Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:17




Створити нову тему Відповісти  [ 120 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
38004
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2012, 10:41 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Є потреба підтримати в молитвах сім`ю християн, в якій трапилось нещастя. Під колесами мотоблоку загинув дворічний хлопчик: рідний дядько катав своїх племінників і цей малюк випав прямо під прицеп при різкому повороті... Нехай Господь потішить серця рідних, а також Сам керує тими, хто буде вершити правосуддя над "винуватцем" :cry:




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
43282
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2013, 14:59 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Давайте підтримаємо молитвою одного брата з Вінниці. Йому на голову упала бетонна плита, лікарі збирали голову по частинах, очі ледве знайшли. Ми дуже мало знаємо про цей випадок, здається у нього 13 дітей :cry: Можливо хтось знає щось точніше(?) (напишіть). Цей чоловік потребує як тілесної так і духовної підтримки, тож не залишаймось байдужими, помоліться за цю сім'ю. :cry:




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Апостол1 | 28 лютого 2013, 18:23.
ДописДопис був видалений | видалив: Апостол1 | 28 лютого 2013, 18:23.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
43291
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2013, 20:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Сестрички написав:
Давайте підтримаємо молитвою одного брата з Вінниці. Йому на голову упала бетонна плита, лікарі збирали голову по частинах, очі ледве знайшли. Ми дуже мало знаємо про цей випадок, здається у нього 13 дітей :cry: Можливо хтось знає щось точніше(?) (напишіть).

Ви мабуть маєте на увазі диреректора ТРК Пілігрім, Олександра Килимника. Цей чоловік чудом вижив після падіння на нього бетоної плити, масою 200-300кг. Олександр, є батьком 13 дітей, ніс служіння в церкві. Прохання молитись, щоб Бог явив над ним свою милість!




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
44479
UNREAD_POSTДодано: 17 квітня 2013, 16:11 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Середа (кожна) - день молитви і поста за дитяче служіння (недільні школи, табори, і т.д.) , хто має бажання і можливість може приєднатись.




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Сонячник | 08 серпня 2013, 00:13.
Причина: спам
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
45425
UNREAD_POSTДодано: 09 вересня 2013, 11:37 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Підтримайте в молитві, щоб Господь зміцнив моє здоров`я, благословив лікування, повернув повноцінний слух :( ...




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
45437
UNREAD_POSTДодано: 10 вересня 2013, 14:45 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
Підтримайте в молитві, щоб Господь зміцнив моє здоров`я, благословив лікування, повернув повноцінний слух :( ...
Будемо молитися, хай Бог благословить і допоможе




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
45439
UNREAD_POSTДодано: 10 вересня 2013, 14:53 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
14 лютого 2016, 18:12
Написано: 1376
Звідки: Чернівецька область
Віровизнання: п'ятидесятник
Апостол1 написав:
Сестрички написав:
Давайте підтримаємо молитвою одного брата з Вінниці. Йому на голову упала бетонна плита, лікарі збирали голову по частинах, очі ледве знайшли. Ми дуже мало знаємо про цей випадок, здається у нього 13 дітей :cry: Можливо хтось знає щось точніше(?) (напишіть).

Ви мабуть маєте на увазі диреректора ТРК Пілігрім, Олександра Килимника. Цей чоловік чудом вижив після падіння на нього бетоної плити, масою 200-300кг. Олександр, є батьком 13 дітей, ніс служіння в церкві. Прохання молитись, щоб Бог явив над ним свою милість!

Слава Богу, цього року на Вінницькій молодіжній конференції цей брат свідчив про милість Божу у Його житті. Ми бачили його на власні очі, він розповідав, що його обличчя було невпізнанним, а зараз ліва сторона майже не відрізняється від правої. Брат Олександр щиро дякував усім братам і сестрам які підтримували його в молитві.




А сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!1Сол.5:23
+3
(3-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
45680
UNREAD_POSTДодано: 04 листопада 2013, 01:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сестрички написав:
Підсніжник написав:
Підтримайте в молитві, щоб Господь зміцнив моє здоров`я, благословив лікування, повернув повноцінний слух :( ...
Будемо молитися, хай Бог благословить і допоможе

Дякую щиро всім, хто молився, дякуючи Божій милості, я повністю здорова! Лікар мені сказав, що я видужала, але навіть після одужання я майже нічого чула. Тут він нічим не міг зарадити. Зарадив Господь, Котрий поступово повернув мені слух, так що мені не віриться, що колись були проблеми з ним. Алілуя!!!




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
46263
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2014, 11:42 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Прошу, загляньте сюди: viewtopic.php?t=23&start=30




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
46344
UNREAD_POSTДодано: 03 березня 2014, 23:23 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Брати з Криму просять посиленої молитви до ранку, оскільки вночі планується штурм воєнно морських баз. Прохання максимально розіслати це повідомлення по всіх областях України і МОЛІТЬСЯ!!!




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+4
(4-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
46617
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2014, 17:30 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Прошу підтримати мене у молитві, 16 травня у мене захист бакалаврської роботи. А так сталося що я ще не давала її на перевірку. Дуже переживаю, прошу, помоліться!!!




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
46681
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2014, 22:38 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Царська дочка написав:
Прошу підтримати мене у молитві, 16 травня у мене захист бакалаврської роботи. А так сталося що я ще не давала її на перевірку. Дуже переживаю, прошу, помоліться!!!

Дякую усім, хто пітримував мене у молитві. Захист перенесли на 28 травня (тобто на сьогодні), Слава Богу, я сьогодні вже захистила!!!




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+3
(3-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 120 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 10 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>