Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:29




Створити нову тему Відповісти  [ 120 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
46740
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2014, 20:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
я попросив би молитвенної пітримки для всіх людей на Україні які зараз опинилися в стані скандалу, в стані протиборства щоб всім цим людям в одночас перехотілося сваритися та проливати кров...
та щоб їм всім захотілося миру та спокою....
щоб Бог торкнувся їх та помилував від дальнішої ворожби, та дав їм можливість любити СЕБЕ всім серцем, всім розумом та всім тілом своїм, та любити ближніх своїх і ворогів своїх як самих себе....
допоможіть мені в цій молитвеній підтримці.....


+5
(5-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47116
UNREAD_POSTДодано: 08 серпня 2014, 09:28 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
03 лютого 2017, 23:02
Написано: 834
Звідки: м.Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Трохи пізно здогадалась написати, але можливо хтось ще вспіє сьогодні прочитати і підтримає в молитві. Сьогодні день поста і молитви за всеукраїнську молодіжну конференці яка проходитиме у Вінниці 15-17 серпня.




І все, що тільки робите словом чи ділом, - усе робіть у Ім"я Господа Ісуса... (Кол.3:17)
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47130
UNREAD_POSTДодано: 12 серпня 2014, 19:45 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
і я сестричка написав:
Трохи пізно здогадалась написати, але можливо хтось ще вспіє сьогодні прочитати і підтримає в молитві. Сьогодні день поста і молитви за всеукраїнську молодіжну конференці яка проходитиме у Вінниці 15-17 серпня.
Прошу і надалі підтримувати в молитві за цю конференцію. Також прошу підтримати в молитві, я з сестрою будемо їхати, щоб Бог благословив у дорозі і там, щоб те що почуте, могли привести в життя.


А ще хочу попросити щоб підтримали в молитві оскільки з вересня іду на роботу в школу і паралельно буду навчатися на індивідуальному графіку (закінчую педфакультет). Мені трохи це накладно і навіть приходить якийсь страх, хоча я й знаю, що Господь своїх не лишає, але так як я за темпераментом меланхолік (стидлюха :oops: :lol: )... Ну самі розумієте, який то вчитель у школі (особливо не уявляю, як говоритиму з батьками :? ), тому прошу підтримайте в молитві.




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47138
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2014, 19:57 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
А ще хочу попросити щоб підтримали в молитві оскільки з вересня іду на роботу в школу і паралельно буду навчатися на індивідуальному графіку (закінчую педфакультет). Мені трохи це накладно і навіть приходить якийсь страх, хоча я й знаю, що Господь своїх не лишає, але так як я за темпераментом меланхолік (стидлюха :oops: :lol: )... Ну самі розумієте, який то вчитель у школі (особливо не уявляю, як говоритиму з батьками :? ), тому прошу підтримайте в молитві.

Мені знайомі такі переживання, молитимусь. А ти головне май твердий внутрішній стержень, будь впенена в Господі, бо Він Той, Хто даэ відвагу.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47148
UNREAD_POSTДодано: 20 серпня 2014, 00:34 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
і я сестричка написав:
Трохи пізно здогадалась написати, але можливо хтось ще вспіє сьогодні прочитати і підтримає в молитві. Сьогодні день поста і молитви за всеукраїнську молодіжну конференці яка проходитиме у Вінниці 15-17 серпня.
і я сестричка написав:
Прошу і надалі підтримувати в молитві за цю конференцію. Також прошу підтримати в молитві, я з сестрою будемо їхати, щоб Бог благословив у дорозі і там, щоб те що почуте, могли привести в життя.
Щиро дякуємо всім хто молився за цю конференцію, вона вправді була благословенною. Ще на самому початку Бог сказав, що це Він приготував її, і що це буде особливим служінням. І слава Богу, Він дійсно нас там відвідав! Конференція продовжувалась до 20:00, але після того як ми приїхали в табір, Бог і там нас відвідав і були дуже збудовуючі молитви до ночі (до 12:0, 01:00). Бог сокрушав серця молоді, звучали призиви до освячення, покаяння. На молитвах Бог хрестив Духом Святим, зціляв(люди навіть не об'являли нужду у зціленні, але після молитви свідчили: мене Бог зцілив!), а також давав дарування. За ці три дні Бог сильно укріпив Свій народ. Слава Богу!




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47182
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2014, 16:52 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Царська дочка написав:
А ще хочу попросити щоб підтримали в молитві оскільки з вересня іду на роботу в школу і паралельно буду навчатися на індивідуальному графіку (закінчую педфакультет). Мені трохи це накладно і навіть приходить якийсь страх, хоча я й знаю, що Господь своїх не лишає, але так як я за темпераментом меланхолік (стидлюха :oops: :lol: )... Ну самі розумієте, який то вчитель у школі (особливо не уявляю, як говоритиму з батьками :? ), тому прошу підтримайте в молитві.

Щиро дякую усім братам і сестрам, які підтримували в молитві, я вже на роботі, маю 24 учнів, які мене дуже люблять, щодня приносять якісь малюнки, саморобні откритки :) . Поки що небуло ніяких проблем з батьками. Слава Богу!Навчатися теж продовжую.
Мені вже якось з одного боку трохи незручно тут писати, бо останнім часом тільки й приходжу зі своїми проблемами, але всеодно думаю що нашим форумчанам небайдужі чужі проблеми, тому попрошу, так як братів і сестер, у яких один Батько: підтримайте в молитві, щоб швидко могла оформити індивідуальний графікв університеті(у понеділок вже треба здати зошит із підписами викладачів, а в мене тільки 1 викладач підписався, бо в п'ятницю, коли я змогла прийти, відпросилася з роботи, у наших викладачів метод.день(типу "вихідний"), помоліться щоб Бог сам це все влаштував і допоміг. А також прошу помоліться щоб Бог допоміг мені знайти підхід до дітей, оскільки дуже важко з дисципліною(не подумайте, я хоч і писала що меланхолік за темпераментом, але інколи в мені "пробуджується звір" :lol: і тоді хто мене не знає назвав би мене холериком, проте не в цьому річ) до деяких дітей треба знайти підхід, оскільки вони "роблять погоду" в класі, якщо б вони сиділи спокійно, уважно - дисципліна була б не таким сладним завданням.
Наперед щиро дякую за молитовну підтримку. Хай Бог вас благословить і віддасть за своєю щедрістю!




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47326
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2014, 04:14 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 січня 2016, 15:03
Написано: 108
Звідки: Луцьк
Віровизнання: п'ятидесятник
Прошу молитись за мою подругу,в якої помер тато(невіруючий),щоб Бог утішив і спас її маму.




Якщо зник звук з небес,спробуйте "зачистити контакти" своєї совісті
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47372
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2015, 22:15 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
03 лютого 2017, 23:02
Написано: 834
Звідки: м.Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Я зараз у криворозькому біблійному коледжі у п'ятницю маю здавати екзамен прошу молитися за мене та за однокурсників щоб Бог благословив і допоміг на екзамені і в труді на ниві Божій.




І все, що тільки робите словом чи ділом, - усе робіть у Ім"я Господа Ісуса... (Кол.3:17)
+4
(4-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47389
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2015, 23:19 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
03 лютого 2017, 23:02
Написано: 834
Звідки: м.Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Прошу підтримати в молитві віруючу сім'ю в якій 13 дітей, батько пастир церкви...17ти річний син повісився :cry:




І все, що тільки робите словом чи ділом, - усе робіть у Ім"я Господа Ісуса... (Кол.3:17)
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47390
UNREAD_POSTДодано: 06 лютого 2015, 12:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
прошу, згадайте в своїх молитвах за двох братів із Кременця. в них обох рак легенів; один з них віруючий, а інший - ні... може змилується Господь.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47391
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2015, 11:57 
Слізно прошу підтримайте мене в молитві за доньку! Їй 19 років.Катя з дитинства ходила в церкву і на дитяче служіння.Зараз ні-каже,що їй в служінні нудно.чотири роки тому,коли стала студенткою і отримала стипендію,сама виявила бажання віддавати в церкву десятину і вірна цьому рішенню досі.При цьому схильна до гріху блуда,вживає спиртне.. Може дасьте якісь практичні поради?


+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47398
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2015, 12:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Гість написав:
Слізно прошу підтримайте мене в молитві за доньку! Їй 19 років.Катя з дитинства ходила в церкву і на дитяче служіння.Зараз ні-каже,що їй в служінні нудно.чотири роки тому,коли стала студенткою і отримала стипендію,сама виявила бажання віддавати в церкву десятину і вірна цьому рішенню досі.При цьому схильна до гріху блуда,вживає спиртне.. Може дасьте якісь практичні поради?

Шановний Гість Форуму, я підтримаю Вас в молитві, думаю і не один член Форуму, який познайомився з криком Вашої душі, в своїх молитвах понесе Вашу нужду перед лице Господнє. Ви просите дати «якісь практичні поради», по перше Вам необхідно зрибити згідно Писання:
(Дії 16:30) …Добродії! Що треба робити мені, щоб спастися?
(Дії 16:31) А вони відказали: Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім.
По друге, коли Ви віруючий, народжені з гори, хрещені в Дусі Святому, то Ваша віра являється механізмом здійснення бажання Вашого серця:
(Євр.1:1) Вiра ж є здiйснення очiкуваного i впевненiсть у невидимому.
Коли це бажання є згідно волі Господньої, а спасіння душі Вашої дочки відповідає волі Господній, бо Він хоче:
(1Тим.2:4)щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди.
(1Тим.2:5) Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус,
Гсподь Ісус Христос до померлої дівчини узяв батька та матір, бо нічия так душа не крикне до Господа за своїм дитям, як душа батька і матері.
(Мк.5:40) …А Він усіх випровадив, узяв батька дівчати та матір, та тих, хто був із Ним, і ввійшов, де лежало дівча.
(Мк.5:42) І в ту мить підвелося й ходило дівча; а років мало з дванадцять. І всі зараз жахнулися з дива великого!...
Хай благословить Вас Господь і відповість на крик Вашої душі.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47441
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2015, 15:46 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 січня 2016, 15:03
Написано: 108
Звідки: Луцьк
Віровизнання: п'ятидесятник
Моліться за мою подругу, якій завтра будуть робити складну операцію на серце.




Якщо зник звук з небес,спробуйте "зачистити контакти" своєї совісті
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47658
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2015, 18:46 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Велике прохання молитися за одну молоду віруючу сім'ю. Кілька років назад вони перенесли велику втрату (двох ненароджених дівчаток). Зараз у них двоє маленьких діток і дуже хворий менший хлопчик (6 місяців), не можуть повністю встановити діагноз, повезли аналізи в Київ, поки що не знаємо результату, але лікарі запідозрюють рак і поки що готуюють до операції.
Мама у відчаї теж майже нічого не їсть...




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47659
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2015, 23:13 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 січня 2016, 15:03
Написано: 108
Звідки: Луцьк
Віровизнання: п'ятидесятник
Дякую всім,хто молився за мою подругу. Операція тривала 9,5 годин.Слава Богу, що все пройшло добре.Зараз вона вже вдома.




Якщо зник звук з небес,спробуйте "зачистити контакти" своєї совісті
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 120 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>