Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 07:07




Створити нову тему Відповісти  [ 52 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі


Я вважаю...
Будь-яка різниця у віці - це нормально, аби кохання було 13%  13%  [ 6 ]
Нормально тільки, коли чоловік старший 30%  30%  [ 14 ]
Нормально тільки, коли дружина старша 0%  0%  [ 0 ]
Нормально, коли різниця не більша за 4-5 років 26%  26%  [ 12 ]
Нормально, коли різниця не більша за 7-8 років 20%  20%  [ 9 ]
Нормально, коли різниця не більша за 10-12 років 11%  11%  [ 5 ]
Всього голосів : 46
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Різниця у віці
4485
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2006, 14:59 

Востаннє редаговано Winslet 17 жовтня 2006, 10:21 (всього 3 разів).
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Хочеться провести щось на зразок суспільного опиту :D : хто як ставиться до того, коли велика різниця у віці між чоловіком і дружиною? Наприклад, якщо чоловік старший на 10 років і більше? Або якщо дружина старша більше, ніж на 7-8 років? У нашій церкві, наприклад, такі пари не вінчають (благословіння на шлюб можуть дати, але вінчати не будуть)...




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4500
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2006, 22:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я не розумію чим керуються у вашій церкві, коли вирішують вінчаюти чи не вінчати, але я не пригадую, щоб Слово Боже давало певні вікові обмеження у шлюбі. Звісно, шлюби між близькими родичами є огидою в очах Божих.
Тому я думаю, що у шлюбі важливо, щоб чоловік любив свою дружину (отже вона має бути такого віку, щоб він її любив), а жінка повинна коритися чоловікові (тобто жінка має бути такого віку, щоб могла покоритися чоловікові). Саме з цього слід виходити (з закону Божого), щоб не видумувати законів людських.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4554
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 16:28 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 травня 2009, 19:53
Написано: 31
Звідки: Київ
Сонячник, respect!!
Звісно, крайнощів слід уникати й мати здоровий глузд, але казати, що, мовляв, ось різниця у 9 років та 364 дні - це нормально, а от 10 років - НУ ЦЕ ВЖЕ НІ В ЯКІ ВОРОТА, - я вважаю, що це не зовсім доречно :D

Мій близький друг одружився на дівчині на 10 років молодшій від себе. Якщо б ви їх побачили, Вам би й на думку не спало, що між ними є різниця у віці - цілком серйозно це кажу! Наче створені одне для одного!

Взагалі я б порадив всім, хто публікує опитування робити, принаймні, 5-6 варіантів відповіді (невже фантазії не вистачає)? А то що ж це за опитування такі :)




========================
Professional Ukrainian Translators
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4559
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 16:57 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Ну то поділися своєю фантазією, запропонуй варіанти, я їх допишу!




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4657
UNREAD_POSTДодано: 12 серпня 2006, 17:29 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 червня 2007, 19:19
Написано: 34
Звідки: Україна, Рівне
Оскільки Адам вже спав, а Єву тільки но творили з його ребра, то догматично чоловік має бути старшим за дружину! :wink:




Не можна покласти гарбуз у валізу, що вміщує тільки його половину
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4664
UNREAD_POSTДодано: 13 серпня 2006, 19:07 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
Згідна з Максимом! ;)
Але звичайно таким критерієм не потрібно керуватися.
Проте особисто мені подобається, коли дружина молодша за чоловіка .. Можна обгрунтувати... Але за умови, що ні один хлопець ні на краплиночку не образиться. :|
Так от ... Суть в тому, що ... хлопці розумово розвиваються на 2 роки пізніше, ніж дівчата... У дитинстві відбуваються деякі гальмівні процеси, у результаті чого - якщо хлопцю 20, то це, ніби 18тирічна дівчина. І навпаки - якщо дівчині 20, то це ніби 22хрічний хлопець. Звичайно хлопець може бути досить ерудованим і його поведінка відповідатиме вікові, але факт залишається фактом. :P (без докору й образ)
Та й якось доречніше, коли чоловік старший.. Голова сім"ї все ж таки. 8-)
Але вік - це звичайно не головне. Сонячник досить влучно висловився по Писанню.
Важливо, аби це було від БОГА. Адже ВІН краще знає кого нам довірити : старшого, молодшого ... Та й наші смаки й уподобання знає .... Тому, довірившись ЙОМУ, ми ніколи не залишимось незадоволеними. :D




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4683
UNREAD_POSTДодано: 13 серпня 2006, 21:36 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 червня 2007, 19:19
Написано: 34
Звідки: Україна, Рівне
Вогник написав:
... Так от ... Суть в тому, що ... хлопці розумово розвиваються на 2 роки пізніше, ніж дівчата...

А якшо я скажу що на чотири, Ви мені теж на слово повірите? :lol:




Не можна покласти гарбуз у валізу, що вміщує тільки його половину
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4686
UNREAD_POSTДодано: 13 серпня 2006, 21:40 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
Маksym, не будь безсовісним!!! :(
Хоча ... Оборонна реакція завжди була властива людині! 8-)




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4705
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2006, 08:37 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Цитата:
Ну то поділися своєю фантазією, запропонуй варіанти, я їх допишу!

Можна я також допишу? свою фантазію.

Цитата:
Оскільки Адам вже спав, а Єву тільки но творили з його ребра, то догматично чоловік має бути старшим за дружину

Оскільки Адам вже не тільки спав, але й добував собі сам їжу, то він був припустимо ну років більше 10, а Єви ще не було...яка в них різниця? :roll: :roll: :roll:




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5183
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2006, 07:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Вогник написав:
Суть в тому, що ... хлопці розумово розвиваються на 2 роки пізніше, ніж дівчата... У дитинстві відбуваються деякі гальмівні процеси, у результаті чого - якщо хлопцю 20, то це, ніби 18тирічна дівчина.
Щодо розумового розвитку, то це занадто голосно сказано. Я би краще сказав - фізіологічно дівчата швидше розвиваються. Саме тому природнім є, коли дівчина виходить заміж за старшого хлопця (який тільки й досягнув її рівня розвитку ;) ).
А Біблія заохочує до того, щоби у земних питаннях, у питаннях взаємовідносин чоловіка і жінки, ми керувалися природнім чином речей: "Чи ж природа сама вас не вчить...?"(1Кор.11:14).




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5609
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2006, 01:11 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
Друзі, напишу те, що говорять старші люди про різницю у віці.
Коли запитував старших чому так в житті відбувається, що дружина від чоловіка молодша?, мені відповідали: 1. В молодості дівчата трішки вперед йдуть у розвитку у фізіології, вони вже можуть народжувати, ставати мамами...2. Якщо одружуються однолітки чи ж вона старша від нього, то потім ця пара не приваблює в подружжі одне одного через те, що в певному віці дівчата швидко стають старшими і виглядають як зрілі жінки, тоді як чоловіки тривалий час виглядають "моложавими" і вони це відчувають.
Так, ви це зараз заперечите, мовляв "що у шлюбі важливо, щоб чоловік любив свою дружину" (Соняшник писав). Воно то й так. Все ж два фактори, які мені старші наводили справді мають місце в житті за моїми спостереженнями. звичайно ж можна і в Україні тисячі вдалих шлюбів навести, де дружина на 3 чи 5 років старша, але переконлива більшість шлюбів і у нас, і в світі укладається з доволі відчутною різницею у користь чоловіка (себто він старший)...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5705
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2006, 23:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Особисто я б не хотів мати дружину старшу за мене, але якщо хтось не заперечує, то це його "проблема" :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5781
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2006, 22:41 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 жовтня 2006, 17:01
Написано: 6
Різниця у віці, яка різниця. :) Я теж можу сказати, що якщо жінка старше, то це нормально, і я з цим згоден і так теж думаю. Але щось не дуже хочеться брати таку жінку. :) Я вже думав, молюсь. Все в руках Господа, якщо йому буде вгодно, то я буду щасливим з нею, даже якщо вона і старша за мене.




У боли есть одно хорошее качество-она означает,что вы еще живы...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5826
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2006, 15:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Безперечно, все в руках Господа! Але не можна не погодитися з аргументами, які навів Євген.
Yevhen написав:
Якщо одружуються однолітки чи ж вона старша від нього, то потім ця пара не приваблює в подружжі одне одного через те, що в певному віці дівчата швидко стають старшими і виглядають як зрілі жінки, тоді як чоловіки тривалий час виглядають "моложавими" і вони це відчувають.
Саме це я і мав на увазі, коли говорив про природній стан речей. Думаю, що саме про це писав і Сонячник, зауваживши, що різниця у віці повинна бути такою, щоб чоловік любив свою дружину. Саме це і пояснює той факт, що
Цитата:
переконлива більшість шлюбів і у нас, і в світі укладається з доволі відчутною різницею у користь чоловіка (себто він старший)...
Бо це є природно, Біблія не заперечує цього і жодним чином не регламентує якийсь строгий порядок у цьому питанні.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5863
UNREAD_POSTДодано: 16 жовтня 2006, 00:46 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 червня 2009, 14:43
Написано: 63
Судячи з того, що всі (особливо дівчата :wink: ) мовчки погоджуються із вищенаведеними твердженнями, тему можна закрити :| .


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 52 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>