Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:23




Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Хіба це не дивно?
5471
UNREAD_POSTДодано: 13 вересня 2006, 11:54 

Востаннє редаговано Winslet 16 квітня 2007, 16:27 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Хіба це не дивно?

Хіба це не дивно, що 20-долларова банкнота здається такою великою сумою, коли жертвуєте її в церкву, але такою невеликою, коли ходите по крамницях?

Хіба це не дивно, коли 2 години в церкві здаються такими довгими і такими короткими, коли ви дивитесь гарне кіно?

Хіба це не дивно, що важко знайти слова у молитві, але це зовсім не проблема, коли ви розмовляєте з другом?

Хіба це не дивно, коли важко і нудно прочитати один розділ з Біблії, але так легко прочитати 100 сторінок популярного роману?

Хіба це не дивно, що кожен бажає отримати білети на перші ряди на концертах або іграх, але роблять все можливе, щоб сидіти на останньому ряду в церкві?

Хіба це не дивно, що ви повинні знати про захід в церкві за 2-3 тижні до нього, щоби включити його до свого щоденного списку справ, але ви можете владнати цю проблему для інших подій в останню хвилину?

Хіба це не дивно, коли важко вивчити слово про Бога, щоб поділитися ним з іншими, але так легко вивчити, зрозуміти, поширити і повторити плітки?

Хіба це не дивно, що ми віримо всьому, про що говорять журнали і газети, але не довіряємо словам з Біблії?

Хіба це не дивно, що кожен хоче для себе місце на небі, але не кожен хоче вірити, робити чи говорити щось, щоб туди потрапити?

Хіба це не дивно, що ми надсилаємо всілякі жарти по e-mail-у і вони одразу передаються іншим, але коли збираємося надіслати повідомлення про Бога, то перш ніж поділитися цим з іншими, ми двічі розмірковуємо?

Це дивно, чи не так?

::виправлено::




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6080
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2006, 21:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Якщо ми без Бога, то це все зовсім не є дивним! :)
А якщо в нас живе Дух Святий, то цього всього просто не може бути! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6114
UNREAD_POSTДодано: 07 листопада 2006, 12:23 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Дивно... і дивно, що дуже часто таке трапляється в житті людей, в яких живе Дух Святий... Але це просто підтверджує факт - нам є у чому вдосконалюватись і до кого уподібнюватись... знову і знову...

Дуже радий за Соняшника... який з часу, коли у ньому живе Дух Святий, завжди жертвував 20-долларову банкноту, ніколи не відчував боротьби, коли просто не маєш сили молитися, ніколи не сідав на останні ряди в церкві, ніколи не відчував страху перед свідченням... і т.д....




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6140
UNREAD_POSTДодано: 11 листопада 2006, 08:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Важко щось говорити про ці філософські роздуми... філософія, одним словом.
Але хочу звернути увагу на інше, це я хотів написати, ще тоді, коли був закритий доступ для дописів.
Чи нічого вам не нагадує фраза:
Цитата:
Тепер ви прочитали це повідомлення і перешліть його кому-небудь, кого вважаєте своїм другом. Якщо ви цього не зробите, то позбавляєте благословінь не тільки себе, але й тих, кому в житті, можливо, потрібен Бог!

Пригадуєте, була колись така "гра", коли поштою люди отримували листа, в якому були певні фрази. А в кінці стояла умова: якщо ти не перепишеш цей лист 5 разів і не розіслеш його своїм знайомим, то тебе чекає прокляття і т.д. І люди, полонені страхом, розсилали... Таким чином ця "гра" тривалий час продовжувала "жити", сіючи страх і прокляття серед тисячів людей.
Згодом зявилися подібні листи і в електронній пошті...
Я не хочу казати, що це саме той випадок, але наштовхує на роздуми оця безальтернативна заява-умова. Це - один з класичних прийомів програмування людської психіки. Навряд чи годиться використовувати це християнам...




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8319
UNREAD_POSTДодано: 16 квітня 2007, 03:16 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
03 березня 2012, 21:48
Написано: 154
Звідки: зі Львова
Хмм, є про що подумати, зловити себе на помилках.... тому і не дуже дивно, бо ми люди і боримось все життя на тій землі! Дав би Бог нам сили перемагати!

Я погоджуюсь з думкою Taj, і вважаю шо такий метод не для нас. Зараз дуже популярно розсилати такі посляння з попередженями або з обіцянками що шось станеться... але наше майбутнє не залежить від тако... Ми не повинні брати це до уваги.
Надіюсь ви правильно мене зрозумієте!




Tak!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8325
UNREAD_POSTДодано: 16 квітня 2007, 19:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 квітня 2007, 23:03
Написано: 48
Звідки: USA, Sacramento
Дивно. Соромно за себе за деякі пункти.
А на рахунок пересилки - то я нічого не пересилаю взагалі :-D , хіба що часом щось западе в душу.




There's only grace, there's only love, there's only mercy, and believe me, it's enough!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хіба це не дивно?
27881
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 18:34 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2011, 01:14
Написано: 15
Так,Winslеt,дивно! Я не задумувався ніколи над "цим",а як все очевидно неправильно! Не даремно говорять:"Вік живи-вік учись!"


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>