Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:07




Створити нову тему Відповісти  [ 116 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Далі


Чи є гріхом пити вино, пиво і носити тра-та-та?
Ні, це не гріх, можна пити вино, лише неупиваючись, і носити тра-та-та 33%  33%  [ 9 ]
Можна пити вино, лише неупиваючись, але носити тра-та-та є гріхом 15%  15%  [ 4 ]
Вино пити не можна окрім як на Вечері, а носити тра-та-та не є гріхом 4%  4%  [ 1 ]
Так, це є гріх! 48%  48%  [ 13 ]
Всього голосів : 27
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4725
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2006, 11:49 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Так власне про це і говорять (вже) усі.
Вже й з Сонячником дійсно порозумілися. :)

Що, власне, тра-та-та не є гріхом, і Писання не відносить це до гріху. Якщо це по вірі.
Гріхом це буде якщо людина це робить не по вірі, тобто вважаючи це гріхом, робить - тоді це дійсно буде гріхом цієї людини - але гріхом буде не саме тра-та-та, не те що вона так вдягається абощо, а саме те, що людина йде проти віри, і йде проти Бога, не на славу Йому це робить.
Тобто, на мою думку, дійшли до справжнього біблійного погляду на це питання.

Чекаємо лише Тай..... :)




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4905
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2006, 18:16 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 червня 2007, 19:19
Написано: 34
Звідки: Україна, Рівне
Поділяю наступну точку зору:

"Чи можна християнинові пити пиво?
Все залежить від того, кого розуміти під словом «християнин». Якщо це людина, що злегка цікавиться релігією, зокрема, християнством, але живе відповідно до інтересів свого «Я», то хто може заборонити такому «християнинові» пити пиво?
А якщо ж християнином вважати людину, що розкаялася у своїх гріхах, що запросила Ісуса Христа у своє серце, народилася згори, а потім ще й приняла хрещення, то для такої людини, що є дитям Божим, і, відповідно, що живе вже не за законом, а по благодаті, і зовсім не може бути заборон, тому що вона живе за принципом: «Всі мені дозволене, але не все корисно; всі мені дозволено, але ніщо не повинне володіти мною» (1Кор.6:12). Є тільки одне маленьке «АЛЕ»: якщо в нєї усе ще залишається бажання пити пиво, то виникають дуже серйозні сумніви у відношенні того, а чи дійсно вона була народжена згори?
Павло Мітічєв, пастор церкви, м. Київ"




Не можна покласти гарбуз у валізу, що вміщує тільки його половину
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4906
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2006, 22:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ми до якоїсь згоди з Лайтом то дійшли, але...
lightchild написав:
Гріхом це буде якщо людина це робить не по вірі, тобто вважаючи це гріхом, робить - тоді це дійсно буде гріхом цієї людини
Все таки, тут я не зовсім згоден! Адже безбожна людина будь-який гріх не вважає гріхом! Як написано: ...даже наступает время, когда всякий, убивающий вас, будет думать, что он тем служит Богу. Так будут поступать, потому что не познали ни Отца, ни Меня. (Івана, 16:2-3)
Але кожен, хто пізнав Господа Бога, просто не матиме бажання пити вино, пиво і носити тра-та-та, бо це не служить для слави Господа, бо це не приносить нам користі, бо все це є в світі. В тому я погоджуюся з Максимом (точніше з Павлом Мітічевим).
Людина, яка має бажання пити вино, пиво і носити тра-та-та, скоріш за все не пізнала Бога і нічого спільного з Христом не має (хоча може називати себе дитиною Божою і навіть проповідувати в церкві).

Далі lightchild написав:
...але гріхом буде не саме тра-та-та, не те що вона так вдягається абощо, а саме те, що людина йде проти віри, і йде проти Бога, не на славу Йому це робить.

А з цим згоден! :) Тобто все що не по вірі Божій - то гріх, бо проти Бога! Таким чином, тра-та-та є не стільки гріхом, як наслідком (плодами) безбожного життя.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4921
UNREAD_POSTДодано: 18 серпня 2006, 18:19 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Сонячник написав:
Тобто все що не по вірі Божій - то гріх, бо проти Бога!

Які глибокі слова! На практиці буває так:
проповідує літній брат, у сорочці з довгим рукавом, але не защіпив верхній гудзик. Половина громади соблазнилася на цьому. Йому керівники сказали мягко про це. В інший раз проповідує в тій самій сорочці з наглухо защіпленим комірцем. Іньша половина соблазнилася, що без краватки. Стали гадати що ж робити. І сказали суворо і конкретно "все що не по вірі - гріх".
Правда ніхто так і не зрозумів як сорочку треба носити по вірі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5062
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 20:08 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Ха-ха у мене таке було, мені заборонили говорити казання, за те що сорочка була з коротким рукавом, пройшло півроку, половина молоді проповідує з коротким рукавом... " це напевне знову християнска одіж" особливо по вірі...

Цитата:
Є тільки одне маленьке «АЛЕ»: якщо в нєї усе ще залишається бажання пити пиво, то виникають дуже серйозні сумніви у відношенні того, а чи дійсно вона була народжена згори?


Це ж просто смішно, знову люди ставлять свої рамки, а потім за Бога роблять висновки, ця людина не спасена....а може вона перейшли з того стану коли їй молоко вже не хочеться пити, а потребує твердої їжі(це не про пиво не подумайте).
А якщо ти покаявся, й у тебе деколи не те що бажаня, а рішення уже збрихати, подивитись на гарну дівчину полюбуватись нею, в тебе не виникає питання АЛЕ(такого маленького АЛЕ)?

Якщо німецьким християнам не заборонено пити пиво, це є гріхом?

Гріхом являється те що тобі твоя церква забороняє, й совітсь заобороняє(не дозволяє, осуджує) а ти п'єшь, о це є гріхом!!!




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5066
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 21:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Звичайно, що не потрібно нічого нікому забороняти! Я лише скажу, що мені ніхто ніколи не забороняв пити вино, пиво і носити тра-та-та, але я вдячний Богу за те, що Він мені дарував нове життя, і я вже не є залежним від тра-та-та, але все це є огидою для мене!
А ті християни, що вважають, що тим служать Богу, то нехай п'ють пиво, вино і носять тра-та-та! :) Бо так написано:
Неправедний нехай чинить неправду ще, і поганий нехай ще опоганюється. А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується! (Об.22:11)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5067
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 21:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Maksym написав:
Поділяю наступну точку зору:"Чи можна християнинові пити пиво? Все залежить від того, кого розуміти під словом «християнин». Якщо це людина, що злегка цікавиться релігією, зокрема, християнством, але живе відповідно до інтересів свого «Я», то хто може заборонити такому «християнинові» пити пиво?
А якщо ж християнином вважати людину, що розкаялася у своїх гріхах, що запросила Ісуса Христа у своє серце, народилася згори, а потім ще й приняла хрещення, то для такої людини, що є дитям Божим, і, відповідно, що живе вже не за законом, а по благодаті, і зовсім не може бути заборон, тому що вона живе за принципом: «Всі мені дозволене, але не все корисно; всі мені дозволено, але ніщо не повинне володіти мною» (1Кор.6:12). Є тільки одне маленьке «АЛЕ»: якщо в нєї усе ще залишається бажання пити пиво, то виникають дуже серйозні сумніви у відношенні того, а чи дійсно вона була народжена згори?
Павло Мітічєв, пастор церкви, м. Київ"

З такими міркуваннями справді можна погодитися.
А відверті насмішки MrDoctor пропоную обговорювати в окремій темі, яка так і називається: "Насмішники: хто вони?"




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5072
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 22:12 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Ці міркування є пустими і основані лише на плотському людському розумінні.
Цитуєте Писання, а потім додаєте оце АЛЕ, яке незрозуміло звідки взялося, окрім як від людського розуму і стереотипів...
Навіщо ви додаєте свої людські рамки, ссвої людські "серйозні сумніви", людське вчення, оце "АЛЕ" до Писання?




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5075
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 22:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
lightchild написав:
Що, власне, тра-та-та не є гріхом, і Писання не відносить це до гріху. Якщо це по вірі.
Цікаво, що це за віра така? :o Недаремно, мабуть, Христос підкреслював, що майте віру Божу!!! А це означає, що може бути якась інша віра. Бо і демони вірують і навіть тремтять. Так написано. А наступним віршем йдуть такі слова: "Чи хочеш ти знати, о марна людино, що віра без діл мертва?" (Як. 2:20). Віра обовязково наслідком має діла. І саме ці діла і вказують на те, яку саме віру має людина: чи Божу, чи демонську (віруючи при цьому в Бога).
Якщо людина, кажучи, що має віру, чинить світські діла, прикриваючись вірою - це дуже велике заблудження. Краще вже бути грішником, аніж мати таку віру.
А ось з останньою фразою я повністю згідний:
Цитата:
а саме те, що людина йде проти віри, і йде проти Бога, не на славу Йому це робить. Тобто, на мою думку, дійшли до справжнього біблійного погляду на це питання.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5076
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 22:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
lightchild написав:
Ці міркування є пустими і основані лише на плотському людському розумінні.
Цитуєте Писання, а потім додаєте оце АЛЕ, яке незрозуміло звідки взялося, окрім як від людського розуму і стереотипів...
Навіщо ви додаєте свої людські рамки, ссвої людські "серйозні сумніви", людське вчення, оце "АЛЕ" до Писання?

Не розумію, як повністю євангельський погляд можна назвати пустим, плотським розумінням, стереотипом, а світські стереотипи - дуже духовним баченням? :shock:
Якщо не зрозуміло, звідки взялося, то можна просто почитати Біблію, в якій дуже детально ці речі описано. Наприклад, можна прочитати таке місце:
Цитата:
Бо досить минулого часу, коли ви чинили волю поган, ходили в розпусті, у пожадливостях, у піяцтві, у гулянках, у піятиках, у беззаконних ідолослужбах. Вони з того дивуються, що ви разом із ними не берете участи в розпусті, та зневажають.
1Пет. 4:3-4.
Тут написано, що погани дивуються і зневажають християн за те, що вони не беруть участі в розгульному житті. Бо такий стиль життя не личить християнам.
Але те, що люди, які звуться християнами, почнуть насміхатися і зневажати віруючих, мабуть, Петрові і на думку не спадало. Хоча, чому ж не спадало? Писав він про насмішників...
(Lightchild, не сприймай це на свою адресу. Я ж розумію, що ти хоч намагаєшся розібратися у цьому питанні. Але коли людина починає насміхатися, і сама не знає з чого, то про таких людей Біблія дуже категорично відзивається. Дав би Господь, щоби ці місця нікого з нас не стосувалися)




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5079
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2006, 23:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
перепрошую Тай, та якби ви намагалися розібратися в тому питанні...
якби принаймні прочитали цю тему, прочитали про що я просив, що я хотів сказати...
Оці ваші слова:
Цитата:
Якщо не зрозуміло, звідки взялося, то можна просто почитати Біблію, в якій дуже детально ці речі описано. Наприклад, можна прочитати таке місце:

свідчать, що ви ніби не читали про що я весь час просив (з першого дописі) я ж і просив:
то давайте дивитись по Писанню!!!
то покажіть по Писанню!!!
то яким чином ваші твердження підтверджуються чи базуються на Писанні?!!!

а то ви до цього останнього допису (де хоч щось є що можна розбирати) - так само - пусті зовсім неаргументовані звинувачення і все - то як ми можемо дискутувати, коли окрім "я так вважаю, бо я так вважаю" і "маю серйозні сумніви, бо маю сумніви" "і мій підхід євангельський, бо це мій євангельський підхід" ніяких аргументів не було...
то давайте розбирати питання (я з першого допису про це прошу, але окрім Вогник мене ніхто не почув) а не сипати пустими звинуваченнями

перепрошую, потребую часу для відповіді по суті
а це я заміню згодом. просто хотів прояснити своє відношення до того що тут пишеться




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5085
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2006, 01:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
Ой, хлопці... :( Охолоньте... Щось тут гаряче спілкування дуже.. :oops:




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5101
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2006, 19:12 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 червня 2007, 19:19
Написано: 34
Звідки: Україна, Рівне
Сьогодні дуже багато християн практично нічим не відрізняються від людей світу, у тому числі і у питаннях ставлення до алкоголю. Деякі, при цьому, намагаються виправдати свою згубну пристрасть Біблією.
Так, вірно те, що Біблія не дає конкретної заборони на алкогольні напої.
Давайте ж подивимося, наскільки це виправдано насправді.
"Коли б чоловік, який ходить за вітром, і брехню набрехав, говорячи: Буду тобі проповідувати про вино та про напій п’янкий, то був би він любим пророком оцьому народові" (Мих. 2:11).
Хто бажає бути подібним вітрогоном? Хто бажає йти на приводу в тих, які "здорового вчання приймати не будуть, але по своїх примхах будуть обирати собі вчителів, які лестили б слуху" (2Тім 4:3).?
Біблія говорить: "Вино – то насмішник, напій п’янкий - галасун, і кожен, хто блудить у ньому, немудрий" (Пр. 20:1). І я дотримуюся цієї думки.
Багато християн уживають кріплене вино для вечері Господньої. Але відповідно до Біблії повинні вживати чистий виноградний сік, що не бродив, тому що під час єврейського Великодня у всіх межах Ізраїльських не повинне було бути присутнім вина що бродило, або якої-небудь іншої закваски (Вих.12:15), а Ісус Христос свою вечерю встановлював саме в період свята Великодня (Мк.14: 16-25). До того ж, закваска в Біблії символізує гріх, а кров Христа - безгрішна (1Кор.5:7). Використовувати бродивше вино як символ святої Крові Рятівника - це, щонайменше, є проявом неповаги до великої жертви.
Ми живемо останнім часом, і тому до нас звернені слова: "Будьте тверезі, пильнуйте! Ваш супротивник - диявол - ходить, як рикаючий лев, що шукає пожерти кого" (1Пет. 5:8). Тверезість - це покликання всякого християнина. А для тих, хто вірить, що ми живемо в судні дні, у самому передодні пришестя Христова (1Пет 4:17; Откр. 14:7), варто звернути увагу на те, що в дні очищення й суду всі євреї повинні були втримуватися від алкоголю (Лев 16:29,30).
Що стосується конкретного євангельського вчення про заборону алкогольних напоїв, то воно виникає з певних текстів Священного Писання.
Числа 6:3 відносяться тільки до обітниці назорейства й забороняє вживання не тільки алкогольного вина, але навіть свіжих або сушених ягід винограду. Назорейство звичайно приймалося на конкретний період часу, після якого людина могла знову вернутися до колишнього способу життя й харчування (Чис. 6:20).
Але в Біблії є ще деякі обмеження щодо алкогольних напоїв:
- вони заборонялися всім священикам (Лев. 10: 8-11);
- не можна було пити в судні дні (Лев. 16: 29-31; 23: 27-32);
- не повинне бути нічого квасного або, що перебродило у час паски (Вих. 12:19; Втор 16:4).
Яке ставлення повинно бути до алкогольних напоїв через те, що всі християни названі священством (1Пет 2:9,11)?
Та й принцип здорового способу життя (1Кор 3:16,17; 6:19,20) вимагає повного утримання від алкоголю.
І хоча сьогодні деякі медики намагаються стверджувати, що алкоголь благотворно впливає на серце - це вони роблять тільки тому, що самі не бажають відмовитися від нього.
Таким чином, у Старому Завіті пити вино не заборонялося, а в Новому Завіті - це вже у кого яке богослов'я, і в кого яке тлумачення Біблії.
От чому багато християн абсолютно категорично відмовляються від вина й інших алкогольних напоїв, та й під час причастя використовують тільки чистий виноградний сік. Це - гарне правило, якому варто додержуватися всім людям (Єр. 35:14).
Особисто я впевнений, що Біблія конкретно забороняє мені вживати алкогольні напої.




Не можна покласти гарбуз у валізу, що вміщує тільки його половину
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5106
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2006, 20:52 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Максим можна тоб запитання?
1. Де ти знайшов, що в причасті посинен бути сік?
2. Яке відношення закваска має до вина? Чи не в тісто кидають закваску?
3. Лев 10:9 вина и крепких напитков не пей ты и сыны твои с тобою, когда входите в скинию собрания, чтобы не умереть. [Это] вечное постановление в роды ваши.... Якщо приводишь хоча б не виривай з контексту. До речі в наступнім розділі мова йде про свинину, ти її не вживаєшь?
Цитата:
- не повинне бути нічого квасного або, що перебродило у час паски (Вих. 12:19; Втор 16:4).

Друже бійся Бога!!!! про перебродило тут ні слова, а закваска використовавулась до хліба, і річ тут йде про хліб!!! Ти ж квашений хліб, їж у це свято....Як так можно нагло видумувати

Цитата:
Це - гарне правило, якому варто додержуватися всім людям (Єр. 35:14).

Друже, ти вмієшь Біблію читати в контексті? там річ йде про послух батькові, а не про вино!!!!

А що тоді робити з цими словами, вони з Біблії:

Лк.7:34 Пришел Сын Человеческий: ест и пьет; и говорите: вот человек, который любит есть и пить вино, друг мытарям и грешникам.

10 и говорит ему: всякий человек подает сперва хорошее вино, а когда напьются, тогда худшее; а ты хорошее вино сберег доселе.
11 Так положил Иисус начало чудесам в Кане Галилейской и явил славу Свою; и уверовали в Него ученики Его.
(Иоан.2:10-11)
Цитата:
І хоча сьогодні деякі медики намагаються стверджувати, що алкоголь благотворно впливає на серце - це вони роблять тільки тому, що самі не бажають відмовитися від нього.

Дитячий садок, у тебе є медична освіта? Хто ти такий щоб так стверджувати? Навіть Ап. Павло радий Тимофію, пий вино, ради желудка....

Цитата:
Особисто я впевнений, що Біблія конкретно забороняє мені вживати алкогольні напої.

А можешь конкретизувати? А то все видумки й особиста впевненість!

Особисто я не вживаю, алкоголь. Тільки тоді як хворий, допомогає!
Але ж нести, таке як ти Максиме, причому дописуючи Біблію, мені стає страшно, до чого ще так можна докотитись. Прошу не перекручуй Біблію під себе, й непридумуй й не дописуй, бо полатишся за таке.




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5109
UNREAD_POSTДодано: 24 серпня 2006, 01:12 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 червня 2007, 19:19
Написано: 34
Звідки: Україна, Рівне
Mrdoctor написав:
Максим можна тоб запитання?
1. Де ти знайшов, що в причасті посинен бути сік?
2. Яке відношення закваска має до вина? Чи не в тісто кидають закваску?.

1.У Святій Вечері бажано не вживаємо вино по-перше тому, що закваска в Біблії є символом гріха, а Кров нашого Спасителя є святою й безгрішною. У древнє-грецькій мові слова "вино" і "виноградний сік" позначалися тим самим словом. Розходження можна було побачити тільки з контексту й опису - "молоде", "нове", "старе" вино. А про шкоду вина говориться багато як у Священному Писанні, так і взагалі у світі. Що ж стосується чистого виноградного соку, то про його лікувальні властивості було відомо ще в далекій давнині.
2.Технологія виготовлення вина, пива передбачає процес бродіння. Причому продукти бродіння залишаються у кінцевому продукті. ( На відміну від хліба, наприклад)
Якщо ти вважаєш, що те що перебродило не є квасне, то я з тобою сперечатися не буду - залишимося при своїх думках.
Mrdoctor написав:
Друже, ти вмієшь Біблію читати в контексті? там річ йде про послух батькові, а не про вино!!!!

Я дивуюсь як ти не згадав праведного Ноя, що насаджував виноградники і пив вино. Але до потопу все було добре, а після потопу воно чомусь збродило. І дало наслідки.
Mrdoctor написав:
А що тоді робити з цими словами, вони з Біблії:
Лк.7:34 Пришел Сын Человеческий: ест и пьет; и говорите: вот человек, который любит есть и пить вино, друг мытарям и грешникам.
10 и говорит ему: всякий человек подает сперва хорошее вино, а когда напьются, тогда худшее; а ты хорошее вино сберег доселе.
11 Так положил Иисус начало чудесам в Кане Галилейской и явил славу Свою; и уверовали в Него ученики Его.(Иоан.2:10-11)

А Господь ніколи не творів квасного або зіпсованого, будь то вино, або шо інше. Деякі, щоправда, намагаються сказати, що вино, створене Ісусом з води, було відразу квасним. Але так можуть представляти тільки деякі "об'єктивні" (а хто вправі судити про їхню об'єктивність?) словники й коментарі. Є ті, хто не бажає бачити в Ів. 2:10 чистого виноградного соку, незважаючи на всі відомі іудейські традиції, що не дозволяли нареченому пити квасне вино в перший день шлюбного бенкету. Звичайно, сьогодні ми можемо аргументувати тільки авторитетом тих джерел, якими ми користуємося.
На жаль, по числу голосів, квасне вино перемагає виноградний сік. Але це скоріше тому, що люди люблять вино й не бажають засуджувати самі себе.
Принцип, що лежить в основі вживання алкоголю точно той же - всі ці "об'єктивні" богослови й коментатори самі не ладь побавитися винцем. Але ж Священне Писання ясно говорить: "Не дивися на вино, як воно червоніє, як воно іскриться в чаші, як воно ллється рівно: згодом, як змій, воно вкусить, і вжалить, як аспід" (Пр. 23:31,32). Невже після таких слів можна припускати, що наш Творець і Рятівник, у Якому немає ні тіні гріха й пороку, що приймав у жертву тільки агнців без єдиної плями або пороку, міг санкціонувати вживання вина або навіть створювати його Сам?
„і говорить йому: усяка людина подає спершу гарне вино, а коли нап'ються, тоді гірше; а ти гарне вино зберіг досі" (Ів. 2:10) слово "нап'ються" означає "сп'яніють". Але відповідно до іудейської традиції, на весіллях, які тривали звичайно цілий тиждень, у перші дні подавали виноградний сік або "молоде, нове вино". Те, що розпорядник бенкету зачудувався щодо принесеного йому вина, що воно збережено доти, показує, що вино, створене Христом, було "молодим", тобто не броженим, а тим вином, що подають спочатку бенкету. Так що Христос зовсім не заохочує вживання вина, а навпроти, навіть незважаючи на те, що наступив час подавати вино брожене, Він все-таки пропонує людям виноградний сік.
Mrdoctor написав:
Дитячий садок, у тебе є медична освіта? Хто ти такий щоб так стверджувати? Навіть Ап. Павло радий Тимофію, пий вино, ради желудка....

Невже щоб побачити наслідки алкокольного цирозу печінки чи білої
гарячки треба бути лікарем. Дитячим садком є загравати з сатаною.
Тому, я цілком переконаний, що дане місце варто читати: "Надалі пий не одну воду, але вживай небагато виноградного соку..." Такий переклад нітрохи не суперечить правилам лингвистики, але цілком погодиться зі здоровим глуздом.
Mrdoctor написав:
А можешь конкретизувати? А то все видумки й особиста впевненість!

В твоїй церкві особиста впевненність є чимось злим?
Важко зрозуміти, чому деякі християни так завзято відстоюють, що нібито Бог дозволив людині руйнувати свій організм і притупляти розум цим напоєм. Хіба не говорить Біблія про те, що нам треба постійно трезвитися й пильнувати, щоб наш ворог диявол не скористався нашою слабістю й неосудністю? Господь так благословить кожного правильно зрозуміти це питання й зробити вірний вибір відносно алкоголю
Ми повинні пам'ятати, що сатана рідко пропонує явну неправду. Найчастіше він мистецьки змішує істину з неправдою. У питанні вживання вина він робить те ж саме.
Дорогий Mrdoctor, я ніяк не зміню свою думку про вино, тому що Священне Писання НІДЕ не дозволяє мені вживати брожене вино. Те, що в Біблії я знаходжу факти вживання вина іудеями або християнами, ще не говорить про те, що Бог це дозволяє. А я вже приводив досить фактів того, що Бог категорично засуджує вживання вина по самих різних причинах. Нам треба самим зростати в міру повного віку Христова, а не принижувати Христа до нашого гріховного рівня.
Можеш скільки завгодно доводів приводити але авторитет Слова Божого для мене вище. "Я - Господь, Я не змінююся" (Мал.. 3:6) - Господь ніколи не давав людині те, що їй шкодить, Господь ніколи не давав людині квасного вина.
Вибачаюсь перед незацікавленими за великий обсяг допису!




Не можна покласти гарбуз у валізу, що вміщує тільки його половину
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 116 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>