Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:29




Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5457
UNREAD_POSTДодано: 12 вересня 2006, 14:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Якщо б ми говорили один на один, то я б тобі пояснив, а так на загал не хочу. Мені дивно що ти цього не розумієш, про які непристойні місця говориться, я думав, що послання Павла всі розуміють. Я не проти, щоб сестри ходили в пристойних штанах, але справді вважаю, що спідниця краще.(чому я пояснив).
Мені здається, що сестри більше не схочуть вдягати пристойні штани, ніж спідниці, бо я думаю, що корінь не в штанах і спідницях, а в СВІТІ!




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5464
UNREAD_POSTДодано: 12 вересня 2006, 18:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Згоден з Тарасом!
А буває, що сестри, які живуть у світі, думаючи, що віруючим не можна ходити в штанах, то одягають в спідниці в обтяжку чи у короткі спідниці, що ще гірше як в штанах...
Так що справді, головне щоб серце було в порядку, а коли серце буде в порядку, то й зовнішність буде пристойною. Таким не потрібно говорити, що пристойно, а що ні. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5465
UNREAD_POSTДодано: 12 вересня 2006, 19:55 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Ух... прочитала всі повідомлення! Ну що я можу сказати, кожен з вас у певній мірі має рацію. Але...

По-перше:

Taj
Я знищу це повідомлення відразу після того, як Mrdoctor (або модератор) відкоригує свої дописи і забере зневажливі фрази.


Вибач, але я не помітила зневажливих дописів. До речі, якщо маєте якісь скарги чи помітили, що хтось десь некоректно висловився, прошу сюди, стукайте і відчинять вам ;)... тому що ВСІ повідомлення на форумі модераторам прочитати неможливо.

По-друге:

Я б також хотіла, щоб ті учасники, які вважають, що одягатися треба "як личить святим", пояснили значення цього словосполучення, і саме у контексті теми. А чи личить святим, коли надворі страшенна спека, вдягати майки, футболки (мається на увазі - ідучи в церкву, на служіння)? Чи паритися в кофтах, сорочках з довгими рукавами, які прикривають "срамні місця"? :lol: Чи личить святим жінкам взимку, коли страшенний мороз, вдягати штани, причому не скільки для того, щоб отримати естетичне задоволення від самої себе, але й зберегти себе від жіночих хвороб, які можуть виникнути внаслідок носіння незігріваючого одягу? Чи вдягати спідницю, нехай під усі місця піддуває, потім отримати хворобу статевої системи, і ще гірше - позбавити себе можливості мати дітей? (вибачте за такі інтимні деталі) Різноманітні гамаші, рейтузи - то тільки бабці носять, а молодим дівчатам що робити? Для них такий одяг незвичний...

По-третє:

Сонячник
1) яка воля Божа щодо моєї одежі? Чи має якесь значення моя одежа перед Божим лицем? Чи можна навести Біблійні приклади?


Мені здається, що волі Божої щодо нашої одежі не існує. Воля Божа - це наше освячення. (1 Сол. 4:3) Правда, Господь через апостола Павла промовив до нас: "Нехай буде вашою прикрасою не зовнішнє плетіння волосся, не золоте вбрання чи нарядність в одежі..." (1 Петра 3:3), "Щоб також жінки у пристойній одежі, .. прикрашали себе не багатоцінною одежею..." (1 Тим.2:9) Це своєрідні настанови, їх виконує кожен: 1) по мірі свого смаку та стилю - хтось вважає певний одяг нарядним, а для когось цей одяг є повсякденним - який результата може дати нарікання з цього приводу? Ніякого. Тільки розлад, непорозуміння, і все одно кожен залишиться при своїй думці. 2) і, дійсно, по мірі розуміння - що є пристойно, а що ні. Знову ж таки, як хто може розуміти? Цілком ймовірно, що людина, яка зненавидить світ і все, що в ньому, навчиться для себе відрізняти, що є правильно, а що - ні.

Пригадую розповідь пастора. Зайшла до нього в кабінет жінка. Одягнена в міні-спідницю, топік, і, треба зазначити, її зовнішній вигляд був занадто модний і занадто "крикливий", і напоказ були виставлені всі недоліки і гідності фігури. Вульгарно... принаймні, на перший погляд. Перша думка, яка виникла щодо неї: "Повія!" Але ... виявилося, вона член церкви "Боже посольство" у м. Києві. І прийшла для того, щоб сказати пастору пару пророчих слів....

Я вважаю, що людина, яка має тісні взаємовідносини з Богом, для якої Бог на першому місці - така людина ніколи не дозволить собі подібних крайностей в одежі... Хоча написано в Біблії, що Господь дивиться на серце людини, а не на зовнішній вигляд, але слід зазначити, якщо духовний стан людини в нормі, якщо вона занадто не женеться за сучасною модою, якщо вона не намагається виставити себе напоказ завдяки привабливій одежі, то це означає що серце людини прив"язане більш до Бога, ніж до турбот про свою зовнішню красу.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5472
UNREAD_POSTДодано: 13 вересня 2006, 13:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Вінслет, я не розумію, чому ти вважаєш, що Бог не дивиться на зовнішній вигляд, я не зучтрічаю підтвердження тому в Писанні?




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5478
UNREAD_POSTДодано: 13 вересня 2006, 14:50 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
А я не можу знайти підтвердження того, що Бог дивиться на зовнішній вигляд. Знайшла тільки:

"Я дивлюся не так, як дивиться людина, бо людина дивиться на обличчя, а Господь дивиться на серце" (1 Цар. 16:7)

"Бо не дивиться Бог на обличчя!" (Римл. 2:11)

"...а того, хто до Мене приходить, Я не вижену геть." (Ів. 6:37)

А ти можеш знайти місця, які підтверджують, що Бог не дивиться на зовнішній вигляд?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5485
UNREAD_POSTДодано: 14 вересня 2006, 07:47 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
Авжешь Вінслет права, ой вірніше Біблія права яку вона цитує, а Тарас під твоїми словами немає підстави....




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5487
UNREAD_POSTДодано: 14 вересня 2006, 13:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Прочитайте процитовані вами місця в контексті і, можливо, ви зрозумієте чому я так вважаю. Процитовані вами місця, якщо я не помиляюся, в контексті виглядають так, що Бог говорить, що для нього не має значення положення людини в суспільстві, для нього не важливо яку посаду ти займаєш. Мені здається, що ці місця говорять в контексті про те, що Бог "не лицеприятен". До того ж, коли б Богу було не важливо як ми зовнішньо виглядаєм, то Він нічого б про це не говорив в свому Слові (зокрема через Павла, Петра). До того ж, зовнішній вигляд, майже завжди, є наслідком внутрішнього. В людини може бути хороший зовнішній вигляд, а поганий внутрішній стан (тому що люди навчились носити маски) але навпаки ні.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5505
UNREAD_POSTДодано: 14 вересня 2006, 21:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Авжеж! Тарас правий! Адже всі розуміють, що значить одягатися помірковано (рос. "целемудренно"), а що значить одягатися вульгарно!
Якщо хтось має вульгарне серце (пиха, гордість), то він і одягатися буде вульгарно. Але от одягатися пристойно можуть з двух причин:
1) чисте серце;
2) лицемірство.
Тому власне й Бог бачить серце людини, тобто людина не може лицемірити перед Богом, не може ніхто обманути Бога. Тому Бог не дивиться на зовнішність, бо вона може бути лицемірною.

Але якщо "християнин" чи навіть "пророчиця" одягається непристойно, то зрозуміло яким духом вона водиться, бо не може добре дерево приносити плоди погані!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5551
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2006, 22:01 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Авжеж! Тарас правий!

"Кто виноват из них, кто прав - судить не нам, да только воз и ныне там" (с) І. А. Крилов ;) Подібні дискусії триватимуть нескінченно...




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5708
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2006, 23:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Насправді, проблема хустинок та одягу це не просто проблема одягу, це глобальна проблема занепаду християнських церков. Проблема не тільки в одязі, а й у всьому що переймається церквою зі світу: музика, мода, стиль життя тощо. Коли духовність в церкві занепадає, то звичайно відроджується все світське. То правда, що в Біблії немає переліку і опису тих стилей музики які повинні бути в церкві і немає переліку предметів одягу (за винятку того що голова жінки повинна бути покрита). Але коли ми дбаємо про духовність більше ніж про плотське то тоді немає потреби писати про це як вдягатися тощо. Тому, повторю, проблема в загальному занепаді церкви.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5713
UNREAD_POSTДодано: 02 жовтня 2006, 12:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Згідний.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5723
UNREAD_POSTДодано: 02 жовтня 2006, 20:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я влаштувався на роботу в одну світську, але поважну організацію, у якій чітко регламентовані норми ділового одягу.
Приведу тут скорочений витяг з цих норм:
Діловий стиль одягу демонструє повагу людини до інших людей, допомагає сконцентруватися на питаннях роботи, а не на зовнішньому вигляді.
Потрібно дотримуватися класичних костюмів спокійних тонів. Рекомендуються однотонні речі, без помітних малюнків.
Колір волосся повинен бути близьким до природнього, різнокольорове волосся (рожеве, зелене тощо) недопустиме.


Для жінок:
мінімум косметики (макіяж має бути скромним та свіжим);
мінімум ювелірних прикрас та біжутерії;
недопустимо:
великі декольте, вирізи (спереду, позаду, з боків);
одяг з прозорих, блискучих тканин, або одяг, що тісно облягають фігуру;
мініспідниці або спідниці з великими розрізами;
розтягнуті светри, кофти жилети;
джинси, футболки, майки;
яскрава косметика.
... та ще багато іншого.


Для чоловіків:
сорочка повинна бути тільки з довгим рукавом;
шкарпетки повинні бути вище ікр, без зморшок, кольором костюма або чорні.
недопустимо:
яскраві піджаки;
строкаті галстуки. Категорично забороняються галстуки із зображенням символів, текстів, тощо.
перстні, ланцюжки, шпильки, сережки, наколки.
джинси, розтягнуті светри, футболки, майки...
... та інше.

За не дотримання цих норм передбачені заходи адміністративно-дисциплінарного стягнення.

То якщо існують світські норми одягу, аби ставитися з повагою до ближніх, щоб сконценровувати увагу на основному, то чому у церкві не можуть існувати норми зовнішнього вигляду?
Звісно, віруючим не потрібні норми, бо їх сама природа вчить, що саме пасує людині святій. І якщо хтось має любов до свого ближнього, то він буде одягатися не як він хоче, а так як прийнято ближніми. Навіщо одягатися так, щоб всі звертали на тебе увагу, а не на проповідь слова Божого?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5780
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2006, 22:20 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 жовтня 2006, 17:01
Написано: 6
Сонячник, куди це ти влаштувався на работу таку? :) Оце так! Хоча я з тобою згоден, і зрадістью теж вдягнув костюма і пішов би на роботу, але в мене така робота, що я ходжу як бомж. Так що я ніяк не підходю під ці всі регламенти. :) А Церква, це те місце, де ми офіційно зустрічаймося з Господом, так що на служіння треба одягати саме найкраще, що є. Це для Господа! І якщо невіруючі люди заради бізнесу, успіхів в бізнесі, регламентують такі правила, і люди їх виконують, то як довжно бути в Церкві?




У боли есть одно хорошее качество-она означает,что вы еще живы...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5787
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2006, 13:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я, правда, не зовсім згідний з тим, що в Церкві ми офіційно зустрічаємся з Богом. Хоча я припускаю, що я міг тебе неправильно зрозуміти. Нажаль в церквах справді багато нездорової офіційності, і мало родинності.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5789
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2006, 13:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я згоден з БандитКР. Адже справді у Дім молитви йдуть для того, щоб разом з братами та сестрами мати спільність з Богом. А коли ми приходимо перед лице Господнє, то ми повинні приготувати своє серце, і бути чистими як тілом так і душею. Тому йдучи у Дім молитви, думаю, потрібно також одягатися охайно не лише заради людей, а заради Господа! Бо все що краще - для Господа! Бо яке наше серце, така й буде зовнішність, бо все що ми говоримо і як поводимося - йде від нашого серця. Тому кожен нехай одягається так, як йому підказує серце! Щоб все було з любовю до Бога, а не з примусу! Нікому не можна казати, щоб він одягався так чи так, але кожен з нас повинен дбати про те, аби все, щоб ми не робили чи як не одягалися, - все робили як для Господа!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 9 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>