Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 06:03




Створити нову тему Відповісти  [ 104 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Питання до сестер
5399
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2006, 15:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 листопада 2018, 02:32
Написано: 8
Звідки: Азербайджан/Україна
Віровизнання: баптист
В мене є питання к сестрам. Чи згодилися би ви одружитися з хлопцем якщо він не має ні гамадянства, ни постійной роботи? Просто хотів би знати чи маю я якісь шанси? Тому ще самотність вже доволит до отчаяння... Я віруючий майже 11 років, маю служиння в церкви, знаю 3 мови окрім рідної, маю християньску освіту, прочитав понад 3000 книг... Але життя не має жодногу сенсу, тому що мені потрібно жити для когось... Для мене зовніщній вигляд, минуле, навіть невеліки недостаткі речи не мают жодного значиння... Я впевнен що неодруженних дівчин вдвічи-втрічи багаче ніж хлопцив... Але не знаю де шукати ЇЇ - ту що залишиться зі мною на все життя... Я втомився чекати і зараз кожен день як рік... [color=blue][/color][color=blue][/color] Я знаю що ми все повінни жити для Бога, але...
Всім бажаю благословінь та вибачаюсь за помилкі...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5401
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2006, 16:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Frodo! Хоть я не сестра, але спробую дати якусь пораду.
Я впевнений, що якщо ти любиш Бога всім своїм серцем, то Господь має плани для твого життя. І знаємо, що тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре. (Рим.8:28)
Бути у відчаю - не добре... Я думаю, що тобі перш за все потрібно просити у Бога помочі, щоб Він допоміг тобі залишатися в самотності, щоб про речі Господні турбуватися, як написано:
А я хочу, щоб ви безклопітні були. Неодружений про речі Господні клопочеться, як догодити Господеві, а одружений про речі життєві клопочеться, як догодити своїй дружині і він поділений. (1Кор.7:34)
І якщо будеш шукати Царства Небесного (не у книгах, а у своєму серці), то я вірю, що Господь пошле тобі ЇЇ, яку Він Сам приготує для тебе.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5406
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2006, 19:07 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Хлопець прийшов за порадою, а йлгл ба-бах, з плеча..
Бог ясно сказав, не добре бути людині самотній
Людина це зрозуміла, шукає!!
А ти соняшнику, написав аби лишень у тебе було більше постів чи що?

Фродо!!! просто підійди з повністю довірою Богу.
А по друге, якщо ти без місця проживання, та без громадянства, то тобі було б поїхати до якогось села, там гарних дівчат багато, та ще й служителі потрібні, і місце проживання тобі знайдуть...

Скажу так, хто шукає той найде, знайде те що шукав!!!

А просто сидіти, то так довго будешь чекати....

Мені жалувались сестри на братів, що за народ вже пішов, що хлопці чекають поки їм дівчина запропонує зустрічатись...Стидно!!!




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5432
UNREAD_POSTДодано: 10 вересня 2006, 12:33 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
До відповіді Mrdoctor-а ще додам: непогано було б визначитися з громадянством і обов"язково знайти постійну роботу, яка тобі буде до душі і приноситиме матеріальний прибуток. Якщо ти безробітний, як же ти збираєшся забезпечувати майбутню сім"ю? І взагалі, якщо дівчина серйозно ставиться до питання шлюбу, то при виборі супутника цілком важливо для неї знати - ким працює її майбутній чоловік, чи буде він в змозі забезпечити всім необхідним себе, її та майбутніх дітей...




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5440
UNREAD_POSTДодано: 11 вересня 2006, 01:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 листопада 2018, 02:32
Написано: 8
Звідки: Азербайджан/Україна
Віровизнання: баптист
Winslet написав:
До відповіді Mrdoctor-а ще додам: непогано було б визначитися з громадянством і обов"язково знайти постійну роботу, яка тобі буде до душі і приноситиме матеріальний прибуток. Якщо ти безробітний, як же ти збираєшся забезпечувати майбутню сім"ю? І взагалі, якщо дівчина серйозно ставиться до питання шлюбу, то при виборі супутника цілком важливо для неї знати - ким працює її майбутній чоловік, чи буде він в змозі забезпечити всім необхідним себе, її та майбутніх дітей...


Щоб визначитися з грамадянством, треба жити в Україні 5 років. Я не можу стільки чекати! Також що до роботи - за роботу без дозвілу можлива депортація та зоборона вїизду на пять років...
Так що твої поради мабуть і добрі, неможливо їх виконати...
Так що придумай щось інше...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5466
UNREAD_POSTДодано: 13 вересня 2006, 07:48 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Придумати-то я можу, але чи буде воно корисне? Я порадила так, як вважаю потрібним... Треба було тобі раніше замислитися над цим питанням, або що.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5486
UNREAD_POSTДодано: 14 вересня 2006, 08:00 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Фродо...ти про якісь сказки розказуєшь чи про що....
Доречі будучи малим памятаю таких, приїзжали в гості, безробітні, дівчат шукали(причому християни), ось правда одне но ледачі вони були....
На будівництві (повторюсь по селам знайти роботу не проблема....
Прописують без проблем, притому що як ти кажешь працюєшь в церкві.... Знаю людину яка поїхала до Латвії(заміть Евросоюз) отримати там право на проживання майже не можливо, правцював при церкві з молодю, навіть коли закінчилось право на перебування церква зробила все необхідне...

Було би бажжаня, а можливості появляться..якщо мексиканські нелегали!!! в америці де все йде через уважний контроль по праці, умудряються заробляти й жити...

Так що не лінись, гайда до села, шукай роботу, й побачишь що знайдуться ті хто захочуть тебе в чоловіка......




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5635
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2006, 12:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 листопада 2018, 02:32
Написано: 8
Звідки: Азербайджан/Україна
Віровизнання: баптист
No comments


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5706
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2006, 23:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цікаво почути про нелегалів в Україні :) Я тут в Америці лише про тутешніх нелегалів чув (яких до речі немало), а виявляється і в Україні є... Я не думаю що така вже проблема в Україні для нелегалів, адже в Україні закони пишуть тільки для того щоб за їх порушення хабарі брати.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8274
UNREAD_POSTДодано: 10 квітня 2007, 10:42 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 жовтня 2007, 17:48
Написано: 6
Так, згодилась би!
Просто все це я вважаю не саме головне, якщо ти християнин!
Наприклад в мене склалась точно така ж історія. Брат який мені подобається приїхав до нас в Церкву з іншої країни (Молдови) також не має ні громадянства ні житла і пише так як ти з помилками :) , хоча робота у нього є більш менш постійна, просто працює на будівництві і там не обовязково мати громадянство причому працює у Києві а не в селі і заробляє доволі не погані гроші...! На Україні він вже 3 роки і не збирається повертатись додому.
А загалом дуже хороший брат, і не одна сестра за ним бігає, хоча і знає про нього все.
Я думаю якщо він одружиться з кимось із наших то що потім не можна буде винаймати квартиру, або навіть зі сторони дружини щось буде,батьки допоможуть, а там пройде 5 років і громадянство отримаєш, тільки саме головне тобі потрібно найти стабільну хорошу роботу, не роби з цього проблеми, це цілком можливо !
Просто можливо немає покамість тої єдиної для тебе яку приготував тобі Бог, яка б була згідна ради тебе на все просто так, тому що б кохала, а не дивилась на різні причини. Знаєш я раніш також не звертала на нього уваги, ну брат як брат, такий як всі,та щей мала я була навіть не думала про таке в 15-16 років коли він вже потрошку до мене підходив і ми були просто дуже хорошими друзями (памятаю якось колись навіть розказала йому хто мені подабаеться :) ) аж поки він сам не почав проявляти до мене увагу, вже не таку як колись, і я зрозуміла що я для нього не просто друг.....і так потрошку він робив все щоб мені сподобатись і в нього це вийшло!
Такщо наберись терпіння і чекай від Бога, хоча і сам не спи, а придивляйсь, бо нам сестрам не можна робити предложення братам, такщо не думай що вона з неба впаде, треба молитись і шукати....
Хай Бог тебе в цьому благословить!!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9518
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 15:11 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
самотність-прекрасний стан душі і сестри йому тільки на заваді.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9785
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2007, 18:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
У мене є питання до сестер. Не знав куди його помістити, то помістив сюди. На перший погляд для когось може здатися, що це не зовсім розумне питання, але я його задам. А замітив, що деякі сестри бриють ноги (Хоч я не заглядаю за їх ногами, але побачив). Навіть деякі сестри, від яких я цього не чекав, які здається свято живуть і ходять в довгих спідницях, але чогось таке роблять. Я розумію дівчат у світі, вони хочуть все виставляти напоказ, але віруючі не розумію... Невже Бог погано створив ноги, що їх треба брити. Якби у сестер росли вуса з бородою то брийтесь на здоровя.
Які мотиви цієї речі??


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9801
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2007, 08:37 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Вибач... Я читала і посміхалася :) :)

Скажи ще, що голити волосся під пахвами - то є гріх і жорстоке посягання на те, що нам дав Бог ;)

Цитата:
Якби у сестер росли вуса з бородою то брийтесь на здоровя.

Знаєш, у деяких жінок ростуть вуса:) Це є свідоцтвом гормонального розладу :( Але жінки їх не бриють по-перше тому, що цей гормональний розлад може пройти сам собою (коли жінка вийде заміж і почне жити статевим життям), по-друге, його можна вилікувати, якщо не хоче чекати, коли він сам собою пройде, і по-третє - після гоління вуса відростуть знову, і більш розкішні :-D :-D

Цитата:
...свято живуть і ходять в довгих спідницях

Не перестаю дивуватися і посміхатися, коли чую чи читаю подібні речі. :-D :-D А якщо дівчина влітку носить таку одежу, в якій вона почуватиметься комфортно, надто не заливатиметься потом, і при цьому вона не хоче, щоб на огляд навколишніх, коли вона підніме руку, потрапляло її розкішне волосся під пахвами, чи коли вдягне "недовгу" спідницю - волохаті ноги... Це означає, що вона не свята і горітиме у пеклі?!

Якщо ви, шановне братство, досі не розумієте, то є правила гарного вигляду як у вас, так і у сестер. І є такі зовнішні речі, які можуть викликати роздратування!!! Подумайте над цим, поуявляйте. Слідкуйте за собою. А ми слідкуватимемо за собою, і зовсім не для того, щоб вас звабити, як жінка Потифара звабила Йосипа, а для того, щоб подобатися собі, щоб не справити враження нечепури - дівчини, яка не слідкує за собою!

Більше нічого не казатиму, лише задам таке інтимне питання: уяви себе з дружиною вночі :oops: і подумай: тобі буде приємніша ніжна, гладка шкіра чи на її місці колюче довге волосся? ;)




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9805
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2007, 10:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Цитата:
уяви себе з дружиною вночі :oops: і подумай: тобі буде приємніша ніжна, гладка шкіра чи на її місці колюче довге волосся? ;)


Тако уявляти не хочу...
Бог усе створив досконало. Ти знаєш я наприклад ноги не брию. І мені здається, що тут нема нічого стидного коли в тебе не побриті ноги. Подумай від кого це почалось. Колись наприклад такого не було. І я не чув, щоб колись сестри таким займались, почалось у світі і прийшло до нас. І як це розуміти, "щоб собі подобатись" :?:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9806
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2007, 11:03 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Є поняття жіночності. Жінка повинна відрізнятися від чоловіка. І не варто їх порівнювати, особливо у таких очевидних питаннях.

Щоб пояснити, що значить, "щоб собі подобатись", знову ж таки, попрошу уявити: ти на безлюдному острові, немитий, зуби нечищені, одягнутий абияк, і це не від того, що ти сам по собі нечепура, просто так сталося, і що ти відчуватимеш, якщо у тебе є почуття фізичної чистоти?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 104 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>