Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:09




Створити нову тему Відповісти  [ 116 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Чи є гріхом пити вино, пиво і носити тра-та-та?
Ні, це не гріх, можна пити вино, лише неупиваючись, і носити тра-та-та 33%  33%  [ 9 ]
Можна пити вино, лише неупиваючись, але носити тра-та-та є гріхом 15%  15%  [ 4 ]
Вино пити не можна окрім як на Вечері, а носити тра-та-та не є гріхом 4%  4%  [ 1 ]
Так, це є гріх! 48%  48%  [ 13 ]
Всього голосів : 27
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5111
UNREAD_POSTДодано: 24 серпня 2006, 01:32 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 червня 2007, 19:19
Написано: 34
Звідки: Україна, Рівне
На додаток про заборону для священиків уживати вино й міцні спиртні напої, коли вони входять у скінію (3М.10: 8-10):
- У старозавітні часи скінія, а потім храм були місцем перебування Бога серед Свого народу (2М.25:8, 1Цар.8:13), і Святий Бог категорично забороняє опоганювати місце Його перебування алкоголем (3М.10: 8-10).
- У новозавітний час, що почався зі смертю Христа й триває й понині, храмом Бога, місцем Його перебування є тіла щирих віруючих у Христа людей (1 Кор.6:19), тому цей новозавітний храм (тіло віруючої людини) ніяк не може бути опоганений присутністю алкоголю, до того ж в 1 Кор.6:20 утримується заповідь прославляти Бога у своїх тілах. Але абсурдно думати, що вживаючи алкоголь, людина тим самим прославляє Бога (така думка навіть звучить богохульно)."




Не можна покласти гарбуз у валізу, що вміщує тільки його половину
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5112
UNREAD_POSTДодано: 24 серпня 2006, 01:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Maksym, я приємно вражений твоїми доводами і славлю Бога, що Він дає тобі таке розуміння! :)

Mrdoctor написав:
Друже, ти вмієшь Біблію читати в контексті? ...

А що тоді робити з цими словами, вони з Біблії:

Лк.7:34 Пришел Сын Человеческий: ест и пьет; и говорите: вот человек, который любит есть и пить вино, друг мытарям и грешникам.

Що ж, прочитаємо в контексті:
33 Ибо пришел Иоанн Креститель: ни хлеба не ест, ни вина не пьет; и говорите: в нем бес. 34 Пришел Сын Человеческий: ест и пьет; и говорите: вот человек, который любит есть и пить вино, друг мытарям и грешникам.
Те що люди казали, що у Івана Хрестителя - біс, ще не значить, що він мав біса :). А це й сказано до того, що ті самі люди злословили й Христа, що ніби Він любить пити вино і ніби Він друг безбожникам!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5116
UNREAD_POSTДодано: 24 серпня 2006, 08:34 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Я не збираюсь тебе переконувати пити вино, чи щось інше....

Але не потрібно коли нам вигідно читати слово "ВИНО" як виноградний сік, а в іншому вмпадку як алкогольний напій....

Цейроз печінки, та інші хвороби від горілки, а не від вина... чому ти не читаєшь так як написано, а переводишь по своєму? Й ти трошки путаєшь, всі медики доказують про вино що воно корисне, Ап. Павло пише вино, а ти тут пробуєшь переконати, щ о медики говорять тільки тому що хотять самі його пити, ну скажи не смішно звучить? При темпераурі, чи хворобі, спробуй випити сік, та спробуй випити вина. Максим сік від шлунка не допомогає, я знаю так як мій батько довгий час мав виразку, то нівякому разі він не пив сік коли боліло, а коли не боліло стоїло випити, як хвороба давала про себе знати. Перш ніж доказувати просто логічно подумай, або запитай хоча б у батьків...

Слова закваска, ніякого відношення до вина не мають, вони завжди приводлилсь до хліба, так що не потрібно його застосовувати, та щей приписувати слово квасне, ще гра слів в українській мові....

Цитата:
В твоїй церкві особиста впевненність є чимось злим?

так ящо вона противорічить, або немає підстави в Писанні, то це є злом.
Цитата:
Важко зрозуміти, чому деякі християни так завзято відстоюють, що нібито Бог дозволив людині руйнувати свій організм і притупляти розум цим напоєм.

Повторюсь вживати для здоровья, та впиватись це різні речі...
Я тобі можу з 20 місць привести де Біблія говорить про вино як щось погане, й говорить не впивайся!!! Нехай не володіє воно тобою. Розумієшь, робота може володіти тобою, що тоді сісти на піч й лежати?

Цитата:
Господь ніколи не давав людині квасного вина.

я перепрошую ти колись вживав, або пробував вино? Ти знаєшь що є солодке вино? а квасного вина немає.




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5122
UNREAD_POSTДодано: 24 серпня 2006, 09:42 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 червня 2007, 19:19
Написано: 34
Звідки: Україна, Рівне
Mrdoctor написав:
я перепрошую ти колись вживав, або пробував вино? Ти знаєшь що є солодке вино? а квасного вина немає.

Нарешті погоджуюся з тобою.
Вино може бути навіть дуже солодким. Квасним воно є по спосбам виготовлення. Тобто бродить.
Моя одна не дуже освітчена сестричка каже так, по простому: коли вино бродить, це значить різні бактерії в нього випорожнюються. А ти потім ці продукти п"єш?




Не можна покласти гарбуз у валізу, що вміщує тільки його половину
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5147
UNREAD_POSTДодано: 24 серпня 2006, 23:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Хто веде розгульний спосіб життя, той не може зрозуміти тих віруючих, які сповнені благодаті Божої.
Бо що я не роблю, я не керуюся заборонами, а не роблю тому що це є огидою для мене, але невіруючі (а інколи й такі що називають себе віруючими) мені дивуються: гі-і-і, а вам не можна пити горілки, а вам не можна танцювати, а вам не можна матюкатися.... як так можна жити? Невіруючі думають, що віруючі живуть заборонами, на що ап.Павло сказав: Все мені можна, та не все на користь!

Але ті "віруючі" які живуть за правилами (за законом), вони і вишукують чи нема у Біблії такої заборони, де було б зазначено "не пити пиво" чи "не вживати наркотиків". О! нема, значить можна!!!

Тому я за те, щоб кожен робив те, що йому дозволяє його совість! Якщо кого не вчить благодать, то поступай згідно бажань серця свого. Але краще проси у Бога милості, щоб Він Сам відкрив тобі, що є приємним для Господа. Але для того потрібно любити Бога всім серцем своїм, всім життям своїм і всім розумом своїм.
Блажен муж, що за радою несправедливих не ходить, і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків, та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує! Пс.1
Отаким просто не знайдеться місця для вина, пива і тра-та-та.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5149
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2006, 09:50 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Соняшнику
Я радий чути такі думки... Сам з такої сім'ї де все забороняли, я вдячний їм за це, але коли став вже самостійним почав задумуватись чому? Чому забороняли навіть дивитись на вино, а в Біблії навіть написано що Христос з учнями пив вино. Я вдячний що вони мене вберегли в молодості від такого, але я не рахую що коли ти хворий випити гарячого вина то є гріхом. А ще більше задіває ті хто вже й відлучає від благодатті Божої, при чому замінивши подібно но "свідків" слова хрест на дерево, так й вони вино, на сік....

Maksym

Смішно, дійсно не дуже освідчена думка!
Ти сало їж, так скажу, там набагато більш всі поганні речовини які були в тій свині, відклалися в салі.

А ти знаєшь що солодке вино, це не сік, а вино від якого також п'яніють!




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5150
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2006, 10:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Mrdoctor написав:
Чому забороняли навіть дивитись на вино?

Мабуть тому, що премудрий Соломон так радив:
Пр.23:31 Не дивись на вино, як воно рум'яніє, як виблискує в келіху й рівненько ллється, кінець його буде кусати, як гад, і вжалить, немов та гадюка, пантруватимуть очі твої на чужі жінки, і серце твоє говоритиме дурощі...
А початок премудрості - страх Господній! Бо хто боїться згрішити перед Богом, той не буде навіть дивитися на вино!

А Христос пив з учнями освячене вино - Кров Ісуса Христа!
Отож не путайте святе з нечистим!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5153
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2006, 10:57 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
А Христос пив з учнями освячене вино - Кров Ісуса Христа!

Так-так-так!
Це вже пішла догматика.(тільки не говори(хіба з доказом) що вино перетворювалось на кров) Вино праобраз - крові Ісуса!!!!
1. Коли Він був в Кані на весіллі.
2. Коли сказали, що Він друг грішникам й митарям(Лк.5:30)
3. Пасха
Я думаю що не тільки в цих випадках, Ісус вживав вино й воно не було кровью.




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5155
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2006, 11:39 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Друже бійся Бога!!!! про перебродило тут ні слова, а закваска використовавулась до хліба, і річ тут йде про хліб!!! Ти ж квашений хліб, їж у це свято....Як так можно нагло видумувати

Цитата:
Друже, ти вмієшь Біблію читати в контексті? там річ йде про послух батькові, а не про вино!!!!

Цитата:
Дитячий садок, у тебе є медична освіта? Хто ти такий щоб так стверджувати?

Цитата:
Смішно, дійсно не дуже освідчена думка!


:: Шановний Mrdoctor, намагайтеся, будь ласка, поважати думки інших учасників, навіть якщо вони по-вашому, "не дуже освідчені." І раджу вам переглянути правила форуму.

2. Не вживати нецензурних висловів, не грубити, не ображати, не принижувати інших учасників форуму ::




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5157
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2006, 11:52 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
про не освідчену думку сам опонент пише, що у нього є не дуже освідчина сестричка, на що я погоджуюсь кажучи, що дійсно не дуже освідчена її думка!!!

А в усьому іншому я ні разу не принизив, не обізвав, не грубив, не вживав нецензурних висловів до тієї чи іншої людини!!!!
В основному задавав запитання...
Вибачаюсь, але після "дитячий садок" мала бути крапка, я говорив не про опонента, а про обставини.




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5158
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2006, 15:40 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 червня 2007, 19:19
Написано: 34
Звідки: Україна, Рівне
Mrdoctor написав:
Соняшнику
....але я не рахую що коли ти хворий випити гарячого вина то є гріхом...

Я не впевнений, здається Омар Хаям, писав: " першу чарку вина п"є людина, другу чарку винв п"є вино, третя чарка вина п"є людину".
Який розмір твоєї дозволеної чарки? Чим ти хворий і як далеко ти від третьої чарки?




Не можна покласти гарбуз у валізу, що вміщує тільки його половину
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5161
UNREAD_POSTДодано: 25 серпня 2006, 19:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
О третя була вже давно, вже забув яка вона на смак, давно вже не хворів, а в загалі від простуди п'ю але якщо ти дісно боїся за себе що можешь підсісти на вино(хоча не чув, що алкоголіками ставали від того що вживали вино) то краще навіть не дивись в сторону вина.
Скажу чесно у мене в холодильнику стоїть вино майже повна бутилка, знаєшь вже давно сидить, знаєшь у мене навіть немає спокус взяти як ти говоришь й напитись....
Я згідний з тобою що від спокуси треба тікати, як що не впевнений, але тоді не треба всіх під одне гребсти хто вживає вино, й говорити що алкаші....




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5957
UNREAD_POSTДодано: 23 жовтня 2006, 11:52 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Наступної неділі, 29 жовтня 2006р... о 10:00... В приміщенні Палацу Гната Хоткевича, що по вулиці 700 річчя.. відбудеться богослужіння церкви "Осанна"... Чому я це пишу... просто тема проповіді пастора якраз і буде .... пиво, танці, одяг всякий там... тра-та-та... відношення Бога і відношення християн....Запрошуються всі хто бажає... )))))




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6446
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2006, 08:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 квітня 2007, 23:03
Написано: 48
Звідки: USA, Sacramento
Мені здаєтся питання повинне бути чи слід це робити, а не чи можна. Так, мабут можна якшо на це немає конкретноі заборони. Але шо буде наслідком того? Якшо ми розуміємо шо Бог навряд чи одобрює наш поступок, то мабут треба не робити. Тому шо від того залежит наше блаґословіння. Всім хочут блаґословіння, але не хочете жертвувати чимос. Якшо ми будемо не робити того всого, то ми будемо білш блаґсловенні, я так вірю
П.С. Як писати мякий знак? :) пробачте, не знаю....




There's only grace, there's only love, there's only mercy, and believe me, it's enough!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6527
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2006, 10:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Хотілося би на цьому і завершити цю дискусію. Бо той, хто поневолений гріхом, все одно знайде для себе оправдання. Нема чого з таких дивуватися.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 116 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>