Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 11:34




Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ЗАБОРОНЕНО!!!
35350
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2012, 06:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Апостол1 написав:
Кожна нормальна людина не дозволяє свої дитині робити все, що її захочеться, для дитини повині існувати певні закони і правила.
Якщо 5-річній дитині можна просто заборонити, то десятирічній вже неможливо нічого заборонити - вона просто не послухається. Дитина, яка вже може думати, хоче знати причину заборони: чому забороняють?

Так само й у церкві: для немовлят у Христі заборони можуть бути корисними, але в міру духовного зросту, кожен християнин мусить сам усвідомити, що є приємним для Бога - цього навчає Дух Божий.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ЗАБОРОНЕНО!!!
35353
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2012, 20:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Звичайно Соняшнику, кожна нормальна людина захоче знати, а чому не можна? І в переважній більшості випадків, відповідь на це ЧОМУ? полягає в тому, що люди не вміють визначити межу, норму, та виділити корисне серед пустого, це стосується: телевізора, алкоголю, побачень без свідків, азартних ігрів, та.ін- причина, повторуюсь, люди не можуть вчасно зупинитись, та й і користі подібні речі не приносять, вони часто руйнують здоров'я, забирають час і гроші, руйнують сім'ї, заважають живому спілкуваню з Богом. Можливо хтось із християн і зможе контролювати себе в деяких випадках але змушений в дечому відмовляти собі, щоб не спокусити свого ближнього . Ап. Павло пише "Ось тому, коли їжа спокушує брата мого, то повік я не їстиму м'яса, щоб не спокусити брата свого!" 1Кор.8:13 подібна думка прослідковується і в 10 главі тогож послання.




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ЗАБОРОНЕНО!!!
35388
UNREAD_POSTДодано: 15 квітня 2012, 19:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тут переплітається дві різні теми: заборона на гріх і заборона церкви, яка регулює церковні відносини. В Старому Завіті Бог дає просто заборони: не кради, не вбивай, не чини перелюбу і т.д., тобто не роби. У Новому заповіті Бог уже не каже не роби, але дає нам повеління "роби!" - Проповідуй Євангеліє, спасай, прощай, люби, радій, слав Бога. Якщо ми живемо по духу, то нам немає потреби давати заборони, бо де є світло, там темряви немає. Що стосується церковних правил, то вони виправдані, так як пастор несе відповідальність за церкву, звичайно, якщо ця заборона не суперечить Слову Божому.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ЗАБОРОНЕНО!!!
35390
UNREAD_POSTДодано: 15 квітня 2012, 20:17 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Що стосується церковних правил, то вони виправдані, так як пастор несе відповідальність за церкву, звичайно, якщо ця заборона не суперечить Слову Божому.
Так, і якщо ці церковні правила не суперечать духу Біблії,основуючись лише на букві закону та традиціях.
Бо ж:
Цитата:
Якщо ми живемо по духу, то нам немає потреби давати заборони, бо де є світло, там темряви немає.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ЗАБОРОНЕНО!!!
44677
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2013, 20:54 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Чи нормально забороняти/ не радити іншим те, що собі дозволяєш. Просто бачиш, як людині користування деякими речами реально шкодить, а тобою вони не володіють. Не йдеться про гріх, а про ті ситуації, де поступаєш згідно сумління.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ЗАБОРОНЕНО!!!
44775
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2013, 08:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
Чи нормально забороняти/ не радити іншим те, що собі дозволяєш.
Забороняти взагалі ненормально. Краще порадити і обов'язково пояснити свою думку, навіть дитині. Бо якщо дитина не зрозуміє ЧОМУ, то від так вона лише навчиться непослуху, або ж опісля розчарується.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Сонячник | 23 травня 2013, 09:01.
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 10 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>