Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 12:33




Створити нову тему Відповісти  [ 104 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13036
UNREAD_POSTДодано: 22 жовтня 2007, 08:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Щось ви браття занадто круто на сестер наїжаєте!!!!!!По вашому вони тільки прикрашають себе щоб вас спокусити?? Занадто високої думки ви про себе!!! :x Ні один чоловік не стоїть і крапелинки жіночого труда!!! А чоловіки проти жінки просто слабаки, спокушуються на чом треба і на чом нетреба.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13047
UNREAD_POSTДодано: 22 жовтня 2007, 12:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Сабна написав:
Щось ви браття занадто круто на сестер наїжаєте!!!!!!...Занадто високої думки ви про себе!!! :x Ні один чоловік не стоїть і крапелинки жіночого труда!!! А чоловіки проти жінки просто слабаки...
Огого, оце так закиди! Сабно, а з чого ти взяла, що на сестер наїжджають? Просто брати діляться своїми поглядами щодо зовнішності сестер. Хоча краще було би, якби брати дивилися за собою, а не за сестрами! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13052
UNREAD_POSTДодано: 22 жовтня 2007, 16:57 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
100%, а то браття у нас сама святість, крила повиростали, так люблять сестер повчити!!!




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13133
UNREAD_POSTДодано: 24 жовтня 2007, 20:03 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 травня 2010, 11:48
Написано: 623
Звідки: Волинь
Просто так само як і Адам спокусився через Єву, то не треба, щоб брати спокушувалися через сестер, ніби чому їм можна, а мені ні.




Будьте мудрі, наче змії, і прості, наче голуби.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13140
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2007, 00:30 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Vitalik, от коли ти перестанеш дивитись на когось, кому що можна, а подивишся на своє серце і свої відносини з Богом, от тоді й більшість спокус само собою відпадуть.




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13163
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2007, 13:33 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
29 жовтня 2007, 21:54
Написано: 2
Люди, я взагалі в шоці з цих розмов. То давайте будем вдіватися і робити все, шо люди робили в часи апостолів - брати, ходіть з довгим волоссям, вдівайте довгі плаття! ходіть пішком, адже машини - то діло світу цього!! читайте краще Біблію і шукайте Бога, а не займаэтесь судженням інших! :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13172
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2007, 14:19 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Те що жінка була створена помічницею для чоловіка не означає, що вона є нищою. Бог не допускає дискримінації. Дівчата мають одіватися так, щоб подобатися самі собі і хлопцям. Якщо Бог обдарував тебе красою, то чому ти маєш її нищити, чи ховати?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13173
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2007, 14:39 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
29 жовтня 2007, 21:54
Написано: 2
амінь, брат!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13205
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2007, 20:29 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 жовтня 2007, 14:44
Написано: 18
Жінка - як ангел! Але якщо їй обламувати крила, вона вимушена літати на мітлі!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13520
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2007, 18:15 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
07 листопада 2007, 16:12
Написано: 3
паша написав:
Те що жінка була створена помічницею для чоловіка не означає, що вона є нищою. Бог не допускає дискримінації. Дівчата мають одіватися так, щоб подобатися самі собі і хлопцям. Якщо Бог обдарував тебе красою, то чому ти маєш її нищити, чи ховати?

В якому розумінні "нищити"? Дівчина може сподобатися хлопцям і в паранжі і в відкритому міні платі, це вже які в кого смаки!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання до сестер
17551
UNREAD_POSTДодано: 07 липня 2009, 11:39 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 серпня 2009, 22:53
Написано: 2
оце читав це все і аж стидно за своїх "братів"..думаю найбільш адикватними думками розкидувалась Winslet :) ..я буду лициміром якщо скажу що незауважую жіночих ніг,та й думаю всі лицемірять,то якщо вони волохаті то в мене складається враження що дівчина просто за собою не слідкує..це звичайна гігієна не більше,а хто казав що це бере початок з розпустних домів :D то взагалі мене розмішив,а той розізлив-думаю просто неподумав що сказав..незнаю чому,але люди завжди шукають щось таке в людині щоб осудити,та в собі нічого нічого не помічають...навіть якщо дівчина якось поінакшому прикрила свою голову,то з цього не треба робити проблему-вона просто має смак і є особистістю,а якщо це вже тобі не подобається,так одружися з нею і тоді як чоловік вкажи їй як покривати голову...мені як хлопцю чесно дуже шкода дівчат-вони прикладають титанічні зусилля щоб сподобатись нам,а ми це не тільки не помічаємо,а ще й осуджуємо..думаю якщо дівчина любить Бога більше за себе,то її зовнішній вигляд буде на достойному рівні!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання до сестер
17556
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2009, 14:58 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 серпня 2010, 22:32
Написано: 14
Дуже цікава тема, брати і сестри!
Дійсно, питання фімнансов дуже важливий, але він не є головним у відносинах між любяшімі один одного віруючими хлопцями і дівчатами.
Головне - любов і загальна віра.




Пастор панi Агнєшка
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання до сестер
18968
UNREAD_POSTДодано: 07 грудня 2009, 16:52 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 травня 2010, 08:12
Написано: 13
Я брию ноги не для того, щоб комусь подобатись. Навіть якщо мені якийсь хлопець не подобається і побачить мої зарослі ноги (до коліна мається на увазі), повірте мені було б соромно. Та й взагалі не тільки перед хлопцями соромно, а й взагалі перед людьми. В сучасному суспільстві це признак недбальства до власного тіла. ;-D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
19006
UNREAD_POSTДодано: 08 грудня 2009, 21:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Цікаво почути про нелегалів в Україні :) Я тут в Америці лише про тутешніх нелегалів чув (яких до речі немало), а виявляється і в Україні є... Я не думаю що така вже проблема в Україні для нелегалів, адже в Україні закони пишуть тільки для того щоб за їх порушення хабарі брати.

Я не думаю що США я більше заробив би грошей як заробляю в Україні. І хто щось робить є можливість заробити, серед своїх я нечув що хтось немає роботи. А відносно законів і хабарів деколи це трапляється, але ринкова економіка і тут діє, все вирівнюється. Наприклад я чув що в США офіціанту дають хабаря навіть працівники податкових органів.
В Україні можна заробляти і без громадянства, не порушуючи законів головне бажання.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання до сестер
19039
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2009, 07:52 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
prostak написав:
Наприклад я чув що в США офіціанту дають хабаря навіть працівники податкових органів

то не хабар :-) xa xa. то просто всім офіціантам, таксистам, перукарям і т.п. треба давати чайові і це обовязкова норма....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 104 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>