Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:59




Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
16852
UNREAD_POSTДодано: 31 березня 2009, 10:36 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 вересня 2009, 01:22
Написано: 83
Я думаю, що це є дуже ризиковано: (християнину) женитися з мирською дівчиною, абож віруючій дівчині (християнці) виходити за мирського хлопця заміж, навіть хоч з метою, щоб після весілля, робити з нього чи з неї - християнина чи християнку. Я думаю, потрібно наперед, ще до весілля привести її чи його до БОГА, а тоді йти до шлюбу. :yes:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
16854
UNREAD_POSTДодано: 31 березня 2009, 11:43 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2009, 12:05
Написано: 2
Розкажу свій випадок. Зустріла, здавалось на перший погляд гарного чоловіка, за якого можна було б вийти заміж, але він був мусульманин. Церква не дозволяє брати шлюб з іншовіруючими. Він, коханий пішов в церкву, питати про шлюб в священика бо не вірив моїм словам. Священик йому відповів після деяких дозволів я Вас все ж таки повінчаю, але треба майбутніх дітей похрестити в церкві, о тут мій коханий був проти, і я все зрозуміла, який він насправді. Ну і дальше, створюючи з іншовіруючими чи невіруючими сім'ю, ми ризикуєм власним особистим життям, нас виховали батьки в християнстві, ми привикли і хочемо ходити в церкву, а нажаль наші кохані нас розуміти не будуть! :(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
16903
UNREAD_POSTДодано: 03 квітня 2009, 17:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Як же можна назвати мусульманина віруючим взагалі? Адже віруючі (у євангельському розумінні), це ті, що вірять в спасіння лише через смерть Ісуса Христа, тобто християни. А в широкому розумінні, вірити можна у все що завгодно, навіть в те, що немає Бога.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
17577
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2009, 15:05 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 грудня 2009, 13:09
Написано: 8
Якщо любов справжня, то вона з часом міняє людей і наставляє на правильний шлях, адже любов дається від Бога. Ви задумайтесь чому любов виникає між віруючими і невіруючими, може для того, щоб невіруючий став віруючим? Хто духовно і психологічно сильніший віруючий чи невіруючий? Але процес наставлення на правильний шлях має відбутись до одруження.


P.S. Це у випадку справжнього взаємного кохання.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
17580
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2009, 23:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Vartan написав:
Ви задумайтесь чому любов виникає між віруючими і невіруючими, може для того, щоб невіруючий став віруючим?

А на практиці виходить навпаки: невіруючий зводить віруючого. Якщо віруючий через гріх (переступ) одружується з невіруючим, то він відпадає від благодаті і попадає в тенета гріховні. А невіруючий партнер ще більше сприяє відступленню. Тому не варто сподіватися, що невіруючий стане віруючим (швидше за все це капкан диявола).

Інша річ, коли обоє невіруючі, а один увірує, то невіруючий партнер має шанс освятитися віруючим... або розлучитися... Тому звісно, що не варто йти на поводку любові до невіруючого. Хіба якщо обоє стануть віруючими ще до одруження.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
17584
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2009, 09:36 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 серпня 2010, 22:32
Написано: 14
Не впрягайтеся разом з невірними в чуже ярмо. Яке може бути спілкування справедливости з беззаконням? Що спільного в світла й темряви?
(2Кор.6:14)




Пастор панi Агнєшка
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
17590
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2009, 10:33 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 грудня 2009, 13:09
Написано: 8
З ваших слів можна зрозуміти, що невірний це пропаща душа, прислужник темряви.

Може обявимо невірним "християнський джихад" і винищимо їх?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
17592
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2009, 11:27 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 грудня 2009, 13:09
Написано: 8
Ми усі створені Богом, і не усім пощастило народитись віруючим. Не треба робити поділ між людьми таким чином, бо це нагадує політику маніпулювання людьми (фашисти теж ділили людей на хороших і поганих)... Треба любити людей такими, якими їх створив Бог!
Потрібно працювати над собою (духовний розвиток) і допомогати іншим повернутися до Бога!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
17594
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2009, 12:40 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 серпня 2010, 22:32
Написано: 14
Невіруючим християни повинні свідчити про Христа.
Але це ж не означає, що з ними можна створювати сім'ю.
Сім'я для християн - дуже важлива, в ній усі повинні бути однієї віри, служили Богові і в неї повинен бути порядок, встановлений Богом. Якщо ж одна сторона у шлюбі невіруюча, все це неможливо. Це як два різних світу в одній банку. Толку не буде.




Пастор панi Агнєшка
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
17595
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2009, 15:24 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 грудня 2009, 13:09
Написано: 8
Вибачте! ...вузьке і егоїстичне мислення.

Серцю не накажеш! Не треба забувати про любов.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
17601
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2009, 10:22 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 жовтня 2021, 23:31
Написано: 40
Vartan написав:
З ваших слів можна зрозуміти, що невірний це пропаща душа, прислужник темряви.

Може обявимо невірним "християнський джихад" і винищимо їх?



Vartan написав:
Ми усі створені Богом, і не усім пощастило народитись віруючим. Не треба робити поділ між людьми таким чином, бо це нагадує політику маніпулювання людьми (фашисти теж ділили людей на хороших і поганих)... Треба любити людей такими, якими їх створив Бог!
Потрібно працювати над собою (духовний розвиток) і допомогати іншим повернутися до Бога!



pani Agnieszka написав:
Невіруючим християни повинні свідчити про Христа.
Але це ж не означає, що з ними можна створювати сім'ю.
Сім'я для християн - дуже важлива, в ній усі повинні бути однієї віри, служили Богові і в неї повинен бути порядок, встановлений Богом. Якщо ж одна сторона у шлюбі невіруюча, все це неможливо. Це як два різних світу в одній банку. Толку не буде.

Vartan написав:
Вибачте! ...вузьке і егоїстичне мислення.

Серцю не накажеш! Не треба забувати про любов.





Ви дискутуєте не по темі!!!!!!!!!!!!!!!Тема _ - "шлюб з не віруючим- Що каже Біблія!!???.А ви!!!!!!!!!Кожен наполягає на своєму, кожен думає в міру свого духовного росту,і до речі, віруючими не народжуються - ними стають!!!!!!!!!Кожен , хто до чого доріс, це пхає поперед себе !!!!!!!!!!!
Постійно у Біблії йде настанова щодо шлюбу (вочевидь Богу не байдуже наше сімейне життя).Ще зі Старого Заповіту ми бачимо, що при одруженні Бог давав наказ брати супутника життя зі свого народу, а й якщо були і не слухняні, це засмучувало Бога!!!!!!!!! Ну подумайте - Віруюча людина і невіруюча, різний світогляд, різні бажання, різне ставлення до Бога, тут навіть на любові далеко не заїдеш!!!!!!!! Ще треба взяти до уваги, до якої домінації належить людина, кожна з який, вибирає з Біблії підходящі віршики і на них будують свою науку!!!!!!!!! Зараз всі називають себе віруючими, запитайте будь-кого на вулиці про це, ви почуєте - так!!!!!!!!
Я вважаю, що це особисто кожного справа, що вчинить, за це звітуватиме перед Богом!Хочуть - нехай одружуються, алея (як Християнка Віри Євангельської (п'ятидесятники) знаю, що шлюб має бути з віруючою людиною, а не зі світу!!

І називати чиєсь мислення вузьким ( Vartan ) це по меншій мірі не виховано!!!!!!!Це майже звучить так - я найрозумніша людина, моя думка найкраща, я переконана в своїй правоті, а ти не розвинена людина з вузьким мисленням намагаєшся мене в чомусь переконати!!!!!!!!!! Я би побоялась Бога, що би так казати на творіння Його( це майже дорівнює слову - рака Мат 5 :22).А ви не задумувались де ваша вузька частина!!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
17834
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2009, 20:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
pani Agnieszka написав:
Не впрягайтеся разом з невірними в чуже ярмо. Яке може бути спілкування справедливости з беззаконням? Що спільного в світла й темряви?
(2Кор.6:14)

+1




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
18230
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2009, 00:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
pani Agnieszka написав:
Не впрягайтеся разом з невірними в чуже ярмо. Яке може бути спілкування справедливости з беззаконням? Що спільного в світла й темряви?
(2Кор.6:14)

+1 але за вірш і великий мінуссссс за пастора :(


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
39333
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2012, 02:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
26 грудня 2012, 23:15
Написано: 4
Віровизнання: християнин
Taj написав:
Важко тут категорично щось сказати. Легко тільки тоді, коли це стосується когось іншого...



Це точно... прийти "з крилами на голові" і рубати по закону: мовляв, я святий і все знаю.

Приклад-1. Вона ходила з дитинства до церкви, вела недільну шкілку, а я в неї влюбився, почав молитися, запрошувати її до молитви, ми ходили на пікніки і.т.д. В мене з нею розмова ніяк не виходила, та в кінці кінців вона сказала, що ми непідходим один одному. Мені було важко, я не розумів чому так, Бог не відповідає мені. Старші віруючі мені теж радили: підійди до неї, інакше... потім виявилось, що вона розбила чужу сім`ю, в якій було 2-є дітей, а тепер з має ще з цим розлученим 2-є.
Приклад 2. "Глянь, брате, яка чудова сестра взяла хрещення, тепер вона з Богом, молиться..." і.т.д.Коротко кажучи, старшини церкви "тупо" навязували її мені. І вона тягнулась до мене, а в душі в мене постійно була якась тривога, тяги до неї не було. Потім вона перестала ходити до церкви, пізніше виявилось, шо вона вагітна... Легше просто осудити, а той хто полюбив те, що по серцю, волав до Бога, той зрозуміє ... Я зараз в ревній молитві до Бога прошу за невіруючу дівчину. Христос робить такі переміни, шо я почав пробувати в слові багато часу, сам почав мінятися, молитися багато за інших, говорю з нею по тел... про Христа, про те як Він може змінити її...
Отже, якщо є такі люди, які закохані в невіруючих,то хай не опускають рук, а в ревній молитві стоять в проломі, не пускаючи сумніву, тоді побачите зміни... Не одружуйтеся, поки людина не примириться з Богом!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Шлюб з невіруючим - що каже Біблія?
39336
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2012, 11:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
з.зернятко написав:
Я думаю, потрібно наперед, ще до весілля привести її чи його до БОГА, а тоді йти до шлюбу. :yes:
vova-akra написав:
Не одружуйтеся поки людина не примириться з Богом!!!
Але тут також є ризик. Якщо хлопець закохається, то він може не помітити чи дівчина насправді покаялася чи лише притворилася віруючою. І дівчина, якщо закохається, то буде готова прийняти віру хлопця заради хлопця, але не ради Христа. Так само може бути обманутою дівчина, яка намагається навернути невіруючого коханого, а він може притворитися віруючим заради дружини. Адже фактично у будь-якій церкві є багато притворних християн, які відвідують церкву лише заради вигоди, в тому числі щоб одружитися.
Наприклад, мій однокласник "став" баптистом, а мені по секрету розповів, що він ходить в церкву не тому що увірував, а тому що там є хороші дівчата. Хоча недавно (через кілька років) я дізнався, що він і далі веде розгульний образ життя, і церква не вплинула на нього (однак, не знаю, чи він там одружився).




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>