Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:25




Створити нову тему Відповісти  [ 53 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Психологія:
доповнює християнську мораль 17%  17%  [ 4 ]
заперечує християнській моралі 4%  4%  [ 1 ]
може як доповнювати так і заперечувати християнській моралі 79%  79%  [ 19 ]
Всього голосів : 24
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8803
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2007, 11:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Єдине що Біблія не пояснює то це як працювати з власною підсвідомістю і як її очистити від шматків бруду (страхів всяких, та згубних шаблонів поведінки) які там назбиралися з дитинства і зараз заважають бути собою - жити згідно волі Божої.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8827
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2007, 19:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Хіба ти їх не позбувся у момент народження згори? Чи те невідроджений ще?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8838
UNREAD_POSTДодано: 08 травня 2007, 00:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
Чи те невідроджений ще?

а як це визначити? Я думав що відроджений (коли зрозумів суть вчення - це було як "прозріння"), а потім коли трохи призвичаївся, огледівся по сторонах, шевельнувся і виявилося що маю в собі гору сміття...
Як виносити його?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8842
UNREAD_POSTДодано: 08 травня 2007, 06:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Коли людина народжується згори, Бог їй дає нове серце, яке є чисте від гріхів, і Бог каже що "гріхи ваші ніколи не згадаю" (такій людині). Що робити якщо це чисте серце людина своїми гріхами знову запятнила? Тільки вірою ми обновляємо наше серце знову і знову. Бо правидність наша - Христос. Вірою ми одягаємося в Христа і наша одежа знову стає чистою.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8847
UNREAD_POSTДодано: 08 травня 2007, 09:36 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Братик написав:
Коли людина народжується згори, Бог їй дає нове серце, яке є чисте від гріхів, і Бог каже що "гріхи ваші ніколи не згадаю" (такій людині). Що робити якщо це чисте серце людина своїми гріхами знову запятнила? Тільки вірою ми обновляємо наше серце знову і знову. Бо правидність наша - Христос. Вірою ми одягаємося в Христа і наша одежа знову стає чистою.

Здається Гёте писав "мертва теория мой друг, а древо жизни пышно расцветает". Це що ти пишеш - то одна теорія. А на справді всі пишущі і читаючі, сверджуючі і ті що на тому стверджуються є гнидниками, в які одяги їх не одягай. Тільки етики, тобто мистецтва бути брехливим, у одних більше а у других меньше. :lol:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8848
UNREAD_POSTДодано: 08 травня 2007, 18:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
Коли людина народжується згори, Бог їй дає нове серце, яке є чисте від гріхів, і Бог каже що "гріхи ваші ніколи не згадаю" (такій людині). Що робити якщо це чисте серце людина своїми гріхами знову запятнила? Тільки вірою ми обновляємо наше серце знову і знову. Бо правидність наша - Христос. Вірою ми одягаємося в Христа і наша одежа знову стає чистою.

Це я знаю. Це загальна теорія і загальні фрази.
Назви щось практичне для чистки підсвідомості.
От мене люди питають "що робити, я боюся смерті, боюся лагати спати (не можу заснути) боюся жити і т.п, бо є негативний досвід?"
Як його забути або перетворити на позитивний?
Це можливо без допомоги психоаналітика?
Чи без психологічних тренінгів?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8854
UNREAD_POSTДодано: 09 травня 2007, 08:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Потрібно зробити аналіз що може бути причиною твого неспокою. Можливо у серці сидить якась образа на когось, а можливо хтось образився на тебе. Можливо ти начитався чогось і тримаєш у собі якісь негативні враження. Страхи можуть бути від перегляду фільмів жахів. Буває таке, що тягар на серце лягає навіть від прочитання новин, особливо політичних. У пресі, ЗМІ, зараз буянять різні політтехнологи, компрометуючі негативні матеріали яких часто залишають осадок на душі. Я думаю, нам потрібно менше уваги приділяти світській суєті, бо написано "що тільки правдиве, що тільки чесне, що тільки праведне, що тільки чисте, що тільки любе, що тільки гідне хвали, коли яка чеснота, коли яка похвала, думайте про це!"




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8857
UNREAD_POSTДодано: 09 травня 2007, 09:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Як я зрозумів LMax питає, що можна порадити людям, які бояться всього. Так буває з тими, хто практикував у минулому ворожіння, вдавався до гадань, ходив на прийом до цілителів чи, як каже Братик, дивився фільми-жахів.
У такому випадку я переконаний, що жоден психоаналітик не допоможе (він може людину лікувати лише, так би мовити, знеболюючими засобами). Але в такому випадку, я вважаю, можуть допомогти близькі віруючі, перебуваючи в пості і молитві за ту людину, аж поки ця людина не зможе молитися самостійно. А як тільки зможе самостійно молитися, то повинна покаятися у всьому, що призвело до такого стану.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8858
UNREAD_POSTДодано: 09 травня 2007, 13:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
Потрібно зробити аналіз що може бути причиною твого неспокою.

Якщо говорити про мене - то мій неспокій повязаний з тим страхом, що мене не зрозуміють, засміють, зневажать тощо... Це пов'язано з минулим у дитинстві в дитсадку та у підлітковому віці (школа).

Цитата:
Можливо у серці сидить якась образа на когось, а можливо хтось образився на тебе.
От того знати не можу... Як перевірити?

Цитата:
Можливо ти начитався чогось і тримаєш у собі якісь негативні враження. Страхи можуть бути від перегляду фільмів жахів. Буває таке, що тягар на серце лягає навіть від прочитання новин, особливо політичних. У пресі, ЗМІ, зараз буянять різні політтехнологи, компрометуючі негативні матеріали

Ну з цим я розібрався: жахів не дивлюсь (цей примітив визиває іронічний сміх), політику ігнорую як конфлікти бозбожності, читаю тільки те що піднімає дух.

Сонячник написав:
Але в такому випадку, я вважаю, можуть допомогти близькі віруючі, перебуваючи в пості і молитві за ту людину, аж поки ця людина не зможе молитися самостійно.

А якщо близькі в тої людини такі віруючі як "мокре горить"?
В них ще гірша (можливо) ситуація чим в першої людини.
Багато таких близьких (тілом), як ми знаємо, носять на собі свідомість звіра (його дітища - СССР), тому вони не є близькими духом...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8864
UNREAD_POSTДодано: 09 травня 2007, 15:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та ні, тут не та ситуація про яку Сонячник казав. Деякі люди б тобі порадили пройти енкаунтер, але я до цього відношуся з пересторогою. Якщо ти не памятаєш хто може мати образу на тебе, чи не пам"ятаєш на кого ти можеш ображатися, то забуть про це (раз не пам"ятаєш - значить простив). Я думаю, такий страх це нормальний, він притаманний багатьом людям. Я сам, наприклад, маю страх виступати перед великою аудиторією. Але це мені не заважає жити. Такі страхи просто потрібно перебороти (як і страх перед зубним лікарем, чи страх стрибати з парашутом, чи з висоти в ріку тощо). Я думаю, це пов"язано з характером людини. і з часом людина позбувається багатоьх таких страхів. Може хтось має іншу думку?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8865
UNREAD_POSTДодано: 09 травня 2007, 16:12 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Братик написав:
з часом людина позбувається багатоьх таких страхів. Може хтось має іншу думку?

Я маю думку що на цьому форумі делітанти роблять спробу лікувати по фотокарточці. :cry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8881
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2007, 08:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Юра, ти знаєш інший спосіб? Якщо так то запропонуй своє бачення проблеми.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8883
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2007, 09:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
Деякі люди б тобі порадили пройти енкаунтер

а що це?

Цитата:
Я думаю, такий страх це нормальний, він притаманний багатьом людям. Я сам, наприклад, маю страх виступати перед великою аудиторією.
Це називається соціофобія.

Цитата:
Але це мені не заважає жити.
А мені заважає.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8887
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2007, 09:53 

Востаннє редаговано LMax 10 травня 2007, 10:09 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ага, знайшов http://imbf.org/docs/encounter/index.htm
почитаю.

Як я зрозумів, в Україні його не проводять? :(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8888
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2007, 09:58 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Братик написав:
Юра, ти знаєш інший спосіб? Якщо так то запропонуй своє бачення проблеми.

Я не лікую по фотокарточці. Навіть не роблю спроб.
А реплікою своєю хотів запитати: ким ти себе видумав, що берешся лікувати малознайому людину (я так думаю) через інтернет?
Моє бачення проблеми, що делітанти, "легко перекрестившись", вторгаються у світ тонких матерій. Від того так багато в наслідок їхнього втручання божевільних по церквах, але вони собі у "заслугу" це не ставлять і в статистику це не вносять.
Тобто у книжечках своїх пишуть тільки про хороше, а у всьому поганому вже наперед винен князь мух.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 53 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>