Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:07




Створити нову тему Відповісти  [ 120 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
16136
UNREAD_POSTДодано: 05 листопада 2008, 13:00 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 листопада 2008, 14:10
Написано: 60
Добрий день!
У мене дуже велике прохання: підтримайте в молитві за одну сім'ю моєї знайомої. Чоловік хоче розвестися, не приходить на ніч додому, не цікавиться ні її життям ні маленької дитини, ні їх здоров'ям (а у них зараз з цим проблеми). Не бере ні якої участі в домі.....
Ситуація дуже складна !!!!!!!!!!
Будь ласка. Вони не віруючі, я говорила з нею про Бога, вона хоче молитися, поститься і вже молиться ... ДОПОМОЖІТЬ молитвою!


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
16676
UNREAD_POSTДодано: 15 березня 2009, 13:08 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
17 березня 2009, 13:53
Написано: 2
Слава Ісусу Христу.Пару днів назад моїй тьоті, яка вже має 4 дітей і чекає на ще одну дитину сказали ,що це дитя, яке має звявитись на світ хворе, в нього гідроцефалія(це коло в мозку дитини збирається рідина)Лікарі які поставили такий діагназ сказали,що ця дитина народиться хвора і щоб вилікувати потрібно буде до першого року народження перенести не менше як 5 операцій на голові.Але є і такі варіанти, що ця хвороба до кінця вагітності може зникнути але це буває дуже рідко, но ми віримо що з Божою допомогою все можливо.Тому прошу про молитву за цю дитину. Прошу передайте своїм друзям нехай вони також моляться за цю дитину, бо залишилось мало часу адже через півтора місяці ця дитина повинна зявитись на світ.Дуже дякую всім.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
16679
UNREAD_POSTДодано: 15 березня 2009, 22:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ця тьотя віруюча? Чи вірить вона, що Бог сильний її сцілити?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
16685
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2009, 13:51 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
17 березня 2009, 13:53
Написано: 2
Звісно віруюча і вона має надію лише на Бога.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
16692
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2009, 18:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
ок, будемо молитися!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
16770
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2009, 11:49 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 березня 2009, 12:00
Написано: 1
Доброго дня!
В мене до Вас є велике прохання: помоліться, будь ласка, за моє здоров'я.
Я хворію хронічним вірусним гепатитом С, який з'їдає мій організм і не дає змоги повноцінно жити. Я вірю в те, що Бог може мене сцілити і що лиш завдяки його милості я ще на цьому світі, але чомусь я сам з цією проблемою справитися не можу, хоча часто в молитві прошу Бога виздоровлення і тому віра і надія вже потрошку починають згасати.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
16773
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2009, 12:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Хмарка, ми помолимося, але я думаю, що Тобі слід приділити хоча б один день для молитви в пості, тобто так щоб в цей день нічого не робити, нічого не їсти і навіть не пити, а лише молитися Богу і просити милості, прощення та оздоровлення.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
16788
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2009, 06:06 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Брати і сестри! Втрачаю роботу в звязку з великими скороченнями у нас! Згадайте хто небудь в своїх молитвах будь-ласка (хоч би разок...). Буду дуже вдячний!


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
16834
UNREAD_POSTДодано: 29 березня 2009, 19:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, зараз такий час, що всі потребують молитовної підтримки.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
16955
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2009, 12:51 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
У редакцію "Джерело" надійшло таке прохання:

Цитата:
Мир Вам!
Помоліться, будь-ласка за мою маму.
У неї пухлина у груді, уже паралізувало ноги. Лікарі відправили додому, однак ми маємо надію, що спільними молитвами при допомозі Божій та із застосуванням ліків мама буде зцілена. Із вірою та надією на Божу благодать.
ЇЇ дочка Марія.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
23495
UNREAD_POSTДодано: 30 травня 2010, 23:05 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
У редакцію "Джерело" надійшло таке прохання:
Цитата:
Живу я в місті Бурштин, Івано-Франківської області, де і увірував, а зараз потребую підтримки в молитві.
Я і троє моїх дітей живемо у двохкімнатній квартирі, яку знімаємо і в тій скоро не буде можливості жити через причини, які не залежать від нас. Дуже просимо редакцію сайта і всіх користувачів молитися, щоби Господь вийшов назустріч з пошуками другого житла.
Строку в нас всього місяць.
Дякуємо всім, хто відгукнеться.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
27553
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2010, 09:32 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Друзі, підтримайте сьогодні в молитві, щоб змогла устояти проти лукавого вітровчення...
Дякую




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
30736
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2011, 09:42 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
У редакцію "Джерело" надійшло таке прохання:
Иван написав:
Моя сестра попала вчера в аварию, сейчас она в реанимации в очень тяжёлом состоянии, врачи разводили руками и говорили что ей осталось до утра.... мы начали молится за неё, позвонили с собрания, кого знали и она ещё жива, слава Господу. Кто может, пожалуйста, очень прошу, помолитесь за неё, за исцеление.. Звать сестру Лена, 23 года. Заранее всем очень благодарен.


0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
33354
UNREAD_POSTДодано: 05 листопада 2011, 13:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 листопада 2011, 13:37
Написано: 1
Віровизнання: православний (КП)
Побійтеся Бога та славу віддайте Йому! Відсутність правдивої Віри в суспільстві привело до критичної ситуації. Ненавість не виправдана. Зло перемагається добром.

Відповідно волі Божої ми три дні в тиждень - пятниця, субота, неділя о 21-30 год. молимося за Україну, за її керівництво, молимось за ворогів України. На сьогодні ми молимось одночасно у вказані дні та час у Тернопільській області, Хмельницькій області, м. Київі, в Криму. Молимось також в Москві, в Лондоні, в Тель-Авіві.

В 2009-2010 році в кабінеті Підволочиського селищного голови Бориса Діденко близько року, один раз у тиждень проводилися спільні молитви братів і сестер з різних християнських конфесій. Молилися звичайно три рази Отче Наш та молитвою любові за Україну, за її керівництво, за керівництво краю та за ворогів. Ми також спільно молилися за священників та пресвітерів різних конфесій та традиційних церков, які були наявні в райцентрі. Підволочиський голова Діденко Борис належав до фундаторів РУХу. В час помаранчевої революції очолював створений за власною ініціативою Комітет Національного Порятунку. Ця організація проводила велику роботу в дні помаранчевої революції. Робота проводилася класично-політична. Про наслідки помаранчевої революцію в Україні ми знаємо добре. Цікаво після "перемоги" помаранчевої революції проти голови вказаного комітету було відкрито кримінальну справу - безпідставно, яка пізніше була закрита. Між керівництвом селищної ради та "помаранчевим" керівництвом району не було злагоди. Від цього втрачали, як райцентр керований Діденком Б. так і в цілому район. Ситуація типова, на мою думку, вцілому для України в той час.
Після перемоги на президенських виборах Януковича В.Ф. в районі було замінено керівництво. На початку червня 2010 року на посаду голови РДА призначено Хоптян Валентина Антоновича. В минулому, зокрема керівника Хмельницької обласної комсомольскої організації. Незаперечний факт, що Хоптян, як керівник з великим досвідом роботи, принциповий, навіть категоричний. По всьому було видно, що назріває конфлікт між "помаранчевим" рухівцем та керівником району в минулому "комсомольським ватажком". Але сталося неймовірне... Практично за пять місяців Підволочиському голові Діденко Б. вдалося зробити в рідному райцентрі більше аніж за попередні 12 років його керівництва. Ще більших успіхів у своїй діяльності, як керівник району добився Валентин Антонович Хоптян. За його успіхі був переведений на посаду керівника області.
В чому ж причина!?
Я переконаний і свідчу, що спільна молитва в кабінеті селищного голови дала такий результат. Божа Благодать зійшла на містечко. Буквально за декілька місяців повністю облаштовано та вимощено бруківкою майдан містечка з оригінальним фонтаном. Центральна частина міста прикрасилася сучасними ліхтарями. На краще змінився парк Підволочиська. Стадіон "Колос" змінився до не впізнання. В зоні відпочинку біля Підволочиського ставу облаштовано невеличкий дітячий бассейн. За все я вдячний Богові. В першу чергу за Його Благодать спільної молитви, яка проводилася у моєму кабінеті близько року. Я вдячний Богові за Хоптяна Валентина Антоновича. У виборах 2010 року участі я не брав. Але я багато зрозумів.... На сьогодні мені поручили створити районний історіко-краєзнавчий музей. Покладаюся на Волю Божу і свідченням цьому є наша спільна молитва, яка проводиться сьогодні, цими ж людьми та багатьма іншими в різних містах і селах України та за її межами. Ми, ті що починали молитися у кабінеті селищного голови і сьогодні молимося спільно і твердо переконані, що на Україні бракує саме Божої Благодаті. Україна як давня Ніневія, повинна покаятися, стати на коліна перед Богом і в Божій Благодаті розбудовувати християнську державу.

Запрошуємо приєднатися до спільної молитви. БОГ Є ЛЮБОВ!

05.11.2011 Підволочиськ

Борис Діденко

тел. 097-310-62-71


+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
34049
UNREAD_POSTДодано: 09 грудня 2011, 17:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, слава Богу за Його Слово, яке є істинне і виконується. Дякую за позитивне свідчення. У наш час, особливо у питаннях держави та політики, так мало позитиву. Україна дійсно потребує Бога та покаяння.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 120 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>