Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 10:39




Створити нову тему Відповісти  [ 52 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Я вважаю...
Будь-яка різниця у віці - це нормально, аби кохання було 13%  13%  [ 6 ]
Нормально тільки, коли чоловік старший 30%  30%  [ 14 ]
Нормально тільки, коли дружина старша 0%  0%  [ 0 ]
Нормально, коли різниця не більша за 4-5 років 26%  26%  [ 12 ]
Нормально, коли різниця не більша за 7-8 років 20%  20%  [ 9 ]
Нормально, коли різниця не більша за 10-12 років 11%  11%  [ 5 ]
Всього голосів : 46
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5881
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2006, 10:03 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Е-е, не поспішаймо, закрити завжди встигнемо. ;) Всим дякую, хто висловився. Отже, результатом суспільного опиту є:

А раптом це від Бога? Різниця у віці - це нормально, головне - щоб їм добре було разом! - 45%

Старшим повинен бути чоловік (незалежно - на скільки), коли дружина старша, ще й на багато років - це не нормально і не правильно! - 27%

Якось нестандартно виглядає пара - "батько" і "дочка" або "мати" і "син" :) - 27%

Тобто більшість вважає, що різниця у віці не має великого значення, головне - кохання.

А я проголосувала за останній варіант :) І згідна з думкою Taj. Жінки дійсно фізиологічно розвиваються швидше, ніж чоловіки і старіють також швидше. Тому коли жінка старша на 8 і більше років, то де гарантія, коли їй буде 40, а йому трохи перевалить за 30 або й взагалі 30 не буде, що у нього не виникатимуть спокуси, не задивлятиметься на інших жінок чи не втратить інтерес до своєї дружини? (те ж саме стосується ситуації, коли чоловік набагато старший) І ще, мені здається, що коли дружина старша, то на правах старшої вона намагатиметься маніпулювати чоловіком, мовляв, я старша, мудріша, краще знаю і т.п.

Звичайно, є винятки. Серед християнських сімей багато випадків, коли дружина старша і живуть вони щасливо... У таких випадках можна зазначити, якщо ці люди - серйозні християни, то проблем не буде.

Але що можна сказати, коли одружилися (дружина старша на 8 років), після народження дитини чоловік взагалі перестав відвідувати служіння, спочатку відмовляючись, мовляв, з дитиною вдома сидимо, а потім взагалі відійшов від Бога, загуляв, і між ними постійні сварки, декілька разів навіть розходилися-зходилися? Чим керувався він, коли одружувався? Кохання з першого погляду? А після того, як настали "суровые будни" - де й сімейне щастя дівалося, а саме головне - де віра дівалася? Або чим керувалася вона, коли виходила за нього? Не хотіла залишатися самотньою? Кохання засліпило і вона не помічала, що він досить-таки легковажна особа? Це реальний випадок :(

Добре. А ось BikeDude запропонував цікаві варіанти опитування, тому у першому повідомленні я замість своїх варіантів допишу його варіанти. І прошу, проголосуйте ще раз! :wink:




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5902
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2006, 08:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Поки що - 75% за другий варіант! Після такого коментаря Winslet важко було сподіватися на щось інше! ;)




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5910
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2006, 16:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Але якщо я навіть і за щось проголосував, то я вважаю, що можуть бути винятки, які треба розглядати окремо.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5922
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2006, 20:18 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Winslet написав:
І прошу, проголосуйте ще раз! :wink:


Winslet ?! Вам не цікаво, що кішка є єдиною свійською твариною, про яку не згадано в Біблії?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5928
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2006, 00:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я зовсім не зрозумів вашої репліки.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5932
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2006, 09:17 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Ой, Юра... :-D На городі бузина, а в Києві дядько.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
6469
UNREAD_POSTДодано: 24 листопада 2006, 02:32 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 квітня 2007, 23:03
Написано: 48
Звідки: USA, Sacramento
Я персонально хотілаб чоловіка старшого за мене, шоби він був головою, або ж якшо він буде меншим - тоді хоча б розумово більше розвинутий... Хочеться відчувати шо чоловік- голова сімьі :)




There's only grace, there's only love, there's only mercy, and believe me, it's enough!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7168
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2007, 16:10 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 березня 2007, 17:37
Написано: 171
Звідки: Чернівці
Я проголосувала за останній пункт. В загальному більшість дівчат хотіли б вийти заміж за старшого за себе, але чи є це Божим планом для кожної з них? Я теж раніше притримувалася думки, що вийду заміж тільки за старшого за себе . Але останнім часом бачу, що Бог міняє мої уявлення на цю тему. До речі, знаю одну щасливу християнську сім`ю, йому -24, їй -31. І я поставила себе на її місце: їй - 18, йому-11; їй- 25, йому 18.. але вони так підходять один для одного. :) :)




Праведник цвістиме, як пальма. Пс.92:13
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7169
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2007, 18:17 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
А як вам отаке: http://jesuschrist.ru/news/2007/01/11/12136 ? :-D




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7184
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2007, 22:49 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 квітня 2009, 19:51
Написано: 74
Звідки: м.Дрогобич
Цікавий випадок, Winslet. Взагалі нерівні шлюби мені важко сприйняти. Але якщо люди кохають, то все можливо.
Ще в українських народних піснях дуже часто розповідається про молодих дівчат, які просять своїх мам не видавати їх застарих дідів, а дозволити ще з парубками погуляти. Але так було давно, а думки молодих людей мало враховувалися.
Досить подивитись на картину В.В.Пукерева "Неравный брак".Неможливо не побачити відчай у очах нареченої.
Таких прикладів можна наводити ще багато..




All you need is love )))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7246
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2007, 20:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Одним словом, мабуть має значення, щоби молоде подружжя добре разом дивилося, а в очах нареченої був не відчай, а вогник.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11412
UNREAD_POSTДодано: 18 серпня 2007, 00:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Був я на одній молодіжній християнській конференції, і там вже старший наставник запевняв, що чоловік не повинен бути старшим за жінку більш як 7-8 років, оскільки може датися в знаки різниця у світогляді, бо різниця у 10-20 років охоплює різні покоління. Він закликав юнаків не відкладати з одруженням і брати шлюб не пізніше 25 років, а хто засидівся до 30-35 років нехай бере собі не молодих, а тих хто залишився без чоловіків.

Особисто я не згоден з такою думкою, а все ж схиляюся до думки, що вікові рамки не слід ставити. Все ж таки головне, щоб була взаємність і щоб пасували одне до одного. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11672
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2007, 13:08 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Чи старший чи менший, а чоловік рідко буває розумніший за жінку, просто жінка цього непоказує.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11674
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2007, 13:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
:)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11678
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2007, 13:17 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 травня 2010, 11:48
Написано: 623
Звідки: Волинь
А я знаю таке, що вчені дослідили, що якщо велика різниця у віці між чоловіком та дружиною,то у них народжуються особливі діти(вундеркінди).До прикладу сім'я І.Франка ріниця у віці батьків була 20 чи 30 років.




Будьте мудрі, наче змії, і прості, наче голуби.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 52 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>