Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:12




Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4


Чи є ваша робота угодною Богу?
Так, переконаний, що моя робота від Бога! 47%  47%  [ 9 ]
Я роботою задоволений, але маю сумнів, що є на це воля Божа 11%  11%  [ 2 ]
Я незадоволений своєю роботою... 16%  16%  [ 3 ]
На даний час я - безробітний :( 26%  26%  [ 5 ]
Всього голосів : 19
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Критерії працевлаштування для християн
47440
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2015, 12:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
хтось по сумлінню, а хтось ніколи і не думав про це...




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Критерії працевлаштування для християн
47453
UNREAD_POSTДодано: 28 березня 2015, 23:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
як вважаєте:
1) чи гоже віруючим працювати на неофіційній роботі (дехто так і працює), адже це призводить до несплати податків. а Писання каже: кому мито - мито, кому податок - податок. а Ісус казав віддати кесареві кесареве. це моя думка..
2) є роботи відповідальні (комунальні, державні), де випадає працювати і в неділю, і в свята. так, хтось розрізняє день, а хтось ні. чи можна це до даного випадку віднести?
Я не думаю, що є гріхом не сплачувати податки чи навіть десятину, особливо якщо доходи невеликі, бо в такому випадку держава мала б ще доплачувати. Те що селяни зводять кінці з кінцями - це спосіб виживання, навіщо їм ще думати про якісь податки.
Коли Христа запитали, чи годиться давати податок, то Він відповів: Тож віддайте кесареве кесареві, а Богові Боже. А це значить, що Христос розділяє земне і духовне, тобто податки є у земній площині, тобто не мають духовного значення. Тож віддайте належне усім: кому податок податок, кому мито мито... (Рим.13:7)
Якщо податкова вимагає заплатити - то треба заплатити в державну казну, якщо ні - то можна віддати на благочинність за власним розсудом. Тим більше, що ми всі й так сплачуємо ще непрямі податки, купуючи товари.
...не тільки ради страху кари, але й ради сумління. Отож, як сумління підказує - так і поступати.

Ну а щодо відповідальних робіт, то кожен індивідуально має вирішувати, чи потрібна йому така робота, якщо він не зможе побувати в служінні. Тому звісно, що краще шукати таку роботу, щоб вона не забирала багато часу. Краще менше заробити, але бути більше вільним для Бога.

Взагалі, треба молитися, щоб Бог дав таку роботу, яка нам підходить і потрібна, щоб ми тим змогли служити Богові.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Критерії працевлаштування для християн
47526
UNREAD_POSTДодано: 05 квітня 2015, 23:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Коли Христа запитали, чи годиться давати податок, то Він відповів: Тож віддайте кесареве кесареві, а Богові Боже. А це значить, що Христос розділяє земне і духовне, тобто податки є у земній площині, тобто не мають духовного значення. Тож віддайте належне усім: кому податок податок, кому мито мито... (Рим.13:7)
Якщо податкова вимагає заплатити - то треба заплатити в державну казну, якщо ні - то можна віддати на благочинність за власним розсудом.


згідний, що податки в земній площині, але ясно пише ап. Павло до римлян «віддайте».. віддайте значить не приховайте. віруючий у всьому має бути віруючим. а несплата податків це ніби обкрадання держави. звичайно, можна казати, що нам і так важко жити і країна про нас не дбає і тп. але хіба віруючим римлян легко жилося в Римі за часів здається тоді Нерона?.. та певно в рази гірше. але у кожному аспекті життя не повинно ганьбитися ім'я християнина.
дійсно селянам важко, а писати мені легко, тому міркую, як би я поступив.. певно коли не вимагає держава від них, то вони і не повинні шукати, щоб давати податок. та я говорю трохи про інше. напр. роботодавець наймає на неофіційну роботу або оформляє на мінімальну ставку, щоб менше платити податок, а решту зарплати дає в конверті.. це є нормальним?

Сонячник написав:
Ну а щодо відповідальних робіт, то кожен індивідуально має вирішувати, чи потрібна йому така робота, якщо він не зможе побувати в служінні. Тому звісно, що краще шукати таку роботу, щоб вона не забирала багато часу. Краще менше заробити, але бути більше вільним для Бога.
Взагалі, треба молитися, щоб Бог дав таку роботу, яка нам підходить і потрібна, щоб ми тим змогли служити Богові.

згідний!
але я хотів би ще уточнити: може бути така робота, що і є багато часу, але саме на неділю і свята може випадати працювати (напр. два через два дня). тобто чи потрібно зациклювати на дні неділі? бо серед тижня теж є зібрання (порою більш благословенніші, ніж в неділю, в більшій простоті..) і їх можна пропускати, коли робота із стандартним графіком з понеділка по п'ятницю..
але ніби читав про випадки, коли давно десь віруючих змушували в неділю працювати, то вони навіть під різним страхом покарань відмовлялися.. а ми хіба у цій свободі не будемо на це зважати? бо в час сводободи багато нібито дрібниць упускаються, які є важливими перед Богом, я думаю...
далі є таке для юнаків, як невійськова альтернативна служба, то там не сильно вибереш.. знаю один брат і в свята і в неділю виходив на роботу (в основному це комунальні служби).. як в такому випадку поступати?.. певно знову по-сумлінні і особисто допевнятися в Бога.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Критерії працевлаштування для християн
47545
UNREAD_POSTДодано: 06 квітня 2015, 23:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
та я говорю трохи про інше. напр. роботодавець наймає на неофіційну роботу або оформляє на мінімальну ставку, щоб менше платити податок, а решту зарплати дає в конверті.. це є нормальним?
Кожен керівник думає як мінімізувати податки, бо мабуть якщо "по-чесному" платити, то вся робота піде у збиток. Іноді для того, щоб тільки вижити, керівництво змушене приховувати частину доходу. І так майже всі компанії працюють.
А якщо мені дають платню за роботу, то зрештою я не цікавлюсь чи роботодавець сплатив усі податки чи ні. Дали в конверті - дякую й за це. А як розпорядитися отриманими грошима - це вже моя відповідальність: віддати частину державі, чи в церкву, чи нужденому. Моє сумління підказує, що краще віддати туди, куди державні кошти не доходять.
taras15 написав:
може бути така робота, що і є багато часу, але саме на неділю і свята може випадати працювати (напр. два через два дня). тобто чи потрібно зациклювати на дні неділі? бо серед тижня теж є зібрання (порою більш благословенніші, ніж в неділю, в більшій простоті..) і їх можна пропускати, коли робота із стандартним графіком з понеділка по п'ятницю..
але ніби читав про випадки, коли давно десь віруючих змушували в неділю працювати, то вони навіть під різним страхом покарань відмовлялися.. а ми хіба у цій свободі не будемо на це зважати? бо в час сводободи багато нібито дрібниць упускаються, які є важливими перед Богом, я думаю...
Слухай, якщо ти працюєш на роботі, і по роботі вимагають працювати у неділю (чи суботу - для суботників) - то мусиш працювати, це невільна праця (бо якщо противитимешся - то точно матимеш гріх), але якщо сумління каже, що дуже часто через роботу пропадає день спочинку, і є можливість звільнитися з такої роботи - краще звільнитися.
У нас працював один суботник, він на відріз відмовлявся працювати у суботу... і коли виникла вимушена необхідність, а він відмовляється допомогти, то тим самим створив для нас дуже великі проблеми. Не думаю, що Богу угодно, щоб людина на відріз відмовлялася виконати необхідну роботу заради суботи, створюючи проблеми для інших.

А взагалі, треба молитися, щоб Бог благословив такою роботою, щоб було добре для нашої душі. І Бог дасть таку роботу, що буде і вистачати платні, і часу для служіння.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>