Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:11




Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі


Чи є ваша робота угодною Богу?
Так, переконаний, що моя робота від Бога! 47%  47%  [ 9 ]
Я роботою задоволений, але маю сумнів, що є на це воля Божа 11%  11%  [ 2 ]
Я незадоволений своєю роботою... 16%  16%  [ 3 ]
На даний час я - безробітний :( 26%  26%  [ 5 ]
Всього голосів : 19
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Критерії працевлаштування для християн
5040
UNREAD_POSTДодано: 21 серпня 2006, 22:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Давайте поміркуємо: якими мають бути критерії вибору роботи для християн? ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5099
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2006, 09:56 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Незадоволений своєю роботою.... буду шукати щось інше моліться....
Попередня робота була не з Християнами, хоча директор була й членом церкви, але дуже прискіплива...хоча рбота дуже подовалась, зараз працюю з християнами, й для християн, але дуже не подобається починаючи від зарплати, закінчуючи начальниками....

Ось так може бути!!!




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Критерії працевлаштування для християн
5102
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2006, 19:16 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 червня 2007, 19:19
Написано: 34
Звідки: Україна, Рівне
Сонячник написав:
Давайте поміркуємо: якими мають бути критерії вибору роботи для християн? ;)

Хіба у нашій благословенній державі можна ще і вибирати?




Не можна покласти гарбуз у валізу, що вміщує тільки його половину
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5108
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2006, 22:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Maksym написав:
Хіба у нашій благословенній державі можна ще і вибирати?

Звичайно, вибір є і вибір досить широкий. Я знаю, що в Україні вакансій не бракує, але є проблема з кадрами. Мені доводилося працювати на керівних посадах, і я переконався, що дуже мало якісних фахівців. З усіх випускників ВУЗів є лише десь біля 10% студентів, які чогось навчилися (решта лише числяться у ВУЗі).

Mrdoctor написав:
...зараз працюю з християнами, й для християн, але дуже не подобається починаючи від зарплати, закінчуючи начальниками....
Але ж так поступають і погани. Чи повинні християни вимагати вищої зарплати? Чи не повинні християни коритися своїм начальникам, навіть коли вони прикрі?

Особисто я вважаю, що головними критеріями для християн повинні бути такі:
1) більше вільного часу, щоб мати можливість звільнятися від роботи для перебування в постах та молитві;
2) мінімум відповідальності у випадку відсутності на роботі, щоб не переживати за роботу під час богослужіння;
3) сама робота має бути угодною Богу та корисною для людей.
...можливо ще щось? ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5136
UNREAD_POSTДодано: 24 серпня 2006, 16:12 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
4) робота у колективі є непоганою - можна засвідкувати іншим словами, ділами.. ;)




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5152
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2006, 10:43 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
Але ж так поступають і погани.

Як поступають, вибач не зрозумів?


Цитата:
Чи повинні християни вимагати вищої зарплати?

А чому ні? Якщо ти знаєшь свої можливості, й те що за таку роботу можна отримувати кращу зарплатню, чому ні?
Хоча я сказав що не задоволений, а не вимагаю!

Чи не повинні християни коритися своїм начальникам, навіть коли вони прикрі?
Коли прикрі, можливо...хоча думаю, що діло не в тім що коритись, а в самий обставинах...наприклад, коли сам начальник безвідповідальний, а потребує з тебе те в чому він сам нерозуміється.
Коли очікують від тебе що ти будешь працювати за "дурняк"

Хоча у мене найбільша проблема, це те що немає колектива, немає конкуренції... А за цього притуплюється прогресс!!!




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5207
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2006, 14:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Мені моя робота дуже подобається, і я переконаний, що вона - від Бога.
Щодо критеріїв, то важко визначити такі, щоби всім вони підійшли. Бо в кожного свої уподобання, схильності. Якщо для одного якась робота буде обтяжливою, то для іншого - якраз.
Думаю, що головне, може не головне, але важливо - щоб робота приносила якусь моральну сатисфакцію для тебе.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13809
UNREAD_POSTДодано: 14 листопада 2007, 17:45 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Я також переконана, що моя робота від Бога, бо бачу в усьому його устройство) і шеф мій з моєї ж церкви.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
20470
UNREAD_POSTДодано: 07 лютого 2010, 20:50 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 лютого 2010, 23:19
Написано: 17
Вважаю що сучасним християнам треба хоч якись час попрацювати у важких умовах, щоби більш цінити життя та усі благощі, які дає нам Господь :-) Бо сучасні християни не полюбляють фізичну працю, вважають що треба працювати в офісах з великою зарплатнею. Поважаю християн, які працюють токарями, слюсарями, механіками, прибиральниками, тощо. Робота багато з яких точок зору впливає на наше світосприйняття, хтось від неї навчається підкоренню, стриманості, безропотності, а хтось лише підвищує себе у власних очах. Воно звісно гарно працювати великими начальниками, але знаю багато випадків, коли християне ганбили звання віруючого або взагалі своєї церкви саме через свою перевищенну самооцінку та намагання всих собі підкорити, таких начальників Господь швиденьки скидував з їх "тронів" та більше вони ніколи не підійматись вище середнього працівника


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Критерії працевлаштування для християн
20484
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2010, 16:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sky написав:
Вважаю що сучасним християнам треба хоч якись час попрацювати у важких умовах, щоби більш цінити життя
Моя перша робота була на заводі - тару молотком збивав. За вісім забитих цвяхів платили 1 коп. А потім здобув дві вищі освіти, і працював в офісі. Тому знаю, що таке важка праця (фізична) та що таке легка (розумова). Одна і друга праця має свої недоліки та свої переваги.
Головна перевага фізичної праці - це те, що вона дозволяє молитися під час роботи.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Критерії працевлаштування для християн
20518
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2010, 15:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Не завжди. Знову ж таки залежить від ступеня важкості роботи. Я на своїй роботі настільки змучуюся, що навіть молитися немає сил. Хоча у фізичної праці дійсно є свої переваги, якщо вона не надміру важка.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
20616
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2010, 17:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Mrdoctor написав:
Незадоволений своєю роботою.... буду шукати щось інше моліться....
Попередня робота була не з Християнами, хоча директор була й членом церкви, але дуже прискіплива...хоча рбота дуже подовалась, зараз працюю з християнами, й для християн, але дуже не подобається починаючи від зарплати, закінчуючи начальниками....

Ось так може бути!!!

Може директор дуже добре робила свою роботу??? Постав себе на її місце, подивись, що пише Євангелія:
1Тим. 6,2-6
2 А ті, хто має панів віруючих, не повинні недбати про них через те, що браття вони, але нехай служать їм тим більше, що вони віруючі та улюблені, що вони добродійства Божі приймають. Оцього навчай та нагадуй!
3 А коли хто навчає інакше, і не приступає до здорових слів Господа нашого Ісуса Христа та до науки, що вона за правдивою вірою,
4 той згордів, нічого не знає, але захворів на суперечки й змагання, що від них повстають заздрість, сварки, богозневаги, лукаві здогади,
5 постійні сварні між людьми зіпсутого розуму й позбавлених правди, які думають, ніби благочестя то зиск. Цурайся таких!
6 Великий же зиск то благочестя із задоволенням.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Критерії працевлаштування для християн
20617
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2010, 17:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Сонячник написав:
Тому знаю, що таке важка праця (фізична) та що таке легка (розумова). Одна і друга праця має свої недоліки та свої переваги.

дозволь з тобою непогодитись - не всяка розумова робота легка!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
20618
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2010, 17:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Sky написав:
Вважаю що сучасним християнам треба хоч якись час попрацювати у важких умовах, щоби більш цінити життя та усі благощі, які дає нам Господь :-) Бо сучасні християни не полюбляють фізичну працю, вважають що треба працювати в офісах з великою зарплатнею. Поважаю християн, які працюють токарями, слюсарями, механіками, прибиральниками, тощо. Робота багато з яких точок зору впливає на наше світосприйняття, хтось від неї навчається підкоренню, стриманості, безропотності, а хтось лише підвищує себе у власних очах. Воно звісно гарно працювати великими начальниками, але знаю багато випадків, коли християне ганбили звання віруючого або взагалі своєї церкви саме через свою перевищенну самооцінку та намагання всих собі підкорити, таких начальників Господь швиденьки скидував з їх "тронів" та більше вони ніколи не підійматись вище середнього працівника

Я так недумаю, робота є робота і кожен повинен робити ту роботу яка найбільше підходить, звичайно не нашкоду Служити Богу.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
20619
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2010, 17:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Сабна написав:
Я також переконана, що моя робота від Бога, бо бачу в усьому його устройство) і шеф мій з моєї ж церкви.

я щиро за тебе радий, в мене також є підлеглі з моєї Церкви, але памятай місце з Євангелії-
1Тим. 6,2-6
2 А ті, хто має панів віруючих, не повинні недбати про них через те, що браття вони, але нехай служать їм тим більше, що вони віруючі та улюблені, що вони добродійства Божі приймають. Оцього навчай та нагадуй!
3 А коли хто навчає інакше, і не приступає до здорових слів Господа нашого Ісуса Христа та до науки, що вона за правдивою вірою,
4 той згордів, нічого не знає, але захворів на суперечки й змагання, що від них повстають заздрість, сварки, богозневаги, лукаві здогади,
5 постійні сварні між людьми зіпсутого розуму й позбавлених правди, які думають, ніби благочестя то зиск. Цурайся таких!
6 Великий же зиск то благочестя із задоволенням.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>