Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 12:45




Створити нову тему Відповісти  [ 104 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12946
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2007, 11:26 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
А брати хіба нехочуть здаватися модними? Джинси ж неодягають ті які були модними років 10 назад, і куфайку неодягають як наші діди-християни і пішком проповідувати неходять, а на чим кращому авто....Я наприклад одягаю, бо мені так гарніше ніж в хустині.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12951
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2007, 12:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Vitalik написав:
Останнім часом я все більше спостерігаю те,що сестри з нашої церкви починають замість хустинок одягати різні пов'язки,а коли вдягають, то з'язують як шарф.
Мені це теж не подобається...
Якщо жінка покриває голову ради ангелів, то вона покриває всю голову.
1Кор.10:43 Тим і мусить жінка знак властї мати на голові ради ангелів.
А якщо жінка покриває голову ради звичаю чи ради моди чи заради прикраси, то нехай собі на сором краще взагалі не покриває голову, а ще най пострижеться собі на лисо. :roll:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12955
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2007, 17:40 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 травня 2010, 11:48
Написано: 623
Звідки: Волинь
Спочатку одягаю пов'язку замість хустинки,бо мені так гарніше, потім сережки, бо мені так гарніше, потім починаю фарбуватися, бо мені так гарніше!І до чого то доведе?




Будьте мудрі, наче змії, і прості, наче голуби.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12956
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2007, 19:53 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 жовтня 2007, 00:02
Написано: 15
Постижеться налисо? а навіщо чоловіки ходять у спорт зал, а жінки нарощують нігті, і таскають за собою рюкзак косметики. Це нормально. Гарний, привабливий вигляд це не завжди ознака гріховності, так думати- стереотип.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12959
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2007, 20:45 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 травня 2010, 11:48
Написано: 623
Звідки: Волинь
Це не повинно бути у Церкві Божій.




Будьте мудрі, наче змії, і прості, наче голуби.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12960
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2007, 21:40 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 жовтня 2007, 00:02
Написано: 15
Можливо і неповинно, але є))


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12961
UNREAD_POSTДодано: 18 жовтня 2007, 22:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Vitalik написав:
Спочатку одягаю пов'язку замість хустинки,бо мені так гарніше, потім сережки, бо мені так гарніше, потім починаю фарбуватися, бо мені так гарніше!І до чого то доведе?
Віталіку, то що одягають сережки чи фарбуються ні до чого гіршого їх не доведе. Але це може зашкодити нам, якщо ми будемо за це осуджувати сестер. Я колись також визначав міру християнства кого би не було за зовнішнім виглядом, але потім зрозумів, що зовнішній вигляд не завжди однозначно говорить про внутрішній стан людини.

Наприклад, якщо ти скажеш вовчиці, що потрібно бути вівцею, то вона нічого з собою не зробить, хіба одягне овечу шкуру, а в середині залишиться вовкулакою. :twisted:
З іншої сторони, якщо невіруюча сестра (пофарбована, з сережками, з довгими нігтями) покається перед Живим Богом (стане вівцею, але ще у вовчій шкурі), то звідкіля вона дізнається як потрібно виглядати християнці?
Словом, я вважаю, що кожен повинен самостійно пізнавати Бога і що Йому є приємним. А нам християнам слід навчитися вчити себе, щоб інші з нас брали приклада.

Чіпка написав:
Гарний, привабливий вигляд це не завжди ознака гріховності, так думати- стереотип.
З цим згоден з Чіпкою.
Але ж все починається від того, що є на серці. Якщо людина шукає Бога, то їй на косметику та на гарний вигляд ніколи буде витрачати час, бо для віруючих це все як сміття, як таке що забирає дорогоцінний час, який би можна було використати для вічності!
Адже все те що ми сіємо для земного життя - марнота, бо пропаде, і лише те, що сіємо у вічність, пожнемо у вічності.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12967
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2007, 08:59 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Vitalik написав:
І до чого то доведе?


Я скажу, до чого це доведе. Це доведе до схожої (або такої самої) ситуації, що була в одній з церков на Рівненщині. Церква розкололася на 2 табори тому, що пасторська рада не могла вирішити, як сестрам правильно зав"язувати хустинки: зав"язувати "назад" чи, як бабусі, "наперед".

Про що думають наші брати?! Їм не подобається:
а) що сестра бриє ноги (і додивилися ж брати!);

б) що сестра носить штани (вже заморилася це повторювати - але повторю: штани краще зігрівають взимку, ніж спідниці і є набагато зручнішим одягом. Якщо брати думають, що сестра надягає штани тільки для того, щоб сподобатися - це просто смішно);

в) що сестра користується косметикою і носить прикраси (краще б задумалися, ЩО таке косметика. Косметика, між іншим, буває і лікувальною, лікує різноманітні недоліки шкіри - і тою забороняють користуватися. Що поганого в тому, що жінка слідкує за собою?! На протязі цієї теми вже не раз лунало моє питання: вам могла би сподобатися жінка, що має неохайний вигляд?! А стосовно прикрас: якщо брати думають, що сестра носить прикраси тільки для того, щоб сподобатися - це просто смішно)

...................................

Що я ще не назвала, не знаю. І нарешті дісталися до способу зав"язування хусток і чим сестри покривають голову! Яке "Питання до сестер" буде наступним? Чому сестри носять кружевну білизну?!

Брати, я можу так само вас носом тикнути в те, що ви тикаєте нас.

Спочатку одягаю пов'язку замість хустинки,бо мені так гарніше, потім сережки, бо мені так гарніше, потім починаю фарбуватися, бо мені так гарніше!І до чого то доведе?

== (тотожно рівне)

Спочатку носять сорочки чи футболки "на випуск", а не заправляють в штани; потім не носять краваток і замість брюк носять джинси, щоб виглядати "по-модньому", потім не відпускають волосся, як це робили "святі Божі мужі" в Біблії, а роблять собі сучасні стрижки! І до чого це доведе?

Раджу вам припинити цей дитсадок: дурними запитаннями тикати носом у лайно сестер! А якщо вже так хочеться продовжити, то краще напишіть: як нам треба виглядати, щоб ви не "спокушалися"?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12968
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2007, 09:03 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
З ваших доводів хлопці я зрозуміла, що у церкві саме головне то зовнішність: ось якщо ти прилизна з дулькой і в хустці 1м*1м, спідниця до пят і чим поширше без каблуків, а все інше неголовне. По вашому виходить для Бога зовнішність головніше?????А як подивитися як в інших народах Бога славлять - то то вже геть грішняри???!!!




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12970
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2007, 13:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Сабна написав:
З ваших доводів хлопці я зрозуміла, що у церкві саме головне то зовнішність... По вашому виходить для Бога зовнішність головніше?????
Власне я і наголошував на тому, що не зовнішність головне, а внутрішність!
Зовнішність часто (але не завжди) відображає внутрішній стан людини, як написано: Лук.6:45 Добра людина із доброї скарбниці серця добре виносить, а лиха із лихої виносить лихе. Бо чим серце наповнене, те говорять уста його!

Але я згоден з Winslet, що ніхто не повинен навчати віруючих як їм потрібно одягатися, але кожен сам повинен допевнятися, що є приємним для Бога.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12976
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2007, 13:21 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 травня 2010, 11:48
Написано: 623
Звідки: Волинь
Скоро віруючих і світських людей зовсім не можна буде розрізнити.




Будьте мудрі, наче змії, і прості, наче голуби.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12979
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2007, 19:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Vitalik написав:
Скоро віруючих і світських людей зовсім не можна буде розрізнити.
Знаєш, Віталіку! За зовнішнім виглядом, справді, вже важко розрізнити віруючих від невіруючих. Бо є вже дуже багато таких "християн", що їхнє християнство лише і заключається у зовнішньому.

Лук.6:44 Кожне ж дерево з плоду свого пізнається. Не збирають бо фіґ із тернини, винограду ж на глоду не рвуть.
А що таке плоди? Одяг? Сережки? Косметика? Ні, не обов'язково!
19 Учинки тіла явні, то є: перелюб, нечистість, розпуста, 20 ідолослуження, чари, ворожнечі, сварка, заздрість, гнів, суперечки, незгоди, єресі, 21 завидки, п'янство, гулянки й подібне до цього. Я про це попереджую вас, як і попереджав був, що хто чинить таке, не вспадкують вони Царства Божого!
22 А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, 23 лагідність, здержливість... (Гал.5)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12987
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2007, 20:56 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 травня 2010, 11:48
Написано: 623
Звідки: Волинь
Не любіть світу, ані того, що в світі.Коли любить хто світ, в тому немає любови Отцівської, бо все, що в світі: пожадливість тілесна, і пожадливість очам, і пиха життєва, - це не від Отця, а від світу.(1Ів. 2.15-16)
То чому у Церкві є те, що у світі, адже воно зовсім не потрібне для християнина?




Будьте мудрі, наче змії, і прості, наче голуби.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12989
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2007, 21:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Winslet написав:
Чому сестри носять кружевну білизну?!

Брати, я можу так само вас носом тикнути в те, що ви тикаєте нас.

Раджу вам припинити цей дитсадок: дурними запитаннями тикати носом у лайно сестер! А якщо вже так хочеться продовжити, то краще напишіть: як нам треба виглядати, щоб ви не "спокушалися"?


Вінслет, я думаю, що такі звороти мови, які ти тут вжила, вживати взагалі некультурно, не те що не по християнськи.
А щодо твоїх погроз стосовно братів, то я вже писав, що (не знаю як інші), але я готовий обговорити всі ті речі про які ти пишеш і інші. Деякі доречі ми вже обговорювали.
Складається враження, що ми боїмося глянути на істину прямо, нам головне щоб нас ніхто не зачіпав і ми жили "тихо і мирно".




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12990
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2007, 21:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Winslet написав:
А стосовно прикрас: якщо брати думають, що сестра носить прикраси тільки для того, щоб сподобатися - це просто смішно)

Вінслет, ми мали змогу читати чому ти бриєш ноги і це далеко не смішно.
Якщо це звучить гостро, то пробач, я не хочу тебе ображати, але багато речей, які роблять сучасні християни далеко не смішні. :(




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 104 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>