Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:08




Створити нову тему Відповісти  [ 116 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі


Чи є гріхом пити вино, пиво і носити тра-та-та?
Ні, це не гріх, можна пити вино, лише неупиваючись, і носити тра-та-та 33%  33%  [ 9 ]
Можна пити вино, лише неупиваючись, але носити тра-та-та є гріхом 15%  15%  [ 4 ]
Вино пити не можна окрім як на Вечері, а носити тра-та-та не є гріхом 4%  4%  [ 1 ]
Так, це є гріх! 48%  48%  [ 13 ]
Всього голосів : 27
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4643
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 23:03 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Я тепер, не Лайт, я Світлячок :) Жартую :)

Цікаво, і чим же воно відрізняється? Ще й протилежне?
За формою, так, різниться, Стар навів не дослівно, але за змістом саме про те і говорить.
І підтверджується ще багатьма місцями...




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4644
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 23:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дух Святий власне навчає нас ходити за духом, а не за тілом!
А що за помазання і що за дух навчає тому, щоб любити світ, ходити в пожадливостях тілесних? Це дух антихриста, як Іван вище пише.
А коли живе в вас Дух Того, Хто воскресив Ісуса з мертвих, то Той, хто підняв Христа з мертвих, оживить і смертельні тіла ваші через Свого Духа, що живе в вас. Тому то, браття, ми не боржники тіла, щоб жити за тілом; бо коли живете за тілом, то маєте вмерти, а коли духом умертвляєте тілесні вчинки, то будете жити. (Рим.8:11-13)
Тобто той, хто водиться Духом Божим, не живе за тілом, а лише думає як догодити Богові! А Стар намагався довести протилежне... :(




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4645
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 23:39 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Щодо "любити світ" я там на два моїх дописи вище написав. І все подальше також з того випливає. А виходить у вас самодоведення, щось на зразок:
Це гріх - чому - бо це ходіння за тілом - а чому це ходіння за тілом - бо це любов до світу - чуму це любов до світу - бо це є гріх.
Це мені нагадує як атеїсти намагаються довести неіснування Бога. У самому доведенні немає жодних помилок, все бездоганно - одна тільки проблема - це доведення всеодно десь спирається на те, цо апріорі Бога немає...

Сонячнику ти відійшов від тої цитати, я все ж прошу пояснити чим те, що написав Стар, відрізняється від наведеної цитати чи суперечить?
Бо можна довго міркувати, чому може навчати Дух Святий, чому не може, але так написано. А чи за тілом це, ци є це любов до світу, чи є це гріх, ми це зараз намагаємося визначити, тому не треба апріорі це застосовувати як аргумент, що Бог так навчати не може. Будь ласка, за цитатою.
І прошу, прочитай, що я написав вище.




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4649
UNREAD_POSTДодано: 12 серпня 2006, 10:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
lightchild написав:
...чим те, що написав Стар, відрізняється від наведеної цитати чи суперечить?
Прочитай уважніше ще раз 2 голову 1Івана (з якої, на твою думку, Стар вирвав вірш, перефразувавши його), ще раз прочитай думку Стара в контексті (на що саме він відповів) і ще раз мої пости. Якщо цього тобі недостатньо - відкриємо окрему тему щоб тут не оффтопити.

Тепер по темі:
lightchild написав:
А чи за тілом це, ци є це любов до світу, чи є це гріх, ми це зараз намагаємося визначити, тому не треба апріорі це застосовувати як аргумент, що Бог так навчати не може.
Чи може Бог навчати протилежному до того, що пише Євангелія? Ні! Чи може Бог навчати нас не наслідувати Христа у тілі? Ні! Антихрист вчить, що не ми повинні слідувати за Христом, а Христос слідує за нами! Тобто антихрист навчає, що не ми повинні слухатися Бога, а що Христос слухається нас, бо є нашим другом і братом.
Дух Святий не може навчати іншої Євангелії!
Дивуюся я, що ви так скоро відхилюєтесь від того, хто покликав Христовою благодаттю вас, на іншу Євангелію, що не інша вона, але деякі є, що вас непокоять, і хочуть перевернути Христову Євангелію. Але якби й ми або Ангол із неба зачав благовістити вам не те, що ми вам благовістили, нехай буде проклятий! (Гал.1:6-8)
Що це за інша Євангелія? Що це за дух який навчає іншої Євангелії?
Читаємо перше послання Івана 4 голова:
Возлюбленные! не всякому духу верьте, но испытывайте духов, от Бога ли они, потому что много лжепророков появилось в мире. Духа Божия (и духа заблуждения) узнавайте так: всякий дух, который исповедует Иисуса Христа, пришедшего во плоти, есть от Бога; а всякий дух, который не исповедует Иисуса Христа, пришедшего во плоти, не есть от Бога, но это дух антихриста, о котором вы слышали, что он придет и теперь есть уже в мире. (перепрошую що російською)
Що це значить? Якщо ми наслідуємо такого Христа, який був на землі у плоті, тобто кроткого і смиренного, - ми водимося Духом Святим. Якщо ми НЕ наслідуємо Христа (тобто ведемо розпутний образ життя), то ми водимося духом антихриста.
Саме дух антихриста говорить, що якби зараз з нами був Христос, то він би нічим не відрізнявся від нас, пив би пиво, ходив з кульчиком в носі і слухав реп. Ні! Христос прийде другий раз, але тоді прийде Син Людський у славі Свого Отця з Анголами Своїми, і тоді віддасть кожному згідно з ділами його.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4652
UNREAD_POSTДодано: 12 серпня 2006, 11:27 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
я дуже прошу - не треба лукавити. треба визнати - так написано
це не оффтоп - це також стосується дуже сильно теми
ми зараз саме цей момент обговорюємо, якщо вже до нього повернулися... прочитай уважніше 1Івана 2...
до чого тут на що Стар це відповів? це вже друге питання чому саме навчає і чи може він саме тому чи іншому навчати

Сонячник написав:
На питання Winslet "А де в Біблії написано, що все це (пити вино, пиво й носити тра-та-та) можна робити?" Star відповів:
Star написав:
В Біблії написано, що якщо людина спасена, то Дух Святий дає їй розуміння того, що їй робити і як розвивати відносини з Богом...

Чи зустрічав ще хтось інший десь у Біблії, щоб було так написано? (я про це чую вперше :oops: ) Якщо хтось таке читав, то підкажіть, будь ласка, де саме. А може це в іншій біблії?


А помазання, яке прийняли від Нього, - воно в вас залишається, і ви не потребуєте, щоб вас хто навчав. А що те помазання само вас навчає про все, - воно бо правдиве й нехибне, - то як вас навчило воно, у тім пробувайте.
1 Івана 2:27

то чи написано так чи ні?

Хіба Стар відповів "В Біблії написано, що якщо людина спасена, то Дух Святий дає їй розуміння того, що все це (пити вино, пиво й носити тра-та-та) можна робити" ??? (курсивом моє!)
Він відповів, що "В Біблії написано, що якщо людина спасена, то Дух Святий дає їй розуміння того, що їй робити і як розвивати відносини з Богом..."

Чим відрізняється від Написаного за змістом?


а далі вже можна продовжити щодо тратата - гріх це чи ні




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4653
UNREAD_POSTДодано: 12 серпня 2006, 11:32 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
І ще, повторюся, бо ти або не читаєш, або ігноруєш

lightchild написав:
Бо можна довго міркувати, чому може навчати Дух Святий, чому не може, але так написано. А чи за тілом це, ци є це любов до світу, чи є це гріх, ми це зараз намагаємося визначити, тому не треба апріорі це застосовувати як аргумент, що Бог так навчати не може. Будь ласка, за цитатою.
І прошу, прочитай, що я написав вище.




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4662
UNREAD_POSTДодано: 13 серпня 2006, 12:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ми з Лайтом у приватній розмові, здається, примирилися... ;)

Я ще раз підкреслю свою думку:
Суть зовсім не в тому гріх чи не гріх пити вино чи пиво і носити тра-та-та! Важливо подивитися на причину та мету тра-та-та! Якщо ми зробили тра-та-та ненароком, то це не гріх, бо навіть коли смертодійне що вип'ють, не буде їм шкодити. Якщо ми щось робимо вірою для слави Господа, то це також не є гріхом. Але якщо ми робимо що небудь аби догодити забаганкам нашого тіла - то це гріх!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4663
UNREAD_POSTДодано: 13 серпня 2006, 18:28 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
Амінь!!! Сонячнику, я з тобою абсолютно згідна! :)
А ще дуже рада, що нарешті знайшлася якась згода.
Думаю, ваші відповіді вже мають задовольнити інтерес усіх, хто цим цікавиться. :D




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4676
UNREAD_POSTДодано: 13 серпня 2006, 21:21 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 червня 2007, 19:19
Написано: 34
Звідки: Україна, Рівне
Сонячник написав:
Але якщо ми робимо що небудь аби догодити забаганкам нашого тіла - то це гріх!

Відтепер боюся їсти і спати! Сонячнику, а як у тебе з цими гріхами? :roll:




Не можна покласти гарбуз у валізу, що вміщує тільки його половину
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4697
UNREAD_POSTДодано: 13 серпня 2006, 23:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Maksym написав:
Відтепер боюся їсти і спати! Сонячнику, а як у тебе з цими гріхами?
Якщо праведник спить чи їсть, то це робить заради Господа, щоб задовольнити потреби тіла, для того щоб наслідувати Христа у тілі.
Нечестивий же, який думає лише про земне, спить і їсть, щоб догождати своєму череву, як написано:
Багато бо хто, що про них я вам часто казав, а тепер говорю навіть плачучи, поводяться, як вороги хреста Христового. Їхній кінець то загибіль, шлунок їхній бог, а слава в їхньому соромі... Вони думають тільки про земне! (Фил.3:18-19)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4710
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2006, 09:03 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
Якщо праведник спить чи їсть, то це робить заради Господа, щоб задовольнити потреби тіла,

Дуже сподобався такий вираз!!!!!




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4712
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2006, 09:07 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Mrdoctor написав:
Цитата:
Якщо праведник спить чи їсть, то це робить заради Господа, щоб задовольнити потреби тіла,

Дуже сподобався такий вираз!!!!!


[mrgreen] [mrgreen] [mrgreen] ....




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4714
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2006, 09:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ех ви, скептики! Хіба ви не знаєте, що ваше тіло то храм Духа Святого, що живе Він у вас, якого від Бога ви маєте, і ви не свої? (1Кор.6:19) Бо ніколи ніхто не зненавидів власного тіла, а годує та гріє його, як і Христос Церкву (Еф.5:29)
Російський переклад Біблії розрізняє поняття тіло у двох значеннях: "тіло" (як труп) і "плоть" (як гріховна природа тіла, тобто пожадливість).




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4715
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2006, 10:35 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 листопада 2006, 11:17
Написано: 90
Звідки: Україна, м.Львів
Соняшник... я з тобою з радістю поспілкувався би, але читаючи твої пости у мене складається враження, що ти не до кінця розумієш про що йдеть в темі... Наводиш цитати... багато цитат - молодець, але ці цитати з темою не мають абсолютно нічого спільного...))))




Немає нічого дешевшого, ніж слова...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4717
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2006, 10:50 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Ух ти, яка тема! І дискусії тут жорстокі... :D Мені аж в очах рябить від жирного шрифту - цитат із Біблії... :(

А чи не здається вам, що носити "тра-та-та" - це справа смаку кожного? Може, ще відкриємо тему: "Чи можна людину вважати віруючою, якщо вона не носить довгих спідниць, білих сорочок, краватки і т.д., і т.п."? :D




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 116 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>