїми, то покажи мені, рабу Твоєму, крім того, чи можуть в день суду праведники досягнути оправдання нечестивих або молити за них Всевишнього, батьки за синів, сини за батьків, брати за братів, родичі за своїх близьких, чи друзі за дорогих для них осіб".
Він відповідав мені і сказав: "так як ти знайшов милість перед очами Моїми, то Я покажу тобі і це. День суду вирішальний і ставить всім печатку істини. Подібно до того, як нині батько не посилає сина чи син батька, чи пан раба, чи друг найдорожчої для нього людини за тим, щоб той думав за нього, чи спав, чи їв, чи лікувався, так ніколи ніхто не буде за кого-небудь заступатися, але кожен принесе тоді свої правди або свої неправди.
(3Єздри 7:102-105)


Щось не можу знайти цієї цитати, у третій книзі Єздри у сьомій главі немає 102-105 віршів...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5997
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2006, 10:25 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Це місце, здається, з апокрифічної книги Біблії :roll:




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6004
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2006, 21:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Надія написав:
Щось не можу знайти цієї цитати, у третій книзі Єздри у сьомій главі немає 102-105 віршів...
:) О, так! Справа в тому, що приведені цитати були кимось вилучені з Біблії (насправді там ще є 70 віршів між 35 і 36). Але у мене є повна Біблія, видана в Брюселі у 1989 році, то там є повний текст 7 глави 3 кн. Єздри. Якщо цікаво - можу на форумі опублікувати весь текст, але російською, якщо модератори дозволять. ;)
Надія написав:
Бог - це любов, а не жорстокий каратель і якщо ми людину любимо і пам'ятаємо, то може буде йому пробачення. По логіці, звичайно, як Бог може простити людину, яка Його усе життя заперечувала, чи була жорстоким убивцею...тільки щиросерде покаяння при житті може допомогти, але ж серце не камінь, все одно молюсь за померлих родичів та друзів, може хоч буде їм полегшення, якщо не дай Боже вони чекають на Страшний Суд не поряд з Іісусом.

Надія, я б теж хотів, щоб було так просто і чудно, як ти кажеш! :) Але ж нажаль насправді не так. Про це свідчить і розповідь про Лазаря (зауважу що це не притча, а реальна історія). Лише поки людина живе в тілі, то має шанс покаятися. ...отче Аврааме, але коли прийде хто з мертвих до них, то покаються. 31 Йому ж він відказав: Як Мойсея й Пророків не слухають, то коли хто й із мертвих воскресне, не йнятимуть віри! (Луки 16)
18 Хто вірує в Нього, не буде засуджений; хто ж не вірує, той вже засуджений, що не повірив в Ім'я Однородженого Сина Божого. 19 Суд же такий, що світло на світ прибуло, люди ж темряву більш полюбили, як світло, лихі бо були їхні вчинки! (Ів.3)
17 Бо час уже суд розпочати від Божого дому; а коли він почнеться перше з нас, то який кінець тих, хто противиться Божій Євангелії? 18 А коли праведний ледве спасеться, то безбожний та грішний де зможе з'явитись? (1Петра 4)
12 І бачив я мертвих малих і великих, що стояли перед Богом. І розгорнулися книги, і розгорнулась інша книга, то книга життя. І суджено мертвих, як написано в книгах, за вчинками їхніми. 13 І дало море мертвих, що в ньому, і смерть і ад дали мертвих, що в них, і суджено їх згідно з їхніми вчинками. 14 Смерть же та ад були вкинені в озеро огняне. Це друга смерть, озеро огняне. 15 А хто не знайшовся написаний в книзі життя, той укинений буде в озеро огняне... (Об.20)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6016
UNREAD_POSTДодано: 30 жовтня 2006, 10:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Надю, подумай ще й над тим, що багач не просив Лазаря, щоб той пішов на землю і сказав його родичам щоб молились за нього, а він хотів, щоб хоча б його рідні не попали туди, де він був. Можливо, це жорстко звучатиме, але твої молитви є марною тратою часу.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6023
UNREAD_POSTДодано: 30 жовтня 2006, 11:20 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 листопада 2008, 20:44
Написано: 43
Звідки: Німеччина
Сонячник написав:
О, так! Справа в тому, що приведені цитати були кимось вилучені з Біблії (насправді там ще є 70 віршів між 35 і 36). Але у мене є повна Біблія, видана в Брюселі у 1989 році, то там є повний текст 7 глави 3 кн. Єздри. Якщо цікаво - можу на форумі опублікувати весь текст, але російською, якщо модератори дозволять. ;)


Ти краще скажи де ти це видання взяв? ;) І де його можна купити? :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6028
UNREAD_POSTДодано: 30 жовтня 2006, 11:41 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 листопада 2008, 20:44
Написано: 43
Звідки: Німеччина
Подивіться 2 Маккавейську 12 глава, вірші 41-45. Не цитую вірші, щоб не перекладати. :)

До речі:

13 І дало море мертвих, що в ньому, і смерть і ад дали мертвих, що в них, і суджено їх згідно з їхніми вчинками. (Об.20)

Коли людина помирає її чекає суд (перший суд), навіщо її судити ще раз, на Великому Суді? Значить є сенс.
І друге...я зараз на скажу точно де цей вірш, але ви пам'ятаєте, що Іоанн Хреститель проповідував в аду...навіщо?




Sola fide, sola gratia, sola Scriptura, solus Christus.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6030
UNREAD_POSTДодано: 30 жовтня 2006, 11:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Іван в аду не проповідував.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6033
UNREAD_POSTДодано: 30 жовтня 2006, 12:35 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 листопада 2008, 20:44
Написано: 43
Звідки: Німеччина
Тарас написав:
Іван в аду не проповідував.


Що Вам надає таку упевненість? :)

Нещодавно читала дуже цікаву книгу, автор Петро Мельников, даю назву оригіналу: Петр Мельников "Я, Иоанн, любимый ученик", ISBN: 5-7161-0153-4

Дуже рекомендую!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6034
UNREAD_POSTДодано: 30 жовтня 2006, 12:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
А в інеті її нема, щоби переглянути?




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6040
UNREAD_POSTДодано: 30 жовтня 2006, 14:08 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
А до чого Іван Хреститель до Івана - улюбленого учня?




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6051
UNREAD_POSTДодано: 31 жовтня 2006, 00:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Надія написав:
Тарас написав:
Іван в аду не проповідував.


Що Вам надає таку упевненість? :)


Писання, Надю. Я такого там не читаю.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 125 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>