Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:47




Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Насмішники - хто вони?
4188
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2006, 10:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Пропоную пороздумувати на таким цікавим місцем Біблії:

Насамперед знайте оце, що в останні дні прийдуть із насмішками глузії, що ходитимуть за своїми пожадливостями. 2Пет.3:3

Про що тут йде мова, як хто думає?




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4245
UNREAD_POSTДодано: 01 серпня 2006, 07:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Наступним віршем уточнено, що ці глузії будуть таке говорити:
Цитата:
"Де обітниця Його приходу? Бо від того часу, як позасинали наші батьки, усе залишається так від початку творіння."

Я сподіваюся, що серед учасників форуму немає таких, до кого би стосувалося це місце Писання, але не зайве буде перевірити себе. Краще всім нам пильнувати, щоби ці слова НАС не стосувалися.
Бо ДЕХТО написав:
Цитата:
А там у тій сьомій голові усе так заплутано, так заплутано. Та й Павло, судячи з контексту, гадав що прихід не за горами та трохи "помилився" у цьому питанні... Тому - "а ми не знали!".

На це ап.Петро так відповідає:
Цитата:
Не бариться Господь із обітницею, як деякі вважають це барінням, але вам довготерпить, бо не хоче, щоб хто загинув, але щоб усі навернулися до каяття. 2Пет.3:9

Тому, мабуть, і нам треба терпляче ставитися до насмішників та глузіїв. Як хто думає з цього приводу?




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4255
UNREAD_POSTДодано: 01 серпня 2006, 10:07 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Насмішниками з контексту є лжевчителя.
А зовсім не то, про що Ви голову морочите.
Скажіть, якби Павло знав або вірив, що це ще протягнеться понад 2000 років, він на самому ділі не рекомендував би женитися та виходити заміж? Уявляєте що то було б?
Але це питання другорядне, і для мене лиш підтверджує, що Павло був людиною.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4305
UNREAD_POSTДодано: 03 серпня 2006, 10:17 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Ех, як же все-таки відрізняється російський переклад Біблії від українського!

"Прежде всего знайте, что в последние дни явятся наглые ругатели, поступающие по собственным своим похотям..." - так цей вірш виглядає в рос. перекладі.

Насмішники та глузії, "наглые ругатели" - хто може глузувати з нас, глузувати зі Слова Божого і не приймати його? Це люди, далекі від Бога. Лжевчителі, правильно Горнятко зазначив. Або й взагалі - "ні вчителі, ні учні", самі по собі - атеїсти.

А тему, думаю, варто перенести до розділу "Досліджуймо Біблію".




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5071
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 22:12 

Востаннє редаговано Taj 27 серпня 2006, 21:30 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Я не згідний з тим, що це місце стосується лише лжевчителів, а тим більше атеїстів. Набагато страшніше, коли людина називається християнином, але зведена лжевчителями. Тому і висміює те, що сам не розуміє.
Ну, що ж можна сказати людині, яка відверто висміює християн, християнські цінності, Євангелію?
Я не можу сказати, що це є думка, бо кожен із нас має право мати власну думку. Але ця думка повинна грунтуватися на Біблії.
А в даному випадку це не думка, а позиція. Позиція людини, яка навіть не намагається вникати в євангельські істини і при цьому висміює християн.
Тим більше, коли людина зізнається, що благодать його не навчає! Недаремно написано, що
Цитата:
"зо слів своїх будеш виправданий, і зо слів своїх будеш засуджений"
. Людина сама себе осуджує, своїми словами, своїми вчинками.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5074
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 22:17 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Хочу вам Тай виходячи з усього вами написаного нагадати Матвія 7:1-5
Маю на увазі написаного взагалі, а не тільки цей допис




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5080
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 23:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Ніхто з людей не може бути суддею. У Біблії ми знаходимо декілька речей, які будуть судити людину. Перше, це Слово Боже:
"Хто цурається Мене, і Моїх слів не приймає, той має для себе суддю: те слово, що Я говорив, останнього дня воно буде судити його!"
Мені може не подобатися якесь місце, але якщо я знехтую ним, зневажливо відкину його, то ВОНО буде судити мене останнього дня.
І коли ми приводимо тут дуже категоричні місця з Біблії, то не для того, щоби когось осудити, а саме для того, щоби не сталося так, що вони будуть стосуватися нас.

Друге, це зі слів самої людини вона буде осуджена. Це місце я вже наводив вище. І коли людина відкидає спасаючу і навчаючу благодать Божу, визнаючи це своїми устами, то яким же чином ще може людина спастися? Тут - не мої слова, не мій осуд!

Але разом із тим Біблія нас попереджає про небезпечні єресі, які будуть впроваджуватися у народі Божому, для того, щоби згубити навіть і вибраних. Саме тому дуже важливо виявити ці єресі і називати їх своїми іменами. Це не осуд. Якщо людина і прийняла якесь небезпечне вчення, через яке може втратити спасіння, то це дасть їй можливість ще раз задуматися. Адже сьогодні ми маємо ще час...




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5081
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2006, 00:01 

Востаннє редаговано lightchild 23 серпня 2006, 08:40 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Щодо першого - амінь, (от якби ви ще й робили так як написали) але до цього саме ви брали на себе право судити, а не віддавали це Єдиному Судді - Слову.
То і наводьте місця, увіщуйте, як ви розумієте, але не беріть на себе відповідальність судити "хто тільки називається християнином", "хто лжевчителі", "хто єретик", "хто дитина князя світу", "хто є насмішник" і "хто неспасений" так далі... бо цим ви судите...
Чи ви вважаєте себе таким що досягли єдиноправильного розуміння Біблії, досягли Істини, досягли повного пізнання Слова?

Щодо другого: Це за вашим розумінням і зокрема за вашим розумінням слів цієї людини вона буде осуджена. Знов таки судите ви! Слова належать цій людинї, а от що вона буде осуджена цими своїми словами, що ці її власні слова її судять - це ваші слова і ваше розуміння і ваш суд. Не судіть!
А по суті - можна поцікавитись, це звідки ви взяли, що навчає благодать?

Щодо останнього, то для того і створена тема про тра-та-та, щоб ви довели і показали (Писанням!), що це гріх, що це єресь, що це лжевчення, що це губить. А потім вже звинувачували і казали що це небезпечна єресь. Наприклад я, ще хтось і ще хтось (підкреслю спираючись на Писання, та те саме Писання, що і у вас) не вважає це гріхом і єрессю. То чому саме ваше розуміння є правильним? Можливо ваше розуміння (гріху, єресі...) включає у себе просто людські рамки, людські заборони і людське вчення. Доведіть спершу, принаймні аргументуйте (А не так що та Євангелія яку сповідую я є єдиноправильною. І все, крапка) А до того які у вас підстави називати це єрессю? Це безпідставний осуд.




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5088
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2006, 01:58 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Ух, як все запущенно......

1. Давайте розберемось спочатку з Благодаттю, я задавав запитання, ви на нього не відповіли "що так благодать"....
Благодать(милість Божа) явлена нам в Ісусі Христі, так хто навчає Благодать чи Христос? Моя думка що Христос, в чому ви мене звинувачуєте? На підставі чого? Те що мене навчає Христос, а не милість(яку я приймаю від Отця, явлену в Його Сині)
2. Ви стрвержуйте, що я не розумію тому й висмією, гаразд про приклад з молоком це з Біблії (а ви, звинувачуєте мене, не приводячи ніодного з місць в свою правоту, або доказ своїх слів).(про молоко див. внизу)
Якщо у вас є щось відповісти по цим словам то прошу з підтверженням Писання:
Цитата:
Цитата:
Це ж просто смішно, знову люди ставлять свої рамки, а потім за Бога роблять висновки, ця людина не спасена....а може вона перейшли з того стану коли їй молоко вже не хочеться пити, а потребує твердої їжі(це не про пиво не подумайте).

1. Покажіть мені будь-ласка, де Писання дає право судити хто буде спасенним, а хто ні, ВАМ чи комусь з людей!!!!
2. Покажіть мені що рамки поставленні з пивом, є гріхом базуючись на Писанні. Минталітет українця, напитись пивом, менталітет німця випити пиво такий самий, як росіянину пити чай з самовару.
Це є рамками церкви в яку ти ходишь(я її не осуджую, я сам пиво не люблю й не п'ю, розумію) але мене ображають ваші заяви, де ви відводити собі роль, незнаю кого, судячи що якщо, мій брат випив горня пива то він вже грішник, хоча на мене, то ваше осудження є більшим гріхом, чим то горнятко пива....(світлячок приводив чому Мт. 7р.)
Моя думка грунтується на Апостольскій постанові, та на цьому місці:
23 Все мне позволительно, но не все полезно; все мне позволительно, но не все назидает.
24 Никто не ищи своего, но каждый [пользы] другого.
25 Все, что продается на торгу, ешьте без всякого исследования, для [спокойствия] совести;
26 ибо Господня земля, и что наполняет ее.
27 Если кто из неверных позовет вас, и вы захотите пойти, то все, предлагаемое вам, ешьте без всякого исследования, для [спокойствия] совести.
28 Но если кто скажет вам: это идоложертвенное, - то не ешьте ради того, кто объявил вам, и ради совести. Ибо Господня земля, и что наполняет ее.
29 Совесть же разумею не свою, а другого: ибо для чего моей свободе быть судимой чужою совестью?
30 Если я с благодарением принимаю [пищу], то для чего порицать меня за то, за что я благодарю?
31 Итак, едите ли, пьете ли, или иное что делаете, все делайте в славу Божию.
32 Не подавайте соблазна ни Иудеям, ни Еллинам, ни церкви Божией,
33 так, как и я угождаю всем во всем, ища не своей пользы, но [пользы] многих, чтобы они спаслись.
(1Кор.10:23-33)

Тому то я не п'ю пиво, воно не буду мене так само як сік, як вода з криниці, чи вас вода будує особливо той камінь що в ній, але ми всі її п'ємо, але не тому що це гріх через яких людину рахую "щоб вона задавала слово: АЛЕ чи ти дитина Божа".
Це не є Законом Церковним, це є порада.... Тому я писав, чи не тверда їжа вам потрібна, можливо вже молоко потрібно залишити.
Ап. Павло радить краще не робіть цього що спокушає брата, але тут чомусь навпаки, ми спокушуємось братом, але встигаємо бути "сильними" які вирішуйте хто є дитиною Божою, а хто вже ні, й до цього часу ще на молоці, то це вже хвороба, яку треба лікувати, адже таке не можливо що доросла сильна людина на одному молоці...
Знаєшь чому рекомендується дитину годувати твердою їжею? особливо до того поки вона не ходить ще сама, щоб кістки крепшими були.

Тому, я з більшою повагою буду відноситись до вас якщо ви по людскі визнаєте що поспішили з висновками, причому бажано підтвержувати в дійсності не тільки, я так думаю, але що думає Святе Письмо...

з повагою MrDoctor




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5132
UNREAD_POSTДодано: 24 серпня 2006, 14:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Безумовно ці питання треба обговорити, але не хочу обговорювати ці офтопи у цій темі. Для багатьох питань, які тут чомусь піднімалися, існують окремі теми.
Щоправда, відсутня тема про суд, осуд. Цю тему обовязково слід відкрити і обговорити питання осуд і розсудження для ясності спілкування.
Тут зазначу лише те, що кожен із нас повинен знати те, "хто тільки називається християнином", "хто лжевчителі", "хто єретик", "хто дитина князя світу", "хто є насмішник" і "хто неспасений". І це не може бути осудом. Мова йде про ознаки.
Але коли людина ображається, що її ніби осуджують, намагається оправдатися - то тим самим вона сама себе осуджує.
Цитата:
я сам пиво не люблю й не п'ю, розумію) але мене ображають ваші заяви, де ви відводити собі роль, незнаю кого, судячи що якщо, мій брат випив горня пива то він вже грішник

Я щось такого не пригадую, щоби я так говорив:
Цитата:
якщо, мій брат випив горня пива то він вже грішник
Але я осуджую такий стиль життя (а не людину, яка так живе). Я осуджую принципи, за якими вважається нормою такий стиль життя, оскільки таке вчення є антиєвангельським вченням. Тобто повністю суперечить всій Євангелії, а не лише кільком місцям з Біблії. І про появу останніми днями таких вчителів попереджає Євангелія.
А насмішники - це не так лжевчителі, як просто зведені ними, які ходять за своїми пожадливостями і пропагують такий спосіб життя.
Тому ап.Петро і попереджає (тоже хтось скаже, що осуджує):
Цитата:
Тож ви, улюблені, знаючи це наперед, стережіться, щоб не були ви зведені блудом безбожних і не відпали від свого вгрунтування, але щоб зростали в благодаті й пізнанні Господа нашого й Спасителя Ісуса Христа.

Тому у цій темі я буду продовжувати називати ознаки тієї науки, якої Петро радить остерігатися.
"Тож, улюблені, чекаючи цього, попильнуйте, щоб ви знайшлися для Нього нескверні та чисті у мирі. А довготерпіння Господа нашого вважайте за спасіння, як і улюблений брат наш Павло написав був до вас за даною йому мудрістю, як і по всіх посланнях, що в них він говорить про це. У них є дещо тяжко зрозуміле, що неуки та незміцнені перекручують, як і інші Писання, на власну загибіль свою."
Нехай ніхто не сприйме це за осуд, бо це необхідно для нашого спільного збудування, щоб "щоб не були ви зведені блудом безбожних і не відпали від свого вгрунтування, але щоб зростали в благодаті й пізнанні Господа нашого й Спасителя Ісуса Христа".
(До речі, всі ці місця наведені з цього ж розділу, який вказаний напочатку теми).




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5148
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2006, 09:36 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
"щоб не були ви зведені блудом безбожних і не відпали від свого вгрунтування

Це ти про що чи кого?

Цитата:
Але коли людина ображається, що її ніби осуджують, намагається оправдатися - то тим самим вона сама себе осуджує.

Це філософія! Коли ніби то ти себе оправдуєшь, то цим самим ти відчуваєшь що ти не правий.

Я просив тебе показати, що вживання то чи іншого для християнина являється гріхом, окрім того що записано в Апостольскій постановій.

По друге, якщо ти такий святий, й не можешь навіть вибачитись за те що ти поспішив осудити мене, приговоривши мене до тих хто відкидує благодать(неправильно зробивши висноуок) то скажу тобі друже, що ти набагато гірший тих християн які пьють вино та пиво, бо Біблія говорить про таких не впивайся(тобот не будь пянецею, застерігає, я думаю тобі не потрібно доводити й розписувати хто є пяниця), але за то говорить про людей які беруться судити(Лк. 6 розділ, Мт. 7) а памятаєшь які були фарисеї напищені, особливо той що в храмі молився(святість прямо виперала), а ті що блудницю привели, а ті що посеред вулиці молились. Христос назвав їх гробами.
Потім ти говоришь про ересі, іншими словами ти називаєшь мене єретиком. І кожен раз ти стверджуєшь що це не осудження, хоча прямо осуджуєшь, причому не на підставі Біблії...

Попереджаю, приводи місця стосовно того що говоришь, якщо стверджуєшь що то є гріх, покажи, о це гріх!
Якщо ти мене називаєшь насмішником, привиди факти... а то я дійсно начну сміятись з твоєї напищеності....
Якщо ти говоришь про якісь ознаки то говори вже наводячи їх!

Цитата:
Але я осуджую такий стиль життя (а не людину, яка так живе).

Ти ж назвав еретиком( еретика це не стиль, а особа!!!

Цитата:
Я осуджую принципи, за якими вважається нормою такий стиль життя, оскільки таке вчення є антиєвангельським вченням. Тобто повністю суперечить всій Євангелії, а не лише кільком місцям з Біблії
.

Тобто, ти осуджуєшь 90% німців які вживають пиво.
Я помоєму привів тобі цілий текст з Писання, що є Евангельским, а ти заклинило на однім слові, "анти". Писання в доказ є?
Цитата:
І про появу останніми днями таких вчителів попереджає Євангелія.

Де? лишень блудників сюди не путай.


Цитата:
Тому ап.Петро і попереджає (тоже хтось скаже, що осуджує):

Щоб були не зведенні блудом безбожних, чи ти Ап. Павла таким рахуєшь, який радить пити Тимофію для желудка? Чи ти важаєшь якщо людина вивчає писання, й виконує, й дозволяє собі вино, то це вже блудник?

Якщо ти думаєшь що не вживаючи вино, то ти вже готовий до колісниці на небо, то скажи мені таке приїхавши до дверей, чому тебе мають пропустити в небо?




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5187
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2006, 21:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Не розумію, чому Ви, Mrdoctor, все написане тут сприймаєте на свою адресу? Я зовсім не ставлю за мету довести, що якась конкретна людина є єретиком, чи не спасенним і т.д., як Ви це сприймаєте:
Цитата:
"якщо ти такий святий, й не можешь навіть вибачитись за те що ти поспішив осудити мене, приговоривши мене до тих хто відкидує благодать"

Справді, саме Ваша зверхня і насмішлива позиція спонукала мене продовжити цю тему. І я навів лише один приклад таких насмішок, хоча можна було навести їх декілька.
Але оскільки Ви все сприймаєте на свою адресу, то я змушений попросити пробачення і відкоригувати свої попередні повідомлення, які можна трактувати, як особисті звинувачення.
Але суть зовсім не в тому, а в небезпеці, яку несе в собі така позиція, яка грунтується на неєвангельському вченні вседозволеності.
Я зможу навести достатньо біблійних аргументів для того, щоб це обгрунтувати, але тільки після того, як Ви зможете змінити свій зверхній тон, бо інакше я змушений керуватися словами Христа, якими Він радив, як спілкуватися з насмішниками: "Не давайте святого псам, і не розсипайте перел своїх перед свиньми, щоб вони не потоптали їх ногами своїми, і, обернувшись, щоб не розшматували й вас..." Мт.7:6.
Так поводяться насмішники, а я не хотів би, щоби ці слова стосувалися будь-кого на форумі.
Якщо я буду приводити місця з Біблії, які проливають світло на походження такого вчення, то Ви будете і далі сприймати це на свою адресу, як особисту образу, а це не сприятиме порозумінню. Тому я прошу Вас надалі не сприймати тему про насмішників на свою адресу.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5188
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2006, 02:00 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Тай, ну я б не сприймав то на свою адрессу якщо б ви не конкретизквали....

Цитата:
бо інакше я змушений керуватися словами Христа, якими Він радив, як спілкуватися з насмішниками: "Не давайте святого псам, і не розсипайте перел своїх перед свиньми, щоб вони не потоптали їх ногами своїми, і, обернувшись, щоб не розшматували й вас..." Мт.7:6.


ну знову ви пишите що я насміхаюсь, хоча потім знову скажете що говорили в загальному......

Я ще раз повторюсь, конкретизуйте місця на основі Писання, а потім говоріть що воно є святе, а хтось є пес, чи свиня....

Якщо я говорю про дитину Божу, й її оскорбляю, то це вже я на свіяте покушаюсь, якщо я насміхаюсь над причастям то це над святим, якщо я сміюсь з церкви...також.... Але якщо я, прошу доказати "придумані" постанови, то я не насміхаюсь, й не висмією, а просто хочу дати зрозуміти що це людина собі придумала, й називає це святістю, воно стосується як одежі, так і їжі. Я розумію, якщо ти б казав я не їм свинини бо Бог заборонив, я розумів би в немощі їхній, але коли людина сама придумує й каже що то святість без якої Бога не побіачишь, то вибачте, це скоріши насмішки з вашою сторони....




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5189
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2006, 07:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Суть зовсім в іншому. Я щось не зустрічав, щоби хтось дотримувався такої позиції на форумі:
"це людина собі придумала, й називає це святістю, воно стосується як одежі, так і їжі. Я розумію, якщо ти б казав я не їм свинини бо Бог заборонив, я розумів би в немощі їхній, але коли людина сама придумує й каже що то святість без якої Бога не побіачишь". Це стереотипи тих, хто потрапив під вплив Закону. Саме такі стереотипи я бачу у Ваших дописах. Мабуть, саме звідси походить таке зверхньо-поблажливе ставлення, як наприклад: "А давайте почнемо конкретно говорити вже!!! Який одяг куди можна одягати, а який ні!". Це ж позиція людини, яка потрапила під вплив Закону і вже інакше мислити не може, як тільки правилами. Ну, як можна коментувати такі дописи? Це ж пряма насмішка. Я би радив уникати такої позиції.
Людина, яка ходить під благодаттю навіть питань таких не обговорює, тому що благодать її навчає. А коли людина заявляє, що благодать її не навчає, то що може бути страшніше?
Мабуть, почати треба з благодаті, а не із Закону?
А що таке святість, освячення, то пропоную прочитати допис Svjat (дуже гарно і доступно він написав). Ну, аж ніяк не виконання Закону. Але й не зневага до нього (цими словами я не говорю, що хтось зневажає Закон. Це - загальні слова, а не звинувачення когось ;) ).
Бундючне ставлення (це я продовжую тему, а не осуджую когось ;) ) до тих, хто шукає святості, ставить спотичку цим людям. Саме зверхнє ставлення деяких осіб, чиї уста нібито були звернені до неба, послужило спотичкою для Асафа (Пс.72):
"А я, мало не послизнулися ноги мої, мало не посковзнулися стопи мої, бо лихим я завидував, бачивши спокій безбожних... сміються й злосливо говорять про утиск, говорять бундючно: свої уста до неба підносять, а їхній язик по землі походжає!... Тому то туди Його люди звертаються, і щедро беруть собі воду..." Саме насмішлива позиція цих людей призвела до того, що Асаф робить страшний висновок: "Направду, надармо очистив я серце своє, і в невинності вимив руки свої, і ввесь день я побитий, і щоранку покараний..." Але тут же схаменувся від цієї думки (рос.): "[Но] если бы я сказал: "буду рассуждать так", - то я виновен был бы пред родом сынов Твоих. И думал я, как бы уразуметь это, но это трудно было в глазах моих, доколе не вошел я во святилище Божие и не уразумел конца их. Так! на скользких путях поставил Ты их и низвергаешь их в пропасти. "
Слизька це дорога - насміхатися з тих, хто шукає святості, очищає своє серце, і говорити: а ти доведи, що так написано...
Та ні, ніхто доводити не буде, бо очищати своє серце - це привілей відродженої дитини Божої, яка день і ніч допевняється, що є приємним для Господа, а що - ні.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>