Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 09:28




Створити нову тему Відповісти  [ 104 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання до сестер
19040
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2009, 07:53 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
ей фродо, шо там, ше женився чи ні?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання до сестер
19046
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2009, 12:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
dead man walking написав:
prostak написав:
Наприклад я чув що в США офіціанту дають хабаря навіть працівники податкових органів

то не хабар :-) xa xa. то просто всім офіціантам, таксистам, перукарям і т.п. треба давати чайові і це обовязкова норма....

яким законом ця норма прописана???


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання до сестер
19057
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2009, 15:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 листопада 2018, 02:32
Написано: 8
Звідки: Азербайджан/Україна
Віровизнання: баптист
Давненько мене тут не було...
Та вот нарешті питання Ходячого Мерця нагадало мені про свій пост на цьом форумі...

Так, я одружився в кіінці жовтня 2007 року. Моя дружина - дівчина з Одеси. Вона знайшла моє оголошення на вап-сайті та написала мені. В том оголошенні я писав що мені буває дуже самотньо і я би хотів знайти друзів для спілкування. Вона написала мені на мейл. Я отримав повідомлення нступного дня. Вона відправила його з мобільного. такім чином я отримав її номер. Я написав їй смс, ми почали спілкуватися і через 4,5 місяца одружилися. В серпні 2008 року в нас народилася донька Надія.


+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання до сестер
19064
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2009, 23:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
[color=#FF0000]ВОТ ТАК ! молодець[! :eek: /color]интиресна жизен и разнообразна


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання до сестер
19075
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2009, 08:37 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Урааа!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання до сестер
19312
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2009, 09:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Вітаю! :eek:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
19313
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2009, 09:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
prostak написав:
Наприклад я чув що в США офіціанту дають хабаря навіть працівники податкових органів.

Ха-ха, ну ти розсмішив! А в Україні хіба не дають чайових? В Україні звикли давати лише для того, щоб вигоду мати? Різниця між чайовими та хабарем заключається в тому, що чайові залишають в знак подяки за добре обслуговування (після того, як поїв), а хабар, це тоді коли платять державному чиновнику для того, щоб незаконно отримати вигоду. До речі, законом дозволяється давати та брати чайові, лиш їх потрібно декларувати в своїх доходах.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання до сестер
35403
UNREAD_POSTДодано: 16 квітня 2012, 17:31 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
24 листопада 2014, 12:00
Написано: 59
Віровизнання: християнин
Цитата:
В мене є питання к сестрам. Чи згодилися би ви одружитися з хлопцем якщо він не має ні гамадянства, ни постійной роботи? Просто хотів би знати чи маю я якісь шанси? Тому ще самотність вже доволит до отчаяння... Я віруючий майже 11 років, маю служиння в церкви, знаю 3 мови окрім рідної, маю християнську освіту, прочитав понад 3000 книг... Але життя не має жодногу сенсу, тому що мені потрібно жити для когось... Для мене зовніщній вигляд, минуле, навіть невеліки недостаткі речи не мают жодного значиння... Я упевнений, що неодруженних дівчин вдвічі-втричі багаче ніж хлопців... Але не знаю де шукати ЇЇ - ту що залишиться зі мною на все життя... Я втомився чекати і зараз кожен день, як рік... Я знаю що ми все повинні жити для Бога, але...
Всім бажаю благословінь та вибачаюсь за помилки...


Дозволь висловити свою думку. Є таке поняття безшлюбність. Я проходила курс Золоті ключі і там була тема БЕЗШЛЮБНІСТЬ. Я не хочу тебе засмутити, але якщо твоя життєва дорога не переплететься з чиєюсь, можливо, це воля Божа??? Немає значення хто ти і який ти, якщо ти дитя Боже!!!!!!! Апостол Павло пише, що безшлюбність- це дар.




Хочеш змінити світ, зміни себе!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання до сестер
36632
UNREAD_POSTДодано: 01 липня 2012, 04:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Не жоден. Якщо людина хоче жити для когось і навіть не бачить сенсу життя будучи самотнім, то всетаки краще продовжвати пошуки (молитви) і всетаки одружитися :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання до сестер
37087
UNREAD_POSTДодано: 21 серпня 2012, 23:51 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Якщо людина хоче жити для когось і навіть не бачить сенсу життя будучи самотнім, то всетаки краще продовжвати пошуки (молитви) і всетаки одружитися :)

Якщо людина не бачить сенсу життя одинокою, то не побачить його, живучи в парі. Той, хто думає, що сенс життя у тому, щоб створити сім`ю - розчарується, сенс не в тому. Бо сім`я не приносить забезпечення всіх потреб душі, їх забезпечує лише Творець. Хоча спостережливий Еклезіаст точно підмітив: "Буває самотній, і не має нікого він іншого, сина чи брата у нього нема, та немає кінця всьому зусиллю його, і не насититься око багатством його, і він не повість: Та для кого дбаю і позбавляю добра свою душу? Марнота й оце, і даремна робота воно"…
Екл.4:8.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Vero | 23 серпня 2012, 14:29.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання до сестер
37112
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2012, 02:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так в парі ж не народжуються. Кожна людина перед тих, як женитись - живе самотньо, а отже відчуває тои сенс життя жити самотньо. Якщо парубок відчуває дискомфорт або потребу одружуватися - то це вже не дар безшлюбності :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання до сестер
37188
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2012, 13:12 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
24 листопада 2014, 12:00
Написано: 59
Віровизнання: християнин
Frodo написав:
Давненько мене тут не було...
Та вот нарешті питання Ходячого Мерця нагадало мені про свій пост на цьом форумі...

Так, я одружився в кіінці жовтня 2007 року. Моя дружина - дівчина з Одеси. Вона знайшла моє оголошення на вап-сайті та написала мені. В том оголошенні я писав що мені буває дуже самотньо і я би хотів знайти друзів для спілкування. Вона написала мені на мейл. Я отримав повідомлення нступного дня. Вона відправила його з мобільного. такім чином я отримав її номер. Я написав їй смс, ми почали спілкуватися і через 4,5 місяца одружилися. В серпні 2008 року в нас народилася донька Надія.


Я вітаю тебе!!! :)




Хочеш змінити світ, зміни себе!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання до сестер
37189
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2012, 13:16 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
24 листопада 2014, 12:00
Написано: 59
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Так в парі ж не народжуються. Кожна людина перед тих, як женитись - живе самотньо, а отже відчуває тои сенс життя жити самотньо. Якщо парубок відчуває дискомфорт або потребу одружуватися - то це вже не дар безшлюбності :)

Погоджуюсь. :yes:




Хочеш змінити світ, зміни себе!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 104 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>