Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:36




Створити нову тему Відповісти  [ 116 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі


Чи є гріхом пити вино, пиво і носити тра-та-та?
Ні, це не гріх, можна пити вино, лише неупиваючись, і носити тра-та-та 33%  33%  [ 9 ]
Можна пити вино, лише неупиваючись, але носити тра-та-та є гріхом 15%  15%  [ 4 ]
Вино пити не можна окрім як на Вечері, а носити тра-та-та не є гріхом 4%  4%  [ 1 ]
Так, це є гріх! 48%  48%  [ 13 ]
Всього голосів : 27
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чи можна пити вино, пиво і носити тра-та-та?
4526
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 10:40 

Востаннє редаговано lightchild 11 серпня 2006, 19:21 (всього 3 разів).
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Оскільки на форумі виникли суперечки щодо того чи личить християнам пити вино, пиво і носити тра-та-та, ми виділили ці питання у спеціальну тему для обговорення. jerelo

Оскільки на форумі виникли такі суперечки і взаємні образи і звинувачення, давайте обміркуємо чи личить християнам:
1. пити вино чи інші алкогольні напої
2. носити джинси, футболку, слухати плеєр, носити кульчик у носі... (коротко тра-та-та)
Чи є це гріхом?
Чи є це єрессю чи лжевченням, а вчителі що навчають цьому чи дозволяють це лжевчителями?
Чи є такі люди дітьми князя світу? Чи наслідують такі християни Царство Боже?
Прохання підтверджувати своє бачення Написаним :!:
Або не звинувачувати у єресі чи лжелвчительстві безпідставно :!:

Відредаговано для незагострення дискусії і через те, що повідомлення стало першим у темі




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4530
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 12:50 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Також проханяя на основі писання довести, що пити вино, пиво й носити тра-та-та... являється лжевченням :!:




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4545
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 15:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
lightchild написав:
Прошу підтвердити Написаним що говориться про лжечителів саме у цьому контексті.
Або не прирівнювати лжевчителів і тих хто ними зведений (про яких каже Написане) до тих вчителів і людей яких у контексті обговорюємо.

Ольг@ написав:
Також проханя на основі писання довести, що пити вино, пиво й носити тра-та-та... являється лжевченням

Чому людей з такою вульгарною поведінкою (пити вино, пиво й носити тра-та-та...) я прирівнюю до лжевчителів, а не лише до просто зведених?
Щоб відповісти на це питання, до цього слід було ще додати ще одну цитату, з якої власне почалася ця дискусія:
Цитата:
Мій хороший друг носить джинси, майку, плейєр, кліпс... Іноді пьє пиво і вино... А ще співає християнський реп і іноді проповідує в церкві - що думаєш про нього???

Біблія про таких (хто чинить соблазн, що суперечить науці Христовій) каже так: такі не служать Господеві нашому Ісусу Христу, але власному череву; вони добрими та гарними словами зводять серця простодушних. Рим.16:18
Щоб бути лжевчителем, не обов'язково проповідувати в церкві, оскільки ми проповідуємо не лише словами, а й вчинками нашими. Тобто якщо я поступаю негідно християнину, але кажу що я християнин, то тим самим я зневажаю Бога.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4550
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 16:08 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Було прохання - пояснити чи довести це на основі Писання.
Якщо невзмозі то не треба прирівнювати.
Прохання заключалося не в тому, щоб навести місце, що хтось чи такі не служать Господу чи не наслідують Царства Божого.
Було прохання показати Писанням і пояснити чому саме такі люди, про яких ми говоримо, тобто - пити вино, пиво й носити тра-та-та... прирівнюються тобою до тих хто не наслідує і вчителі, що це дозволяють, є лжевчителями.
Чи це настільки незрозуміле прохання?
Зауважу що цитата такі не служать Господеві нашому Ісусу Христу, але власному череву; вони добрими та гарними словами зводять серця простодушних. (Рим.16:18) має попереду не "Остерігайтесь тих, хто носить джинси, майку, плейєр, кліпс... Іноді пьє пиво і вино... А ще співає християнський реп і іноді проповідує в церкві"
Перша її частина - Умоляю вас, братия, остерегайтесь производящих разделения и соблазны, вопреки учению, которому вы научились, и уклоняйтесь от них; (Рим.16:17), перепрошую що російською.
Тому всеж прошу пояснити і підтвердити прирівнювання обговорюваних речей до лжевчення, а не вставляти тих, кого хочеться (хто п"є вино, пиво й носить тра-та-та...) поперед такі у Писанні і не маніпулювати Ним.




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4557
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 16:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
lightchild написав:
Було прохання показати Писанням і пояснити чому саме такі люди, про яких ми говоримо, тобто - пити вино, пиво й носити тра-та-та... прирівнюються тобою до тих хто не наслідує і вчителі, що це дозволяють, є лжевчителями.
Вчителі, що це дозволяють, НЕ обов'язково є лжевчителями!
А щодо того що такі люди не наслідують Царства Божого, Winslet уже привела достатньо цитат, думаю.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4560
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 17:14 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Дійсно, навіщо це обговорювати - об"явили єрессю, людину (чи людей) єретиками - і ніяких сварок...




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4563
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 20:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
На питання Winslet "А де в Біблії написано, що все це (пити вино, пиво й носити тра-та-та) можна робити?" Star відповів:
Star написав:
В Біблії написано, що якщо людина спасена, то Дух Святий дає їй розуміння того, що їй робити і як розвивати відносини з Богом...

Чи зустрічав ще хтось інший десь у Біблії, щоб було так написано? (я про це чую вперше :oops: ) Якщо хтось таке читав, то підкажіть, будь ласка, де саме. А може це в іншій біблії?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4579
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 11:35 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Прохання довести на основі Писання з цитатами :!: , що:
1. Ходити в джинсах та футболці являється лжевченням.
2. Пити вино(пиво) являється лжевченням.
3. Слухати плеєр являється лжевченням.
У противному випадку прохання не звинувачувати людину у єресі і пробачитися перед нею. :!:




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4598
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 12:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
І куди то я потрапив? Мабуть не на той форум. Бо нібито за назвою форум то християнський. А погляди багатьох учасників аж ніяк не відповідають ЄВАНГЕЛІЇ, а прямо суперечать ВСІМ її основам. Це навіть не єресь, помилка, чи хибне трактування якогось місця, а повне нерозуміння основоположних засад ЄВАНГЕЛІЇ, МІСІЇ ХРИСТА, ПРИЗНАЧЕННЯ ЦЕРКВИ. Мова не йде про якесь одне-два місця, які можна навести для того, щоби переконати когось, що курити гріх (де ви знайдете таке місце), впиватися (а де межа?), вести розгульне життя. ТАКУ людину не переконаєш - вона для себе завжди знайде оправдання. У Біблії. Будь-який пяниця, розпусник, якщо захоче оправдати свої вчинки, а не покаятися, знайде для себе місце у Біблії, яке, на його думку, оправдує його. Це - дорога в погибель: шукати для себе оправдання в Біблії.
Я б не дивувався, якби це говорили представники номінальних церков...




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4604
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 12:41 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Знову мимо... ех...

Щодо п"яниці, розпусника, розгульного життя якраз є місця. І вони тут наведені.
Якщо ж є щодо того що ми обговорюємо (не хочу вкотре поторювати), то наведіть, можна не одне-два місця, можна десять, як хочете, можете зі своїми поясненнями, роздумами, знов таки як хочете.
А там вже якщо хтось захоче виправдатися - то його власна справа. Бо якщо я маю щось кому сказати - то я скажу, а чи послухає чи відвернеться - то вже не моя. І не моя судити. І не виправданням для мене щоб не сказати є те, що хтось послухає і буде самовиправдовуватись, тому я нічого не скажу, а просто звинувачу - ви єретики/помиляєтесь/діти князя світу/нічого не розумієте/(зараз ще додалось)нехристияни/номінальні християни

А так ваші звинувачення є пустими. Якщо ніяк не відповідають Євангеліїї, прямо суперечить всім Її основам, основоположним засадам Євангеліїї, місії Христа, призначення Церкви - це лише невідповідність вашому розумінню Євангеліїї, прямо суперечить вашому розумінню всіх Її основ, вашому розумінню основоположних засад Євангеліїї, вашому розумінню місії Христа, вашому розумінню призначення Церкви.

Хочу ще навести:

1 Немощного в вере принимайте без споров о мнениях. 2 Ибо иной уверен, [что можно] есть все, а немощный ест овощи. 3 Кто ест, не уничижай того, кто не ест; и кто не ест, не осуждай того, кто ест, потому что Бог принял его. 4 Кто ты, осуждающий чужого раба? Перед своим Господом стоит он, или падает. И будет восставлен, ибо силен Бог восставить его. 5 Иной отличает день от дня, а другой судит о всяком дне [равно]. Всякий [поступай] по удостоверению своего ума. 6 Кто различает дни, для Господа различает; и кто не различает дней, для Господа не различает. Кто ест, для Господа ест, ибо благодарит Бога; и кто не ест, для Господа не ест, и благодарит Бога. 7 Ибо никто из нас не живет для себя, и никто не умирает для себя; 8 а живем ли - для Господа живем; умираем ли - для Господа умираем: и потому, живем ли или умираем, - [всегда] Господни. 9 Ибо Христос для того и умер, и воскрес, и ожил, чтобы владычествовать и над мертвыми и над живыми. 10 А ты что осуждаешь брата твоего? Или и ты, что унижаешь брата твоего? Все мы предстанем на суд Христов. 11 Ибо написано: живу Я, говорит Господь, предо Мною преклонится всякое колено, и всякий язык будет исповедывать Бога. 12 Итак каждый из нас за себя даст отчет Богу. 13 Не станем же более судить друг друга, а лучше судите о том, как бы не подавать брату [случая к] преткновению или соблазну. 14 Я знаю и уверен в Господе Иисусе, что нет ничего в себе самом нечистого; только почитающему что-либо нечистым, тому нечисто. 15 Если же за пищу огорчается брат твой, то ты уже не по любви поступаешь. Не губи твоею пищею того, за кого Христос умер. 16 Да не хулится ваше доброе. 17 Ибо Царствие Божие не пища и питие, но праведность и мир и радость во Святом Духе. 18 Кто сим служит Христу, тот угоден Богу и [достоин] одобрения от людей. 19 Итак будем искать того, что служит к миру и ко взаимному назиданию. 20 Ради пищи не разрушай дела Божия. Все чисто, но худо человеку, который ест на соблазн. 21 Лучше не есть мяса, не пить вина и не [делать] ничего [такого], отчего брат твой претыкается, или соблазняется, или изнемогает. 22 Ты имеешь веру? имей ее сам в себе, пред Богом. Блажен, кто не осуждает себя в том, что избирает. 23 А сомневающийся, если ест, осуждается, потому что не по вере; а все, что не по вере, грех.

Римлянам 14: 1-23

Знов таки перепрошую що російською

Хоча навіщо я це навожу... у Тай же така сама Біблія... і у Сонячника...
а от Євангелія чомусь інша :(




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4610
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 13:26 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
Давайте порозмірковуєм над деякими місцями..
"Отож, уважайте, щоб поводитися обережно, не як немудрі, але як мудрі, використовуючи час, дні бо лукаві! Через це не будьте нерозумні, але розумійте, що є воля Господня. І не впивайтесь вином, в якому розпуста, але краще наповнюйтесь Духом." До Єфес.5:15-18
Це місце ясно говорить щодо вина.
1Кор.11:24-30 Це є описом Вечері Господньої. У Церквах такий обряд називається або Хліболоманням, або Переломленням, або Причастям. І у більшості Церков до цієї трапези допускаються ті, що прийняли Водне Хрещення. До чого я веду... У Біблії нема чіткого місця, що "вино - то гріх". Але, на мою думку, якщо людина прийняла Водне Хрещення і цінує тим, що символізує Кров Христа - вона ніколи не стане нехтувати цим напоєм. :cry:
Звичайно у часи Ісуса пили вино, але ж вино було не таким як сьогодні. Це був звичайний настояний виноградний сік. І якщо Павло застерігав від такого упивання , то й уявити важко, щоб він сказав про сьогоднішній алкоголь. :oops:
Щодо пива... Якщо логічно подумати - для чого це робити?????!!! Було приведено багато місць, що ми повинні бути світлом для світу, прикладом...Що у нас не повинно бути нічого спільного з цим світом. На мою думку, якщо людина справді шукає Волі БОЖОЇ для свого життя, - вона ніколи не дозволятиме собі подібних речей. Вона ніколи не буде підстроюватися під цей світ... :(
І на кінець ...
"Бо не можете пити чаші Господньої та чаші демнської; не можете бути спільниками Господнього столу й столу демонського.Чи ми дратуватимем Господа? Хіба ми потужніші за Нього? Усе мені можна, та не все на пожиток ( не все корисно). Усе мені можна, та будує не все!" 1Кор.10:21-23




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4639
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 21:30 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
По перше, дякую, Вогник, за змістовну відповідь :)

Вогник написав:
Давайте порозмірковуєм над деякими місцями..
"Отож, уважайте, щоб поводитися обережно, не як немудрі, але як мудрі, використовуючи час, дні бо лукаві! Через це не будьте нерозумні, але розумійте, що є воля Господня. І не впивайтесь вином, в якому розпуста, але краще наповнюйтесь Духом." До Єфес.5:15-18
Це місце ясно говорить щодо вина.

Це і інші місця, в тому числі наведені раніше, чітко кажуть, що впиватися вином не слід. З цим ніхто думаю не сперечається. Мова йде, чи можна пити вино.
Вогник написав:
1Кор.11:24-30 Це є описом Вечері Господньої. У Церквах такий обряд називається або Хліболоманням, або Переломленням, або Причастям. І у більшості Церков до цієї трапези допускаються ті, що прийняли Водне Хрещення. До чого я веду... У Біблії нема чіткого місця, що "вино - то гріх". Але, на мою думку, якщо людина прийняла Водне Хрещення і цінує тим, що символізує Кров Христа - вона ніколи не стане нехтувати цим напоєм. :cry:

Чи можемо ми виходячи з таких міркувань вживати хліб - символ Тіла Христа?
Вогник написав:
Звичайно у часи Ісуса пили вино, але ж вино було не таким як сьогодні. Це був звичайний настояний виноградний сік. І якщо Павло застерігав від такого упивання , то й уявити важко, щоб він сказав про сьогоднішній алкоголь. :oops:

Не думаю, що вином був звичайний настояний виноградний сік. Щодо цього моменту можна вдаватись до великих дискусій, робити чи наводити історичні дослідження. Але думаю варто просто задуматися над місцями, що кажуть про упивання вином, п"янство тощо.
Наприклад я не уявляю собі, яка розпуста може бути від виноградного соку? Чи п"яницями називались ті, хто забагато пив виноградного соку... Сумніваюсь...
Вогник написав:
Щодо пива... Якщо логічно подумати - для чого це робити?????!!! Було приведено багато місць, що ми повинні бути світлом для світу, прикладом...Що у нас не повинно бути нічого спільного з цим світом. На мою думку, якщо людина справді шукає Волі БОЖОЇ для свого життя, - вона ніколи не дозволятиме собі подібних речей. Вона ніколи не буде підстроюватися під цей світ... :(

Так, безперечно.
Але тільки що мається на увазі під "не любіть світу і того що у світі", що означає "ми не повинні мати нічого спільного зі світом цим", "ми не повинні підстроюватися під цей світ"?
Під світом мається на увазі гріх; світом не є просто спільнота
невіруючих людей, що нас оточує і те що вони мають чи те що вони люблять; і саме у святості, у відверненні від гріха ми не повинні мати нічого спільного зі світом. А не просто вирізнятися, заради того щоб вирізнятися. І якщо в мого невіруючого сусіда є комп"ютер, то я свій маю викинути. Чи мій знайомий любить доглядати за кошеням, то я не маю права заводити домашню тварину. Світом і його проявами є саме те що є гріховним, що веде до розпусти, перелюбу, заздрощів і так далі... і у Біблії це неодноразово згадується і вказується.
Але ми на мою думку якраз і намагаємося зараз встановити це, визначити, чи є це гріхом, що є гріх.

Вогник написав:
"Бо не можете пити чаші Господньої та чаші демонської; не можете бути спільниками Господнього столу й столу демонського.Чи ми дратуватимем Господа? Хіба ми потужніші за Нього? Усе мені можна, та не все на пожиток ( не все корисно). Усе мені можна, та будує не все!" 1Кор.10:21-23

Щодо чаші демонської і столу демонського там на мою думку інше мається на увазі, ніж пиття вина поза Вечерею, як до речі і вживання їжі поза Вечерею.

І ще Все мне позволительно, но не все полезно; все мне позволительно, но ничто не должно обладать мною. 1Кор.6:12

В цих двох місцях на мою думку і вино в тому числі мається на увазі.
Можливо Апостол Павло вважав що християнину можна (рос. позволительно) грішити? Мабуть, під цим "все мені можна" як саме собою розуміється "те що не є гріхом".
Хоча так, не все на збудову, і це відноситься і до богатьох інших речей, що не будують, не є корисними, але і не є гріхом. І Господь покаже у свій час, коли треба буде. Але не треба звинувачувати у гріху, а тим більше в єресях...
Можливо і вино не далеко не завжди на збудову. І звичайно ніщо не повинно володіти мною, так, і це зокрема відноситься і до упивання вином, чи від залежності від нього, цього не має бути. Але і гріхом це не є якщо я від вина не залежу, воно не володіє мною.




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4640
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 22:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ольг@ написав:
Прохання довести на основі Писання з цитатами , що:
1. Ходити в джинсах та футболці являється лжевченням.
2. Пити вино(пиво) являється лжевченням.
3. Слухати плеєр являється лжевченням.
Ольго! Я не розумію, чому ти називаєш саме ці речі лжевченням, але Вогник уже привела декілька місць з Писання для роздумів. І я уже пояснював, що послідовники Христа є світлом для світу, а тому світські речі є чужими для них. Але, якщо людина називає себе християнином, але веде розпусне життя, то з такими ми не повинні мати спільності.
...не єднатися з тим, хто зветься братом, та є перелюбник, чи користолюбець, чи ідолянин, чи злоріка, чи п'яниця, чи хижак, із такими навіть не їсти! (1Кор.5:11) Звичайно, скептики скажуть, що напр. наркотики християнам приймати можна, бо в тому списку не зазначено. :) Але зауважте, що все це діла плоті, які нам користі не приносять, ані для тіла, ані для душі. А кожен, хто ходить за тілом (думає про тілесне) грішить перед Богом, бо не кориться Законові Божому, та й не може. І ті, хто ходить за тілом, не можуть догодити Богові. (Рим.8:7-8).

11 І такими були дехто з вас, але ви обмились, але освятились, але виправдались Іменем Господа Ісуса Христа й Духом нашого Бога. 12 Усе мені можна, та не все на пожиток. Усе мені можна, але мною ніщо володіти не повинно. 13 Їжа для черева, і черево для їжі, але Бог одне й друге понищить. А тіло не для розпусти, але для Господа, і Господь для тіла. (1Кор.6:12)
Бо ви, браття, на волю покликані, але щоб ваша воля не стала приводом догоджати тілу (Гал.5:13)
Чи розумієте написане? Справа не в тім, що чогось християнину (який ходить за духом) не можна, а в тому, що хто має любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віру, лагідність, здержливість: Закону нема на таких! (Гал.5:23) Але хто догоджає своєму тілу, нехтуючи жертвою Ісуса Христа, - той прийме суд за Законом!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4641
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 22:48 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Сонячник написав:
На питання Winslet "А де в Біблії написано, що все це (пити вино, пиво й носити тра-та-та) можна робити?" Star відповів:
Star написав:
В Біблії написано, що якщо людина спасена, то Дух Святий дає їй розуміння того, що їй робити і як розвивати відносини з Богом...

Чи зустрічав ще хтось інший десь у Біблії, щоб було так написано? (я про це чую вперше :oops: ) Якщо хтось таке читав, то підкажіть, будь ласка, де саме. А може це в іншій біблії?


А помазання, яке прийняли від Нього, - воно в вас залишається, і ви не потребуєте, щоб вас хто навчав. А що те помазання само вас навчає про все, - воно бо правдиве й нехибне, - то як вас навчило воно, у тім пробувайте. 1 Івана 2:27

Сподіваюсь, що та сама Біблія...




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4642
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 22:56 

Востаннє редаговано Сонячник 12 серпня 2006, 13:10 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
:) Так, дякую Лайте, ти привів вірш з Біблії, яке за формою відрізняється від того, що писав Стар... але значення те місце має протилежне, аніж те, до чого хотів застосувати Стар.
Якщо ми уважніше прочитаємо це місце в контексті, то ми зрозуміємо.
Іван вище пише:
Не любіть світу, ані того, що в світі. Коли любить хто світ, у тім немає любови Отцівської, бо все, що в світі: пожадливість тілесна, і пожадливість очам, і пиха життєва, це не від Отця, а від світу...
Тож, що ви чули з початку, нехай в вас пробуває воно...
Це я написав вам про тих, хто обманює вас...

А що за помазання і що за дух навчає тому, щоб любити світ, ходити в пожадливостях тілесних? Дух Святий власне навчає нас ходити за духом, а не за тілом!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 116 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>