Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:55




Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5258
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2006, 14:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Але тим не менше є речі, які БОГ ЗАБОРОНЯЄ. Моя позиція стосовно людських заборон: я думаю, що служителям варто це робити на рівні порад. Образно кажучи: на рівні попереджувального знаку, а не шлагбауму.
Але якщо когось смущає сама заборона, то від цього нікуди не подінешся: або ми підкоримось Божим наказам і порадам, або ми не будемо жити з Богом.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5267
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2006, 21:25 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Тому знов та знов призиваю, висказати свою думку що є заборонено, чому, живі приклади, й ми зможемо всі разом поговорити й обсудити й можливо прийти до спільної думки....

Я не звинувачуючи іншого що він хворий заборонами, я наприклад згідний з Тарасом, що якщо є якісь заборони(знак 40), то що за цим стоїть? чи то діти з школи йдуть, чи то поворот крутий, чи то просто дядько з прокуратури собі поставив щоб біля його хати їздили повільно....Давайте порозмірковуємо, не будемо філосовствувати....




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5323
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2006, 10:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Mrdoctor написав:
Я так розумію, що мене вже записаали в хворого, якого заборони душать загорло.... Спішу вас обрадувати, це не про мене....
Та суди про людину незнаючи її це також не є гарною манерою виховання....
Хто ти милий друже щоб судити й ставити діагноз.....й описувати процес хвороби не знаючи людину?

Не розумію, чому Mrdoctor сприймає всі мої дописи на свою адресу. Я ж висловив деякі свої роздуми згідно заданої теми щодо наслідків виховання дітей у дусі заборон. Щодо комплексів, то якщо людина і має якісь комплекси, то це зовсім не означає, що вона хвора, бо кожен із нас має ті чи інші комплекси, які грунтуються на наших пожадливостях чи неправильному вихованні.
Коли постійно щось забороняти, то обовязково цього захочеться (мова йде про тілесну людину). Це не означає, що треба все дозволяти, але так влаштована людина, що ходить за тілом.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5329
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2006, 11:05 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
Отже, хоча й заборони можуть бути добрими, грунтуватися на доброму законі - вони формують у людини ті, чи інші комплекси


Цитата:
Кого ця проблема може хвилювати? Якщо я проходжу мимо елекричного стовпа, на якому написано, що вилазити на нього заборонено, то ця заборона мене не хвилює

Виходячи з твоєї філософії, ти сам себе заганяєшь в цю позицію.
Адже якщо ти не збирався все ж таки вилазити на цього стовба, але проходячи біля нього, у тебе формується бажання залізти на нього.

Робимо висновок: Якщо б не було вивіски, комплексів небуло б.

Тоді звідки береться комплекс спорту, вина, та іншого?




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5333
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2006, 12:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Mrdoctor написав:
Тоді звідки береться комплекс спорту, вина, та іншого?
:) А це не комплекси, а пожадливість тілесна. Духовна людина ніколи не полізе на електричний стовп, не забавлятиметься спортом, не питиме вина НЕ ТОМУ, що хтось повісив табличку "заборонено", а тому що духовна людина догоджає не собі, а лише Богу!
Але якщо хто живе за тілом, то й повинен догоджати своєму череву, бо такий є рабом тління.
Але ми не должники тілу щоб жити за тілом! А хто ще має тілесні бажання, то такий не має нічого спільного з Божою благодаттю, такий не має нічого спільного зі спасінням.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5362
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2006, 08:30 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Зачекай, зачекай спробую зрозуміти...
Людина займається(чи навіть цікавиться) спортом, вона не є духовна і має тілесні бажання, то такий немає нічого спілного з благодаттю, тобто не спасений....
Ух а не забагато ти на себе берешь соняшнику? Тобто ви уже оприділяєте хто спасенй, а хто ні, а інтилугенцію не підпишите, га?
А може ще війскові не спасенні також?
Як тоді місії, Спорт без кордонів, Солдати для Бога!
Тільки не потрібно зараз виблискувати розумом й критикувати, перше зроби хоча б 10% з того що роблять такі міссії, а ось тоді справді поговоримо про плоди, й в чому вони заключаються в фарисейскій праведності на перевулках молитись(щоб бачили) чи йти працювати спасаючи людей....
Знаєшь, переважну частину життя я провів в таборах, як спортивний керівник, і я знаю як спорт впливає на християнина, та на його змінення....
Також знаю як це стояти в 4, проти 30, в Сибірі в таборі, й ті 30 з 8-14 років й всі сиділи, або були на обліку міліції, й тільки 2 з них чули в своєму життя імя Ісус Христос ....Хотів би я чути про тілесну пожадливість й про те що не потрібно лізти на стовпа(як ви співаєтете).
Знаєшь, ми там не могли заборонити їм курити,(не те що не лізти на стовба, бо тих дітех міські власті боялись, й зібрали всіх з вулиць в кучу й відправили в табір на виховання, й поставили 4 хлопців з україни й 2 жіночки й дівчину місцевих(християн). Це ті люди яких від Слова Божого могло почати трусити, й яким висідити 40-60 хв. це подвиг. Це ті кому ніколи нічого не забороняли.... З ними міліція, як з друзями, й до них відносились більш по людськи чим до нас..... Розумієшь, щоб завоювати їх повагу, не треба було стати святим, для них потрібно було стати авторитетом, та показати любов. Знаєшь нам було приємно дивитись на їхні сльози в останій день.

Хлопці перш ніж щоб щось в своєму життя стверджувати й судити когось що він не спасений, то хоча б за село своє вийдіть, гляньте що там робиться, й що ті люди гинуть, а ви тут рішаєте бути спортсмену з Богом, чи йому пряма дорога в ад. Повторюсь, якщо через ваше життя спасеться більше чим життя скажімо того ж О.Маскаева (боксера). То почніть демагогію розводити, про те має чи спортсмен спільного з спасінням.. А то фаресейством застиглим пахне!!!

Повторюсь філософією оперувати будете в іншому місці...християнство це життя, а не слова!!!




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5363
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2006, 09:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Що стосується спасіння - є така спеціальна тема.
Mrdoctor написав:
...християнство це життя, а не слова!!!
З цим згоден! Християнство - це життя в Христі, а не слова! Як написано: "А праведний житиме вірою". Лише вірою можна виконати волю Божу. А якщо ми робитимемо все що нам НЕ ЗАБОРОНЕНО (тобто жити за законом), то тим Богу не зможемо догодити!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5380
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2006, 16:53 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Бачу гордість! Я так багато зробив, а ти хлопчина і за село не виходив. Християнська риса! Без коментарів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5382
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2006, 20:14 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Це не гордість, це дії!!!
Якщо я б хотів похвалитись, я б почав перераховувати чого "я" добився, ким став, та де бував.
Юра я привів приклад!!! Повторюсь сидіти на печі й кричати що на стовпи не лізти, то пробач мені, але це інвалідність.

Соняшнику, як так й не зрозумів, чому людина за покликом спортсмен, чи службовий офіцер, чи винахідник, директор не може житти вірою?
Чому ми зразу, як не заборонено, повинні кидатись на те? Воно не повино володіти нами, як й все інше земне...
Пропоную ще раз виїдіть за межі вашого місця проживання й зробіть щось там, спробуйте вийти на територію противника..кричати с порогоа біжи сюди, сюди до нас легко.... Спробуй стати, посерединні толпи яка біжить в другомі напрямку, й крикнути ви не туди біжете....попереду прірвати...




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5385
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2006, 11:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Mrdoctor написав:
Чому ми зразу, як не заборонено, повинні кидатись на те? Воно не повино володіти нами, як й все інше земне...
Та саме про це і йде мова. Ніхто не забороняє християнам займатися спортом чи користуватися косметикою, але вся суть у тому, що той, "хто в Христі, той створіння нове". Відроджена дитина Божа не про тілесне піклується, а про духовне. І ці всі світські пожадливості не для неї, вони чужі для неї, вона не страждає від того, що ця вся пустота нібито заборонена для неї.
І навпаки, сьогодні стало поширеним таке явище як "діти віруючих батьків". Так, вони все так прекрасно знають, але лише теоретично, так і не зустрівшись з Живим Богом, не відродившись до нового життя. І для них святе життя в Ісусі Христі видається суцільними заборонами: ніби і то не можна, і це заборонено. І ніяк не можуть второпати, що це - не є ЗАБОРОНЕНО, а це - просто ЖИТТЯ ЗА ДУХОМ, ЖИТТЯ В ІСУСІ ХРИСТІ.
Для них життя в Ісусі Христі є надмірним, непосильним тягарем. А для відроджених дітей Божих Христос сказав: "Ярмо Моє любе, і тягар Мій легкий".
І єдиний спосіб зрозуміти це - це пізнати Живого Бога!!! А інакше - це все буде здаватися безумством.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5403
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2006, 18:39 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
А це не комплекси, а пожадливість тілесна


річ йде про вино та спорт

Цитата:
А хто ще має тілесні бажання, то такий не має нічого спільного з Божою благодаттю, такий не має нічого спільного зі спасінням.


А тепер скажи, добре спорт не є забороною, а тільки не корисно!!!

Тоді ті 2 вискази просто до плоту....чи ви тут говорити про не корисне, але не як заборону, а тут записуєте його в гріх до смерті?
Тай ще зсилаєтесь на те що поки людина не пізнає но незрозіміє...у мене запитання не пізнає що, що то пожадливість тіла через якої немає спасіння, чи те що воно не корисно?

А якщо у мене спорт не заповнює пустоту, а метод заробітку?
А якщо метод благовіствування?
Укріплення тіла (зміцнення)?




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5405
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2006, 18:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Не корисне - значить не корисне для нашої душі, не корисне для нашого спасіння.
Укріплювати тіло - можеш укріплювати, але знай, що тіло дочасне, прийде час воно зігниє.
А істині християни збирають скарб на небі, де міль не їсть і іржа не псує!!! Такі християни не мають часу на спорт і вино!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
15317
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2008, 13:24 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 травня 2008, 14:31
Написано: 15
[quote="Сонячник"] не забавлятиметься спортом, не питиме вина quote]
А що спорт - це гріх, чи вино (Павло радив зуживати трохи вина для шлунку).Я знаю не одного пастора чи проповідника, який бігає зранку і це аж ніяк не впливає на його духовний стан :? І япритримуюсь того, що все мені дозволено, але ніщо володіти мною не повинно :!: :!: :!:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
15323
UNREAD_POSTДодано: 03 травня 2008, 08:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Вікуся написав:
Я знаю не одного пастора чи проповідника, який бігає зранку і це аж ніяк не впливає на його духовний стан :? І япритримуюсь того, що все мені дозволено, але ніщо володіти мною не повинно :!: :!: :!:

А це і є головним принципом християнина, що живе не за законом, а за благодаттю. Є речі, що Біблія прямо забороняє, і тут вимагається від людини повна покора Божим заповідям.
Все інше - це людські постанови і заборони. І ось тут виступає вже благодать, яка навчає людину, від чого їй потрібно зректися, щоби догодити Богу.
Звісно, що бігати - не є гріхом. Я сам інколи (дуже рідко) роблю ранкову пробіжку. Але потрібно памятати, що Біблія говорить про це: тілесна вправа МАЛО корисна. Вона корисна, але мало. Є речі, що значно корисніші, за тілесні вправи. Якщо мати таке розуміння, то вони не можуть зашкодити духовному стану. Але й не допоможуть.
Крім того, Біблія дає пораду досліджувати, що є приємним для Бога. Отже, не можна все так відразу розподілити: це - гріх, а це не гріх. Щоб це зрозуміти, нам дано все життя...




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ЗАБОРОНЕНО!!!
35334
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2012, 15:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Не знаю хто як думає, але бувають випадки коли без заборони обійтися не можна. Кожна нормальна людина не дозволяє свої дитині робити все, що її захочеться, для дитини повині існувати певні закони і правила. Такий собі кодекс заборон можна скласти для 2 річної дитини, але в міру розвитку дитини і зміни оточуючого середовища його приходиться доповнювати новими пунктами. Звичайно можна пояснити деякі речі, але часом потрібно використовувати категоричну заборону. Невеликий приклад: батько може розповісти дитині, що лід тонкий і на ковзанку іти не рекомендовано, то існуює велика ймовірність того, що син більше прислухається до рекомендації і аргументів сусіда Васі, який, бачите, вже вчора був на льоду і не втопився. Тепер виникає питання: хто буде виний, якщо з дитиною трапиться біда? Син якому дали право самостійного вибору, чи батько який не використав свого права на категоричну заборону. Що я хочу тим сказати? А те, що за кожного члена церкви певною мірою відповідальність несе просвітер (пастир). Гіркі приклади, або досвід вседозволеності часто примушує приймати категоричні рішення(заборони) що не суперечать Біблії. Варто зауважити що старшим церкви Бог дав таке право. Коли людина не слухає церкви то кров її на її голові. Багато віруючих людей поводяться як діти, посилаючись на "а в Біблії нічого про це не написано" і роблять те що їм заманеться. Такі нехай знають що "непокірний людям не покірний Богу". Думаю що не варто спокушувати долю і перевіряти правильність церковної заборони, адже її створили люди які мають великий житевий досвід і керуються велінням Святого Духа. Сюди я відношу не всі випадки а їх переважну більшість.




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>