Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:15




Створити нову тему Відповісти  [ 125 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
24053
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2010, 14:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Улюблений,ви впевненні у тому що є пекло.....Поясніть,будь ласка.

Та ви теж часом говорите дотримуватися тема, а тема тут інакша.
Я поставив запитання по сутті сказанного улюбленним.Думаю,що улюблений є людиною яка розуміє що на форумі обговорюють різні теми в тому числі і про пекло.То він зможе у відповідному розділі про це написати.А так звісно що слід триматись теми розділу.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
24060
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2010, 00:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Скажу відверто, багато з вас є дуже щирими,про те цього недостатньо,для пізнання правди.

Це і вас стосується, для чого так відповідати, ніби я не правду говорю,а ви правду.

Цитата:
Те саме у вас з тою Трійцею,про яку ви твердите немає смислу говорити.Ви чудово знаєте що такого слова у Писанні не існує.

Та ми з вами ж домовилися, я не використовую слово "Трійця", а "Єдиний", а це не одне і теж.

Цитата:
Можливо вам відомо що до Христа,такий термін існував саме у язичництві,яке практикувалось у тому ж Єгипті-тріада або трійця-Гор,Осіріус та Ісіда;Вавилон-трійця Іштари,Сина та Шамаша;Індія-тріада Брахма,Вішну й Шива;Пальміра-трйця бога-місяця,бога-небес та бога-сонця......

Це не аргумент. А вам відомо що 10 заповідей Мойсея були похожі до Єгипетських, а вам відомо що історія уже згадується про воскресіння із мертвих через три дні людей, чи богів, правда із голови я не пригадаю як їх звати, ще й якраз в ту пору року що й Христос воскрес. То що це все видумки релігії???
Звісно для людей не народжених з гори, все це релігія, а для християнина який пізнав правду і живого Бога - істина.

Цитата:
А чи відомо вам,що у язичницьких територіях поклонялись символу-хресту ще до того як Христос зявився на землі та постраждав. То чи не видається вам і це дивним ,що таке поклоніння тому ж хресту зявилось у християнстві після масового навернення язичників.

Ні не відому було. За часів римлян розпинали злочинців на хресті і все. І взагалі перші Християна трохи презирливо ставилися до хреста, тому і використовували символ "рибку".
А хто поклоняється хресту???

Цитата:
От якби ви Ш21 ніколи нічого не чули про трійцю,та самі читали Біблію,без підглядок у інтернеті,як ви інколи робите,то чи ви б прийшли до висновку що один Бог -насправді не один,а три у якихось іпостасях?. Чи вам прийшло б у голову те що Отець це той же самий Бог що й Ісус.

Ну те що Ісус є Бог то точно би прийшло, не можу зрозуміти чому ви не бачите це. Я ж вам був навів що всі ознаки які є у Бога, є і у Христа, ви так і були не відповіли.
Мені інтересно, а як би ви самі читали Біблію чи вам би прийшло у голову що Ісус це архангел Михаїл, думаю 100% ні.


Цитата:
Чи після того як ви б прочитали про те як Ісус ревно молився у Гефсиманському саду та говорив:-"Та проте не Моя, а Твоя нехай станеться воля!..."чи ви б зробили висновок що Ісус і є тим Богом що й Отець.Тай взагалі,після того як Ісус промовив ці слова,"Ангол із неба з'явився до Нього, і додавав Йому сили".То чи після таких слів,вам прийшло б у голову що Ісус, якому простий ангол додає сил, і є ВСЕМОГУТНІМ Богом??Думаю,наврядчи.

А ви знаєте що Ісус був подібний до нас, чи ви думаєте він як інопланетян засилився у тіло, а потім перед смертю залишив. Читали що він був 100% Людиною.
6 Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним,
7 але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина,
8 Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерти, і то смерти хресної...
(Фил.2:6-8)
Хіба вам це нічого не говорить?

Цитата:
Проте ви скоріше дізнались про трійцю,ніж почали читати Біблію.Тож зрозуміло як вам прийшло у голову те що Бог це тріця.Не буду продовжувати розвивати тут цієї теми.

Це теж і вас стосується ви скоріше дізналися що Ісус не є Бог не у Біблії, а скоріше, бо почали вивчати Вартову Башту і ходити до свідків Єгови.

Цитата:
Ніяк не можу добратись до неї у відповідному розділі.Проте думаю що всеж якось получиться.Є деякі питання які можуть похитнути віру тих хто у це вірить.то всеж,Ш21 чи слід ховати світло під посудину??

Та які проблеми пробуйте хитати, але не тисніть із відповідями, бо не маю коли досліджувати доктрини і Писання.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
24123
UNREAD_POSTДодано: 22 липня 2010, 23:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Скажу відверто, багато з вас є дуже щирими,про те цього недостатньо,для пізнання правди.
Sh_21 написав:
Це і вас стосується, для чого так відповідати, ніби я не правду говорю,а ви правду..
Я просто хочу це зясувати та виявити.
sss написав:
Те саме у вас з тою Трійцею,про яку ви твердите немає смислу говорити.Ви чудово знаєте що такого слова у Писанні не існує.

Sh_21 написав:
[Та ми з вами ж домовилися, я не використовую слово "Трійця", а "Єдиний", а це не одне і теж...
Так хто ж то для вас той "Бог єдиний" якого слід пізнати за словами Ісуса???(Ів17:3)
sss написав:
От якби ви Ш21 ніколи нічого не чули про трійцю,та самі читали Біблію,без підглядок у інтернеті,як ви інколи робите,то чи ви б прийшли до висновку що один Бог -насправді не один,а три у якихось іпостасях?. Чи вам прийшло б у голову те що Отець це той же самий Бог що й Ісус.

Sh_21 написав:
Ну те що Ісус є Бог то точно би прийшло, не можу зрозуміти чому ви не бачите це. Я ж вам був навів що всі ознаки які є у Бога, є і у Христа, ви так і були не відповіли....
Можливо б це і прийшло вам у голову,але лишень після того, як ви б виривали окремі вірші,та без узгодження з іншими їх розуміли.До прикладу ап Петро називає Ісуса -"Ти Син ___ живого".Чому Петро наз Ісуса Сином???Чиїм Сином Петро наз Ісуса???Хто ж то такий ТОЙ,якому Ісус є Сином?? І взагалі яка суть,або яку думку передає слово СИН??Далі:-Ісус каже-"Боже мій";"до Бога мого" тощо.Кого Ісус наз Богом своїм??? і чому Христос Його наз СВОЇМ Богом,а не просто Богом???Ну і останне-якщо Ісус когось наз Богом,то ХТО ТАКИЙ БОГ??Не буду вас далі закидувати питаннями.Отож якщо б вам точно прийшло у голову те що Ісус є Бог,то які б ви дали собі відповіді по суті цих запитань.Якщо матимете час то напишіть у відповідному розділі про це.Ну а щодо всіх тих ознак які є у Бога та у Христа,то я теж писав про те що Ісус НАПИСАННО,є відображенням свого Бога-"образом Бога".Я теж є відображенням свого батька.Всі ознаки мого батька притаманні мені.Багато хто дивлячись на мене каже що я викапаний "Микола".Один знайомий проходячи по кладовищі мимоволі побачив памятник з моєю фотографією,проте з іншими ініціалами.Дуже здивувався,але до нього дойшло що це мій батько,а не я.Тож про що це повинне свідчити??-Що я є одної сутності з соїм батьком,бо є його відображенням,дуже схожим на нього???
sss написав:
Чи після того як ви б прочитали про те як Ісус ревно молився у Гефсиманському саду та говорив:-"Та проте не Моя, а Твоя нехай станеться воля!..."чи ви б зробили висновок що Ісус і є тим Богом що й Отець.Тай взагалі,після того як Ісус промовив ці слова,"Ангол із неба з'явився до Нього, і додавав Йому сили".То чи після таких слів,вам прийшло б у голову що Ісус, якому простий ангол додає сил, і є ВСЕМОГУТНІМ Богом??Думаю,наврядчи.
Sh_21 написав:
А ви знаєте що Ісус був подібний до нас, чи ви думаєте він як інопланетян засилився у тіло, а потім перед смертю залишив. Читали що він був 100% Людиною...
Це знову правдоподібно виглядає дуже дивно.Чому??Дивимось у попередню вашу репліку-"Ну те що __Ісус є Бог__ то точно би прийшло".Отже тут ви пишете що Ісус точно для вас є БОГом.А вже зараз ви написали -" він(Христос) був 100% Людиною".Тож ви і далі прподовжуєте путатись у своїх баченнях цього.Це не придирка,а лише суха констатація.То всеж ,як би вам прийшло у голову те що Ісус був і є Богом,якщо ви написали що Ісус-"був 100 людиною"??
sss написав:
Проте ви скоріше дізнались про трійцю,ніж почали читати Біблію.Тож зрозуміло як вам прийшло у голову те що Бог це тріця.Не буду продовжувати розвивати тут цієї теми.
Sh_21 написав:
[Це теж і вас стосується ви скоріше дізналися що Ісус не є Бог не у Біблії, а скоріше, бо почали вивчати Вартову Башту і ходити до свідків Єгови..
Ну це вже просто,якась сліпа відговорка.Ш21 я вже писав,що був православним з твердими переконаннями.Тому скоріше дізнався про трійцю,у яку й вірив довгий час.Але коли почав читати Писання зявились серйозні сумніви,що пізніше підтвердилось після серйозних дискусій зі СЄ.Тож,чого незнаєте,того не пишіть,а то виглядай дуже подивацкому.
sss написав:
Ніяк не можу добратись до неї у відповідному розділі.Проте думаю що всеж якось получиться.Є деякі питання які можуть похитнути віру тих хто у це вірить.то всеж,Ш21 чи слід ховати світло під посудину??
Sh_21 написав:
[Та які проблеми пробуйте хитати, але не тисніть із відповідями, бо не маю коли досліджувати доктрини і Писання.
Нічого доктринального у моїх питаннях немає.Це прості питання які виникають у читача ,після чесного аналізу прочитанного у Біблії.Навіщо щось шукати та щей у інеті.Є Біблія,от у ній і шукайте.Надіюсь ви її читаєте усю підряд,та мабуть вже це зробили неодноразово.Тож відповіді є у НІЙ.Ну і щодо світла ви ніц не написали




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
29776
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 15:04 

Востаннє редаговано романм 04 лютого 2011, 16:27 (всього 3 разів).

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
сам Павло пише,
в 2 Тм 1, 16 Нехай Господь дасть милосердя домові Онисифора, бо він часто мене підкріплював, не соромивсь і моїх кайданів, 17 а бувши в Римі, шукав мене запопадливо і знайшов. 18 Хай Господь дасть йому знайти милосердя в той день. А скільки послуг він зробив мені в Ефесі, ти знаєш ліпше від мене.

.Чи не логічно було би вітати самого Онисифора, якби він ще жив, а потім і сім ю?


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
29783
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 15:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А хіба це молитва?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
29784
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 15:55 

Востаннє редаговано романм 04 лютого 2011, 16:28 (всього 4 разів).

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
Людина не має такої ж самої душі як осел чи кінь, ні безперечно, може СЄ і мають такого гатунку душі. Хоча, думаю, більшіть тут присутніх зі мною погодиться щодо того, що св. Писання, говорячи про людину ,не говорить що душа смертна а те, що людина воскресне.
Також св. Письмо вчить, що і після смерті є життя. Наша душа і життя не є = тваринам. Хіба не Бог зробив людину... Пс8. 6 Мало чим зменшив єси його від ангелів, славою й честю увінчав його.

Десь про тварин є таке саме? Ти, котику, мало чим менший від ангела. Можемо так сказати про тварин?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
29785
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 15:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
Братик написав:
А хіба це молитва?

Якщо я скажу, нпр, "Хай Бог благословить", то не є прохання - молитва? Чи маємо слідувати строго написаним словам?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
29790
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 19:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
Братик написав:
А хіба це молитва?

Якщо я скажу, нпр, "Хай Бог благословить", то не є прохання - молитва? Чи маємо слідувати строго написаним словам?

Та ж мова йде про його дім. А звідки ви знаєте що Онисим помер?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
29791
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 19:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
Володя, ну подумай.Маєш гострий розум. Подивися уважно на цитату і подумай. :)
Порівняй з 2Тм 4.6.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
29793
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 20:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Та я дивився перед тим як я писав.
6 Бо я вже за жертву стаю, і час відходу мого вже настав. не бачу паралелі. Навіть не хотів писати про молитву. Бо із контексту навіть близько не видно що це молитва.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
29795
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 20:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
Володя, ну подумай. Маєш гострий розум.

Роман, не всі так думають, дехто говорить що я не прямо пишу viewtopic.php?p=29772#p29772, це напевно кому як....

Та й взагалі, що тут гострого я спитався?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
29796
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 20:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Та я дивився перед тим як я писав.
6 Бо я вже за жертву стаю, і час відходу мого вже настав. не бачу паралелі. Навіть не хотів писати про молитву. Бо із контексту навіть близько не видно що це молитва.


2Тм4.7 Я боровся доброю борнею, скінчив біг - віру зберіг. 8 Тепер же приготований мені вінок справедливости, що його дасть мені того дня Господь, справедливий Суддя;

Дивися уважно. І порівнюй. "Той день", про який день?

Дивися логічно, чому він вітає дім Онисифора а не самого його? Бо він вже помер і Павло просить Бога про милосердя для Онисифора.

1Гострий = не значить полемічний, а значиться, що можеш сам розібратися в ситуації. :)
2. Ну не мені коментувати що про тебе пишуть інші.
3. Але зверни увагу на аргументацію, яка буває в наших дискусіях:

Приклад: Тертуліян, Ти говориш, що він пише як євангелист щодо хрещення, але якби ти прочитав трішки більше, то побачив би таке:
в
Кв. Септ Фл. Тертуллиан. О крещении, 18.

Ось що тобі, думаю сподобалося

"всякая просьба (о крещении) может обманывать и быть обманутой. Поэтому, учитывая особенности, характер и даже возраст каждой личности, полезнее помедлить с крещением, особенно маленьких детей. Зачем же, если в этом нет такой уж необходимости, подвергать опасности крёстных родителей, которые и сами могут не выполнить своих обещаний, будучи смертными, или могут быть обмануты проявлением дурных наклонностей своих восприемников?"

Але читай ДАЛЬШЕ:
""Не меньше причин отложить крещение и для безбрачных, подверженных ещё искушениям: и для взрослых девиц и для безмужних вдов, пока они или не вступят в брак, или не укрепятся в воздержании. Если бы осознали всю вескость крещения, то скорее опасались бы поспешности, чем промедления".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
29798
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 20:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
Протестант написав:
Та я дивився перед тим як я писав.
6 Бо я вже за жертву стаю, і час відходу мого вже настав. не бачу паралелі. Навіть не хотів писати про молитву. Бо із контексту навіть близько не видно що це молитва.


2Тм4.7 Я боровся доброю борнею, скінчив біг - віру зберіг. 8 Тепер же приготований мені вінок справедливости, що його дасть мені того дня Господь, справедливий Суддя;

Дивися уважно. І порівнюй. "Той день", про який день?

Дивися логічно, чому він вітає дім Онисифора а не самого його? Бо він вже помер і Павло просить Бога про милосердя для Онисифора.


та ні написаноХай Господь подасть милосердя Онисифоровому дому, для його домашніх (дружини, дітей, батька). Не можу зрозуміти як ви зрозуміли що це милосердя відноситься до Онисифа.

А в 2 тим. 46 6-7. Павло говорить про себе, то де ви побачили паралель із Онисифом?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
29803
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 21:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 лютого 2011, 22:27
Написано: 62
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
та ні написаноХай Господь подасть милосердя Онисифоровому дому, для його домашніх (дружини, дітей, батька). Не можу зрозуміти як ви зрозуміли що це милосердя відноситься до Онисифа.

А в 2 тим. 46 6-7. Павло говорить про себе, то де ви побачили паралель із Онисифом?


Читай уважно, показую:
2 Тм 1, 16 Нехай Господь дасть милосердя домові Онисифора, бо він часто мене підкріплював, не соромивсь і моїх кайданів, 17 а бувши в Римі, шукав мене запопадливо і знайшов. 18 Хай Господь дасть йому знайти милосердя в той день. А скільки послуг він зробив мені в Ефесі, ти знаєш ліпше від мене.

1/Милосердя для дома Онисифора, бо він, ХТО? Онисифор шукав. Чи дім його шукав вРИмі? І Дім був в Єфесі? Мова про Онисифора. Паралель, що і там і про себе Павло говорить про "той день" = смерті, коли предстане перед Богом.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
29810
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2011, 22:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ну все зрозуміло, ти ж був навів спочатку тільки 16 вірш. А я подумав що домові Онисифора ти маєш на увазі його самого.
Добре, давай дальше, то про який день він говорив? І чому ти думаєш що Павло молився?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 125 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>