Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:41




Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10612
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2007, 13:22 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 листопада 2008, 14:10
Написано: 60
Українка написав:
І ще ти процитував місце з Біблії..., але там далі пишеться, щоб не говорили іншими мовами в церкві, а лише по двох здається, бо як хтось зайде то подумає, що біснуєтесь.. Чому цього недотримуються??


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10616
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2007, 13:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Це написано про дар мов. Щоб коли нема в церкві того, що вияснює, то щоб не говорили ті, хто має дар мов, бо нема того, хто б їх вияснював. А по двох чи по трьох, то означає, щоб був порядок. В тому контексті, в якому там написано, мені здається там говориться не тільки про вияснення, а й про пророків.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10636
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2007, 15:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, саме так.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10649
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 01:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Українка написав:
Я вірю, що існує Дар інших мов.
Українко, мені справді приємно це чути, а чи хотіла б Ти мати цей Дар?

Я сам, як п'ятидесятник, інколи буваю на зібранні у баптистів. Мені у баптистів подобається спів та проповіді, а також довші молитви, аніж у ХВЄ. Але на цих зібраннях не можу молитися Духом Святим, оскільки побоююся неоднозначної реакції з боку оточуючих.
Дозволь запитання: якби Ти, як баптистка, під час молитви в церкві почула, що хтось молиться іншими мовами - Духом Святим, то як би Ти сама до цього поставилася і як би до цього поставилися інші віруючі?

І ще питання: чи доводилося Тобі бути на зібранні п'ятидесятників і якими були враження від їх молитов?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10653
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 08:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячнику, у чужий монастир зі своїми усановами не ходять!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10654
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 08:34 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 листопада 2008, 14:10
Написано: 60
Шановний Сонячнику, в мене ДУЖЕ багато друзів п"ятидесятників, я неодноразово бувала в їхніх таборах і несла разом з ними служіння. Це чудові люди!!!! Хоча..., як і скрізь є винятки. І знаю також, що багато хто молиться іншими мовами не від того, що сповненні Духа, а лише тому, що бояться, що їм скажуть, що вони погані християни, і нехрещенні Святим Духом. Я і справді віря в цей Дар, але повторюсь.., я думаю, що він дається не всім (як і вчительство та ін.) та з певною ціллю.
Вперше, як потрапила на зібрання п"ятидесятників, злякалась...немогла молитись, і була там лише для того щоб насититись духовно від проповідей, прославлення, та з поваги до людей з якими прийшла.
Але в їхньому зібранні доводиться бувати частенько (подобоається, і відчуваю користь) тому до того як моляться звикла, і тепер це не завдає жодних перешкод.
Я б з розумінням і повагою поставилась до того, якби під час молитви в церкві почула, що хтось молиться іншими мовами. А от інші віруючі, думаю неоднозначно, бо скрізь є вийнятки. Так само як п"ятидесятники неоднозначно ставляться до баптистів...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10668
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 22:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Українка написав:
І знаю також, що багато хто молиться іншими мовами не від того, що сповненні Духа, а лише тому, що бояться, що їм скажуть, що вони погані християни, і нехрещенні Святим Духом.

Дякую, Українко, за відвертість. ;)
Правда я не зустрічав таких людей, які би молилися іншими мовами від себе самих, бо ця фальшивість відразу виявиться! :) Хоча не раз чув, що така практика буває у харизматичних церквах.
А ще мені здається, що баптисти часто сприймають харизматів за п'ятдесятників, тобто плутають... ;) Наприклад, "прославлення" - це суто харизматичне ноу-хау. А також бувають різні п'ятидесятники. Мені самому страшно буває на деяких "п'ятидесятницьких" зібраннях! :( Водночас, я знаю п'ятидесятників, які благоговійно моляться і співають на інших мовах, і там відчувається присутність Духа Святого, який є в тихому віянні вітра.

А чи допускають баптисти, чи Ти зокрема, що Дар інших мов, що мають п'ятидесятники, може бути не від Бога?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10684
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 07:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Це цікаве питання, і хотів би почути відповідь п"ятидесятників і від тебе зокрема.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10686
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 09:19 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 листопада 2008, 14:10
Написано: 60
Сонячник написав:
А ще мені здається, що баптисти часто сприймають харизматів за п'ятдесятників, тобто плутають...
Неправда, вже давно розрізняють одних від одних, можливо виникають певні труднощі в старшого покоління, або невіруючих.., але як на мене то там досить замітна різниця.
Щодо прославлення, то це я говорила саме про п"ятидесятницьку церкву. Там на початку зібрання співають декілька пісень саме ПРОСЛАВЛЕННЯ загальним співом, хором чи групою прославлення, тому так і називають. І якщо чесно, то нічого поганого в цьому я небачу, все чинно та благоговійно!

"А чи допускають баптисти, чи Ти зокрема, що Дар інших мов, що мають п'ятидесятники, може бути не від Бога?" --- Чесно, боюсь осуджувати і робити людські висновки


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10696
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 12:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
А чи допускають баптисти, чи Ти зокрема, що Дар інших мов, що мають п'ятидесятники, може бути не від Бога?

Я п’ятидесятник, але допускаю, що можливо таке, що людина може мати мови не від Бога, за Дар інших мов не готовий відповісти. Я чув про два таких випадки, один з яких був описаний в журналі "Вера і жизнь".
Але це аж ніяк не заперечує справжньої ознаки інших мов, як печаті від Бога.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10713
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 23:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я написав:
А чи допускають баптисти, чи Ти зокрема, що Дар інших мов, що мають п'ятидесятники, може бути не від Бога?

Братик написав:
Це цікаве питання, і хотів би почути відповідь п"ятидесятників і від тебе зокрема.

Так, на мою думку, не лише інші мови, а й пророцтва та інші духовні ознаки можуть бути не від Бога. Але я вірю словам Ісуса Христа, які свідчать, що всякий хто просить Духа Святого, отримає саме Дар Духа Святого:
9 І Я вам кажу: просіть, і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам! 10 Бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а тому, хто стукає відчинять. 11 І котрий з вас, батьків, як син хліба проситиме, подасть йому каменя? Або, як проситиме риби, замість риби подасть йому гадину? 12 Або, як яйця він проситиме, дасть йому скорпіона? 13 Отож, коли ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10726
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2007, 12:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Згоден.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10741
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2007, 09:54 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 жовтня 2007, 17:11
Написано: 31
Мене завжди хвилювало те, що через дар інших мов стільки суперечностей між баптистами і пятидесятниками. дуже часто зустрічала велику непримиренність різних поглядів щодо цього. і така нетерпимість мене лякає, відбувається якєсь "змагання" чи що, але я не розумію, навіщо все це, чому Бог допускає це, адже усіляка ворожнеча не збудовує. а навпаки "Розкладає" віруючих. Це ж не впливає на спасіння, на те, з ким ни проведеш вічність. Чи, може, я не права?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10742
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2007, 12:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Думаю, що таке спілкування якраз і сприяє порозумінню. Дав би Господь, щоби різне розуміння тих чи інших місць Писання не стало причиною нетерпимості, ворожнечі.
Бо всі ми однакові в Божих очах, жодна людина немає якоїсь переваги - чи хтось хрещений Духом Святим, чи ні. Але всім нам треба прагнути до того, щоби наше розуміння якнайбільше відповідало Біблії. Але разом з тим - не вважати, що хтось вже досягнув якогось досконалого знання чи розуміння.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
15650
UNREAD_POSTДодано: 20 червня 2008, 10:25 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 квітня 2010, 16:00
Написано: 54
Тарас написав:
Але це аж ніяк не заперечує справжньої ознаки інших мов, як печаті від Бога.

А я думала ми "запечатлены Духом Святым"...
13 У Ньому й ви, як почули були слово істини, Євангелію спасіння свого, та в Нього й увірували, запечатані стали Святим Духом обітниці,
(Еф.1:13)


Тарас написав:
Я п’ятидесятник, але допускаю, що можливо таке, що людина може мати мови не від Бога, за Дар інших мов не готовий відповісти. Я чув про два таких випадки, один з яких був описаний в журналі "Вера і жизнь".

Сонячник написав:
Так, на мою думку, не лише інші мови, а й пророцтва та інші духовні ознаки можуть бути не від Бога.


Ви обоє припускаєте, а на практиці ви відсіювали хоч раз "брехливе" пророцтво чи дар "інших мов"?!?!?.. От було так, що ОСЬ ЛЮДИНА, яка ніби пророкує або говорить незрозуміло, і ви впевнені що то не від Бога?!?!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>