Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:38




Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
15658
UNREAD_POSTДодано: 20 червня 2008, 22:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sofia написав:
Ви обоє припускаєте, а на практиці ви відсіювали хоч раз "брехливе" пророцтво чи дар "інших мов"?!?!?.. От було так, що ОСЬ ЛЮДИНА, яка ніби пророкує або говорить незрозуміло, і ви впевнені що то не від Бога?!?!

Так, іноді мені доводилося чути, коли людина сама намагалася говорити незрозуміло, вдаючи що має такий дар - але ж це дуже помітно. 8-)
Бував я й на таких служіннях, де також моляться іншими мовами, але я маю сумнів, що ці слова від Духа Святого - але ж не мені судити, Бог є серцевидець, Він знає!
Але коли говорить Дух Святий - це так благоговійно і виразно, що сумнівів ні у кого немає, бо тоді так трепетно, що серце плавиться.

А "брехливі" пророцтва я зустрічав досить часто... на жаль, фальшивість дуже поширена у новітніх п'ятдесятницьких та харизматичних церквах.:(
Але водночас я знаю, що іноді буває, коли справді говорить Господь через людину. Я навіть знаю випадок, коли сама баптистка почула повеління від Бога. Навіть моя мати, коли ще була дівчиною, почула голос Божий: "Устань, лінивче! Воздай Богу хвалу!". ;)
І в наші часи, я думаю, є Божі пророки, але про них мало хто знає... та Бог знає!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
15662
UNREAD_POSTДодано: 21 червня 2008, 09:48 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Сонячник написав:
Але водночас я знаю, що іноді буває, коли справді говорить Господь через людину. Я навіть знаю випадок, коли сама баптистка почула повеління від Бога. Навіть моя мати, коли ще була дівчиною, почула голос Божий: "Устань, лінивче! Воздай Богу хвалу!". ;)
І в наші часи, я думаю, є Божі пророки, але про них мало хто знає... та Бог знає!

НУ таке ще можна зрозуміти, але інша справва коли пророцтва про майбутнє... тобто "Откровення продовжується"... Господь завершив свої пророцтва...


-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Інші мови - ставлення баптистів
28676
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2011, 01:00 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
02 вересня 2011, 20:43
Написано: 18
Віровизнання: християнин
Якщо пророцтво від Бога, то воно не може суперечити тому, що написано в Біблії. А пророки є і в наш час, тільвсе потрібно звіряти зі Словом Божим.


+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Інші мови - ставлення баптистів
28692
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2011, 18:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
natakoa написав:
Якщо пророцтво від Бога, то воно не може суперечити тому, що написано в Біблії. А пророки є і в наш час, тільвсе потрібно звіряти зі Словом Божим.
natakoa,а ти звідки знаєш про це??Ти часом сама не пророчиця?? :???:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Інші мови - ставлення баптистів
28693
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2011, 19:27 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
02 вересня 2011, 20:43
Написано: 18
Віровизнання: християнин
Тому що Бог і вчора і сьогодні і повіки Той Самий, а Слово Боже не змінюється.

Якщо Бог говорить через пророків і через Біблію, своє Слово, то Він не може суперечити Сам Собі.

Інша річ - це фальшиві пророки. Вони були і у старозаповітні часи, і тепер їх є багато, які відводять людей від Бога.


+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Інші мови - ставлення баптистів
28709
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2011, 14:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
natakoa написав:
Тому що Бог і вчора і сьогодні і повіки Той Самий, а Слово Боже не змінюється.Якщо Бог говорить через пророків і через Біблію, своє Слово, то Він не може суперечити Сам Собі.Інша річ - це фальшиві пророки. Вони були і у старозаповітні часи, і тепер їх є багато, які відводять людей від Бога.
Мг,це вже щось з розряду роздумів! :yes:Та всеж незрозумілою є мета тих пророцтв які сьогодні начебто Бог дає через отих так званих пророків,яких часто можна помітити у Євангельських конфесіях.Також незрозуміло,як пророк сьогодні пророкуючи може суперечити Писанню??Ну і цікаво, natakoa ви не пророчиця???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Інші мови - ставлення баптистів
28717
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2011, 17:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
natakoa написав:
А пророки є і в наш час, тільвсе потрібно звіряти зі Словом Божим.

Я думаю що це не зовсім так. Не всі пророцтва мають звірятися із Писанням. Є пророцтва особисто до людини, про її життя. А є пророцтва наприклад де говорить пророк " Що час вже близький до приходу І.Х." то такі пророцтва я взагалі не сприймаю, бо вірніше пророцтво це Біблія так давно говорить, і тут нічого нового не сказано,правда лише нагадується Церкві.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Інші мови - ставлення баптистів
28723
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2011, 22:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Я думаю що це не зовсім так. Не всі пророцтва мають звірятися із Писанням. Є пророцтва особисто до людини, про її життя.

Пророцтва не повинні суперечити Біблії, навіть якщо це пророцтво щодо життя людини.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Інші мови - ставлення баптистів
28729
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2011, 22:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Пророцтва не повинні суперечити Біблії, навіть якщо це пророцтво щодо життя людини.

Ну добре... припустімо воно не суперечить і не підтверджується Писанням, то яке це пророцтво?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Інші мови - ставлення баптистів
28756
UNREAD_POSTДодано: 10 січня 2011, 18:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А хіба пророцтво повинне суперечити Біблії?? :shock: А коли пророцтво підтверджується Біблією, то навіщо це пророцтво, якщо воно в Біблії вже написане?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Інші мови - ставлення баптистів
28761
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2011, 00:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
А хіба пророцтво повинне суперечити Біблії??

Я так не говорив. Ну просто є такі пророцтва що Писанням не підтвердиш, але воно і не суперечить.

Братик написав:
А коли пророцтво підтверджується Біблією, то навіщо це пророцтво, якщо воно в Біблії вже написане?

Я теж не знаю для чого, хіба що щоб нагадати слова із Писання. Але попробуй взнай чи воно від Бога, чи від людини. :?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Інші мови - ставлення баптистів
28770
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2011, 06:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Я теж не знаю для чого, хіба що щоб нагадати слова із Писання. Але попробуй взнай чи воно від Бога, чи від людини.
Як думаєш, якщо я почну говорити завчені пророцтва з Біблії, чи можна назвати це пророцтвом? Ні, бо я лише читаю пророцтва, або повторяю їх!
А з іншої сторони, я думаю, Дух Святий може говорити (і в основному говорить) цитатами з Біблії. Тому, важко сказати, чи пророцтво від Бога чи ні. Буває, питаєш, що за пророцтво було? Відповідають, та-а щоб народ пробуджувався, бо скоро Господь прийде, щоб пильнували і т.д. З одної сторони, нічого нового, а з другої сторони, ці пророцтва нас заохочують, підбадьорують, додають страху Божого, тобто користь є.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Інші мови - ставлення баптистів
28799
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2011, 19:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
natakoa написав:
Тому що Бог і вчора і сьогодні і повіки Той Самий, а Слово Боже не змінюється.Якщо Бог говорить через пророків і через Біблію, своє Слово, то Він не може суперечити Сам Собі.Інша річ - це фальшиві пророки. Вони були і у старозаповітні часи, і тепер їх є багато, які відводять людей від Бога.
Мг,це вже щось з розряду роздумів! :yes:Та всеж незрозумілою є мета тих пророцтв які сьогодні начебто Бог дає через отих так званих пророків,яких часто можна помітити у Євангельських конфесіях.Також незрозуміло,як пророк сьогодні пророкуючи може суперечити Писанню??Ну і цікаво, natakoa ви не пророчиця???
natakoaде ви пропали.Прошу вас розкажіть мені,про це. :???:




«Vat shrift,blifft»
0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Інші мови - ставлення баптистів
28831
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2011, 02:42 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
02 вересня 2011, 20:43
Написано: 18
Віровизнання: християнин
sss, я ж писала, що пророки бувають різні. бувають справжні пророки, а також і лжепророки, які говорять від себе, а не від Бога. Тепер про те, як пророк пророкуючи може суперечити Писанню. Наприклад, у Писанні сказано, що про день і час другого приходу Ісуса Христа не знає ніхто, ні анголи на небі, ні Син, тільки Отець. Якщо я (чи хто інший) буду пророкувати час другого приходу Ісуса Христа, то таку людину (чи організацію) сміливо можна буде вважати лжепророком тому що вона суперечить Писанню. А дар пророцтва Бог дає, як і інші дари, кому Він (Бог) захоче, людина може просити у Бога цей дар, але тільки у владі Бога дати його чи ні.


+5
(5-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Інші мови - ставлення баптистів
28851
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2011, 18:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
natakoa написав:
sss, я ж писала, що пророки бувають різні. бувають справжні пророки, а також і лжепророки, які говорять від себе, а не від Бога. Тепер про те, як пророк пророкуючи може суперечити Писанню. Наприклад, у Писанні сказано, що про день і час другого приходу Ісуса Христа не знає ніхто, ні анголи на небі, ні Син, тільки Отець. Якщо я (чи хто інший) буду пророкувати час другого приходу Ісуса Христа, то таку людину (чи організацію) сміливо можна буде вважати лжепророком тому що вона суперечить Писанню. А дар пророцтва Бог дає, як і інші дари, кому Він (Бог) захоче, людина може просити у Бога цей дар, але тільки у владі Бога дати його чи ні.
Мг-г-г,цікаво,он воно як.Підступно,бо відповідь неповна!! :).Добре розберімось.А от чи ви на практиці зустрічали таких пророків які б пророкували на день та годину другого приходу Христа???Ну й якщо пригадуєте я питав -яка мета сучасних справжніх пророцтв,які не суперечать Писанню?А також чи бува ви не є пророкинею і чи у твоїй церкві є пророки?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>