Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:50




Створити нову тему Відповісти  [ 53 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Психологія:
доповнює християнську мораль 17%  17%  [ 4 ]
заперечує християнській моралі 4%  4%  [ 1 ]
може як доповнювати так і заперечувати християнській моралі 79%  79%  [ 19 ]
Всього голосів : 24
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8935
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2007, 07:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Юра, я не доктор, і ніякого діагнозу не ставлю, просто намагаюся допомогти людині, котра має проблему. Думаю, форум для цього і існує.
ЛМакс, а не здається тобі що причиною твого духовного дискомфорту є внутрішній конфлікт цінностей? З одного боку, ти притримуєшся християнських цінностей, а з іншого, ти ненавидиш євреїв і навіть готовий підтримати мусульман у боротьбі з "світовим сіонізмом". Християнин не може вороже ставитися до нації, представником якої був Ісус Христос, і про яку написано в Біблії що це вибраний Богом народ. І сам Бог пообіцяв благословляти тих хто буде благословляти євреїв і навпаки, я можу навести багато прикладів що люди котрі виступали проти євреїв терпіли неудачі. Може тобі треба розібратися у своїй системі цінностей?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8939
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2007, 11:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
ЛМакс, а не здається тобі що причиною твого духовного дискомфорту є внутрішній конфлікт цінностей?

Я хочу жити і заробляти на своє прожиття не ущімлюючи когось і щоб мене не ущімлювали. По твоєму це вважається конфліктом цінностей чи ні? (ти зараз подумав про євреїв, а я не про це взагалі. І дивись про що тема).

Цитата:
...ти ненавидиш євреїв і навіть готовий підтримати мусульман у боротьбі з "світовим сіонізмом". Християнин не може вороже ставитися до нації, представником якої був Ісус Христос, і про яку написано в Біблії що це вибраний Богом народ.
Нема в мене такого. Боротьба це вже зло.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8941
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2007, 11:47 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Братик написав:
Юра, я не доктор, і ніякого діагнозу не ставлю, просто намагаюся допомогти людині, котра має проблему. Думаю, форум для цього і існує.

Я вперто думаю, що форум існує для того, щоб допомогти людині, яка його заснувала. :lol:
Братик написав:
З одного боку, ти притримуєшся християнських цінностей, а з іншого, ти ненавидиш євреїв і навіть готовий підтримати мусульман у боротьбі з "світовим сіонізмом". Християнин не може вороже ставитися до нації, представником якої був Ісус Христос, і про яку написано в Біблії що це вибраний Богом народ.

Вибранний Богом народ у своїй країні Ізраіль живе за принципом: "тільки для євреїв." Якщо я на Україні почну жити за принципом "тільки для українців", або ти у себе почнеш жити за поринципом "тільки для американців" - нас зразу же звинуватять
в антисиметизмі. Я особисто ставлюся до всіх рівно, но якісь дивні правила придумали євреї. Те що можна їм, неможна більше нікому. :cry:
Так само ставити християнські цінності вище інших цінностей то є тупий шлях у нікуди. :cry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9194
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2007, 21:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Юра, перший раз таке чую, що саме в Ізраїлі існує тільки для юдеїв? Наведи приклад, бо твої слова без фактів - нічого не значать.
Я як християнин переконаний що християнські цінності не просто вищі, але єдиноправильні. Хоча їх неможна нікому навязувати.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9543
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 19:54 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Так,що Тарас не потрібно вивчати педагогіку і психологію?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Психологія
10356
UNREAD_POSTДодано: 28 червня 2007, 20:59 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
Один видатний психолог написав, що психологію слід називати психологією тільки у тому випадку, коли вона приносить користь обом сторонам; якщо ж цього немає - то її слід розглядати як маніпуляцію свідомістю (тобто зловживанням однієї із сторін). Чому я згадав про це? Тому, що багато християн схильні використовувати психологію, наприклад у спілкуванні з людьми, замість того щоб "використати" або застосувати своє серце (...) І взагалі застосування шаблонної психології у спілкуванні робить людей холодними і не природніми. Я особисто чомусь розглядаю це як свого роду лицемірство. Тому нам слід бути обережними щоб не перейти тонку "межу" у цьому.




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10361
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2007, 07:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, повністю згідний з Растіном! Навіщо нам вивчати психологію для "вміння спілкуватись з людьми", якщо існує Біблія, де все про це сказано?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10371
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2007, 11:33 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Братик написав:
...для "вміння спілкуватись з людьми", існує Біблія, де все про це сказано?

ОЛІГАФРЕНІЯ ?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10372
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2007, 11:41 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 вересня 2007, 09:38
Написано: 100
Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, - вони ж свідчать про Нього!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10380
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2007, 15:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Писання, Вершнику, якщо ти читав, не тільки "свідчать про Нього", але й вчать нас як поступати і жити з людьми.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10386
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2007, 20:07 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Стара пісня в писанні все написано і навіщо та психологія,філософія.
Згоден з фразою Вершника Олігофренія!!!!!!!!!!!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10390
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2007, 20:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Це діагноз? :shock:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10391
UNREAD_POSTДодано: 29 червня 2007, 22:57 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
Анафема написав:
Стара пісня в писанні все написано і навіщо та психологія,філософія.

Я ні вякому випадку не хотів засудити психологію як таку. Деякі напрацювання з психології принесли багато користі для людства! Я тільки хотів сказати, що Біблія це набагато вище і краще від неї! Її вплив на людське життя не порівняти ні з якою психологією чи філософією!
"Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного,
проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків,
і спосібне судити думки та наміри серця"! (Євреїв 4:12)




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10392
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2007, 07:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Хотів би добавити, що всі бізнес відносини у США, наприклад, засновані на біблійних принципах і багато успішних бізнесменів регулярно читають Біблію як підручник по міжособистісних стосунках саме для успішного управління. Усі відносини: між підлеглими, між підлегилими і начальством, між менеджерами - все це описано в Біблії. І навіть видатні психологи пишуть свої праці на основі біблійних принципів.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Психологія
10394
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2007, 09:06 

Востаннє редаговано Rastin 30 червня 2007, 09:14 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
Так наприклад відомий психолог Дейл Карнегі часто звертає увагу на Бога та на Біблію у своїй книзі. Тай взагалі, хто краще знає психологію людини, як не сам її Творець:

13 Бо Ти вчинив нирки мої, Ти виткав мене в утробі матері моєї,
14 Прославляю Тебе, що я дивно утворений! Дивні діла Твої, і душа моя відає
вельми про це!
15 І кості мої не сховались від Тебе, бо я вчинений був в укритті, я витканий
був у глибинах землі!
16 Мого зародка бачили очі Твої, і до книги Твоєї записані всі мої члени та дні,
що в них були вчинені, коли жодного з них не було... (Псалом 138)
-радив би прочитати цей псалом повністю




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 53 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>